Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia21 napisał(a):
Hej :*
Monalissa nie wiedziałam że to jest to samo... bebilon może i droższy ale jest go więcej, więc chyba cenowo się wyrównuje...


No ja za bebilon 800 g placilam 48 zl w sklepie 38 w biedronce,a za bebiko za 500 g place 16.99 czyli jak kupie 2 opakowania to mam 1000 g a wyjdzie mi troszke taniej niz bebilon i troche wiecej tego mleczka jest 😉
My od poczatku bylismy na bebilonie a jakies miesiac-poltora jestesmy na Bebiko bo nie moglam bebilonu dostac w tych naszych wiochach i musialam podac inne.A ty Kasiu karmisz piersia czy mm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
Hej :*
Monalissa nie wiedziałam że to jest to samo... bebilon może i droższy ale jest go więcej, więc chyba cenowo się wyrównuje...


No ja za bebilon 800 g placilam 48 zl w sklepie 38 w biedronce,a za bebiko za 500 g place 16.99 czyli jak kupie 2 opakowania to mam 1000 g a wyjdzie mi troszke taniej niz bebilon i troche wiecej tego mleczka jest 😉
My od poczatku bylismy na bebilonie a jakies miesiac-poltora jestesmy na Bebiko bo nie moglam bebilonu dostac w tych naszych wiochach i musialam podac inne.A ty Kasiu karmisz piersia czy mm?



Ja prawie od samego poczatku mm i jestesmy na bebilonie wlasnie... A skoro zmienilas mleczko to moze dlatego Oskar taki marudny 🤨 🤨 tak sobie teraz pomyslałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
uuuu ale ciiisza...
Za godzinke jedziemy do przychodni potem może namówię M Żeby mi cos kupił...za 5 dni urodziny...uuu jaka ja już stara...skończe 26 😠 ☺️ 😞


1985? Rocznik mojego męża hehe 😜 tylko że on z lutego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Manki oj brakuje mi cierpliwosci ☺️ mała ładnie otwiera buzke ale tylko na kaszke 🙂 🙂 no i dzis ugotuje jej zupke zobaczymy. kumpela ma 3 tyg starsza córeczka od MArtynki i była ost u pediatry to poleciła jej ze jak dziecko nie chce jesc to cały dzien po trochu słoiczek ma dawac. moze to tez jakis sposób ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie! u nas nocka jakas dziwna co 2,5h - 3h pobudka i to nie koniecznie na jedzenie a o 5.30 do 6.10 Piotrus wcale nie spal stwierdzil ze sie wyspal, ehhh do tego poklocilam sie z mezem, na dworze zmarzlam i tyle z dzisiejszego dnia.
Monalissa ma racje bebiko i bebilon to to samo ale konsystencja bebilonu jest bardziej sprzyjajaca malym brzuszkom tak mi sie wydaje i z tego co pamietam z samego poczatku.a tak wogole to proba mleczna poki co wyszla w miare dobrze nic sie nie dzieje wiec moze juz niedlugo rozszerzymy o to wszystko menu malego
Kasiu ja za 4 dni mam urodzinki 24 a za rok cwiercwiecze hehe 🙂
no nic lece do mojego lobuziaka bo mi z koca ucieka na podloge.do pozniej buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...