Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
co do tematu rozmów w toku, mama mojej koleżanki się stroiła na porodówkę, haha fryz, makijaż, najładniejsze ubranie... jak jej kazali się przebrać to odmówiła... stwierdziła, że nawet pończochy ma takie żeby nie przeszkadzały hahaha bo jak to? jej dziecko nie może jej takiej brzydkiej zobaczyć... masakra... jak to opowiadała to zaczęła od słów "ja to byłam kiedyś głupia" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeśli chodzi o ćwiczenia to ja już nic nie robię. Kupiłam po porodzie stepper z myślą o tym że będę ćwiczyć, stoi i się kurzy. Jakiś miesiąc temu kupiłam kinecta do xboxa i grę Your Shape: Fitness Evolved raz zagrałam ☺️ stoi i się kurzy...
Zwyczajnie mi się nie chce a poza tym przy 2ce tak małych dzieci czasowo jest to niewykonalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nawet nie rodzilam w ubraniu ktore sobie przygotowalam, tylko tak jak wpadlam do szpitala, od razu na porodowke, nawet nie wiem kiedy spodnie i gacie poszly w dol 🤢. Nabralam kosmetykow, ubran, nic nie zalozylam, nawet nie zdazylam sie umyc, tylko oplukalam bo bylam za slaba a nikt mi nie pomogl i 6 godzin po porodzie do domu, to dopiero tam sie wykapalam.
Ja do tej pory nie moge sie ogarnac zeby jakos wygladac, a po porodzie to juz calkiem mialam gdzies jak wygladam, no ale ciekawa jestem co te laski maja do powiedzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza nom, tutaj tak jest... dziecka nie badaja, matce sprawdza tylko cisnienie i musi zrobic siku w szpitalu i wypad od razu z maluszkiem. Dziecka w ogole nie badaja.... przyznaja tylko punkty jak wszedzie, obetra, zwaza, ubiora i juz.
Najgorsze ze nawet do cyca mi go nie przylozyli, a pozniej byl problem, no ale bylo minelo, nie mam co narzekac, wiekszosc z nas tutaj miala o wiele ciezszy porod.

Co do zupki, to jesli Mai smakowala to mozesz sprobowac dac jeszcze a jak nie to poczekaj chwile i daj cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...