Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Fajnie tych waszych rad poczytać. ja niestatey zamiast dodawac to odejmuje bo fasol ma ciągle czerwone suche poliki. Te wasze dzieci to giganty normalnie. fasol wazy tylko 8 kg i ma 70 cm. Dorotka dawaj znac jak zgadniesz po czym zniknęły - u mnie jutro bedzie pediatra domowa nasza to dam znac co powiedziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja Korni tez wazy 8 kg i ma 72 cm, a wydaje mi sie taka duza! Jak wracam z dyzuru, a mam pod opieką 3 wcześniaki i kazdy waży gdzies 1,5 - 2 kg to moja Kornelka wydaje sie byc taaaka wieeeeelka! A przy niektórych marcowych maluchach to Ona jest malutka!!
eee tam urośnie!! Potem bede plakac ze tak szybko urosla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć

Bardzo sie ciesze z postępów naszych Dzieciaczków. Dorota widzisz - podany przez Ciebie przykład z okiem mówi sam za siebie.
Samanta - dobrze, że masz Mamę na miejscu, bo tak to byś była (oprócz Niki) całkiem osamotniona w tej sytuacji z A.
Misia - a zatem Antoś chce już patrzeć "z góry";D
Kaczuszka - miło Cię "odczytać" 🙂 Gdyby nam syt ekonom. pozwoliła to tez chcielibyśmy kolejnego szkraba 🙂
Edyta - dobrze, ze Korni nie zaraziła się od Ciebie, choć może to nie była grypka żołądkowa
Haliszczanka - ile newsów u Synusia 🤪
Mandrasala - a moze to od zimna, wiatr+ślina=zaczerwienienie. Patryś miał czerwone policzki, kiedy tak obficie sie ślinił i pocierał rączką lub pazurkami albo pieluchą. Pomógł krem łagodzący Ziajki z bepanthenem.

A u nas kolejny... ząb 🤪 😁 😁 😁 a zatem mamy już 6 zeboli 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiesz Edytko jak maa pierwszy raz powiedziała tata to drugi będzie syn 😜 tylko, że to musi być świadome, a to raczej nie było 😜
Alan gada dedededede, dadadadada i mój próbuje w tym doszukać się mama ;-)

a dziewczyny Wy wcale nie musicie mieć okresu, żeby zajść w ciążę .. to tak nawiasem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześc mamusie 🙂 nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie 🙂 swego czasu pisałam z Wami na brzuszku. Później już nie bo mi się życie całkowicie zmieniło, nie tylko po tym jak urodziła się Patrycja ale o tym już nie będe pisac...... Sporadycznie Was podczytywałam ale nigdy się tu nie rejestrowałam bo zawsze wpadałam tylko na chwilkę a Wy tu już zgrane jesteście i codziennie piszecie 🙂
W każdym razie żyję i chciałabym Wam powiedziec że znów zostanę mamusią 🙂 🙂 Cieszę się strasznie mimo że nie planowaliśmy jeszcze dziecka 😉 To dopiero 8 tydzień więc jeszcze dużo się może wydarzyc ale piszę do dla tych dziewczyn które pisały że chcą a nie mają odwagi 🙂 🙂
Z Moją Patrycją mamy straszne problemy z bioderkami, od urodzenia się leczy ale postępów brak i aktualnie jest w gipsie od klatki piersiowej do kostek 😞 Ale mimo to jest bardzo żywiołowym dzieckiem i straaaaasznie ją kocham 😉
Wasze Maluszki są cudowne, wytrwałości życzę w opiece 🙂 😘 Pozdrawiam wszystkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Matlega, ale pisz z nami tutaj! Ja Cię pamiętam i myślałam ostatnio o Tobie 🙂 To na kiedy termin? 😁


Ja tytlko dziś piszę, nie mam czasu siedziec często bo Patrycja w gipsie jest baaardzo absorbująca, trzeba ją ciągle nosic, ale od czasu do czasu coś tam skrobnę 🙂 a termin na 2 czerwca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkich 🙂 nie było mnie tylko 3 dni a już jest z 20 stron do czytania jak nie więcej...
Witaj samantko 🙂
Monia może trochę zazdrościmy ci że tak szybko ci Julka rozwija ale bardzo sie cieszymy z tobą
Samanto i MandraSala super foteczki Samonto mój tylko Banany je surowe
szarla widzę ze masz podobny problem Igor jak tylko nauczył sie czołgać to już koszmar wszędzie pełza i wszystko rusza ale w kojcu i w łóżeczku nie usiedzi ... i tu problem
Przeczytał wszystko chodź nie było to łatwe bo za uchem mój synuś gaworzył he he cały dzień tylko AAAAAAAA...i marudzenie I wtedy wiem że chce spać a jak robi aaaaeeeee to kupa ... wcześniej bałam sie ze nie rozumienie gaworzenie małego a tu ledwo co sie urodziła to zawsze wiedziałam co chce. Nie wiem czy waż to zainteresuje ale ostatnio Iguś robi postępy już podchodzi do moich stóp i che na ręczę odpycha sie kolankami jak sie czołga super a i pomału już wstaje fajnie to wygląda ale mam tu problem bo tylko u mnie chce siedzieć na rekach u innych płacze lub marudzi...U teściowej też jest spokojny a ostatnio zauwazyłam ze teściowa za bardzo się znów wtrąca w nasze sprawy .A my znów chorzy jesteśmy ... 😞 A wracając do dzieciaków mój waży 9000kg i mierzy 70 super nie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć!!!
Matlega miło, że napisałaś. Gratulacje dla Ciebie i zdrówka dla Patrycji. Odzywaj się częściej. Ja Cię bardzo dobrze pamiętam 🙂)) Ja na brzuszku byłam eMKą83 🙂))
Ogólnie to rano przeczytałam wszystko, a teraz już zapomniałam... ehhh... miałam koszmarną noc i dzień. Młody zasnął o 17.30 i obudził się z wrzaskiem przed 22. Do północy krzyczał, w końcu padł. Ale potem znów się obudził koło 2 na godzinę i koło 4 prawie na 2 godziny... i nic tylko płakał... potem przysnął na godzinkę i od 7 do 19.30 nie spał nic tylko cały czas krzyczał... nawet na rękach. Mierzyłam mu temperaturę, ale nie miał. On cały czas za uszy się łapał, więc poszliśmy do pediatry-otolaryngologa-neonatologa, żeby zobaczył czy to nie zapalenie uszu. Na szczęście nie... ale obejrzał młodego i powiedział, że u góry szykuje się kilka zębów naraz do wyjścia... i że wyrzynanie górnych zębów jest boleśniejsze niż dolnych. Co do łapania się za uszy to też od zębów ból promieniuje... ehhh... kupiliśmy nurofen dla dzieci tak na wszelki wypadek... ale teraz to jedynie potrzeba nam dużo cierpliwości... bo powiem szczerze, że ja dziś z nerwów to płakałam i krzyczałam i w ogóle bez kija nie podchodź... oby te zęby szybko wyszły...
A co do wagi to 3.10.11. było 8600 i jakieś 76 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja myślę, że jabłko surowe może pomóc i dużo płynów 🙂 Na pewno gotowana marchewka, buraczki, ziemniaczki powodują, że kupka jest twarda. Co do łapania się za ucho to mi lekarz powiedział, że to na pewno od zębów tych górnych, bo nerw jakoś tak idzie i mały czuje przy uchu też ból. W sumie faktycznie jak zęby czasem bolą to aż do uszu to promieniuje. O jeszcze mi się przypomniało, że kupy mogą być dziwne od tych zębów... ciekawe jaki to ma związek, ale faktycznie młody zielone kupy trzaska... a nie jadł nic takiego.
Dorotko pytałaś o żółtko. Ja daje 1/2 co dwa dni... no dziś zapomniałam :P a glutenu taką pełną łyżeczkę kaszki manny codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej jestem na bieżąco ale zdoskoku i nie wszystko pamiętam
Gratulacje z okazji bijącego małego serduszkakoleżance i oby gipsowykoszmar się skpńczył szybko!
Samantka tulę Cię mocno bardzo mi przykro że nie układa się wam 😞
Gerda super opis pod postem 6 zębów Szok!!!

Na rozluznienie kupy śliwka i jabłko i płyny. Jejkujakmniecodzienna kupa cieszy były czasy że10 dninie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...