Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Paweł się do wszystkich śmieje, ale do taty najbardziej. Może widzi swoje odbicie. Na stronie dejny znalazłam bodziak z napisem jestem klonem taty, muszę go kupić koniecznie, Witam nowa marcówkę ;-)

Ja dałam Michałowi na Dzień Ojca właśnie bodziaka z tym napisem 🙂)) body zielone, napis biały, a pod nim jeszcze podpis Antoś. Bo Niunia możesz poprosić o podpisanie imieniem dziecka. W ogóle tam nawet swój cały tekst możesz wymyślić. Ja już kombinuje jakie młodemu pozamawiać... na pewno wszystkie będą czarne :PPP

Szarla to znaczy Antoś na razie myśli, że ja to on i dlatego się do mnie nie śmieję??? A jak odkryję, że ja to ja to zacznie się śmiać??? Bo coś nie zakumałam :P kum kum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Ewa obejrzałam Twoje agu - Emcia jest przezabawna i jaka kudłata, będzie pewnie miała piękne kasztanowe włoski...

Szarla a skąd czerpiesz te cytaty, bo to juz nie pierwszy raz jak zarzucasz nas taką trafną opinią z jakiejś ksiązki/artykułu 🙂

Gerda to chyba z babyonline... zaraz sprawdzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewa231223 napisał(a):
mam pytanko. Czy oprócz Emki ktos jeszcze nie ochrzcił maluszka. My mamy dopiero 10 wrzesnia. Wiem ,że to późno ale czekamy na siostre męża.

Z tego co się orientuję, to tylko my diabła małego chowamy :PPP m/ poważnie to my 25 września planujemy, ale jakoś ciężko mi się zebrać do księdza... bo on zamiast Młodego ochrzcić, to nas prześwięci, że tak nie po bożemu żyjemy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Miśka, a płaciłaś coś dodatkowo za podpis?

Ja zamawiałam przez allegro i nie płaciłam za podpis 🙂 użytkownik Paulalinka
Gerda na babyonline jest kalendarz rozwoju dziecka i chyba właśnie stamtąd jest cytat Szarli... tak mi się kojarzy, bo już gdzieś go czytałam wcześniej 😁 Szarla, więc skąd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
ewa231223 napisał(a):
Emka a jak często Antonio robi kupki? bo u nas ostatnio to tak raz na 2 dni.
połączyłam ten fakt ze smierdzącymi baczkami i dałam jej soczku jabłkowego bo myślałam że to zatwardzenie ale juz mnie uspokoiłyście. Zapaszki sa w takim razie niczym nienormalnym. Może skorzystam z doswiadczenia Edytki ze śliwkami... A może jeszcze chwike zaczekam.

U nas kupa średnio raz dziennie taka porządna, bo kleksików od pierdków to nie liczę :P ale też zdarza się, że jest jedna na 2-3 dni, a potem nadrabia tak, że wszystko jest obsrane 😁DD z brzuszkiem i kupkami to problemów nie mieliśmy, bo młody nawet kolek nie miał... odpukać. Gorzej z ulewaniem. Co zje to potem mu się ulewa, mimo odbijania... ale to przez to, że zgredek nie uleży na plecach i zaraz na brzuch chce. Zaczęłam go po jedzeni do bujaczka przypinać, ale on poleży chwilę, potem zaczyna się kręcić i wiercić, no i w końcu i tak ulewa... ehhh... A u Was jak z tym?


U mnie identycznie, dosłownie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Ewa obejrzałam Twoje agu - Emcia jest przezabawna i jaka kudłata, będzie pewnie miała piękne kasztanowe włoski...

Szarla a skąd czerpiesz te cytaty, bo to juz nie pierwszy raz jak zarzucasz nas taką trafną opinią z jakiejś ksiązki/artykułu 🙂


Gerdzia ja to różne, różniste rzeczy czytam. Na szczęście pamięć mam taką, że wiem co gdzie przeczytałam. Ten cytat jest z tego : http://babyonline.pl/kalendarz_rozwoju_dziecka.html?cac_week=23&cac_month=&cac_year=&cac_no=3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):


Szarla to znaczy Antoś na razie myśli, że ja to on i dlatego się do mnie nie śmieję??? A jak odkryję, że ja to ja to zacznie się śmiać??? Bo coś nie zakumałam :P kum kum


Antoś na razie myśli że Ty i On tworzycie jedną całość. Że jesteś np. jak jego ręka 🙂. A jak zakuma że jesteś odrębną istotą jak np. Tatuś to będzie się śmiał. Tak myślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też już ściągnęłam i idę spać. W sumie gdybym nie chodziła na te zajęcia z jogi to bym mleka nie ściągała, ale tak to muszę zostawiać, żeby Tatuś miał czym młodego nakarmić 🙂 Powiem Wam, że takie zajęcia to są genialne. Te, na które chodzę to są głównie ćwiczenia. Medytacji nie ma, tylko relaks na początku i na końcu. Za to ćwiczenia takie, że spocić się można 🙂))
Dobra już nie gadam i idę spać.
Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Nicolci.
Ja to nie bardzo miałam czas wchodzić na forum, Młody i dziś dwa potężne koncerty urządził tak, że nie umiałam Go uspokoić, a popołudniu byliśmy na grillu, jutro jedziemy na weekend do rodziców.
Ewa witaj, mój Filip też pełza i zapiera się głową 🙂
Korni jest rewelacyjna.
Dobrej nocki dziewczyny, niestety nie dałam rady nadrobić, ale zrobię to rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję Dota w imieniu Nikolki 🙂
Dorotko, ja muszę ograniczyć trochę forum... Postanowiłam, że więcej czasu poświęcę Nikolce, bo ja tylko sprzątam, a jak mała jest spokojna to korzystam i jestem na forum, ale zauwarzyłam, że wtedy ona jest taka radosna jak się z nią bawię jak jest w dobrym humorze 🙂 Nawet do aparatu zaczeła się cieszyć 🙂 Nagrałam filmik to może jutro zgram 🙂
Co do kupek i bąków, to bąki nie śmierdzą, przynajmniej nie poczułam, a i rzadko słyszę... Kupki, mimo, że codziennie je obiadki mamy 2-3 razy dziennie 🙂 Chyba ma kaczy żołądek po tacie, hehehe,,,
Tak poza tym przeprowadziłam poważną rozmowę z A. Bo między nami już jest jak w starym małżeństwie, a ja potrzebuje troche uczucia i w ogóle, więc przenioslam go do salonu i powiedziałam, ze jak zacznie sie starac o mnie tak jak na poczatku, to wroci do sypialni.. hehehe zgodzil się!!!! Mam nadzieje ze sie cos zmieni, bo juz mam dosc, tylko wraca z pracy siada przed tv i koniec, a ja jak kura domowa, sprzatam, piore gotuje i wychowuje dziecko... chce sie poczuc w koncu jak kobieta.... do cholery... powiedzialam ze w koncu poszukam sobie kogos innego, jak on nie potrafi mi dac odrobiny czulosci... :P
Dobra ide spać 🙂 Sama:P:P No nad ranem wezmę Nikolkę:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alanku wszystkiego najlepszego dużo radości i wesołych chwil również bez mamy. 😉
Tuska a jak poszło wczorajsze zasypianie?
Samantka moja Agatka sama sobą się tylko chwilę zajmuje to wtedy robię obiad. Na forum jestem na spacerze jak śpi w wózku,jak karmię piersią i jak zaśnie czyli po 22:00.Ale też muszę ograniczyć forum bo zaniedbuję męża. W ogóle też tak jakoś polotu brak w tym naszym związku,kochamy się ale tak jak Samantka napisałaś stare dobre małżeństwo i choć jesteśmy ze sobą 11lat,a od 3 małżeństwem to jakoś nigdy z tym problemu nie było. Pojawienie się Agatki może głupio to zabrzmi ale niestety miało negatywny wpływ na nasze relacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...