Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
Ja od dwoch dni podaje gluten i jest ok jak narazie...
A dzisiaj Zosia dostała obiadek z kapusta pekinska (mam taki schemat co pisza ze mozna) no i czekam czy cos bedzie czy nie... 🤔

Acha, no i powoli przechodzimy na mleko 2 bo w niedziele konczymy 6 miesiecy 🤪

moja po glutenie nie moze kupek robic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a kiedy por?
Bo mam takiego dobrego z działki moich rodziców i chciałabym wykorzystać...

Manki ja z jogurtami poczekam chyba jeszcze do roku - te co są w tych pudełeczkach i leżą na półce, a nie w lodówce - dla mnie sama chemia...więc jaki to sens...
Ja będę podawać jogurt naturalny i do tego owoce np w lecie truskawki, maliny itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂
Ale sie rozpisałyscie dzisiaj nie wiem czy dam rade nadrobic bo jakas taka zmeczona jestem.
Mała dzis spała w ciagu dnia tylko raz ja miałam wychodne na zakupki a tatko zajał sie córcia 🙂 🙂 🙂 pozniej poszłysmy na spacer ale nie spokojna była , od wczoraj wyciska i załatwic sie nie moze dałam czopka i zrobiła troszke. o 18 juz ja kapałam i zasneła od razu , nadrobiłam prasowanie i padnieta jestem kregosłup mi wysiada 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Hania dzisiaj zjadła słoiczek "obiadki BROKUŁY gerbera" CAŁY SŁOIK ZJADŁAAAA!!! 😁 🙂
a później CAŁY SŁOIK deserku jabłka ze słodką marchewką. Na noc butelkę 180ml z kaszką ryżową!! 🙂
TAKIEGO MAM GŁODOMORKA 😁 🙂


łAł super !!!!!! 🙂 u nas cały czas ciezo zeby buzie otworzyła ... juz traciłam nadzieje na normalne jedzenie ale jak to zawitkowski stwierdził niektore dzieci pod koniec 6 miesiaca dopiero buzke otwieraja instynktownie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola tak dokładnie - to takie warzywko cebulowate...poza tym ta zielona część jest taka ostrzejsza, więc może być troszkę za intensywna dla Maluszka...
No nic...będę próbować...
A buraczka już podawałyście?
Bo też mam takie maciupinkie niepryskane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...