Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
U Nas dziś pobudka ok 6.Teraz zasnał,ciekawe na jak długo...
Co do maty ja nie kupuję a dywanów niemam,panele wszędzie a w kuchni płytki,ale cos muszę pomyślec i albo kupię takie piankowe duże puzle z których można ułożyć spory kawałek Albo kupimy dywan...zobaczymy...
Co do kubka to niemamy jeszcze,przymierzam się do zakupu,możecie cos polecić?
Jamargaretko no mój ma wagę,ostatnio 8600 g.Ciekawe ile teraz...
Fijolku dla mnie te zabwki są świetne i bardzo mi się podobają ale są zdecydowanie za drogie 😞
Aneczka ale rośnie Ci Martynka,duża dziewczynka...piękna
Justina my rozmiar 74 a pieluszki od 3 dni też 4
Martyna,Marinka,Jolajcik gdzie jesteście?/
Bambosz A jaki masz kubeczek?
Wiolis zrobiony wozeczek?
Jomaa jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witajcie,
a do nas wlasnie dotarla paczucha z podgrzewaczem Tommee Tippee i nowymi smoczkami do butelek +6.
Wczoraj udalo mi sie jeszcze kupic uzywany fotelik fisher price'a. potrzebujemy drugi bo jak Hania lada moment bedzie u mojej mamy to musi miec drugi. Nie chce wozic sie ciagle ze wszystkim. No i byl spooooro tanszy. no to sie pochwalilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, witam 🙂
Wczoraj mile spedzony wieczorek przy lampce martini z mezusiem 🤪 🤪 🤪
Kasia-Manki dzis maja przywiezc nowa detke... mam taka nadzieje 🤨
Joma ciesze sie, ze dzis czujesz sie juz dobrze 😘
justina1975 swietny pomysl z tymi motywami w laziece- musze tez o tym pomyslec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
witajcie,
a do nas wlasnie dotarla paczucha z podgrzewaczem Tommee Tippee i nowymi smoczkami do butelek +6.
Wczoraj udalo mi sie jeszcze kupic uzywany fotelik fisher price'a. potrzebujemy drugi bo jak Hania lada moment bedzie u mojej mamy to musi miec drugi. Nie chce wozic sie ciagle ze wszystkim. No i byl spooooro tanszy. no to sie pochwalilam 😁
przyslij link jaki to fotelik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobilam was, ale nie bede za wiele pisac,chora jestem mam nadzieje ze nie przejdzie na mojego baka. co do zabawek to fisher price na pewno tak! mamy jeszcze z tinny love jabluszko uwielbia je! no nic leze pod koldra a niutek u tesciowej na dole na wszelki wypadek.nie lubie byc od niego odseparowana...aha pochwale sie juz prawie siedzimy 🙂 buziaki dla kazdej z was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka ja dzis eksperymentuje czyli sprawdzam ile moje dziecie bedzie spac w domu zamiast na spacerze bo oczywiscie za oknem leje co 5 minut i chwale sie ze juz spi 2,5h 🤪 mam nadzieje ze to nie jednorazowo i ze jakbysmy jjutro tez nie szly na spacer to tez bedzie tak spac 🤪
misiek pojechal do torunia a ja odpoczywam korzystajac ze mój spich tyle spi i bede piekla chlebek bo ten wczorajszy to juz zjedlismy ☺️ ☺️ ☺️ a w niedziele wycieczka do wawy do rodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny 😁 ale szaro i ponuro ale jestem dosc wypoczeta a w piekarniku chlebek sie piecze 🙃
My bylismy dzisiaj na szczepieniu, maluda waży 8045. Mamy dzisiaj strasznie marudny dzien, jakas masakra, na szczescie raz juz spala 2 godziny i teraz tez spiocha, mam nadzieje ze troche jej to zajmie 🙂
Manki my uzywamy Tommee Tippee zarowno butelki i teraz niekapka.

Jesli chodzi o raczkowanie to chcialam wam powiedziec ze sa takie dzieci, ktore nie raczkuja tylko staja na nogi, takie dziecko ma znajoma no i ja podobno tez nie raczkowalam 🤪

Hussi[/] trzymaj sie zdrowo 🙂

Cos jeszcze chcialam napisac i zapomnialam 😮 😮 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZESC DZIEWCZYNKI 🙂
Aneczka wszystkiego naj naj dla Martysi,buzi buzi od cioci Monisi i mojego Piotrula
a moj synunio ma juz drugiego zabka na horyzoncie 🤪 i powiem wam ze to cale zabkowanie to u nas jakos bezbolesnie sie odbywa...na szczescie.... 🙂 i juz lezec mu sie nie chce...najchetniej by siedzial non stop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a poza tym to moj maly od tygodnia podziebiony...katarka mial okropnego..pierwszej nocy to tak plakal,w ogole nie spalam...ale po nocce juz bylo lepiej,bylismy u lekarza i bierzemy wit c,wapno,nasivin na noc i wode morska w dzien....kupilam tez panadol truskawkowy dla dzieciaczkow na wszelki wypadek,niech bedzie w domku w razie jakiejs goraczki....teraz juz jest w miare ok u malego za to ja sie rozkladam eh.... 🤢 gardlo mnie tak boli i glowa....moj misiek kupil mi teraflu czy jakos tak....i se zaraz goracy wypije...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny jak robicie zupki dla dzieci?

Majka uwielbia jarzynową z gerbera, a jak ja zrobię to niezbyt jej pasuje. nie wiem może za gęstą robię. przed chwilą zjadła łyżkę mojej zupy i wiecej nie chciala a soiczka zjadła jeszcze pół

ja daję marchewke, ziemniaka , kawałek pietruszki, trochę oliwy i gotuje a pozniej miksuje ale wychodzi mi taki krem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
dziewczyny jak robicie zupki dla dzieci?

Majka uwielbia jarzynową z gerbera, a jak ja zrobię to niezbyt jej pasuje. nie wiem może za gęstą robię. przed chwilą zjadła łyżkę mojej zupy i wiecej nie chciala a soiczka zjadła jeszcze pół

ja daję marchewke, ziemniaka , kawałek pietruszki, trochę oliwy i gotuje a pozniej miksuje ale wychodzi mi taki krem

tez robie z marchewki,pietruszki i ziemniaczka....ale robie zadsza bo jak jest gesta to tez nie chce moj maly jesc,a jak jest bardziej plynna to nawet chetnie.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Moniczka witaj.My już dłuższy czas mamy 2 ząbki i ciiisza.Pierwszy wyszedł 2 września a drugi 4 🙂
Jamrgaretka moj tez woli sloiki niz moje zupy,ale ostatnie dni nie podaje bo Maly nie chce poprostu i szkoda tyle kasy wywalac...moze jutro albo po jutrze sprobujemy.
Beti zdrowka
AnecZka buziak dla Martynki 😘
Fijolek super ze zakupy sie udaly 🙂
Antenko no juz spory chlopaczek...ciekawe jak moj? 🥴
Wiolis pozazdroscic ☺️
Husi zdrowka i gratulacje dla Piotrusia...u nas do siedzenia długa droga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
dziewczyny jak robicie zupki dla dzieci?

Majka uwielbia jarzynową z gerbera, a jak ja zrobię to niezbyt jej pasuje. nie wiem może za gęstą robię. przed chwilą zjadła łyżkę mojej zupy i wiecej nie chciala a soiczka zjadła jeszcze pół

ja daję marchewke, ziemniaka , kawałek pietruszki, trochę oliwy i gotuje a pozniej miksuje ale wychodzi mi taki krem

jak widze ze jest za rzadka to dodaje wody.
Ja wczoraj pierwszy raz dalam ze sloika bo nie zdarzylam zrobic zupki - zalatany dzien i musialam nagle wyjsc z domku. Smakowalo Hani ale moje tez chetnie wcina 🙂

Ewelka taki juz mamy i kupilismy jeszcze jeden http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-t4145-naklejki-i1852584508.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...