Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Ivi to super! ale to widać, że Lenka to mała zdolniacha! 🙂 Po co Wy w ogóle musicie chodzić na rehabilitację?????? 🤢

Właśnie dlatego, że Lenka jak miała 6m i 2tydź zaczęła wstawać [neurolog Nas ostrzegał, że w jej przypadku tak może się stać i mamy się skonsultować] i nie chcę aby miała jakieś złe nawyki tj źle stawiała stópki co będzie powodowało krzywienie się nóżek.
To w sumie nie rehabilitacje a konsultacje bardziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Ivi te zwykłe Danonki co tak reklamują, ja podaje, a teraz zaczęłam już mu dawać te MEGA danonki bo tak je lubi. Nic mu sie nie dzieje, a po tych jogurtach dla niemowląt z Nestle i Bobovity zwracał..


A ja myślałam, że są jakieś specjalne dla maluszków. Ja raz kupiłam ale jak przeczytałam, że w jednym, tym malutkim jest 1,5 łyżeczki cukru to zwątpiłam...
Ale również smakowały Lence :P
Od dawna podaję jej deserki z hippa lub gerbera z jogurtem i owocami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki !
Baardzo dziękujemy za życzonka i również ślemy moc buziaczków dla wszystkich "starszaków", DZIŚ DLA WOJTUSIA !!! Gratulujemy również pięknego stania !!!

BASIA - TRZYMAJ SIĘ KOBIETO DZIELNIE !!! Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze z Fifim. Musi być !!! Dobrze, że idziecie do tego szpitala, niech go dokładnie zbadają !!!

Mam nadzieję, że z naszą Mary jest już lepiej, zaraz będę nadrabiać , mam jeszcze 9 stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
a ja mam taki problem, że mój maluch nie chce pić... już chyba próbowałam wszystkiego, przeróżnych - ziołowych i owocowyh- herbatek z HIPPA z BoboVity, soczki BoboVity, bobofruity... i te zagęszczone i te klarowne... i nawet zwykłą wodę, wodę z sokiem malinowym z Łowicza... normalnie NIC, zaciska wargi i nie ma mowy o żadnym piciu.
Jedynie w nocy wypije na śpiocha ok 60-80ml... a w dzień nic nie chce..


kurcze, nie wiem co Ci poradzić...
ehh te nasze dzieciaczki to mają fazy ...
jednen nie chce owocka ... inny piciu ... jeszcze inny kaszki ... moja obiadków
mam nadzieję, że wszystkim minie nie długo ta "faza" ...
ehhhh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaki Dla Julci i Wojtusia z okazji 8 miesiecy!
Basia daj koniecznie znac jutro po neurologu. moze wez Filipa do siebie na te pare dni na nocki zanim nie porobicie badan zawsze to bedziesz spokojniejsza.
co do nocek...u nas jest tak od 28 listopada....z mala przerwa kilka dni raptem gdzie byly 3 pobudki...a takto milion. maly spal dzis ze mna cala noc prawie bo lipa na maxa.ja juz nietomna jestem a gdzie koniec dnia? malemu wlaczylam bajke bo nie mam sily juz byc super mama...a w dzien to spi raz pół godziny plus pół godziny na spacerze
Ivi to samo pomyslalam jak uslyszalam o akcji tej kobitki z 4latkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia wow Szymus robi papa ja mojego ucze własnie to takie fajne.
Agatka gratulujemy raczkowania.
Gosia Borysio sie czołga czołga? tak lewa prawa? ale to musi fajnie wygladac.
a moj ma w nosie gadanie ale to pewnie przeze mnie.nie mam siły tak nawijac do niego ostatnio..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha to Borysek ma siłe hoho.moj to piastkami napiernicza tak obie rece naraz i podciaga sie. ciekawe czy bedzie sie czołgał.chciałabym to zobaczyc.normalnie jak w woju hahhaah
ps. wybieram sobie kubek ps. Gosia Ty masz z Lovi niekapek czy z nuka? bo niepamietam.
a mały usnał przy cycu ciekawe....jak dlugo potrwa ta jego dobroc,oby dotad dopuki nie wróci T. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kupilam za 9,50 🙂 360 juz mam ale uszczelka musiałam wywalic i przy okazji kupiłam tez uszczelki i woreczki na pokarm 🙂 z treningowego łatwiej jest nauczyc niz z niekapka ale treningwym sie dzieci zachłystuja i ulewa sie. co na spacerze nie jest za fajne.na wiosne Filip musi usmiec pic z kubka bo chodzi mi o te spacery 🙂 cyc na spacerze nie wchodzi w gre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...