Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marysia płaczem wczoraj wybuchnęła jak zobaczyła ciotkę rafała hehe, najpierw była u niej na rękach i się śmiała, a później poszła spać i w momencie kiedy się obudziła to ciocia się nad łóżeczkiem nachyliła a Mała takie zaskoczenie na twarzy, później podkowa i ryk 😁

Ja właśnie zjadłam kolacyjkę 🙂 Rafik mi zrobił mniam, kalafiorek z bułeczką, kanapeczki i wielki kubeł herbaty 🤪 Maryś już sobie śpi a ja idę się wykąpać i też się pakuję do wyrka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikolka wczoraj na noc się tak nafutrowała, że dwa razy zwróciła w nocy nadmiar..
Dziś chciała koniecznie jeść z cyka więc cały dzień głodna i płacz..

Jutro wizyta w Ośrodku Wczesnej Interwencji z lekarzami i fizjoterapeutami.
Trzymajcie kciuki!!
Spadam na winko bo dzień był ciężki a jutro M. jedzie do wawy i zostaję z Nikolką sama, mam nadzieję , że będzie mniej marudna.. tym bardziej,że ta wizyta bez M....

Co ma być to będzie.. dziś pan pomalował nam sypialnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też sobie zaserwowałam winko-z okazji 3 miesięcy, a co... Mały już śpi, zaaplikowałam mu wszystko co miałam-dosłownie masakra, ile tego jest! No i nowe smaki dla Pawełka, trochę był w szoku..
Mam nadzieję że dzisiaj Pawełek prześpi nockę i katarek go nie obudzi. Madzia, u nas też leciutki kaszelek jest, ale dość rzadko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisał(a):
gosia87 napisał(a):
Nika jak tam po drugiej stronie mostu? też swieci słonko 🙂? chyba sie wybierzemy na spacerek

Gosia wiesz ze ja do Malmo mam 20 km 😜 a pogoda super słonce swieci az mnie drażni 🙂


Takiej to dobrze u nas tak pada ze szkoda gadac 😞

Buziaki dla Nathanielka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...