Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ojej, u nas dzis masakra. Caly dzien w sumie Adrian przespal na raty, a o 17.00 zaczal sie cyrk, wycie gorsze niz przy kolce, moj Wojtek prawie sie przy nim poryczal tak mu bylo szkoda synka. Jesc nie chcial.... moj Adrian wyobrazcie sobie.
Zmierzylam temperature ale nie mial w ogole goraczki 😮, 37,3 czyli normalka jak na niego. Zglupialam.... myslalam ze moze nozki go bola od igly, ale tez nie.
W koncu sie wku***am i dalam mu zawisine panadol dla dzieci. No i po 15min juz zjadl i byl spokojny. Kapiel mu dzis odpuscilam, strasznie jest marudny, ciekawe jak bedzie w nocy.

Ostatnio Adrian jakby mniej chcial jesc, w ogole zauwazylam ze on jest chudy 😮. Co do wagi i wysokosci jest niby ok, ale raczki mu sie takie chudziutkie zrobily.
Poczekam jeszcze tydzien i zejde z 5 karmien na 4 na dobe po 200ml. Chcialabym juz mu dac chociaz z 2 lyzeczki kaszki na dobranoc do mleka, ale boje sie strasznie ze bedzie zbyt ciezko trawil i go zapcham 🤢. Ogolnie to mam zamiar dawac mu juz polizac owoce albo jakies warzywko. Korci mnie przeokropnie zeby sprobowac jablka, chociaz soczku tyci tak jak Nequitia pisala.

Nequitia Biedna Marysia nie moze sobie kopac nozkami 😞. Wytrzymacie, obie jestescie super kobitki, a ta usmiechnieta japka Marysi jest przeslodka 😁.

Agatka zajebiste fotki. Slicznie wygladasz ale Twoj Miłoszek wymiata, przystojniak z niego nieziemski 😁. Ach jak Ci zazdroszcze ze juz masz ten dzien za soba.

Dziewczyny, jak mysle o zabkowaniu to mi sie slabo robi. Tutaj nie ma kompletnie nic do smarowania dziaselek, ja nie wiem jak to wytrzymam. Nie ma zadnych domowych sposobow? Juz kuzynowi podeslalam taka liste, ze nie chce wiecej go prosic o zakupy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pierdziele 2 listopada znow ta sama seria szczepionek, az mi slabo na sama mysl 😞. Dobrze ze to juz ostatnie do 11 miesiaca, chwila odpoczynku, bo ja dzis normalnie z nerwow i zamartwiania sie spocona caly dzien latalam.

Uciekam spac, wykonczona jestem, mam nadzieje ze nocka bedzie spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Nequitia my trzymamy 🙂

U nas pogoda do d... 😠

Zuzia piszczy i krzyczy od rana, a jeszcze mamy 2 miesiecznego kociaka, ktory nie potrafi jesc i jest u nas w pokoju i doslowie od rana rozmawiali ze soba, on miauczal krzykliwie a ona odpiskiwala... hehe 😁 a ja na glowe dostaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w polsce raczej nie zdaze kupic bo wyjezdzamy 22 grudnia , jeszcze sie tu rozejrzę w H&M widzialam biale kombinezony. Tam skad ja pochodze czyli Ustrzyki Dolne niewielkie miasto w Bieszczadach nie ma sklepu Entliczek, jest Kolorowy świat dziecka. Garniturek po chrzcinach mam dostalam nowy od znajomej taki w koloze ecri, musze tylko dokupic koszule lub body z kolniezykiem i jakiś krawacik lub muche hihii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...