Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka aja z zakupkow wrocilam bo kazde spodnie wisza na moich czterech literach 😞
ale wrocilam tylko z siatka bluzek tata slicznie corci przypilnowal po tym jak mamusia uspila na noc 😁
co do szarpania cysia to u nas tez jest cyrk ta mała mądralińska jak jest bardzo głodna to nie ma cierpliwości ssać zaczetej piersi bo po chwili juz gorzej leci wiec wtedy robi tak pociagnie dwa razy i odwraca glowe i patrzy na mnie i takie dziwieki wydaje z siebie yyyyyyyyyyyyy no jakby mowila kurde dawaj drugiego cycka bo z tego nie chce leciec 🙃 i jak sie upieram i daje tego samego to tak mozemy kilkanascie razy podchodzic a ona swoje i az w koncu ona sie zaczyna denerwowac i ja i wtedy przekladka na druga strone i jak sie zassie to az momentami zapomina o oddychaniu musze jej pilnowac ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
hejka aja z zakupkow wrocilam bo kazde spodnie wisza na moich czterech literach 😞
ale wrocilam tylko z siatka bluzek tata slicznie corci przypilnowal po tym jak mamusia uspila na noc 😁
co do szarpania cysia to u nas tez jest cyrk ta mała mądralińska jak jest bardzo głodna to nie ma cierpliwości ssać zaczetej piersi bo po chwili juz gorzej leci wiec wtedy robi tak pociagnie dwa razy i odwraca glowe i patrzy na mnie i takie dziwieki wydaje z siebie yyyyyyyyyyyyy no jakby mowila kurde dawaj drugiego cycka bo z tego nie chce leciec 🙃 i jak sie upieram i daje tego samego to tak mozemy kilkanascie razy podchodzic a ona swoje i az w koncu ona sie zaczyna denerwowac i ja i wtedy przekladka na druga strone i jak sie zassie to az momentami zapomina o oddychaniu musze jej pilnowac ehhh

u nas tez jest yyyyyy ale znacznie szybciej sie wkurza .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas tez tak jest przy cycku... A czasami to takim naglym, głośnym płaczem wybucha... 😮
Ech, te małe wygodnickie 🙂 😁

Kurde, na kolację tylko kolbę kukurydzy zjadłam i powinnam jeszcze coś wsunąć, ale nie chce mi sie lecieć do kuchni... 😁 🙂
Mam ochotę na ryż z jabłkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo! my uzywamy nutramigenu ale to dlatego ze maly jest skazowcem, wczesniej przed wykryciem skazy uzywalismy bebilon bo po bebiku mial meeega zatwardzenie.a co do glutenu to wlasnie nie wiem jak to u nas bedzie musze sie dopytac.
hipp przyslal paczke po tym jak to niebieskie pudeleczko dostalam w szpitalu.a reszta przez neta.
to chyba tyle.spimy juz oba 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
hejo! my uzywamy nutramigenu ale to dlatego ze maly jest skazowcem, wczesniej przed wykryciem skazy uzywalismy bebilon bo po bebiku mial meeega zatwardzenie.a co do glutenu to wlasnie nie wiem jak to u nas bedzie musze sie dopytac.
hipp przyslal paczke po tym jak to niebieskie pudeleczko dostalam w szpitalu.a reszta przez neta.
to chyba tyle.spimy juz oba 🙂 buziaki

Aniu, to jak moja Hania jest skazowcem, to nie powinna pić bebiko?? Coś może jej być po tym mleku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
ja nic nie mam dla małej na zime... nic w sklepach nie widziałam poki co ehhhhhh
a ja poszłam do małej zobaczyc, a ta spryciara spała na plecach przeciagneła sie i odwrociła sie na brzuch i dalej spi.. jej jak dorosły .. 😁

Nieeeeźle 😁 😁 Hanka jeszcze nie potrafi z pleców na brzuch... Ale czekajcie... jak się tylko nauczy... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
ja nic nie mam dla małej na zime... nic w sklepach nie widziałam poki co ehhhhhh
a ja poszłam do małej zobaczyc, a ta spryciara spała na plecach przeciagneła sie i odwrociła sie na brzuch i dalej spi.. jej jak dorosły .. 😁

Nieeeeźle 😁 😁 Hanka jeszcze nie potrafi z pleców na brzuch... Ale czekajcie... jak się tylko nauczy... 😁 😁


w to nawet nie watpie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
ja nic nie mam dla małej na zime... nic w sklepach nie widziałam poki co ehhhhhh
a ja poszłam do małej zobaczyc, a ta spryciara spała na plecach przeciagneła sie i odwrociła sie na brzuch i dalej spi.. jej jak dorosły .. 😁


dzizas moja to sie przewroci z pleców na brzuch ale za pomoca moich rąk 😁 ale jak lezy na brzuchu to musze cos jej pod buzie podkladac bo normalnie slinotoku dostaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
ja nic nie mam dla małej na zime... nic w sklepach nie widziałam poki co ehhhhhh
a ja poszłam do małej zobaczyc, a ta spryciara spała na plecach przeciagneła sie i odwrociła sie na brzuch i dalej spi.. jej jak dorosły .. 😁


dzizas moja to sie przewroci z pleców na brzuch ale za pomoca moich rąk 😁 ale jak lezy na brzuchu to musze cos jej pod buzie podkladac bo normalnie slinotoku dostaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja dzisiaj w HM widzialam takie slodziakowe wlasnie spiworki ale jakos ta firma mnie do takich ciuchow nie przekonuje no i na razie czekam moze cos w spadku dostanie ale jak sobie przypomne to w tamtym roku wwe wrzesniu byly przymrozki wiec zbey nie bylo tak ze nie bede miala jej w co ubrac z dnia na dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
ja nic nie mam dla małej na zime... nic w sklepach nie widziałam poki co ehhhhhh
a ja poszłam do małej zobaczyc, a ta spryciara spała na plecach przeciagneła sie i odwrociła sie na brzuch i dalej spi.. jej jak dorosły .. 😁


dzizas moja to sie przewroci z pleców na brzuch ale za pomoca moich rąk 😁 ale jak lezy na brzuchu to musze cos jej pod buzie podkladac bo normalnie slinotoku dostaje 😁

lada chwila i nie bedzie potzrebowała mamusi rak, u nas z dnia na dzien to było , na przewijaku najgorzej jak sie przekreca, co ja sie z nia na wojuje.. i miała tak ze reki spod brzucha wyjac nie mogła,, ale postekała i daje rade teraz wyjac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...