Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mały zasnął 🤪wtedy pospał 20 min ciekawe ile teraz 😮
U NAS też PIĘKNA pogoda,ale nie idziemy nigdzie bo Oskarek jeszcze ma kaszalek,wtedy z nim wyszłam i było dużo gorzej,więc wolę nie ryzykowac....gotowałam zupkę i na nowo bo prZypaliłam ☺️...eh...no i jak pisałam pierwszy raz dziś zoltko 🤪
Mi też Zosia podoba się na synową 🙃ale podoba mi się też Oliwia i Majka i Wikusia no i Milenka i Alicja i Hania.M I Martynka i wszystkie majowe dziewuszki 😁więc może niech Oskar sam wybierze heheh a jak będe miec córe to niech wybiera w majowych chlopakach heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie 🙂

potwierdzam Bambosz ślicznie wyglądacie z Zosieńką 🙂 :*

A ja już obiadek mam zrobiony i czekam aż się Hania obudzi i... ruszamy do mojego szwagra 🙂
Dzisiaj pierwszy raz wyskoczyłam z Hanią do sklepu na rękach... ubrałam ją w body z dł. rękawem, na to taki grubszy kaftanik i bluzę z kapturem (oczywiście rajtuzki i spodenki) i pod szyjkę chustka polarowa 🙂 ale superowo wyglądała 🙂 a cieplutko u nas dzisiaj tak, że ja bez kurtki poszłam 🙂

W ogóle wczoraj tak mnie kręgosłup bolał na dole, że myślałam, że umrę... no i G. nasmarował mnie końską maścią (choć mam co do niej złe wspomnienia)... ale rozgrzało mnie porządnie i dzisiaj już troszeńkę lepiej...

Dobra, widzę, że moja Lalunia się budzi... uciekam :* może zajrzę jeszcze dzisiaj. Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas tez już obiadek gotowy, dziś pierwsza zupka z mięsem 😁 Szymek sobie smacznie śpi od 11 a ja zdążyłam ogarnąć w domu, podszykować dla nas obiad, ugotować zupkę Szymkowi i trochę popracować. Jak moja młodzież się obudzi to go nakarmię i zmykamy korzystać z piękneeeeeeeeeeeeeeeej jesieni. Jutro mamy szczepienie i siedzę też nad kartką i spisuję pytania i prośby do lekarki (potrzebujemy skierowania, recepty itp.)
Na weekend przyjeżdżają do nas goście: teściowie i kuzyn mojego K. z żoną więc jutro też czekają mnie większe zakupy i w czwartek będę siedziała w kuchni żeby coś upiec i przygotować.
Ja na zakupy czasami zabieram Szymka, wsadzam go w chustę i tak łazimy po markecie. Oczywiście wzbudza to u nas jeszcze nie małą sensację 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja oraz Zosia dziękujemy Wam bardzo ☺️ ☺️ ☺️.
Monalissa tak oczywiście Zosia jest podobna do mamy tylko odpasa w dół 😁 😁 😁

Czy któraś was miała problemy z glutenem?? Ja podałam kaszke no i nastepnej nocy mała mi piszczała i plakała przez sen, nie dużo ale było. No i teraz mam problem bo nie wiem czy przyczyną była kaszka?? Bo działo sie to w druga noc po podaniu kaszki 🤨A moze sprobowac z kaszka jeszcze raz i zobaczyc co sie bedzie dzialo??
Ktoras z was pisala o owsiance?? Jak ja przyzadzacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajce 🙂
u nas dzis bardzo szaro na dworzu- depresyjnie 😞
jamargaretka wczoraj widzielismy z Pawlem ten filmik Bobasy- REWELACJA 🙂 szok, jakie roznice zostaly pokazane!
Ja siedze teraz w pracy (juz po wolnym). Za 45 minut Pawel idzie z Patrysiem na szczepienie 😞 smutno mi, ze nie moge isc z nimi 😞
Patrys mowil mi, ze rowniez jest zainteresowany majowymi dziewczynkami 😉 czuje, ze z tego wyniknie niezla sprzeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂
A u nas dzisiaj taka piękna pogoda!!! 🙂
Wrzucam Wam fotki mojego mieszkanka i zapraszam na parapetówę!!! 🙂 😉
Jeszcze nie jest tak jakbym chciała ale wiadomo, nie można mieć wszystkiego od razu... Brakuje mi jeszcze dywanów, żyrandoli, ramek i obrazków na ścianach itd... itd... 😁
















NO TO TYLE 😁 😁 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz mozliwe ze bóle były przez gluten ale musisz to potwierdzic ponowna próba i jesli dawałas popoludniu to teraz daj rano zeby wyszlo w ciagu dnia szkoda nocy no i z tego co wiem to płatki owsiane maja mniej glutenu w sobie niz kasza manna mozna zrobic taka jakz ryzem rozgotowac i zblenderowac niestety gluten jest duzym obciążeniem dla jelit i pierwszy kontakt mógł być najgorszy ale nasze myszki ciągle sie rozwijają i z dnia na dzień ich organizm dojrzewa i radzi sobie z coraz to nowymi produktami no i moze jeszcze zamiast warzyw bo nie wiem z czym dawałas to jednak ugotuj i daj ze swoim mlekiem wtedy dodatkowo nie bedzie obciazenia nowym produktem pisze jak ja bym zrobiła bo ja sie jeszcze wzbraniam jutro jedziemy do lbl i u mamy spróbuje ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna chatka fajna najważniejsze ze swoja i macie na czym spac a reszta z czasem sie uzbiera 🙂
moja myszka zasypia wiec siedze i czekam az zasnei i biore sie za pakowanie i kolacje a slonce bylo dzis takie ze mój termometr na słoncu wskazał 20 stopni 😮
no i pytałam jak u was z całowaniem dzieciaczków przez inne osoby niz wy czyli mama i tata a tu dupa nikt nic nie napisal normalnie ignoranctwo mnie dotyka 😁
a miałam wam powiedziec jak ze chrzcinami otóz robimy w Szczepana razem z brata córeczka bedzie podwojnie 😁 no i tylko ten termin mozemy bo oni na swieta z londynu przyjezdzają no i kurde nie wszystkie lokale chca w swieta jeden juz odpadł a ze mój misiek z branzy wiec obcykany i nie dogodzi mu zaden no ale moze coś wymyslimy w takich sytuacjach chicałoby sie miec duzy dom........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U NAS naszczęście próby z glutenem udane i Oskarkowi nic nie jest 🙂

Monalissa co do całowania to u Nas raczej nikt nie caluje mojego Oskara,jak już to moja mama,ale akurat mi nie przeszkadza,ale jakby robił to ktoś inny to by mi się nie podobało napewno,jakos tak jestem na NIE,moze dziwna jestem ale poprostu nie chce zeby ktos kto nie powienien calowal mojego syncia,mam wujka ktory ma koflikt z mydlem i kiedy tylko chocby za palec zlapie Malego to zaraz mu raczki myje...
Martynka pięęęęękneeeeeeeeeeeee 🙃tylko pozazdrościć ☺️ja niemam też jeszcze wielu rzeczy a mieszkam tu od kwietnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna mieszkanko superaśne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MonalissaJeśli chodzi o całowanie to robia to tylko tescie i moi rodzice i to czasem mnie drazni ale to zalezy od mojego nastroju 😮 A jesli chodzi o dotykanie to jakos mi to nie przeszkadza, nie chce trzymac dziecka w sterylnych warunkach, jak zacznie chodzic to i tak bedzie podnosic z ziemi rozne swinstwa i nie uchronimy dzieci od tego, oczywiscie jesli widze ze naprawde raczki Zosi wymagaja umycia bo ktos przesadzil(tzn. ma konflikt xz mydlem jak to okreslila Manki) to oczywiscie myjemy lapki... 😜 ooooo!!! 😁

Moje malenstwo spi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
normalnie chłop mi sie naprawił i przy okazji kupna prezentu dla szwagra dostało mi sie termofor taki wypasiony z home&you 🤪 bo ostatnio mu sie zaliłam ze jak zasypiam a jego nie ma to mam zimne stopy i nie ma kto ogrzac 🤔 no i prosze


no to super...moj jak ostatnio pojechalismy na zakupy to kazal wybierac co tylko chce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Bambosz napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Bambosz napisał(a):
No no takim to dobrze 🤪


Taaa a ja wybrałam spodnie najtańsze jAkie były i dla Oskarka robiłam zakupy heh


Ha ha no właśnie ja tez tak zawsze robie ☺️


Dzieciaki najwazniejsze


No właśnie 🙂 Pomimo tego ze marudza, placza i nie chca spac i tak sa na pierwszym miejscu, fajnie to natura skonstruowała 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...