Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja już po próbie, Hania śpi a u mnie w bloku drugi dzień już jakaś impreza... ale gdyby to była normalna impreza.. 🤔 😮 Muzyka leci na full aż nam się ściany trzęsą, dziewczyny piszczą, drą się, biegają po klatce schodowej.... jakaś masakra... 😮 Jak mi obudzą Hankę to dzwonię na straż miejską, żeby chociaż kazali im muzykę ściszyć...

Joma
Bawcie się dobrze!
Kasia super, że Oskarek tyle spał! 🙂 🙂 Brawo 🙂
Wiolis prześliczne zdjecie!!! 🙂 I faktycznie Patryś to kalka z Ciebie zdjęta! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Ja już po próbie, Hania śpi a u mnie w bloku drugi dzień już jakaś impreza... ale gdyby to była normalna impreza.. 🤔 😮 Muzyka leci na full aż nam się ściany trzęsą, dziewczyny piszczą, drą się, biegają po klatce schodowej.... jakaś masakra... 😮 Jak mi obudzą Hankę to dzwonię na straż miejską, żeby chociaż kazali im muzykę ściszyć...

Joma
Bawcie się dobrze!
Kasia super, że Oskarek tyle spał! 🙂 🙂 Brawo 🙂


Wiolis prześliczne zdjecie!!! 🙂 I faktycznie Patryś to kalka z Ciebie zdjęta! 🙂


No pewnie że dzwoń, mogą się fuczyć ale zrozumieją jak ktoś z nich będzie miał dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yhh...na razie Hania śpi, więc nie dzwonię, ale zobaczę ile jeszcze wytrzymam...

Ja na dwór ubieram Hanię tak:
-body z długim rękawem
-kaftanik
-czasami jeszcze bluza (ale wtedy body z krótkim)
-rajtuzki
-skarpetki
-spodenki cieniutkie
-spodnie kobinezonowe (ogrodniczki)
-kurtka
-czapka, chustka polarowa pod szyje, rękawiczki

I tak zawsze się boję czy nie przegrzana, albo czy jej nie za zimno... 🤢 no bo przecież mi nie powie 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz... Hania to straszny głodomorek ale też lubi się do cycusia przytulać, więc daję jej na żądanie i nie wiem jak to wychodzi w ciągu dnia.
Jak się budzimy to jest cycuś (choć jutro będzie kleik 😉 ), później koło południa cycuś, ok 14.00 zupka (ale wiadomo, że czasami to jest wcześniej a czasami później), później cycuś, deserek, cycuś, mleko wieczorne z kaszką ryżową i ok 24.00 cycuś... a w nocy to sobie jeszcze podjada (czasami nie pamiętam ile razy, bo wystawiam cycka przez sen i Hania sobie ciumka) 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
A Wy jak ubieracie?


ja raczej lżej. jeśli zakładam kombinezon to pod spód zakładam grube rajtuzy, jakieś dość cienkie spodnie, body długi rękaw i sweterek

no i oczywiście czapka, szalik, rękawiczki

jeśli kurtkę to zakładam ocieplane spodnie

no i oczywiście kremik na buzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...