Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie :*

Przeżyłam...Manio też...
Kanałówki nie miałam, ale ósemka z meeeega ubytkiem poszła do wyrwania, bo okazało się, że to ona promieniowała i bolały w miarę zdrowe zęby...oby już się uspokoiło...
Bo 2 dni temu pół nocy z bólu nie spałam...w dodatku Manio wtedy budził się co chwile...
Oczywiście samo wyrwanie nie bolało, ale teraz ehhh....
A Manio no cóż...został z babcią...ja zdążyłam wrócić jak zaczął być głodny, ale nakarmić go nie mogłam, zrobiłam butlę i wręczyłam mamie, żeby Manio nie wymuszał cycka...ale gdy tylko poczuł mm zaczął się wyrywać itd...nic nie zjadł, ale babcia go ululała i usnął...i spał akurat do pory o której mogłam karmić...ufff
No i doszłam do wniosku, że pewnie jego domaganie się cyca co 2h nie wynika z głodu tylko z przyzwyczajenia do cyckania...heh...
A taką miałam nadzieję, że troszkę go przekonam do butli...
Zakupiłam dzisiaj Bebiko, bo miałam Nana, będę próbować...bo ciekawa jestem jak to będzie jak mi w końcu mleka zabraknie...

Jakby nie było...fajne uczucie bycia niezastąpionym... ☺️


A nie mogłam karmić (na szczęście jednak tylko 3h), bo miałam znieczulenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ale tu dzis cicho,u mnie w miare tez bylo dzis cicho i odkrylam ze moj synu woli zupki nieco mniej geste wtedy mu jakos to lepiej idzie no i dzis dolozylismy troche brokula mam nadzieje ze nie uczuli 🙂
Nequitia Madziu 🙂 powiem ci szczerze ze nie mam jakis ulubionych marek,tak samo jak nie kupuje duzo rzeczy ale jak juz to wole mniej krzykliwe wzory,kolory tak zeby pasowaly do wszystkiego, zeby sie szybko nadruk nie spieral no i oczywiscie zeby byl wygodny dla malucha, z dostepnoscia rozmiarow raczej nie mam problemow, a i oczywiscie polecam szmateksy to kopalnia skarbow 🙂 a wogole to jak Marysia? my jutro idziemy do rehabilitantki, dziewczyny trzymac kciuki! a teraz nyny bo trzeba rano wstac.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc, na szczescie w nocy goraczki nie było, ale po szczepieniu to mała taka marudna , dobrze ze przysneła bo głowa mi juz pękała, i w ogole tak lamentuje jakby jej sie jakas krzywda działa 😮 😮 🤔 ☺️
Odnosnie znieczulenia u dentysty, to nie wiem moze sa rozne rodzaje, ale dr zapewniała mnie ze sa bezpieczne dla dziecka przy karmieniu piersia , miałam kanałowe ost , bez znieczulenia sobie nie wyobrazam i nakarmiłam MArtyske 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczynki, ja zabralam sie za prasowanie od samego rana 🙂

Hussi ja tez polecam ciuchlandy 🙂 swietna sprawa

A mój czas wolnosci sie konczy 😞 wczoraj dostalam prace i zaczynam od poniedzialku 🤪 😞 z jednej strony jestem szczesliwa, ale z drugiej zalamana ze taka malutka Zosie musze zostawic, na szczescie czesto bedzie zajmowal sie nia mąz a inne dni klub malucha. Jutro ide na jeszcze jeden test kwalifikacyjny i na tej pracy zależy mi bardziej niz na tej co teraz dostalam. 🤔
Ciekawe jak to bedzie...
jestem przerazona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! a my juz po wizycie u rehabilitantki, no wiec rozwojowo Piotrus super niektore umiejetnosci ma na poziomie 7 miesiecznego dziecka czyli miesiac i kawalek do przodu, asymetria jeszcze pozostala niewielka ale dostalismy nowa partie cwiczen wiec powinno tez byc niedlugo ok no i do kontroli w grudniu. Jestem szzesliwa w sumie bo moja praca nie poszla na marne, a o Piotrusiu uslyszalam wiele pozytywnych slow 🙂
Misio moj dojada wlasnie i chyba bedzie spal a ja razem z nim bo jakas taka przymulona jestem.
Antenka i jak po wizycie u lekarza co z Kubusiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Ja dzis w pracy 6 hodzin- jakos zlecialo a mezus ladnie sobie dzis poradzil 😉 tylko kurcze troszke sie martwimy bo Patrys od jakiegos czasu dziwnie charczy 😞 w nosku suchu a co jakis czas tak dziwnie chrumcha mu w gardelku- taki dziwny odglos 😮 😮 😮 jutro idziemy do lekarza 😞 mam nadzieje, ze wszytsko jest dobrze!!!
Bambosz o kurcze 😞 nie przejmuju sie !!! Niedlugo znajdziesz taka prace z ktorej bedziesz zadowolona a pracodawca bedzie z Ciebie dumny :* a jesli moge zapytac na jakie stanowisko byly te rozmowy? Powodzenia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
hello,
mam pytanie, czy Wasze dzieciaki zbieraja sie do raczkowania? pytam, bo dzis moja Hania kilka razy podniosla pupe i raczki i w szoku bylam! czekamy na pierwsze raczki do przodu - do tylu pelzanie idzie swietnie 🤪
Ja ostatnio rowniez bylam w szoku bo Patrys bardzo sie przemieszcza na lozku 🤪czasem to niezle dystanse robi pelzajac sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Fijolek napisał(a):
hello,
mam pytanie, czy Wasze dzieciaki zbieraja sie do raczkowania? pytam, bo dzis moja Hania kilka razy podniosla pupe i raczki i w szoku bylam! czekamy na pierwsze raczki do przodu - do tylu pelzanie idzie swietnie 🤪
Ja ostatnio rowniez bylam w szoku bo Patrys bardzo sie przemieszcza na lozku 🤪czasem to niezle dystanse robi pelzajac sie 😉

no wlasnie nie o pelzanie mi chodzi. Pelzanie mamy juz jakis czas i nie ma mozliwosci zeby zostawic Hanie sama na naszym lozku. Ale teraz pora na raczkowanie i stad moje pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczko dziekuje za mile slowa, teraz juz w koncu wiem ze to nic groznego i ze w pore sie zorientowalam bo mialam juz czarne mysli nieraz ale moj niunio to jest silny gosciu jak to pani doktor powiedziala wiec mysle ze bedzie ok.
a co do raczkowania to Piotrul sie do tego zabiera a mamy jeszcze cwiczenia z tym zwiazane wiec mysle ze za jakis czas mu sie uda z siedzeniem tez kombinuje jeszcze sie chwieje ale mysle ze tez jakos mu pojdzie.jejku dziewczyny praktycznie za 10 dni moja glizdusia skonczy pol roku 🤪 ale ten czas leci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...