Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
EWA Emilka wygląda na dużą dziewczynkę i niezłą rozrabiakę 🙂 Ile już waży?
TUSka ja wyprałam wszystko oprócz lusterka pałąki też wsadziłam do pralki chociaż w instrukcji jest napisane żeby przetrzeć szmatką. Nic się z tym nie stało.Z tym że ja mam Tiny Love model Tropikalna Wyspa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia ja wstawialam tak jak ubranka malej na 50 stopni! I nic nie bylo. Dalam normalnie proszek i plyn tylko ustawilam podwojne plukanie!!!

Dziekuje Dorotko!!! Ja uwielbiam swoja prace!! Bardzo duzo daje mi satysfakcji ze moge komus pomoc, tym bardziej ze sa to male, bezbronne dieciatka!! Z jednej strony nie moge sie juz doczekac powrotu ale z drugiej jest Kornelka a Ona zawsze bedzie najwazniejsza!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ewa! No w końcu ktoś bliżej Bydgoszczy, chociaż jeszcze daleko 🙂. Ale mam znajomych w Kwidzynie do których się wybieram, także może za jakiś czas dasz się namówić na spacerek 🙂)).

A my się pakujemy bo jutro na działeczkę 😉.
Niech Dorotka daje swojej Agatce śliwkę, skoro tak na Kornelkę podziałała, haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuje bardzo za miłe przyjęcie.

Szarla na spacerek wybierzemy sie z miłą chęcią.
Emilka 2 tyg. temu ważyła 6700.
I zgadza sie jest małą rozrabiara. cały czas w ruchu. Pełza juz nie tylko do tyłu ale i do przodu. Bardzo śmiesznie to wygląda, bo zapiera sie głównie głową, wtedy unosi pupe i do przodu...
Na pleckach to juz nie uleży... A i stała się mala terrorystką- wyczaiła że z rak rodziców więcej widać i potrafi to skutecznie wyegzekwować. Ale stanie w miejscu czy siedzenie tez nie wchodzi w rachubę- trzeba chodzić pokazywac i opowiadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla Agatka tylko je słoiczki na kupkę śliwka to menu podstawowe,ale efektów brak. Teraz 3dni pod rząd kupa była,ale to chyba od tego że dwie butle modyfikowanego dziennie jadła. Myślę że teraz kupa będzie częściej jak inne jedzenie będzie dostawać,bo to moje mleko to ponoć wchłania prawie całe,a słoiczka to na maksa pół zje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
Szarla Agatka tylko je słoiczki na kupkę śliwka to menu podstawowe,ale efektów brak. Teraz 3dni pod rząd kupa była,ale to chyba od tego że dwie butle modyfikowanego dziennie jadła. Myślę że teraz kupa będzie częściej jak inne jedzenie będzie dostawać,bo to moje mleko to ponoć wchłania prawie całe,a słoiczka to na maksa pół zje.


Moja też tylko pół słoiczka 🙂. No ale widzę, że kupka się normuje, bardzo dobrze 🙂. I kto by pomyślał, że kupa będzie tak cieszyć ? :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ale jaja!! Wrzucilam zdjecie Kornelki na konkurs Awenta, zeby wygrac butelke z limitowanej edycji, pewna bylam ze nie wygram bo zdjecie bylo gdzies przy koncu!! A wygrywalo 1000 pierwszych (pod warunkiem ze wygra grupa dziewczynek!) I wlasnie dostalam majla ze sie zalapalysmy i dostaniemy butelke!! Jeszcze nic nie wygralam ale super!! Choc w sumie to nie ja tylko Korni ale tez super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ostatnio jak siostra z Warszawy przyjechała to zaczęła że ona to tv w ogóle nie ogląda ewentualnie w necie siedzi. Ja do niej że u mnie to samo ciągle na mamuśkach.Zdziwiła się bardzo jak jej trochę opowiedziałam to ona na to boże to musi być potwornie nudne.. Zobaczymy jak będzie miała swoje dzieci i jak każdy mały postęp czy kupa będzie ją cieszył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko gratulacje!!!! A Korni wymiata, po prostu daje radę 🙂.
Ja też do kuchni zmykam, bo dostałam wczoraj dwie cukinie z działki, zatem do dzieła! HAHA

Dorota ja na co dzień nie mam z kim pogadać, więc forum dla mnie to zbawienie! Żałuję tylko od tej pory, że nie miałam odwagi się odezwać jak w ciąży byłam, czas by mi na pewno lepiej zleciał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...