Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie!!!
Jejju, mam Wam tylko do opowiedzenia!
No więc w weekend byłyśmy z Hanią nad Zalewem Sulejowskim 🙂 Hania bawiła się grzecznie na macie, spała, spacerowałyśmy, o 21.30 ładnie szła spać i budziła się na cycka 🙂
W ogóle powiem Wam, że to faktycznie jest magiczna liczba - skończyć 3 miesiące!!!
Minęły kolki, skaza chyba też mniej daje sie we znaki - INNE DZIECKO!!! ANIOŁEK!!! 🙂
Oczywiście ma fazy marudzenia ale to przecież normalne...

W ogóle śmieje się pełną buźką ! 🙂 A od wczoraj straaaaasznie się "rozgadała" 😁 i nauczyła się piszczeć 🙂 hehe robi to teraz cały czas 🙂 a jak się przy tym cieszy 🙂 🙂

Wczoraj była u nas pielęgniarka i była Hanią zachwycona! 🙂 Że tak główkę ślicznie trzyma, że tak ładnie reaguje, że taka bystra i śliczna dziewczynka! 🙂 A ja siedziałam taaaaka dumna 🙂 😁

O włosach nawet nie chcę pisać 😞 boję się brać szczotkę do ręki bo 4 garści włosów za każdym razem.... 😞

Jeeeju! Jak ona sobie słodki gaworzy do karuzeli i piszczy 😁 🙂 Aaaaale kocham tego mojego brzdąca! 🙂 😁

Nie wiem , czy coś jeszcze miałam napisać, czy nie... 😜 chyba wszystko 😁

A co do uszczypliwości na forum... to wiadomo, że w takiej dużej grupie zawsze znajdą się odmienne zdania, opinie i powinnyśmy to uszanować. Ja też kiedyś słyszałam od jakiś babek o tym lustrze, ale to dla mnie bardziej przesądy a ja w przesądy nie wierzę... więc po prostu nie komentuję... 🙂 🙂
DZIEWCZYNKI (mamusia i kasidełko) proszę się tu nie kłócić tylko buzi ładnie, rączkę sobie podac na zgodę i będzie git 🙂 🙂 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka a my dzisiaj konczymy 3 miechy 🤪 i z tej okazji mamcia zamowila wczoraj pałak do fotelika i mate edukacyjna i paczuszka przyszla z samego ranca ale zaczekamy z rozpakowaniem na pape 😉 a zaraz ruszamy na spacer i faktycznie 3 miechy to przelom od kilku dni moje dziecko rzadziej sie wnocy budzi co za tym idzie mozna sie wyspac (gdyby sie chodzilo spac o przyzwoitej porze 😉 😉)
dobra zmykam bo sie niecierpliwi ze jeszcze nie ubrana a i jeszcze chcialam was spytac co na zime kupujecie kombinezon czy taki kombinezon spiworek? marinka ty mialas Anieleke w zimie w tym wieku to mów co wygodniejsze i cieplejsze dla dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego naj dla wszystkich 3 Miesieczniaków, my mamy urodzinki w czwartek:-)
Dziewczynki mam prośbe o porade :-) Szczególnie te mamy które karmia butlą...Czy trzymacie się ksiązkowo czasu wprowadzanie dodatkowych pokarmów oprócz mleczka czy dajecie coś wcześniej, Ja sie zastanawiam .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa! Zapomniałam Wam napisać! Wczoraj zjadłam pizzę z dużą ilością seraaa!!
Hania później sztuczne dostała, ale o 1:00 już cycem karmiłam, więc obserwacja dzisiaj....

No i Hania dostała maść i taki płyn na szyjkę. Jak jej szyjkę smarowałam to cała różowa (jak od kalii), moje palce też! :/ a maścią dzisiaj rano... ale pózniej takie tłuste jej sie tam porobiło... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, niech już mu się wyrżnie ten ząbek do końca bo szału można dostać 🙂 🙂

martyna_czaro u nas ta szyjka cały czas czerwona i w 'kropki', mimo,że nie jem nabiału. alergolog powiedziała, że jak podrośnie to zniknie bo narazie nie ma jak to obsychać.
i z obserwacji swoich nie smaruje już niczym-tak u nas najlepiej bo po maściach takie było właśnie lepkie, brzydko pachniało a po pudrach robił się 'serek wiejski' 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane! widze ze tu nie mala zadyma sie zrobila, przyznam ze skomentowalam wypowiedz Mamusi ale delikatnie w sensie ze ja przystawiam swoje dziecko do lustra ale to nie byl powod zeby od razu pisac takie cos jak Kasidelko,z reszta mialam z nia spiecie na temat nutramigenu i powiedzmy ze napisala ze nie jestem dobra matka skoro podaje takie obrzydliwe cos swojemu dziecku...no ale nie wazne juz...Mamusiu zostan z nami a co do Bartusia to raczej ospa to nie jest dzieci do roku czasu bodajze nie lapia chorob zakaznych ale oczywiscie daj znac co i jak moze sie myle....
Marinko nie przejmuj sie kolezanka kazdy wychowuje dziecko jak umie a pozatym juz jedno wychowalas na cudowna dziewczynke wiec co ona wie o zabijaniu 😉 a co do spacerowki i innych rzeczy z pasami to przypinam jak najbardziej moja wiercipietka jest taka ze bez pasow to by sie krzywda stala!
Jolajcik ja tez weszlam na strone hipp i paczuszka sama doszla 🙂
Martynko co sie dzieje z szyjka Hanny ze musisz ja smarowac??
a co do wlosow to jesli macie chwile czasu wpadnijcie do fryzjera na regeneracje mi pomogla owszem jeszcze wychodza ale z dnia na dzien coraz mniej.
a co do wagi to u mnie z +20kg zostalo +8kg i za cholere nie chce zejsc przyznam ze sie tym doluje troche no ale coz Piotrus na miejscu pierwszym reszta na bok...
musze sie pochwalic moje dziecko przynajmniej raz dziennie przewraca sie z pleckow na brzuszek a jak zaczyna spiewac i glosno sie smiac mowie wam ubaw po pachy! u nas szaro pewnie zaraz bedzie padac wiec ide sie polozyc i odpoczac poki moj maluch spi cos mnie gardlo boli.... buziaki dla was!!1 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania ma grubą szyjkę i robią się jjej odparzenia.... 😞
I tak jak mama-antka przestałam już zasypywac mąką, bo tylko smierdzacy serek sie robił, po maściach tłuste tam było, a ze jej tam powietrze nie dochodzi to ciężko to pielęgnowac...
wczoraj byłam u lekarza (w innej sprawie) a ona tą szyjkę zobaczyła i powiedziala ze trzeba się nią zająć.
wydałam 40zł na leki i zobaczymy co z tego wyjdzie....
a najlepsze jest to ze na masci jest napisane "nie stosowac dzieciom ponizej 2 lat" 😮 😮
no ale posmarowalam jej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie
U nas juz po chrzcinach mały pokazał ksiedzu że za duzo gada i taki koncert dał że ksiądz szybciutko do chrztu sie zabrał i odrazu był spokój Uroczystosc w restauracji juz była spokojna i sympatyczna mały z rąk do rak przechodził z czego był bardzo zadowolony .To był dla nas ważny i szczególny dzien i cieszę sie że wszystko sie udało tak jak zaplanowalismy.
Ogólnie pomału zaczełam wracac do pracy w domu ale Stas przez te zabki czasami tak płacze że za duzo nie da mi popracować i chyba tylko z doskoku bede mezowi pomagac jak znajde chwilke
a po zatym praca w domu to jednak nie to samo jak sie wychodzi i mozna skupic sie tylko na pracy.i chyba narazie czas tylko dla Stasia bedzie a pózniej zobaczymy bo mi sie wychowawczy nie nalezy (tzn. tylko bezpłatny moge wziaśc...
Co do sporów na forum powiem tak jestesmy tu by sie wspierac ,radzic itp jak ktos kiedys pieknie napisał "po co nam te spory głupie........"Miłego dnia dziewczyny i usmiechu !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Aneczka, co do wagi to mnie z 20kg zostalo jeszcze okolo 1,5kg. Jestem zadowolona zwlaszcza ze jem wszystko i dosc sporo. Pewnie za moment jak wroce do pracy, tez troszke spadnie. Ale ja lubie swoja wage i sama siebie wiec nie zalezy mi bardzo na duzym spadku. 😉


to super tez zrzuciłas... i zejdzie jeszcze napewno 🙂 🙂 najwazniejsze zeby sie dobrze czuc,,, ja tez nie ograniczam sie z niczym , i jem nawet poznym wieczorem ☺️ zeszło u mnie 25 kg 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe 🙂 u mnie zeszło tyle, że masakra 😁 🙂 przed ciążą ważyłam ok 60kg, w ciąży przytyłam 6kg a teraz ważę 50kg 😮 🤪 🙂 🙂
Ale już mnie wkurza, jak na każdym kroku mi niektórzy dogadują... "jaka chuda", "przytyj troche" itd... a przecież ja to dla Hani robię (przez tą skazę)... ehhh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...