Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monia koniecznie zdjecia zrob bo chcemy zobaczyc jak Jula sie pluska!!!
Ja przygotowalam obiad i wstawilam sernik wlasnie sie piecze!!Ostatnio chodzil za mna, ale nie chcialo mi sie go zrobic, ale jak Gerdzia napisala ze robi to ja postanowilam ze zrobie w sobote i zrobiłam!!!!
A My po obiedzie idziemy do parku na spacer z corcia i pieskaiem, cała rodzinka!!!! Takze tez bede wieczorem!!
A Monia robie dzis piersi wedlug twojego przepisu!!! Pozniej napisze jak wyszly!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My dopiero wrocilismy do domku bo po spacerze poszlismy do tesciów!!! Zajrzalam na chwilke bo maja przyjsc zaraz znajomi.
Monia oklask za przepis, super sie udaly nawet mojemu mezowi smakowaly a On juz na drob nie moze patrzec bo robi w zakladzie produkującym wedliny i wszystko zwiazane z kurczakami!!! Wiec jak jemu smakowalo to pelen sukces!!
Tuska oto przepis "W piers z kurczacza wetrzyj przyprawy do kebaba i zostaw na 2 godz.W tym czasie pokroj drobno pieczarki i cebule i przesmaz to na patelni.Po ok 2 godzinach blache wyloz folia,poloz na to piersi.Posmaruj je majonezem i na to poukladaj te pieczarki.Calosc posyp tartym zoltym serem i zapiecz w piekarniku"
Uciekam bo mala wykapana trzeba ja klasc moze znow sie uda ze szybko zasnie i mama bedzie miala wolny wieczor!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A nasz dzisiejszy wypad byl pod znakiem krzyku...Mala sie nie wyspala,bo ja karetka po drodze obudzila i byla marudna.A jak weszlismy na basen,to glosno bylo i sie przestraszyla i prawie caly czas plakala 😞Tylko na chwile sie uspokoila.A jak tylko z basenu wyszlismy,to zasnela bidulka.No nic,za tydzien zrobimy powtorke,tyle,ze poczekamy,az slonko sie odespi 🙂 🙂No,a potem tata zabra nas na obiadek do restauracji,wiec i tak dzionek byl mile spedzony 🙂
Edytko ciesze sie bardzo,ze kurczaczek smakowal 🙂A tym bardziej czuje sie wyrozniona,ze i mezowi przypadlo do gustu 🙂Ciekawe jak tam sie Niusia bawi 😁 U nas tez Julka juz zasypia.Ciekawe kiedy pobudka bedzie,bo zazwyczaj zasypia 2 godziny pozniej 😉Dalam jej dzis kaszke manna do mleka i odpukac nic sie nie dzieje 😁 No i jogurcik znowu dostala.Ona uwielbia te petitki 🙂Uciekam z mezem wieczor spedzic,bo ostatnio naprawde malo czasu mamy dla siebie,bo albo on dluzej w pracy zostaje,albo ja szybko zasypiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
Przeczytałam właśnie co pisałyście przez te dwa dni. Oktawia nie smuć się z powodu koleżanki. Ja w tej chwili nie mam żadnych koleżanek. Wszyscy znajomi o mnie zapomnieli... w sumie to byli tylko znajomi od picia i imprez, więc teraz nie jestem już atrakcyjnym kompanem :/ no cóż... bywa :P za imprezami to jakoś mi wcale nie tęskno, bardziej za koncertami... natomiast brak mi prawdziwej psiapsiółki... nigdy się takiej nie dorobiłam niestety i tak jak Ty nie mam z kim pogadać... ehhh...
Śmieję się, że mam z Antkiem kolonie dzienne u Dziadka. Wychodzimy rano i wracamy późno wieczorem. Dziś to koło 22 🙂 Antek non stop na powietrzu. Jutro też idziemy, więc pewnie mnie nie będzie.
Czekam z niecierpliwością na fotki Niuni i Mandrasaly z imprezek. Jestem ciekawa jak nie wiem co 😁DDD
Lecę spciulki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny.. u nas w sumie spokojna, ale nie spałam chyba do 2.00, bo mały zasnął na brzuchu i chciałam zobaczyć co zrobi jak będzie chciał głowę obrócić na drugą stronę i niestety nie potrafi jeszcze dobrze i kładł głowę na prosto, więc boję się, żeby tak spał, więc na plecy i nyny dalej.. ;-) na jedzenie obudził się o 1.15, więc jeszcze nie spałam to mnie nie obudził, a później po 5., więc jest już coraz lepiej z tym spaniem.. a no i wstaliśmy o 7.30 😁 a teraz leży i bawi się na macie. My dziś na obiad do teściów, więc dzień zajęty..
a i tak chyba bym nic nie pisała, bo mam mega dół, wręcz dolinę! Tak więc pa dziewczyny! Odezwę się jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂)) my też już nie śpimy. Młody po atrakcjach na powietrzu zasnął dopiero po 22, obudził się o 4.30, 6.30 i teraz. Pewnie za godzinkę znów kimnie, bo już takie te jego poranki 🙂 nie cieszę się jednak, że się po 4 obudził, bo to raczej jednorazowo, gdyż późno zasnął.
My też zaraz się szykujemy i wybywamy do Dziadka 🙂
Edytko mnie wczoraj Misiek z Tatą i siostrzenicą uczyli grać w tysiąca. Dziś nauki ciąg dalszy ;
Tuska co to za dół???
100 lat dla Pawełka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek:* Pawelku 100 lat!!!
A ja wlasnie w tv ogladam,co sie na Tottenhamie stalo...Masakra.A ja sie zastanawialam,co tak w nocy helikoptery lataly..Pomyslec,ze ja tam sobie na pieszo na zakupy chodzilam..I gdzie ja teraz pojde:P Misia sliczne zdjecia i avatarek 🙂Przyjezdzaj do Londka,to bedziemy razem czas spedzac 🙂Ja ci z najwieksza przyjemnoscia towarzystwa dotrzymam:*Tuska slonce co to za dol?:*:*Mam nadzieje,ze szybko ci minie.Ja tez mam wisielczy humor...Lece sniadanko robic,bo rano nawet jesc mi sie nie chcialo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my sie zebralismy na Wood Green na zakupy,a tam cala ulica zamknieta przez policje i wszystkie sklepy zdemolowane..Teraz to ja juz naprawde nie mam gdzie na zakupy chodzic.Tych ludzi pojebalo normalnie!Nie wiem,po co oni te zadymy robia?Za to,ze policjanci kolesia zastrzelili?Nie dziwie im sie,skoro on strzelil pierwszy..Dorotko sliczny avatarek,a Agatka jaka pyza 🙂A ty sie martwilas,ze malo przybiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!!!!! Chyba nie nadrobie tego co pisałyście 🙂 Wydaje mi sie, że z 2 tygodnie mnie nie było:PP Nawet nie zdąrzyłam sie porzegnac z Wami tak szybko musieliśmy jechać...
Było super 🙂 Niki pobyt pod namiotem zniosla super, tylko troche zimno nocą było, szczególnie dzisiaj 🙂 🙂 Później wstawię kilka fotek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Po pierwsze Monisiu miałaś rację, 3 strony miałam do nadrobienia.

Po drugie Misia mówiłaś, że masz małe cycki, a masz całkiem, całkiem 🙂. Ogólnie fajowską masz figurkę, zazdroszczę!!!

Po trzecie już nie pamietam co więcej chciałam pisać, Monisiu ja wiem tylko tyle, że Lepper się powiesił, a co się dzieje u Ciebie to już idę czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...