Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
No Hania też chlapie strasznie 😁 🙂
zastanawiam się, czy nie zacząć się z nią kąpać w wannie 🙂 to może być niezła zabawa 🙂


Martyna super że już jesteś z nami. My Maje kąpiemy w wannie już od sierpnia - tzn od czasu gdy byłyśmy w w bełchatowie i juz sbie nie wyobrażamy kapieli w wanience
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy bardzo duza wanne 😞 za duza 😞 no ilazienka jest spora i zimna 😞 ale jak bedziemy w Polsce to u moich rodzicow jest wanna taka srednia wiec sprobujemy 🙂 juz sie doczeka nie moge 🤪
Martynka pierwszy raz dostalas @ ??? Ja caly czas nie mam 😁 och jak mi dobrze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no u nas też sporo idzie wody ale jak pojechaliśmy do mamy to nie mieliśmy tam wanienki i kąpaliśmy Maję w wannie. Bardzo jej się podobało i po powrocie po 5 tygodniach stwierdziliśmy, ze już nie ma sensu wracać do wanienki - tym bardziej, że mieliśmy małą.

mamy taki jakby fotelik i w tym Maja się kąpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehhhh...
No właśnie...mnie też plecy bolą, bo ja kąpie Mania codziennie sama, bo Mąż wraca z pracy jak jest już po kąpieli...
A przez te dwa dni był w domu, więc to była jego działka...
Mam nadzieję, że Manio już niedługo siądzie na dobre - to i ta kąpiel będzie inaczej wyglądać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Wiolis no właśnie pierwszy raz... i to na początku takie tylko lekkie brudzenie a teraz coraz więcej ale i tak to taki okres jakby go nie było (tzn. taki jakby się już kończył 😜 ) Chociaż kręgosłup mnie bardzo przy tym boli... :/


ja ciągle nie mam miesiączki. jak na koniec września była u ginekolog to mówiła, że jeszcze się nie zanosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...