Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Jolajcik nie chce wyjsc na zla matke, ale mysle ze jak raz kiedys matka karmiaca napije sie male piwo lub lampke czerwonego wina to sie nic nie stanie. Pilnujemy sie ze wszystkim kazdego dnia wiec odrobina alko nie powinna jakiegos spustoszenia zrobic.. matko , mam nadzieje ze nie zalejecie mnie teraz kwasem ze jestem beznadziejna.. 😮


ja czytałam że przy karmieniu lampka wina to nic złego 🙂 nie piję bo nie mam ochoty ale nie krytykuję gdy ktoś się czasem trochę napije. i na zdrowie niech idzie - w końcu czerwone winko dobre na serducho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my tez idziemy ale jak sie skonczy poranna drzemka 😁
u nas plan dnia troszke sie zmienia ale co kilka tyg to chyba ze wzgledu na rozwój i jej zmiane potrzeb jedzenia bo to wokól jedzenia przeciez sie kreci wszystko 🙂
wiec pobudka kolo 7-8 pozniej drzemka jesli o 9 to 1,5h a jesli o 10 to 40 min i ozniej spanie spacerowe miedzy 12-13 do 15-15.30 a pozniej kolejna drzemka przed 17 jakies pol godzinki lub nie jesli na spacerze spi dluzej 😁 i widze ze jesli sie nie trzymam tego planu to jest nieszczesliwa i nie wie co sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i na pewno wiem ze jak moje dziecko marudzi to po prostu chce jej sie spac niewyobrazam sobie przetrzymania dluzej niz 3h bez spania bo pozniej bylaby okropnie marudzaca i mialaby problemy z zasnieciem bo bylaby rozdrazniona wiec idzie spac wtedy kiedy ja chce a nie wtedy kiedy sama zasnie mi na rekach bo na to czekalabym chyba od rana do wieczora noszac ja marudzaca caly dzien
wczoraj np wrocilismy do radomia niby w porze jej spania ale nie potrafi spac w samochodzie w iec zdrzemnela sie tylko pol h i dalsza czesc drogi troche gadala i troche marudzila ale jak juz dojezdzalismy to byl regularny placz wiec karmienie w domciu i szybciutko na spacer na spanie i spała 2,5h wiec jest super 🙂
ale powiem wam ze wypracowanie takiego planu i nauczenie sie tego co dziecko potrzebuje i nauczenie sie rozpoznawania jego komunikatów wymaga skupienia sie tylko i wyłacznie na dziecku przez 24 na dobe przez kilka tyg dla mnie to nie problem spie mniej niz misiek chociaz kiedys była odwrotnie jem niewiele w sumie jak mam czas ale jestem szczesliwa chociaz czasami czuje ze strace cierpliwosc ale powstrzymuje sie tego tez trzeba sie nauczyc 🙂 ale przeiez zawsze o tym marzyłam 🙂
ehhhh ale sie wam rozpisalam ale to wazne bo wiem ze systematycznosc dziecku jest potrzebna ale i nam tez bo mam swiadomosc tego ze o 20 juz bede mogla odpoczac a to daje duzo siły w ciagu dnia wiec mamusie ktore nie moga sobie poradzic z placzacym dzidzusiem prosze wsłuchajcie sie w jego potrzeby my przez pierwsze 2 miesiace tez sie siebie uczylysmy i tez bylo tak ze nie spala mi 3-4 h az w koncu zasypiala przy cycku nienajedzona i plakala nie wiadomo czego, teraz nie placze wogóle sa dni ze ani 5 min nie placze a mieszkanie mam w miare ogarniete i w kuchni przede wszystkim porzadek no i glodna nie chodze chociaz nie najadam sie obiadem z dwoch dan 🙂
dobra koniec kazania 🙂 chetnie udziele odpowiedzi jesli macie pytania 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Mój Mały zmęczony zasnął,męćzy się biedaczek przez te cholerne zęby 😞ZazdroszcZę Wam tych spacerków 😞mój w wózku za nic nie poleży chyba że go na rękach uspię...eh...a tak to trzeba nosic na rączkach a troszkę cięzko takiego chłopa...najczęsciej biorę go w fotelik samochodowy i bujamy sie na hustawce na podworku.Nocy moj syn nie przesypia,budzi sie co 3 godz ale je i spi dalej,teraz jest troche marudzenia przez te zabkowanie...najgorsze sa wieczory.
Fijolku moj Oskarek wazy 8440 g i mierzy 71 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...