Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Fijolek super wybór 😉 🙂 I wszystkiego najlepszego dla Hanusi!!! 🙂 🙂

Anonimosia
😘

Moja Hania była wczoraj pod opieką mojej mamy, bo my mieliśmy wychodne... I dzisiaj mi mówiła,że bardzo martwi ją to, kiedy Hania je i nagle się spina i krzyczy. Nie raz mi tak przy cycku robiła... jadła, jadła i nagle wrzask! i za chwilę dalej jadła... No i chyba umówię się w końcu prywatnie do takiej pani doktor u nas w Bełchatowie...


A DZISIAJ JEDZIEMY NA BASEEEEEN!!! 🙂 🙂 HURRRRRAAAA!!! 🙂
Naszykowałam juz pampersy do pływania, dwa ręczniczki, płyn do kąpieli, żeby ją opłukac z chloru później i oliwkę. O czymś zapomniałam??!!


U nas jest tak samo przy karmieniu butelką i zauwazyłam że dzieje sie tak jak mały jest głodny a nie chce mu sie ssać albo jak za chwile ma puścic bączka...najpierw wypluwa smoka potem sie pręzy i ryczy i jak go juz ululam to wtedy je ale czasami walczy ze smoczkiem....takie jestem głodny ale nie mam siły jeśc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
sadzacie juz Dzieciaczki w fotelikach do karmienia???zastanawiam sie bo Niuniek taki sie zrobil towarzyski że niechetnie zostaje sam, mogłabym go brac do kuchni...W lezaczku wytrzymuje tylko troche bo chyba mu za nisko...


Ja nie sadzam i poki Oskar nie zacznie siadać to pewnie nie bede,szczerze mowiac i tak za duzo go sadzam choby na kolanach bo inaczej nie chce ale na mysle ze na fotelik do karmienia przyjdzie pora jak sam usiadzie...takie moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Mój Niunio zasnął to zaglądam...Adamek niestety przegrał,no ale...i tak bywa.
Wczoraj znów dałam łżeczkę kaszki do mleczunia i tak...Oskar zjadł o 18.30 potem jadł po 23 i następne karmienie po 5 🤪coraz lepiej...nie chodzi mi o to że muszę wstawać tylko zę on tak szybko przybiera na wadze...no ale we wtorek szczepienie więc zobaczymy co pediatra powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Dzień dobry
Mój Niunio zasnął to zaglądam...Adamek niestety przegrał,no ale...i tak bywa.
Wczoraj znów dałam łżeczkę kaszki do mleczunia i tak...Oskar zjadł o 18.30 potem jadł po 23 i następne karmienie po 5 🤪coraz lepiej...nie chodzi mi o to że muszę wstawać tylko zę on tak szybko przybiera na wadze...no ale we wtorek szczepienie więc zobaczymy co pediatra powie...

no to super 🙂 Może wcześniej Oskarek się nie najadał na raz a teraz jest dla niego ok 🙂 Napisz jeszcze co Ci pediatra powiedział 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgosiu pozazdrościć...mój Niunius jakiś dziś dziwny...senny jakiś i marudny...może kolejne zęby 🥴
U Nas w parafii dziś odpust i od rana huki na wsi bo lataja z petardami itp.Głowa boli aż a Oskar co chwila w łóżeczku aż podkakuje jak huknie 😞
Jutro mężuś przyjeżdza 😁 😁 😁może nową kanapę kiupimy 🙃ostatnio sprezentował mi nowy tv i nową lodówke 😁
Lece ogarnąc pokoj póki Oskar Śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
malgosia31 napisał(a):
zabrałam sie tez za przetwory dla Niunka - na razie ma jabłuszka i gruszki, robiłyście coś jeszcze, macie jakies pomysły?może dynie da sie zaprawić jakoś?


ja jeszcze pomroziłam jagody i zrobiłam mus z malin. chce jesczze brzoskwinie zrobić

Gośka a mus z malin mroziłaś czy robiłaś przetwory?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Małgosiu a jak zAprawiasz jabłuszka???
Mój Niunio jeszcze spi 🤪 🤪 🤪 🤪


obrane ze skórki i pokrojone na kawaleczki zagotowalam na małym ogniu bez wody i bez cukru cały czas mieszając zeby sie nie przypaliły..zrobil sie taki mus, który goracy powkładałam do wyparzonych słoiczków po przecieze pomidorowym(mają taka mala pojemność - kazałam wszystkim przez ostatmnie miesiace nie wyrzucać), dzemie, zakręciałam i zagotowałam w garnku z wodą przez ok 10 min na małym ogniu...
tak samo z gruszek, ni o fakt mozna jeszcze zrobic tak samo z brzoskwinkami i moze z morelami, i dynie, dawajcie pomysly dziewczyny, bo ja wpadlam w jakiś ciąg.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...