Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dorota git ;-)))
TeZ sie usmialam ;-)

Tylko pisałam jak jest a nie jak powinno byc :-(
Tez sie z tym nie zgadzam. Ale nie tak łatwo zmienić faceta.. Warto próbować.
Mój m jest na szczęście inny ale wiem jak jest:-(
W pierwszej ciazy na hormonalne do 15 tyg !!!! spuchlam ponad 15kg!!

Obwisle jajka ;-) hit ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszka mi podpasował na tyle abym mogła go polecić.
Dziś podesłałam też linka sąsiadce,bo też szukała czegoś co może rozjaśnić przebarwienia po trądziku. Ktoś jej polecał krem za 100zł, a 20zł nie majątek więc mniej boli jak nie będzie pasował i trzeba wyrzucić.
Nie ukrywam, że dziś musiałam troszkę powyciskać tu i ówdzie bo czarne łepki się porobiły, ale z tego co czytałam krem ma odblokować pory więc chyba tak ma być.
Aha zapomniałam powiedzieć, że krem ma zapach, mnie on nie bardzo pasuje ale dla ładnej, rozświetlonej, bezwypryskowej cer zrobię wszystko 🙂 No i ma żółty kolor, taki perłowy jak zmywam twarz przed nałożeniem go na noc na waciku zostaje żółty kolor. Ale ładnie nawilża skórę, ja w okresie grzewczym mam tak przesuszoną skórę że na nosi łuszczy mi się strasznie, ten krem z tym łuszczeniem sobie poradził. No i jest naturalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kiedys kolezanka chwalila z garniera samoopalacz, ja nigdy nie stosowalam wiec nie wiem czy naprawde jest dobry, ale ponoc naturalnie opala.
ja wlasnie pije drugi kubek picia hehe ktora to godzina... mlody mi niestety przerwal gotowanie herbaty zbyt wczesna pobudka. zdazylam powysylac zalegle od 2 miesiecy maile, zalegle smsy, ale juz zamowic puzli i pasty do zebow mlodemu nie. no nic moze jutro pogrzebe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
Agata a jakie zażywasz witaminy na paznokcie?


Monia nie używam nic konkretnego na paznokcie. Codziennie łykam witaminy bodymax sport, bo codziennie trenuję, także łykam z tej serii, do tego kwas foliowy bo się staramy 🙂, czasami jak sobie przypomnę kwasy omega.. no i piję calcium od czasu do czasu. Wzięłam się za siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota552 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=_TG4I8PMsQU&list=PLDF27D0D790181B6D
Dziewczyny jak włączę Martynie dziecka nie ma 🙂
Chyba najbardziej upodobała sobie Bebe Lilly


przesłuchałam 😁 jutro Miłoszowi zapuszczę 🙂 choć u nas ostatnio hitem jest ten zespół weekend, kiedyś dla zwały mu puściłam ona tanczy dla mnie.. a ten takie piruety w kuchni odstawiał, że szok 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem po rozmowie z M. Nie do końca się rozumiemy, przynajmiej atmosfera się oczyściła bo każde z nas powiedziało co mu siedzi na wątrobie. Jutro zobaczymy co i jak. Facet, to facet - całkiem inne podejście ma do wszystkiego niż kobiety.
Jutro cały dzień razem, jedziemy na zakupy i do tego dietetyka. Zobaczmy co i jak :-)

Dzięki Dziewczyny że jesteście! :-*

Jutro zaczynam nowy etap mojego życia. Trzymajcie kciuki bo ja mocno widzę że się uda!!

Kolorowych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie, Basia cieszę się że ten pierwszy krok za Wami.
Trzymam mocno kciuki i życzę dużo wytrwałości. Dacie radę musicie, ten mały Szkrab który biega po domu niech Was motywuje.

Agatka, krem polecam. Jeśli nie znajdziesz nikogo kto wysyła za granicę a chcesz ten krem, daj znaka kupię i Ci wyślę. U mnie Martyna upodobała sobie http://www.youtube.com/watch?v=W1jIuwYGIrU jak słyszy pierwsze dźwięki już tańczy, sama włącza wieżę ja Jej ustawiam piosenkę i tańczy 🙂 nieźle wywija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...