Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka Majóweczki. Dziewczyny mam pytanko bo dziś zamierzam pierwszy raz ugotować zupkę Tosi (tak to jadła słoiczki) i co do tej kaszy mannej to ją gotujecie osobno czy wrzucacie do warzyw jak gotujecie? i ile jej dajecie? Ciekawa jestem czy zje 🙂 Wczoraj zjadła jabłko nie ze słoiczka i mimo że nie było tak słodkie to bardzo jej smakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gusia333 napisał(a):
Hejka Majóweczki. Dziewczyny mam pytanko bo dziś zamierzam pierwszy raz ugotować zupkę Tosi (tak to jadła słoiczki) i co do tej kaszy mannej to ją gotujecie osobno czy wrzucacie do warzyw jak gotujecie? i ile jej dajecie? Ciekawa jestem czy zje 🙂 Wczoraj zjadła jabłko nie ze słoiczka i mimo że nie było tak słodkie to bardzo jej smakowało 🙂


Ja dodaje do warzyw kaszkę,sypie poł małej łyżeczki lub cała ale płaska zalezy ile warzywek gotuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka a my dzis zaliczyłysmy dynie 🙂 i bylo super przypadkiem wyszla mi rzadka konsystencja a szkoda mi bylo wylewac wywar i wyszlo cos jak ciasto nalesnikowe moze nawet rzadsze i okazalo sie ze wlasnei taka konsystencja jest super poszlo kilka dobrych łyzeczek nie chciałam wiecej bo to pierwsza dynia ale juz wiem ze konsystencja jest wazniejsza od smaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
hejka a my dzis zaliczyłysmy dynie 🙂 i bylo super przypadkiem wyszla mi rzadka konsystencja a szkoda mi bylo wylewac wywar i wyszlo cos jak ciasto nalesnikowe moze nawet rzadsze i okazalo sie ze wlasnei taka konsystencja jest super poszlo kilka dobrych łyzeczek nie chciałam wiecej bo to pierwsza dynia ale juz wiem ze konsystencja jest wazniejsza od smaku 🙂


No to super,powiem ci ze na poczatku robilam takie geste a teraz cos takiego jak opisujesz i Oskar ladnie zjada.
A co do dyni to my nie probowalismy bo niemialam skad a kupic w sklepie to huk wie skad tO wiiec podam z hippa sloiczek z dynia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
monalissa napisał(a):
hejka a my dzis zaliczyłysmy dynie 🙂 i bylo super przypadkiem wyszla mi rzadka konsystencja a szkoda mi bylo wylewac wywar i wyszlo cos jak ciasto nalesnikowe moze nawet rzadsze i okazalo sie ze wlasnei taka konsystencja jest super poszlo kilka dobrych łyzeczek nie chciałam wiecej bo to pierwsza dynia ale juz wiem ze konsystencja jest wazniejsza od smaku 🙂


No to super,powiem ci ze na poczatku robilam takie geste a teraz cos takiego jak opisujesz i Oskar ladnie zjada.
A co do dyni to my nie probowalismy bo niemialam skad a kupic w sklepie to huk wie skad tO wiiec podam z hippa sloiczek z dynia.

wiesz co ja tez mialam opory przed kupna ale misiek mi powiedział ze dyni raczej nikt nie pryska bo to i tak dobrze rosnie wiec kupilm po prostu w warzywniaku ale pewnie w markecie bym nie kupila ale moze masz jakis jarmark chociaz raz w tyg i tam pewnie same ekologiczne produkty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
monalissa napisał(a):
hejka a my dzis zaliczyłysmy dynie 🙂 i bylo super przypadkiem wyszla mi rzadka konsystencja a szkoda mi bylo wylewac wywar i wyszlo cos jak ciasto nalesnikowe moze nawet rzadsze i okazalo sie ze wlasnei taka konsystencja jest super poszlo kilka dobrych łyzeczek nie chciałam wiecej bo to pierwsza dynia ale juz wiem ze konsystencja jest wazniejsza od smaku 🙂


No to super,powiem ci ze na poczatku robilam takie geste a teraz cos takiego jak opisujesz i Oskar ladnie zjada.
A co do dyni to my nie probowalismy bo niemialam skad a kupic w sklepie to huk wie skad tO wiiec podam z hippa sloiczek z dynia.

wiesz co ja tez mialam opory przed kupna ale misiek mi powiedział ze dyni raczej nikt nie pryska bo to i tak dobrze rosnie wiec kupilm po prostu w warzywniaku ale pewnie w markecie bym nie kupila ale moze masz jakis jarmark chociaz raz w tyg i tam pewnie same ekologiczne produkty


w sumie masz rację...popytam znajomych mamy moze ktos ma ze swojego ogroduj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! u nas nocka w miare, teraz sobie lezy na kocyku moja niunia.
Kasiu jeszcze nie siedzi ale coraz lepiej mu to idzie 🙂 podnosi sie sam wiec sadze ze juz niedlugo.w krzeselku sadzam go tylko na troszke wiadomo zeby sie kregoslup nie meczyl,ale oparcia nie ma na siedzaco tylko na wpol bo mamy w nim regulacje.kolaz fajny mnie sie podoba.a co do zdrowia to uwazaj na siebie i radze sie przebadac,pamietam ze w ciazy mialas takie akcje.
idziemy moze zaraz na jakis spacer poki nie pada szkoda ze juz tak szaro,ciemno i nie milo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Kurcze niewiem co ze mną ostatnio 😞
Siedzę sobie a za chwilę kręci sie w głowie,ciemno przed oczami i krew z nosa,juz któryś raz mi się tak zdarzyło 😞


kasiu moze przemeczona jestes?


pewnie tak..cale dnie i noce sama z Oskarkiem,jak zasnie to musze nadrobic sprzatanie,gotowanie i pranie i pewnie dlatego...choc ostatnio Oskar daje nawet odpoczac i wlasnie sie obudzil a spal 2 godz 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Kurcze niewiem co ze mną ostatnio 😞
Siedzę sobie a za chwilę kręci sie w głowie,ciemno przed oczami i krew z nosa,juz któryś raz mi się tak zdarzyło 😞


kasiu moze przemeczona jestes?


pewnie tak..cale dnie i noce sama z Oskarkiem,jak zasnie to musze nadrobic sprzatanie,gotowanie i pranie i pewnie dlatego...choc ostatnio Oskar daje nawet odpoczac i wlasnie sie obudzil a spal 2 godz 🤪 🤪 🤪


wow. Maja tez dziś spała sama ale może ze 20 minut

A Teraz spaliłam jej zupkę. uwiesiła się na cycu i nie zdążyłam w porę wyłaczyć. ech. właśnie gotujemy drugą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Kurcze niewiem co ze mną ostatnio 😞
Siedzę sobie a za chwilę kręci sie w głowie,ciemno przed oczami i krew z nosa,juz któryś raz mi się tak zdarzyło 😞


kasiu moze przemeczona jestes?




pewnie tak..cale dnie i noce sama z Oskarkiem,jak zasnie to musze nadrobic sprzatanie,gotowanie i pranie i pewnie dlatego...choc ostatnio Oskar daje nawet odpoczac i wlasnie sie obudzil a spal 2 godz 🤪 🤪 🤪


wow. Maja tez dziś spała sama ale może ze 20 minut

A Teraz spaliłam jej zupkę. uwiesiła się na cycu i nie zdążyłam w porę wyłaczyć. ech. właśnie gotujemy drugą


no własnie...WOW...Teraz spi juz a ja odpoczywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Do niedawna wchodząc na forum miałam duuużo do nadrobienie, teraz??? 😞 😞 😞 😞Co się dzieje 😞 😞 😞???

A tu przerobiony kolaż,wiecej dzieciakow...nie ktore zdjecia wstawione bez zgody...mam nadzieje ze sie nie gniewacie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/naszedzieciakihorz.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3807/naszedzieciakihorz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂
U nas ok mała wykapana ok 18:30, nakarmiona i o 19 juz spiochała 🙂 dzis dałam jej dynie z ziemniaczkiem ze słoiczka bleee jakie to niedobre, mała tez sie krzywiła, ogolnie robie przerwe od marchewki i ziemniaczków,bo wstrzasa ja, za kilka dni do tego wrocimy,bo juz warczała na mnie jak ja do fotelika wsadzałam a jak łyzke widziała to masakra. popołudniu ugotowalam jej jabłko i nawet nic nie wypluła 🙂 ale dałam moze 2 łyzeczki zeby zbaczyc co i jak.
Kasia -MAnki pewnie ze sie nie gniewam kolaz supcio 🙂
Monalissa super ze do przodu z nauka picia z kubka 🙂 a jaki macie niekapek?my mamy z tommee tippee narazie jest etap ze sama sobie go trzyma i jezdzi po dziasłach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie 🙂
U nas ok mała wykapana ok 18:30, nakarmiona i o 19 juz spiochała 🙂 dzis dałam jej dynie z ziemniaczkiem ze słoiczka bleee jakie to niedobre, mała tez sie krzywiła, ogolnie robie przerwe od marchewki i ziemniaczków,bo wstrzasa ja, za kilka dni do tego wrocimy,bo juz warczała na mnie jak ja do fotelika wsadzałam a jak łyzke widziała to masakra. popołudniu ugotowalam jej jabłko i nawet nic nie wypluła 🙂 ale dałam moze 2 łyzeczki zeby zbaczyc co i jak.
Kasia -MAnki pewnie ze sie nie gniewam kolaz supcio 🙂
Monalissa super ze do przodu z nauka picia z kubka 🙂 a jaki macie niekapek?my mamy z tommee tippee narazie jest etap ze sama sobie go trzyma i jezdzi po dziasłach 😁


No super
My dzis tez probowalismy i Oskar jak sam trzymal kubeczek to wlasnie po dziaselkach sobie nim jezdzil,ale pic juz potrsfi tylko jest leniwy i trzeba mu trzymac to samo jest z butla.
Martynk kolazyk nowy bedzie robiony bo Ania chciala zeby inne zdjecie Hani wstawic itp wiec jak bys chciala inne zdjecie Martysi to przeslij na poczte:[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu fajny kolaż 🙂 ja sie nie gniewam, pomysle nad tym innym zdjeciem 😜

Jakos ostatnio nie mam czasu pisac, w dzien Zosia a wieczorami mezus i tak mi przelatuje czas 🙂

Aniu u nas tez tak jak u Martynki marchewka powoduje odruch wymiotny dlatego chce marchew zaminic na dynie, no i mam cukinie w zamrazarce wiec bede na dniach gotowac, a poki co dzisiaj zrobilam kleik z przepisu Monalissy i mala sie zajadala az jej sie uszy czesly ale rozrobilam jej z mlekiem bo sam ten kleik byl strasznie dretki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...