Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A my jutro na basen idzimy 😁 Piotrek o 11 konczy i od razu pojdziemy sie pomoczyc 😁 😁 Wieczorem mielismy do znajomych na grila isc,ale ich dzieci i wnuki przyjechali,wiec powiedzialam,zeby sobie rodzinnie posiedzieli i wpadniemy innym razem.No,ale juz inna znajoma jak uslyszala,ze nie idziemy na grila to marudzila,ze mamy wpasc..Ja to mam dziewczyny na odwrot..Ciagle ktos chce,zebym do niego wpadla,albo mnie odwiedza..I jak to mowia,co za duzo,to tez nie zdrowo.Dobra,znikam potulic sie troche do mojego meza,bo go caly dzien nie widzialam i sie stesknilam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Normalnie zaraz mnie cos trafi z ta stroną!!
Ja na zwolnienie poszlam w 6 tyg. chcialam pracowac ale po pierwsze lekarz mi powiedzial po poronieniu ze jak tylko zajde to od razu na zwolnienie, po drugie u mnie w pracy mam kontakt z bakteriami groznymi dla maluszkow i dla ciezarnych, no i po trzecie schodzac z nocki o malo nie zemdlalam ze zmeczenia i niskiego cisnienia (naszczescie bylam jeszcze w pracy) i od razu lekarz dyzurny wypisal mi zwolnienie!
Znalazlam chyba sposob na moja corcię!! Zasnela o 20.30 po 180 ml kaszki i tradycyjnie po pol godz sie obudzila wzielam ja przytulilam polozylam sie z nia na lozku i zasnela i spi!!! Ciekawe jak dlugo??? Wczoraj udalo sie i spala do 1 zjadla i spala do rana, oby dzis tak tez było!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia dodaję pół łyżeczki kaszy Nestle manna mleczna do jakiegoś posiłku codziennie. Byłam z teściową na ciuchowych zakupach i kupiłam zajebiste butki w HD za 24,99 ;-) Ale nic poza tym fajnego nie widziałam i oczywiście łaziłam i patrzyłam co Pawłowi kupić. Przyszedł szwagier to się znów piwka napiję,och jak Ja je lubię. Sala mam nadzieję, że super się bawisz, Ja jutro szaleję na weselu. Buziaczki wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ;-) no my coraz lepiej.. pobudka o 1.20, później dopiero o 6.00, no i wstaliśmy 8.45 ;-) młody bawi się na macie, a mama ma chwilkę dla siebie ;-) Alan od wczoraj non stop chwyta się za palce u nóg.. teraz patrzę, a On zamiast łapać zabawki w ręce to on je kopie.. chyba skumał po co nogi są 😜

Jak tak piszecie o tym piciu piwka to przypomniało mi się jak narzekałyśmy w ciąży, że nasi piwskiem śmierdzą.. no i nawet większość twierdziła, że nie będzie go piła jak urodzi 😜 😜 nawet nie wiem Niunia czy Ty w tym gronie nie byłaś co twierdziło, że piwo nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JULeczko rośnij zdrowo i niech Cię kochana już te ząbki nie męczą!!!
DZiEWCZyny współczuję wam tych nocek u mnie ostatnio odpukać ,ale rewelacja.Małą jak odkładam wieczorem spać (wczoraj 21:00) to od razu śpi i tak ciągiem dzisiaj do 6:15.Pierś na śpiocha i sen do 8-9:30.Dzisiaj wstała po 8:00bo mamy okno od ulicy i hałas był i marudna była. Wczoraj nawet ze znajomymi z którymi się przypadkowo spotkaliśmy do 00:30 siedzieliśmy na tarasie.Poczułam się jak za starych czasów. Wypiłam nawet małe piwo i po 1h ściągałam mleko teraz się zastanawiam czy je nie wylać.Ktoś na forum pisał kiedyś że z karmieniem jak z jazdą samochodem,jak możesz jechać to możesz karmić,ale czy na pewno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też raczej bym po godzinie wylała, bo to za krótko.. no niby jak możesz jechać to i możesz karmić, ale godzina raczej za krótko!
Ty Niunia ty tam się szykuj na bóstwo, a nie zaglądaj co chwila, bo czasu Ci zabraknie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleczko najlepszego i oby ten ząbek już wyszedł, a najlepiej dwa na raz jak u nas!!!!!! No i oby kolejne już wychodziły bezobjawowo! OCzywiście dużo zdrówka, mleczka i innych przepysznych posiłków! :*

No po godzinie od piwka jechać nie można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...