Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ehhh ja siadlam w koncu bo jednak wyjezdzamy dzis mysle ze po 22 sie uda mloda sie obudzi na jedzonko a ja ja w kombinezon i do samochodu mam nadzieje ze przespi cala droge a nie bedzie patrzec o co chodzi 😮
kurde po wczorajszym ziemniaku nie bylo dzis kupy 🥴 oby jutro na cmentarzu nie robiła jakos nei widzi mi sie przewijanie w samochodzie chyba ja z rana wytrzese 🙂
nawet dalam jej dzis jabluszko i dupa ale najbardziej ciesze sie z teggo ze moje dziecie w koncu pierdzi jak trzeba i to bez pomocy kropelek, herbatek i etc. a najlepsze jest to ze w nocy jak ja kladlam po odbijaniu to walnela salwe i nawet jej powieka nie drgnela a kiedys ile prezenia bylo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
W nocy Patrys przebudzil sie o 3 na mleczko a o 3.30 znowu zasnal. A o 3.45 mezus przytulil sie do mnie i powiedzial "doklanie 6 miesiecy temu moglas zaczac juz odpoczywac- dziekuje Ci kochanie za to, ze urodzilas mi cudownego synusia" 🤪 🤪 🤪 ale ten czas leci- az lezka sie w oku kreci 🙂
Lecimy za raz na wyprawe do Irlandii polnocnej. Podobno tam jest taniej wiec mam nadzieje, ze uda nam sie kupic ekspres do kawy- nastawilam sie 🤪
Ok buziaczki i do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Mój SKARBEK spi,my pojechalismy na cmentarz zawiezc i pozapalac znicze.
U Nas noc dziś w miarę,a pobudka około 6 🥴
Wiolis wszytskieho co najlepsze dla Patrysia 😘 😘 😘
Jamargaretka 😘
Monalissa moj jak je jabłuszko to ze 4-5 razy potrafi zrobic,a tak to normalnie 2...przewaznie o 5 rano ale dzis nie bylo...wczoraj jadl dynie...jestem w szoku ze tak mu smakowalo tak buzie otwieral ze nie nadzarzylam podawac,a jak sie skonczylo to placz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka współczuje,wiem co to znaczy. Nas tez czeka wizyta w grudniu w poradni klinicznej, mam nadzieję, że tym razem bez hospitalizacji.
Kasia-Manki faktycznie cicho się zrobiło. Myślę, że to efekt kilku zdarzeń:
1. Nie pisze z nami Fijolek i Martyna ( mam nadzieję, że Martyny tylko chwilowo nie ma) a jak wiemy obie dziewczyny należą do grupy najbardziej aktywnych
2. Fijolek uświadomiła części z nas, że faktycznie forum za dużo czasu nam zjada (przynajmniej mi), teraz zaglądam tylko i wyłącznie wtedy gdy Szymek śpi a w domu wszystko zrobione i mam czas dla siebie

U nas ostatnio panuje chaos. Szymek po zmianie czasu rozregulował się całkowicie. Teraz próbujemy na nowo poustawiać sobie dzień. No i od czasu ząbkowania budzi się dużo częściej w nocy. Wcześniej miał pobudki ok 2 i 5 a teraz zaczyna od 23, później 2, 5 ok 6:30 no a po 7 melduje już gotowość do rozpoczęcia dnia. w południe robi sobie drzemkę na ok 2 godziny a ok 17 robi cyrk ze zmęczenia. Jednak za nic w świecie nie chce dać się położyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Oskar już śpi...oczywiście pół dnia marudzenia,coś zaczął kaszleć i mnie to martwi,jak będzie się nasilać to jutro jedziemy do lekarza.U Nas dzis strasznie zimno...
Jolajcik jakbym o Oskarze czytała,a co do forum to masz racę,ale mnie to smuci bo byłam prxyzwyczajona i nie umiem tak z dnia na dzień żyć bez forum... szkoda ze tak sie dzieje 😞
Jamargaretka przykro mi,ale to dla jej dobra...bedzie wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...