Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mamuski mam pytanko odnosnie szczepionek... naszym znajomym urodzil sie synus i pytali nas... leczy u nas w Irlandii szczepionki sa inne niz w PL dlatego prosze Was o pomoc.
Czy dokupowaliscie (zamierzacie) jeszcze jakies szczepionki czy wzieliscie tylko te co sa podstawowe i drugie pytanie czy dokupowaliscie opcje ze szczepionkami skojarzonymi zeby uniknac wiekszej ilosci wkuc czy nie? Bede bardzo wdzieczna za pomoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Mamuski mam pytanko odnosnie szczepionek... naszym znajomym urodzil sie synus i pytali nas... leczy u nas w Irlandii szczepionki sa inne niz w PL dlatego prosze Was o pomoc.
Czy dokupowaliscie (zamierzacie) jeszcze jakies szczepionki czy wzieliscie tylko te co sa podstawowe i drugie pytanie czy dokupowaliscie opcje ze szczepionkami skojarzonymi zeby uniknac wiekszej ilosci wkuc czy nie? Bede bardzo wdzieczna za pomoc...


My te podstawowe mielismy a co do skojarzonych to Nam tak po cichu pielegniarka odradzila,a w gole nie mialam zamiaru kupowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu cisza,no ale weekend to raz a dwa przed wszystkimi swietymi wiec sie nie dziwie. ja mialam odroczone szczepienia, na te dokupywane przeciw rotawirusom itd. sie nie zalapalam bo Piotrus byl za stary 🙂 a reszte bralam skojarzone platne,mniejsza ilosc wkuc i chyba odc 🙂yn poszczepienny lzejszy,ale takie jest moje zdanie i chyba wiekszosci bo ja pamietam ze tez mialam ten dylemat jakimi szczepic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Moj Oskar padl po 19 (norma) a o 23 wstanie i zrobi se ze 2 godz przerwy,wykancza mnie to 😞Dzis spalam 4 godz 😞Maz przyjechal i huk niemamy nawet czasu dla siebie,caly dzien dom pelen gosci,a kiedy MALY zasnal i myslelismy ze w koncu to kuzynka zadzwonila zeby z nia do szpitala pojechal...no i pojechal 😞a ja sama...czekam...a jak wroci to Oskar wstanie i huk...aj tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka my dzisiaj zaliczylysmy ziemniaczka a po poludniu troszke skobałam jej jabluszko bo nie chce zeby sie zmarnowaly bo to takie wsiowe 😁 i az rece wyciagała ale duzo jej nie dalam bo juz pozno bylo no i jak na razie bez zadnych ekscesów po jedzonku nowym kupki sliczne jak zwykle codziennie rano tylko te noce mnie wykanczają 🥴 ale w tym tyg ugotuje jej kleik z ryzu i mam nadzieje ze po kilku dniach zapoznawania sie z nim zapodam jej go na wieczor własnie i cycek do popicia i zobacze ile przespi chociaz problem raczej lezy w tym ze budzi sie a raczej nie budzi w nocy tylko przez sen chce jesc i je tylko nie wystarczajaco i za cholere nie moge jej dobudzic a ze sama jestem padnieta i budze sie na jedno oko wiec odpuszczam i za 2h jej to samo ehhh
no i dopiero wieczorem sie zorientowalam ze dzisiaj skonczyła 5 miechów kurde zapieprza ten czas az strach pomyslec 🙂
spadam spac jak sie teraz poloze to do rana kilka godzin przespie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂 My ten weekndn mieliśmy bardzo towarzyski. Wczoraj byliśmy u znajomych cały dzień. Mariusz pojechał na działkę z kolegą zakręcić wodę bo już mrozy w nocy a potem impreza była i powiem Wam że byłam w szoku że Tosia spała u znajomych bez większych problemów,bo jak ją w domu usypiamy to jest raczej spokojnie a na imprezie jak to na imprezie zwłaszcza gdy dzieciaczki inne latają i piszczą 🙂 A dziś byliśmy u innych no i niestety na początku Niunia była bardzo śpiąca więc zrobiła niezłą awanturę, tak że nie dało się jej uśpić i wykorzystaliśmy ostatnią deskę ratunku czyli samochód. Przejechaliśmy może 100m i usnęła. Wróciliśmy przeniosłam ją do łóżeczka (znajomi mają roczną córeczkę) i pospała niecałą godzinkę. Wstała i była przesłodziaszna 🙂 Znajomi byli w szoku bo dziś ugotowałam jej zupkę i wsadziłam w słoiczek po gerberach i opędzlowała cały. Mówili że niejednokrotnie ich Mała tyle nie zjada 🙂
Tak więc ogólnie weekend zaliczam do udanych 🙂 Pierwszy tak imprezowy czas 🙂
Kasiu Manki jak mogłabym prosić o umieszczenie Tosiulki w Twoich działach 🙂 Postaram się wgrać jakieś nowe zdjęcie 🙂
Pozdrowionka i miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Mamuski mam pytanko odnosnie szczepionek... naszym znajomym urodzil sie synus i pytali nas... leczy u nas w Irlandii szczepionki sa inne niz w PL dlatego prosze Was o pomoc.
Czy dokupowaliscie (zamierzacie) jeszcze jakies szczepionki czy wzieliscie tylko te co sa podstawowe i drugie pytanie czy dokupowaliscie opcje ze szczepionkami skojarzonymi zeby uniknac wiekszej ilosci wkuc czy nie? Bede bardzo wdzieczna za pomoc...


podstawowe. Mój P. jest totalnie przeciwny tym wszystkim dodatkowym. no ale ma powody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie kurcze Józek juz pół roku skończyl alez to szybko leci az szkoda mi ze tak szybko 😞 ale nic nie poradzimy trzeba sie cieszyc z kazdej chwili 🙂
a u nas jak to misiek stwierdzil spokojna nocka bez niespodzianek czyli pobudka na cyca równiusienko co 2h i teraz juz drzemka tylko kupy nie bylo pewnie to wczorajszy ziemniak troche pozmienial jek nie zrobi po obudzeniu to dostanie jabluszko zamiast ziemniaka 🙂
my do lbl z ranka bo misiek ma dzisiaj impre i musi dopilnowac 😠 wiec sie zapowiada dłuuuugi dzionek ale za to czekaja na niunke zabawki nowe tzn spadkowe ale wypasione 🙂
no i katarzysko mnie dopadl i gardło mam jakies czerwone pije wode z miodem i cytryna na zmiane z herbata z maminym sokiem malinowym moze przegonimy choróbsko
a w czwartek wybieramy sie na zajecia mama + dziecko jest tylko 5 pan z samymi dziewczynkami wiec super 🙂 miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale ciiiiiiisza 😞
A sie dzis z Pawlem nasmialismy 🤪 bylismy w trojke w pokoju a Pawel poszedl szykowac wode do kapania- a Patrys w placz... Pawel wrocil od razu usmiech na twarzy od ucha do ucha, znowu wychodzi, znowu placz i tak 3 razy 😉 szok doslownie 🤪 🤪 🤪 takie malenstwo a takie madre 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczynki i maleństwa 🙂

Wiolis, Zosia ma tylko podstawowe szczepienie 3 wkłócia i znosi je świetnie...zero reakcji na szczepionki 🙂
Monalissa smarkata dziewczyno mąż potrafi dobrze wygrzać 😜 😉
Kasia-Manki ja Zosie też ciagle biore do wyrka bo o 4 godzinie nie mam sily juz wstawac a tak mam ja na wyciagniecie reki

Moje dziecko zmiane czasu przechodzi marudnie ale na szczescie wczesniej idzie spac, na szczescie pobudka dzisiaj byla o 7 czyli normalnie...

Troszke mnie nie bylo ale z nadrobieniem nie mialam problemu. U nas bylo troche zamieszania totalne szalenstwo, zareczyny szwagra, pogrzeb wujka, wizyta rodziny i wlasnie teraz dobiero spokojnie usiadlam, ide pod prysznic, a na deser Desperados i oczekiwanie na meza az wroci z pracy no i jeszcze kolacja dla pracusia... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Ale ciiiiiiisza 😞
A sie dzis z Pawlem nasmialismy 🤪 bylismy w trojke w pokoju a Pawel poszedl szykowac wode do kapania- a Patrys w placz... Pawel wrocil od razu usmiech na twarzy od ucha do ucha, znowu wychodzi, znowu placz i tak 3 razy 😉 szok doslownie 🤪 🤪 🤪 takie malenstwo a takie madre 😉


Te nasze maleństwa to niezłe cwaniaczki... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...