Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a tak w ogóle to witam 🙂

zaorana jestem robotą, kończę żyrafę, z nią to jest w cholerę roboty, no i obrazki zaczęłam, najpierw dziewczęce, no i tabliczki na drzwi pokoju 🙂

Basia cieszę, że że jednak tamta lekarka się pomyliła, aczkolwiek dobrze chyba że zrobiłaś to badanie, tylko tak jak napisałaś wynik będzie niewiarygodny.. zamierzasz powtórzyć za kilka tygodni?

jej a ja 15 tydzień i brzucha na razie brak, dziś była koleżanka na kawce, stwierdziła że póki co nic a nic nie widać 🙂 fakt że z Miłoszem na tym etapie byłam 4kg większa 🙂

Dorotka artystka Ci rośnie 🙂 co do malowania, rysowania.. Milo głównie używa lewej ręki, nawet je lewą, fakt że duże prawdopodobieństwo jest że będzie mańkutem, bo ja nim jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
co do "uprzejmości" starszych ludzi w Polsce to tragedia jest, oni myślą że są pępkami świata i tylko oni mają przywileje.. częściej młodsi są bardziej z sercem, jak byłam z Miłoszkiem w ciąży i byłam w PL, to w hipermarkecie 3 młodych chłopaków mnie przepuściło. Poza tym wydaje mi się, że jeśli chodzi o kobiety ciężarne, to większa znieczulica jest ze strony kobiet i to tych dojrzalszych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka ramki śliczne, bardzo mi się podobają.
Fotki następnych dzieł też poprosimy 🙂

Iza kochana, ja startowałam z owsiankową z wagą wielorybią 88kg (wstyd się przyznać pośród Was chudzin)
Wczoraj rano miałam 80,7kg, więc nic dziwnego że u mnie spada (bo ma co) a u Ciebie nie. Jeszcze jedyne co mi do głowy przychodzi to woda. Dużo pijesz?
Ja też mam 170cm wzrostu ale ja chcę do 70kg zejść. Wieki temu ważyłam 60 i za chuda się sobie wydawałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och Mamuśki 🙂 Koniec gadania o wadze bo znowu w doła wpadnę, a tak po treningu już lepiej, zaraz śmigam do ogródka 🙂 się odstresować :P

Agatka śliczne bardzo, a jakbyś coś dodała tym różowym motylkom? Bo troszkę smunte i duże się wydają... nie wiem? Ogólnie super i ładne bardzo pismo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ten odwłok?? ☺️

Agatka, Iza którego ten lot?? Bo mi się coś teraz skojarzyło że moja kuzynka z mężem i Zosią w wieku Filipa też wtedy chyba leci ;-)

Ja mykam spać, kolorowych!!
A! Agata nieprzepracowuj się przypadkiem :-) uważaj na siebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny za szczerość pomyślę nad tym co by zmienić.

a tak w ogóle to dzień dobry 🙂

my się pakujemy, tzn ja pakuje, Miłosz pomaga... wiadomo z jakim skutkiem 🙂 bałagan na chacie, zupa na gazie, trzeba się ogarnąć bo jak Milo pójdzie spać to mam wtedy czas się ogarnąć z moim malowaniem... jej jeszcze ta sterta prasowania przede mną... brrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂

mam złe wiesci Agatka 😞 nie wiem jak w Stalowej ale u nas drugi dzien pada 😞 a ja tez podkarpacie... i tak ma byc do połowy czerwca...
kiedy lecicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej jaka tu cisza dziś
chyba przez tą pogodę wszyscy pod kocykiem kimają 🙂
ale tak serio, pogoda do dupy, nic mi się nie chce
najchętniej bym się koło Tymy położyła i odpłynęła tylko się boję że jak bym usnęła obudziła bym się dopiero rano 🤨 odrabiam zaległości serialowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tu cisza....
Ja dziś poszłam do dermatologa bo od ok 2 tygodni mam problem z twarza:/ Ogólnie wyglądam jak na ospę...i takie podejrzenie miał lekarz internista ale powiedział ze dopóki mnie nie wysypie poza twarza ciezko stwierdzić:/ Potem jakoś ok 5 dni temu zaczęlo to przysychać i nowe krosty przestały wyłazić. Już mi sie humor poprwawił bo naprawde ja w życiu nawet trądzika nie miałam:d A tu ludzie patrza na mnie jak na jakąś trędowatą...No i od nowa wczoraj zaczęło mnie wysypywać 😞 Nie tylko na twarzy ale głowie i karku:/ Boli mnie cała skóra 😞 Znalazłam dermatologa, wziełam Wojtka i poszłam. No i mam podejrzenie trądziku dorosłych lub hormony wciąż wyłażą po ciąży! Tak po 2 latach to wciąż możliwe i skóra sobie nie radzi.Dostałam antybiotyk na miesiąc aż. Plus żele, maści osłonę na żołądek i kurcze razem z lekarzem 300 zł pękło.. a można za to takie buciki ładne kupic albo coś dla Wojtusia...ehhh weź tu się lecz....:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka moim zdaniem dużo nie trzeba do tych ramek dorzucać. One są piękne, takie estetyczne i nie przesadzone. Ten jeden motylek ma te wzorki dodatkowe i to już mu nadało charakter, natomiast te dwa maja kształt ale nic poza, dlatego ten odwłok zaznaczony tym "ściegiem" moim zdaniem by wystarczył...ale ALe ja jak już powiedziałam talentu nie mam "manualnego" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Agatka ramki przesliczne!! Tylko znów coś ;-) i tym razm ktoś to nazwał ;-) w tego motylka coś wrzuć może byc np w skrzydłach jakiś środek jeśli wiesz o co mi chodzi
Delikatnie jak w autach
Pogoda niestety do d
Przylatujexie wieczorem więc ok ale poniedziałek jeszcze chyba tez padać będzie.. U nas dziś cały dzien padało i było 13stopni!! Wcześniej prawie 30 w cieniu.. Szok!! Wtorek ma byc juz super..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i pytanie mam 🙂

Wojtek ma takie jazdy że ma okres na jedzenie a otem na brak apetytu...i tak naprzemiennie.Ogólnie do tej pory zwalałam na zeby ale te już mu wyszły(tzn dolne trójki ida wciąz, wybiły sie, ale wciaż rosną) On czasem mi pokazuje że ma tam ała....
Ale wiecie jak to męczy takie marudzenie, kamienie po 30-40 minut...Ale od wczoraj zaobserwowałam że On już jak siada do karmienia i widzi jedzenie to sam się naciąga! Potem jak mi sie uda odwrócić jego uwage to zje ale o co chodzi z tym jakby to powiedziec "wstrętem"???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivonka ja mam problemy z cerą od czasu jak odstawiłam Tynę od piersi, to będzie 9 mieś, i z dnia na dzień nowe wykwity na twarzy. Teraz atakuję ziołami i naturalnymi olejkami, jak nie pomoże też wybiorę się do dermatologa bo już patrzeć na siebie nie mogę. Akcje z jedzeniem u nas są podobne. Gdyby nie pomidorowa cały dzień by bez jedzenia chodziła. Ani serki, jogurty, kanapki, parówki, jajecznica- nic, śniadania i kolacja to masakra. Właśnie raczy się paluszkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam chwilke to napisze. Bo nie mógł zasnąć bidulek chyba po tych arrakcjach dzisiejszych..
Wczoraj ortopeda stwierdził po badaniu ze Bo ma wadę wrodzona stop. Kazał dziś na cito zrobic rtg stopek. I przyjść od razu na oddział zeby obejrzał. Niestety diagnoza sie potwierdziła :-( wczoraj mówił ze operacja, najlepiej w Poznaniu (600km) bo na gips za późno.. Dziś jak zobaczył zdjęcia to potwierdził diagnozę niestety ale dał szanse na gips!! Bo wada jeszcze nie jest nieodwracalne ale ma twarde piety.. Więc koniecznie musi go zobaczyć prof hab n med z Rzeszowa i zdecydować..
Generalnie Swiat mi sie zawalił w jednej chwili.
Basia na szczęście znalazła profesora w pobliskiej klinice i dopiero na 19-06 mam wizytę Priv. A gdzie wizyta w szpitalu u ortopedy albo termin operacji?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dopiero wyswietlily mi sie wasze posty o jedzeniu.. U nas jest to samo. Jak widzi zupę to od razu jest pisk i sztywnieje!! A zupę i rosół uwielbiala!! Do soboty.. A ja nie mogę sobie pozwolić na tak długie karmienia. Boryś pozwala mi na 5 min, reszta z nim na kolanach. Inaczej płacz i krzywdę sobie robi( staje przy kanapie/komodzie i wywraca sie głowa na podloge). Zreszta ja na nic nie mogę sobie pozwlolic juz. Jak śpią to szybko trening i gotowanie/pranie/sprzątanie/mycie sie. Siadania wieczorem jak zjem jest ok 21 i o 22 juz w łóżku bo o 5 kończy sie noc.
A jak będzie miał gips to chyba padne z przemeczenia albo wezmę coś od lekarza na powera ;-)
Ale ci by nie było dam radę przecież dziecko nie winne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...