Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Samantko ja jak starałam sie o zajscie w ciaze to musialam brac leki i szybko przytyłam ponad 16 kg a jeszcze bardzo duzo wody gromadzilam i wygladalam okropnie i tez sie ztym zle czułam ale powiedzialam sobie ze trudno dla dziecka zrobie wszystko nawet jak pozniej tego nie zgubie, a pech cial ze mala urodzila sie chora i w tym stresie schudlam bo gdyby nie to to pewnie dalej bym tyle wazyła!

Ja nie kupuje piwa bo nie pije ale nie przeszkadza mi jak maz kupuje jak jestesmy razem na zakupach.

Moja tez zasypia kolo22-23 wstraje kolo 3-4 a pozniej to roznie dzisiaj np co godz do rana

Dorotko ja sciagam bo boje sie ze znow bede miala kryzys chcem zeby maks było 4 godz przerwy, sciagam jak Szarla o 23 potem mala wstaje kolo 3 a pozniej to zalezy o ktorej wstaje, czasem tez w ciagu dnia sciagam jak np ide z nia na spacer to szykuje butle w razie czego z mleka sciagnietego w nocy a jak wracam to sciagam bo najczesciej to jest dłuzsza przerwa w karmieniu.
Ja tez roznie sciagam przewaznie kolo120-130 z obu ale sie zdarzalo ze tylko 30ml sciagnełam z cycka po 6 godz!! Ale podczas karmienia jest inaczej bo maluch potrafi sciagnac wiecej niz my laktatorem a poza tym jest cos takiego ze jak maluch ciagnie to podczas ssania wytwarza sie mleko a podczas odciagania nie ma tego!!

Marta ale Twoj maz ma fajny śmiech, a Majeczka super zabawe odkryła!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale sie rozpisalam sorki!!!
Ide sie szykowac do koscioła, bede wieczorkiem pa!!!! I miłej niedzieli!!!
A najwazniejsze Marta wszystkiego naj naj dla Majuni z okazji 4 miesiaczków!!!!!!!!
I dla Robercika z okazji 3 miesiączków rowniez wszystkiego naj, naj!!!!!
Buziaki dla Was maluchy i dla mamusiek tez!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Majeczki i Robercika:*:*
Witam moje kochane.Sorki,ze sie nie odzywalam,ale nie mialam ani czasu ani sil.Egzamin niestety oblalam,ale sie nie przejmuje.Z reszta po 2 bezsennych nocach to bylo oczywiste.Dziewczyny,nie dawajcie dzieciaczkom gruszki!!!!No i 3 noc tez mialam bezsenna,ale przez sasiadow z gory.Nie wiem,co oni tam robili,ale do 4 rano tak halasowali,ze ani ja ani Julka nie spalysmy 😞No i wczoraj padalam juz na ryj 😞 P.zajal sie Julka a ja odespalam.Zasnelam o 18:30.O 21 wstalam na kapanie i poszlam dalej spac do dzis do 8 😁 I wkoncu czuje sie wypoczeta.Edytko,Niusia dziekuje za pamiec:*:*Niusia kopniak w pupe za fajke 😁Samantko glupolu co ty chcesz od siebie?Super laska z ciebie jest 🙂A co do jedzenia,to ja sie nie wypowiadam,bo od iedzieli jestem na diecie i jadlam same produkty bialkowe.Ale dzis moglam juz nawet warzywek pojesc 😁 😁 Ale nie narzekam,bo kolejne 4 kg w tydzien z dupska odeszly 😁 😁 Jesli ktoras z was jest zainteresowana,to moge na maila dietke podrzucic.A co do zakupow samantko,to ja w ten weekend tez sporo wydalam...i dzis mam zakupow ciag dalszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jutro ide z Julka do lekarza,bo ma strasznie sucha skore na uszach.Smarowalam jej to oilatum,ale w piatek to wygladalo,jakby poparzone bylo.To teraz tylko letnia woda jej przemywam.Ale nie wyglada to ladnie,bo taka sucha skorupka jej sie zrobila 😞Dobra,lece ba zakupy odezawe sie potem.A co do egzaminu to w czwartek mam poprawke.Ale mam luzik totalny.Jak zdaam,to zdam,jak nie to najwyzej rok powtorze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dzisiaj mąż się małą zajął a ja dopiero wstałam 🙂. Monisia ja poproszę dietkę [email protected] 🙂. I wiem, że miałyście książki w pdf "język niemowląt" i coś jeszcze. I to coś jeszcze by mnie interesowało, jakbyś miała to mogłabyś też przesłać 🙂. A ja idę przeczytać co pisałyście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia fajnie ze sie odezwalas a egzaminem sie nie martw!!!!
Moja Korni tez ma takie suche tylko na brwiach ale smaruje co chwila oliwka i juz jest lepiej a tez wygladalo strasznie, ale daj znac co to jest!!!
Nie wiem czy wyjde do kosciola bo leje okropnie!!! No poczekiam i zobacze pa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia fajnie że się odezwałaś... a z czego zdawalaś???
Moja mała też miała suchą skóre za uszkami i o dziwo pediatra zapisała mi cytelium z a-dermy, to jeszcze bardziej wysusza... i się zdziwiłam bo na suchą skórę powinna dać coś co ją nawilży, a tu nie.. no i po 3 dniach smarowania tą kredą wszystko znikło 🤪 i jeszcze kazała sudocremem smarować... Teraz mała nic nie ma za uszkami 🙂 🙂
Ja do kościoła to na 17h00 ide 🙂 🙂

I oczywiście wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów 🙂 🙂 🙂 :*:*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie Antoś też miał na brwiach i na głowie, ale to chyba była ta ciemieniucha. Smarowałam oliwką i wyczesywałam i zeszło. Ostatnio natomiast miał bardzo suchą i szorstka skórę na łokciach i kolanach, jak kiedyś na policzkach. Myślę, że to znowu ta skaza białkowa, ale zeszło samo 🙂
Coś miałam napisać jeszcze, ale zapomniałam.
Dziś kolejny dzień lenia, a jutro sprzątanie chaty.
Aha, 100 lat dla dzisiejszych jubilatów małych :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ksiazki i dieta wyslane 🙂Co do uszek to ciemieniucha nie jest napewno,bo kolezanki synek ma.Ona po prostu miala sucha skore,a ja smarujac oilatum tylko pogorszylam,a chcialam dobrze.Samantko ja ostatni rok angielkiego robie.Ale sie nie martwie,bo nawet jak zdam,to i tak za rok chcialam sobie to samo powtorzyc,bo to juz jest bardzo zaawansowany poziom i wiem,ze jeszcze wiele musze dopracowac.Dlatego mam luzik.23-w czwartek mam poprawke to zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wrocilam z zakupow bogatsza o 2 sukienki,spodenki bluzke i sandalki 😁 😁 W H&M maja niesamowite przeceny i masa ciuchow jest za 5funtow 😁 I jakos mi tak lepiej jak sobie troche nakupowalam 🙂A co do dietki,to naprawde dziala,bo dzis weszlam w spodnie,ktore jeszcze miesiac temu byly mi za ciasne 😉W ogole widze ze mega schudlam,tylko ten okropny brzuch 😞Ale nakupowalam sobie ciuchy,ktore wlasnie na brzuchu sa luzne i jest ok 🙂 A jutro powinna przyjsc moja sukienka na chrzciny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Duncana trzeba bardzo dlugo robic,a ta trwa tylko 13 dni i powinno sie schudnac ok 6kg.Ja w ciagu tygodnia polecialam 4 kg 🙂Nazywa sie to dieta 3D i polega na tym,ze pierwszy tydzien jesz tylko produkty bialkowe,a drugi bialkowo-warzywne.I powiem ci,ze wcale glodna sie na niej nie czuje,a naprawde dziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dietka zapowiada się ciekawie, szczególnie, że warzyw nie trzeba gotować 🙂. Ja też byłam na zakupach. W Auchan na sali, a później weszłam na chwilkę do orsay`a i kupiłam 2 bluzeczki 😁. Hehe, fajowsko 🙂. Ale pogoda mnie dobija, strasznie spać mi się chce. I coś mało mleka od 2 dni mam, ale wypije masę herbat na laktację i musi się poprawić 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla nie ma za co 🙂A dietka naprawde bardzo fajna,bo glodna w ogole nie chodze a kg ubywa.No i od dzis moglam warzywa do niej wlaczyc.Na sniadanie mialam wedlinke,kawalek sera i szparagi,a na obiadek upieklam sobie piers do tego zrobilam mizerie z salaty i jugurtu naturalnego,kilka pomidorkow i na deser jogurt truskawkowy 🙂Wiec jak widzisz mozna nawet fajnie sobie pojesc.U nas tez pogoda do niczego.Chetnie bym sobie polezala,ale czeka na mnie kupa prasowania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia podeślij mi może tę dietkę też, nie dla mnie ale dla przyjaciółki nie wiem czy na nią podziała bo ona całe życie głupio się odżywia(je paktycznie tylko jeden posiłek dziennie) ale wczoraj bardzo mi narzekała że strasznie chciałaby schudnąć. Ona po porodzie jest już 1,5roku ale nadwagę jeszcze ma i źle się z tym czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, ale te diety cud, przy których się chudnie 5 kg na tydzień są złe... Dlatego, że po takich dietach zawsze, ale to zawsze!!! występuje efekt jojo, bo organizm nie jest przyzwyczajony do innych pokarmów tylko tych z diety i od razu zaczyna to magazynować... Zdrowe chudnięcie to ok 1 kg na tydzień lub 2... Moja mama była u dietetyka i zakazał jej diet typu 13 dniówka czy białkowa, węglowodanowa itp... Ona je wszystko... w małych ilościach i nie łączy węglowodanów z białkiem... jak je mięso, to nie je ziemniaków czy tam chleba... je samo mięso np. z kurczaka z dużą ilością surówki na przykład... i nie jeść wieprzowiny.. tylko wołowina, drób, indyk, królik!!! Dietetyk powiedział, że te wszystkie diety z internetu, te przy których się chudnie bardzo szybko są mega niezdrowe... wyniszczają
organizm, nie dostarczają wszystkiego co potrzebuje, a później kilogramów przybywa
podwójnie... Ja nie polecam... Moja mama schudła 8 kg od stycznia... ale przynajmniej ma pewność, że jej to nie wróci... a pozwala sobie nawet na jakiś słodycz raz na 3-4 dni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...