Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nikola wszystkiego najlepszego!!!!
Witam sie po bezsennej nocy.Jesli spalam dzis 2 godziny lacznie to jest max.Mala cala noc sie rzucala i co chwile jej zelem smarowalam,a o 4 to przez sen z bolu plakala i wsypalam jej teetha na spiacego..I dzieki temu pospalysmy do 5:45 😞 😞Dzis od razu dam jej na noc paracetamol,bo 2 nieprzespane noce to za duzo 😞 Nadrobilam was.Myszko ciesze sie,ze rodzina zrozumiala i bedziesz mogla sie malym sama zajac.I naprawde sprobuj go do swojego nagiego ciala przytulac.Szarla ty chyba naprawde arbuza polknelas 😜 😜Edytko dzieki wam bede miala dziure zamiast cyckow 😁 😁 Misia ciesze sie,ze jestes:*:*:*I ze dalas ze wszystkim rade.Tule kochana 🙂A mnie dzis caly dzien nie bedzie wiec za bardzo sie nie rozpisujcie 😉Bede wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikola wszystkiego najlepszego z okazji ukoczenia 5miesiąca 🙂:*
Misia dobrze, że już jesteś! Tulę:*:*
wczoraj A. próbował uspać małego i co mu zasnął na rękach i go odkładał do łóżeczka to płakał i po 5razie powiedziałam, żeby go dał, bo dziś nic z tego nie będzie.. Troszk do piersi przystawiłam i zasnął.. ale to ze zmęczenia..
obudził się o 2.30 i później koło 6.00, no i 8.30 .. przytulanki do 9.00 i o 10.30 idziemy na spacerek, bo kuzynka A. z nami się umówiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nika 100 lat!!!!!!!!!! Bądź zawsze taka uśmiechnięta ;-) A od Pawełka buziak ;-*

Bałam się, że coś Paweł sobie poprzestawiał, ale dziś wstał normalnie o 7. Uff nie wiem jak będę wstawać do pracy o 5.30. To środek nocy jest ;-( Robię dziś przegląd ciuszków, bo młody znów z połowy rzeczy wyrósł i trzeba większe wyciągnąć ;-) Ale mnie ta pogoda dobija, albo jest skwar, że nie idzie wyrobić, albo zimno i deszczowo, oszaleć idzie. Mamy wolne wakacje, a lato do dupy ;-( Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Edytko ja dotychczas omijałam śliwki, ale nie chce pozbawiać ich Patrysia z uwagi na kupy, choć już czuje ten odorek 😜 Po banankach Synuś tak wypełnia pieluszke, ze nawet on się dusi tym smrodkiem 🤪 🤪

Monia - nasze Maleństwo, jak teraz sobie przypomnę też rzucało się w nocy szczególnie tak na 2,3 dni przed przebiciem sie ząbeczków przez dziąsełka. ALe dzielny chłopak dał radę. Teraz już tylko się ślini...bez bólu 😁 😁 😁 😁

Niunia - może Pawliś z Patrysiem sie dogadali co i jak, bo po naszym spotkanku Patryczek nabrał nowych umiejętności 🙂 Robi mostek mocno i odrywa lewka 🤪 🤪 🤪

Misia - Ty mleczarko 😁 😁

Myszka opisz nam Twój sam na sam ze Synkiem A tak btw dlaczego właściwie Teściowa tak dalece się angażowała przy Igorku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My byliśmy kilka dni temu na ciuszkowych zakupach. Teraz tylko poprasować muszę, bo już wyprałam i schną. Ach, jak patrzę na te zdjecia, ubranka, albumy to aż łezka się kreci w oku. A ile przy tym miłości i cierpliwości potrzeba tym naszym Malutkim dzieciom - oprócz mleka to powoduje najwiekszy ich wzrost 🙂

Misia i jak się masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam szczęście i nie muszę kupować ciuszków, bo od koleżanki dostaję po jej synkach. Mam zapas worków z ciuchami i tylko wymieniam ;-) Misia co się działo, bo chyba coś smutnego tak Cię na FB tuliły dziewczyny. Mam nadzieję, że już wszystko dobrze. A jak dziś mamuśki wasze samopoczucie, bo ja mam nawet dobry humor. Uwielbiam buszować w ciuszkach Pawlisia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia wszystkiego najlepszego i duzo zdrówka!!!!
Niunia o 5:30 to ja juz w busie bede musiala siedziec!!! Masakra jak ja dam rade!!!
Misia super zdjecia!!! MAm nadzieje ze u Ciebie juz wszystko dobrze, co kolwiek to było!
Masakra z ta sliwaka, wczoraj 5 razy po niej kupa byla dzis w nocy musialam ja przebierac i nad ranem! Normalnie jak bym miala w domu niemowlaka srajacego po kazdym karmieniu i w miedzyczasie!! Mam nadzieje ze dzis juz sie uspokoi bo ja juz brzuszek boli i cala pupcie ma odparzoną!!
A noc miałysmy podobna do /moni tylko nie wiem czy problemem byl brzuszek, ząbki czy to i to!!
Dobra tradycyjnie ide wymyslic cos na obiad, do potem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też nocka beznadziejna. Ale ja w sumie przyzwyczajona 🙂 Teraz mały zalicza drzemkę a ja nic nie muszę robić bo moja kochana teściowa o wszystko dba. Nawet banany specjalnie dla mnie kupuje hehe 🙂
Nikolciu, sto lat, buziaczki od cioci i od Krystianka:*
Misia, cieszę się że już jesteś. A Twój kot jest przepiękny. Fajny duet tworzy z ślicznym Antosiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunua zazdroszczę worków od koleżanki.Ja nie mogę powiedzieć bo AGATka co chwilę coś dostaje od chrzestnej ostatnio w niedzielę 5sukienek i od mojej kuzynki spódniczkę ogrodniczkę hello kity śliczne to wszystko,ale body śpiochy pajace to wszystko kupować trzeba i kasa leci choć ja zawsze od Robik_RAdom z allegro zamawiam,w sklepach nie kupuję w ogóle niczego. Sukienek,spodenek i innych takich to w ogóle nie kupuję bo dostała a części pewnie nie założy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałam napisać, że wczoraj rano poszliśmy z młodym do lekarza, bo miał bardzo dużo krostek na przedramionach i kilka na buzi... i wiecie co??? Pani doktor powiedziała, że to komary... 🤪 ciekawe ile zesranych rodziców tak do niej przychodzi, a ona się śmieje :PPP najlepsze, że te komary pogryzły go w domu w nocy, a nie u dziadka jak byliśmy. A wiem to stąd, że śpi w krótkim rękawku i spod kołdry tylko buzia i ręce wystają... biedaczek po mamusi komary go gryzą.
A i podpytałam o jedzenie i pani doktor powiedziała, że jak sama chcę gotować, to żebym nie wariowała i normalnie kupowała na targu tylko grubiej obierała.
A nie było mnie przez kilka dni, bo w nocy z niedzieli na poniedziałek zmarła moja babcia... miała 91 lat... piszę to, bo chciałyście wiedzieć. Tylko proszę nie piszmy nic więcej na ten temat, okay? Z góry dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Cześć Misia 🙂

A my dzisiaj pierwszy raz od dawien dawna nocka super! Młoda obudziła się o 5 na karmienie, później o 6.30 się rozbudziła i poszalałyśmy do 9 i potem sen do 11.30 😁. Fajniutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia tulę :*
Tuska bądź dzielna i mąż też. Agatka tylko przy piersi mi zasypiała ale trochę powalczyliśmy najpierw odkładaliśmy ją do łóżeczka włączłam karuzelę i głaskałam po główce,potem trzymałam za rączkę, po prostu taobok siedziałam tak żeby mnie widziała,potem żeby już nie widziała ale żeby można było szybko się pokazać a potem jak cisza była to wychodziłam.Teraz po butli odbijamy i kładę ją do łóżeczka i zostawiam i sama zasypia. Noszenia na rękach do usypiania na waszym miejscu bym unilała bo dziecko rośnie i jest coraz cięższe a Alanek już swoje waży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzisiaj dwa razy wstawałam podać smoka o 4 i o 5:30, o 7:30 pierwsze karmienie na śpiocha i spałyśmy ja do 10:30Agatka do 11:15!Głowa mnie boli i nie wiemczy od tej pogody czy od tego że za długo spałam.
Lato w tym roku wyjątkowo do dupy!MYślałam że sierpień będzie ładny całe szczęście my tydzień w Boszkowie mieliśmy ciepły i bez deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie drogie marcóweczki.
A więc zbieram sie na odwagę i UJAWNIAM się.
Podczytuję Was juz od stycznia.
Musze przyznać, że stałam sie uzależniona od Waszego forum.
Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie.

A więc mam na imię Ewa i 15 marca urodziłam s.n. Emilkę. Ważyła 3500 przy 54 cm.
Termin miałam na 10 tak więc nie czekałam zbyt długo. Przyznam że nie było dnia abym nie podczytała Was.

Przepraszam, że dopiero teraz sie ujawniam ale nie mogłam sie zebrać.

Tak naprawde to nie za bardzo mam czas pisać- Emilka śpi w dzien tylko po 0,5 godz. Co do minuty. Tak więc w tym czasie staram się cos zrobić w domku. Ale podczytuje was podczas karmienia.

Karmie jeszcze tylko piersią tak jak Emka.

Równiez zaliczamy sie do grona 2zębnych:-)

ale się rozpisałam.

Liczę na wasza aprobatę i przyjęcie do szacownego grona..

Pozdrawiam w ten zimny, pochmurny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie Ewa 😁

Misia my mamy tę matę: http://allegro.pl/muzyczna-interaktywna-mata-edukacyjna-tiny-love-i1744027097.html

Dorota my próbujemy się nie poddawać,ale wczoraj nic już by nie dało rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa witamy i bardzo sie cieszymy ze do Nas dolączylas brao za odwage i oklask jak sie da!!
A Emilka jest przesliczna, mala akrobatka jakich wiele tutaj!!!!!
Mam nadzieje ze wiecej mam odwazy sie i pojdziew Twoje slady!!!

Dorotko u Nas po tej śliwce jest koszmar! Znow musialam ja przebierac bo wszystko w kupie łacznie z moimi spodniami!! Nastepnym razem zanim dostanie sliwke to bedzie musial byc bardzo solidny powod!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...