Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Antenka a czemu polozna do Was jeszcze przyjezdza??

Monalissa wielkie dzieki. 😘 uwielbiam nasze zdjecia. pol mieszkania mamy w ramkach ale w sypialni nadal zostalo takie wielkie (100x75) ciazowe. Polecam nasza pania fotografke. Juz wiele kolezanek z niej skorzystalo 🙂


jasne... nie kus a pani fotografka przyjedzie do torunia ?? 😁

wiem ze ostatnio jechala nad morze robic jakiejs parze mlodej zdjecia na plazy 😁 zawsze mozna podpytac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie 🙂

My właśnie wróciliśmy ze szczepienia...
Było lepiej niz poprzednio...ufff... a takiego miałam stresa...
Oby tylko obeszło się bez skutków po szczepieniu...

No i mój Grubasek waży 7500g!
Czyli jednak moja waga mówiła prawdę! 🙃

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolku połozna przychodziła do 6tyg życia Kuby...
a teraz przychodzi pielęgniarka co miesiąc...żeby go obejrzeć, zobaczyć postępy, opowiada o różnych rzeczach np. o wprowadzania posilkow stałych wczoraj mówiła...( z tą pielęgniarka tak jest u mnie w opocznie, podobno jak wrócę do Łodzi to też będzie przychodziła tylko że z przychodni z łodzi ale ile w tym prawdy to nie powiem...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Witajcie 🙂

My właśnie wróciliśmy ze szczepienia...
Było lepiej niz poprzednio...ufff... a takiego miałam stresa...
Oby tylko obeszło się bez skutków po szczepieniu...

No i mój Grubasek waży 7500g!
Czyli jednak moja waga mówiła prawdę! 🙃

Miłego dnia!

Duży chłopak a jaki dzielny.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już po spacerku 🙂 🙂 Słoneczko świeci ale chłodny wiaterek wieje i troszkę mi zimno było (bo się wyletniłam 😜 ).
Hania gada jak najęta i strasznie się dzisiaj podnosiła do siedzenia! Normalnie jak dorosły! 😁 A jak już jej pozwoliłam usiąść to wychylała się, żeby zeskoczyć z moich kolan i sobie gdzies pobiec 😁 😁
Ja też od wczoraj o kombinezonku myślę 😜 😁 😁

Jola
dzielny Mariuszek! 🙂 i duży chłopak już! Jest co nosić... 🙂

Antenka
mi też te włosy lecą 😞 😞 łoo matko... nawet w pampersie Hani znalazłam i między jej paluszkami u stóp! 🤪 😆

Zapytam Was o taką intymną trochę rzecz... czy którejś po ciąży doskwierały hemoroidy? Bo ja nie wiem czy ja tego nie mam... co jakiś czas (nie zawsze) jak się załatwiam to mnie strasznie boli w środku jakbym kamieniami sr***... 😞 i czasami na papierze krew... Byłam w aptece, ale Pani mi powiedziała, że przy karmieniu piersią to nic na to nie mogę wziąć :/ :/ :/ nie wiem co mam robić... myślałam, że to samo może przejdzie ale już ponad 2 miesiące trwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! u nas od dwoch dni a raczej nocek jakby wszystko sie cofnelo maly znow budzi sie co 3-4 godziny bo jest glodny i nie wiem co robic czy zwiekszyc doze mleka tzn.ilosc lyzeczek, czy zageczczac kaszka czy moze juz nutramigen 1 mu nie wystarcza i trzeba na 2 przejsc. a wogole to moj babel nauczyl sie juz przewracac na brzuszek i od kilku godzin nie robi prawie nic innego 🙂
Martynko nie mozna podawac skazowcom zwyklego mleka modyfikowanego tylko preparaty mlekozastepcze typu bebilon pepti lub nutramigen poniewaz one nie zawieraja laktozy tylko hydrolizaty.no ale mam nadzieje ze Haneczce nic nie dolega a i na twoim miejscu jesli chcesz powtorzyc cos takiego skonsultowalabym sie z pediatra.
Malgosiu31 ja juz podaje mojemu malemu zupke i deserek jablkowy wszystko oczywiscie zrobione samemu sadzam go w bujaczku lezaczku i pieknie je mimo ze je lyzeczka a dostaje pokarmy stale po konsultacji z lekarzem,poki co nic mu nie jest a jakie kupki robi 🙂 ☺️
co do wlosow to ponawiam propozycje wybierzcie sie do fryzjera na odzywianie i regeneracje wlosa cud miod malina moja czuprynka wraca do normy polecam!
zostawiam wam "akuku" cioteczki! i mojego malego wielkiego czlowieka buzka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/zdjcie0317z.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2448/zdjcie0317z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/zdjcie0316e001.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/3452/zdjcie0316e001.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! martyna_czaro Mi hemoroidy doskwierały pod koniec ciąży i to dosyc mocno. Czasami nie mogłam usiedzieć. Po porodzie pod wpływem wysiłku hemoroidy też sie bardziej "uaktywniają". Ja nic na to nie brałam ,jak na razie jest spokój. Pewnie przy następnej ciąży znowu będzie bolało.
Hussi zdjęcie zarąbiste, synus pewnie mamusie tam wypatruje 😉

Co do jedzonka...ja Wiktorii daje kleik ryżowy raz dziennie (100 ml mleka modyf., +2 łyzeczki kleiku ryżowego) podaje go łyżeczką , mała pomału sie wprawia 😜 Za ok 3 tyg będę podawać kaszkę manną i marchewkę (swoja).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my nadal walczymy z jelitowo-kupkowymi dolegliwościami, ale nie będę Was tym zanudzać.
Dziś byliśmy u gastroenterologa i będę robić kolejne badania, oczywiście prywatnie, bo na NFZ nie ma co liczyć.
Stan na dziś: waga: 5395 g, wzrost: 59 cm , a wczoraj świętowaliśmy 3 miesiące 🙂

Joma, a Twój Mariuszek to już kaaawał chłopa 🙂
Martyna, tak jak napisała hussi, jeśli Hania ma skazę białkową absolutnie nie powinna dostawać zwykłego mleka tylko te dla alergików. A jeśli nie zareagowała, to albo miałaś szczęście 😁 albo może rozpoznanie było złe i to wcale nie skaza? Warto skonsultować z pediatrą 🙂

I mam pytanie do mam, które używają laktatora. Czy któraś z Was ma elektroniczny? I jeśli tak, to jakiej firmy i jak się sprawuje? Ja już wysiadam z tym odciąganiem.. a czekają mnie kolejne 3 tygodnie. Po 2 miesiącach już mam ochotę machnąć ręką a karmienie piersią, a kolejnych 3 tygodni chyba już nie wytrzymam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anonimosia ja mam Medelę Mini Electric - używam rzadko (bo nie mam potrzeby, ale też nie lubię) i mogę polecić - choć nie mam porównania z innymi...

No powiem Wam, że zaskoczył mnie Mariuszek swoją wagą - a jak się urodził to ważył 2980g - także nadrobił z nawiązką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Co do włosów to u mnie tak jak u was, lecą jak liście z drzewa jesienią 😉

My dostaliśmy na zimę kombinezon taki bardzo gruby z "bucikami" i rękawiczkami na sznurku.

Anonimosia co do laktatorów to sprawdź bo ponoć szpitale czasami wypożyczają a i na allegro widziałam oferty wypożyczania laktatorów bo jeżeli to na "chwilę" to może szkoda pieniędzy na zakup.

Ja teraz szukam spacerówki-parasolki, która rozkładałaby się całkowicie na płasko. Czy któraś z was może coś polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Anonimosia ja mam Medelę Mini Electric - używam rzadko (bo nie mam potrzeby, ale też nie lubię) i mogę polecić - choć nie mam porównania z innymi...

No powiem Wam, że zaskoczył mnie Mariuszek swoją wagą - a jak się urodził to ważył 2980g - także nadrobił z nawiązką 🙂


a jest tylko na piersi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Anonimosia ja mam Medelę Mini Electric - używam rzadko (bo nie mam potrzeby, ale też nie lubię) i mogę polecić - choć nie mam porównania z innymi...

No powiem Wam, że zaskoczył mnie Mariuszek swoją wagą - a jak się urodził to ważył 2980g - także nadrobił z nawiązką 🙂


a jest tylko na piersi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma, dziękuję 😘 Właśnie waham się między Medelą, bo słyszałam, że dobry a Aventem - bo ręczny mam z Aventu, butelki z Aventu, pojemniczki z Aventu..
Jolajcik, moje "na chwilę" trwa już 2 miesiące i jakoś nie wierzę, że za te 3 tygodnie dostanę "zielone światło" już na zawsze.... Pluję sobie w brodę, że wcześniej nie kupiłam elektrycznego, gdy na początku sierpnia ponownie zaczęły się problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
joma napisał(a):
Jamargaretka tak tak - tylko i wyłącznie na piersi 🤪


to tym bardziej gratulacje, bo na butli dzieci rosną bardziej a skoro u Ciebie tak ładnie przybiera tylko na cycusiu to musisz mieć zajebiste mleczko 🙂)))

Hehehe 😉
Myślę, że to też kwestia tego, że dosyć często je - w dzień zazwyczaj co 2h - czasem uda się przeciągnąć na więcej...no ale w nocy śpi od 20/21 do 4/5/6 - także może już zwolni tempo przyrostu wagi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...