Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No i stało sie 🙂
Patryczkowi wybiły sie 2 zębulki. Nawet za bardzo nie zauwazyliśmy tego, bo on i tak non stop się ślini i marudkiem jest hmm niech sie zastanowię... 🤔 od urodzenia 😁

No to chyba te bydgoskie geny, bo goni Amelcię 🙂

Niunia daj znać na kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny! Byłam w pracy i muszę przyznać że było sympatycznie.Byłam do 13:00 Siedziałam przy kompie nie na moim miejscu,ale i tak poczułam że mogłabym wrócić. Miałam zadanie do wykonania i potrafiłam się na nim skupić,wprawdzie zerkałam na tel. i na pulpicie jest już Agatka,ale widzę że mogę wrócić. Będę tylko spokojniejsza jak Agatka będzie zadowolona z opieki babci bo dzisiaj to tatuś się zajmował i byłam spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda no to świetnie! Kolejny mały króliczek będzie. Fajnie, że obyło się bez gorszych objawów ząbkowania.
Monisia to faktycznie masz blisko do tych zamieszek. Miejmy nadzieję, że niedługo się skończą.
Ja Grzesiowi jeszcze mięska nie dawałam, ale już mam pierwszy słoiczek zakupiony, więc jakoś na dniach zamierzam mu dać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
No i stało sie 🙂
Patryczkowi wybiły sie 2 zębulki. Nawet za bardzo nie zauwazyliśmy tego, bo on i tak non stop się ślini i marudkiem jest hmm niech sie zastanowię... 🤔 od urodzenia 😁

No to chyba te bydgoskie geny, bo goni Amelcię 🙂



No to gratulujemy!!! Amelci też 2 także to na pewno te bydgoskie geny, hehehe 🙂)). Cieszymy się razem z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia uwazajcie na siebie!!! Jak co zapraszam do Siebie na przeczekanie zamieszek!!!
Gerda gratulacje za dwa ząbki!!!!
Dorotko to dalas mi nadzieje na to ze jakos dam rade wrocic do pracy!!!!!!! Ciesze sie ze Ci sie podobalo i ze Agatka byla bardzo grzeczna!!!
Moja Kornelka znow zrobila dzis kilka awantur, a wogole dzisiejszy dzien to masakra ciagle tylko mialczala!! Idzie w slady Julki a nie siostry blizniaczki Amelki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gerda gratuluję Patrykowi ząbków! 😉
u nas ani widu ani słychu jak na razie, ale ja miałam zęby późno, bo pierwszy na roczek tak jak już pisałam..stuknął o łyżeczkę jak dawali mi torcika troszeczkę.. no a A. nie wiadomo, bo teściowa nie pamięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja się zciągam i muszę powiedzieć że z lewej tylko 30ml po 5h 😞. MIAłam skończyć,ale jakoś nie mogę. Przez to że tak różnie u mnie z mlekiem to nie wiem jak szybko dziecko mi zgłodnieje. 😞
SZarla a ty na noc Amelkę sztucznym czy cysiem karmisz? Bo może na cycku tyle nie prześpi zwłaszcza że mówiłas że ona często ale badzo krótko je.Może wysysa tylko mniej tłuste mleko. W języku niemowląt poradzili żeby w nocy jak się dziecko przebudzi to dać mu smoczek bo nie koniecznie głód dziecko budzi tylko potrzeba ssania. Ja tak spróbowałam i Agatka po 2dniach mi już ładnie spała teraz rzadko się zdarzy że smoczek muszę podać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
a ja się zciągam i muszę powiedzieć że z lewej tylko 30ml po 5h 😞. MIAłam skończyć,ale jakoś nie mogę. Przez to że tak różnie u mnie z mlekiem to nie wiem jak szybko dziecko mi zgłodnieje. 😞
SZarla a ty na noc Amelkę sztucznym czy cysiem karmisz? Bo może na cycku tyle nie prześpi zwłaszcza że mówiłas że ona często ale badzo krótko je.Może wysysa tylko mniej tłuste mleko. W języku niemowląt poradzili żeby w nocy jak się dziecko przebudzi to dać mu smoczek bo nie koniecznie głód dziecko budzi tylko potrzeba ssania. Ja tak spróbowałam i Agatka po 2dniach mi już ładnie spała teraz rzadko się zdarzy że smoczek muszę podać.


Mleko modyfikowane, a ostatnio nawet kaszkę. Próbowałam dać tylko smoczek to się rozbudza i zaczyna chodzić po łóżeczku i jęczeć, także to jeszcze z głodu. Jakoś przetrzymamy. Ostatnio częściej się budziła wydaje mi się, że przez ząbki. Teraz tylko o 3, chociaż dzisiaj do 5.16 spała 😁. Także źle nie jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Patryś obudził się dzis o 4 tak, że już chcial począć działanie, udało mi się go jeszcze uśpić na 1 h, ale śpiaca jestem bardzo... za to Synuś w pełni wypoczęty czeka już na wizytę Pawełka i cioci Niuni 🙂
Ależ jestem ciekawa, jak zareaguje. Od ok 2 tygodni na widok obcych drze się jak oszalały! Nigdy go takim nie widzielismy, zobaczymy jak zareaguje na dzidzię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, wpadam sie tylko przywitac i pakujemy się nad morze. Panienski fajowo, wróciłam o 6 nad ranem i strasznie mi szkoda tego Wrocławia że nie pojechałam ale cóż nie wszystko można miec 🙂
Wrzucę fotki jak dziewczyny juz pozrzucaja na serwerek - a na razie dochodzą do siebie chyba jeszcze 🙂 Ja nie moge ciagle odespac tej piątkowej nocy i chodze jak cien a dzis tyle znowy roboty.

Poprosilam znajomego o cukinię dostalam 3 reklamówki i przezcąły weekend robilam przetwory pasteryzowałam i do schowka na zime a fasol ma cukinii pol szuflady w zamrazarce hihi

Pozdrawiamy i do zobaczonka za 2 tygodnie 🙂
Jakbym cos przeoczyla albo ktos by chcial mnie złapac to kontakt do mnie jest na stronie jedrusiowej - ten na 507..... Buziaki od Fasola dla wszystkich koleżanek i grabki dla kolegów :P i 100 lat dla Weroniki Grzesia i Antosia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny,to co sie tu dzieje,to paranoja.Dzis podpalili dzielice nade mna-Enfild.Tam tez czasem na zakupy jezdzialm.Z reszta w wielu innych miejscach tez pozary byly i zadymy.Wczoraj naprawde o Piotrka sie przestraszylam,bo policja szla ulica i kazala sklepy zamykac i z domow nie wychodzic 🤪 🤪 Na szczescie nic kolo domu sie nie dzialo.Przed chwila w bbc mowili,ze planuja armie na miasto wypuscic..Zeby porzadek zrobili.Co za kretynskie czarne malolaty,bo to oni za tym stoja!!Wczoraj byla u mnie kolezanka i maz po nia musial przyjechac,bo balam sie ja sama przez park puscic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...