Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A macie jeszcze test ciazowy? Ja mam jeszcze dwa, jeden z kokardka bo jak sie dowiedzialam to polecialam po kartke i wsadzilam tam test dla Wojtka i napisalam ze za ok. 9 miesiecy zostanie dumnym tatusiem.
Ja musze kupic jakies fajne pudelko i schowac tam Adrianka plakietke ze szpitala, pierwsze ubranko, kartki z zyczeniami i inne pierdoly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i jego kartke urodzinowa, bo tutaj jest taki zwyczaj ze jak sie urodzi dziecko to sie wszystkim wysyla kartke. (Sorry zamazalam adres i nr tel)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/1020721.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9804/1020721.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Pytanie:
Czy wasze dzieciatka tez odwalaja cyrki przy ubieraniu po kapieli? Ja musze Adriana smarowac oliwka w szybkim tempie, a pozniej afera na calego, az sie dusi wlasnym placzem, prezy sie, prostuje, sztywnieje a ja sie gimnastykuje i staram sie nie denerwowac zeby go ubrac.


Wręcz przeciwnie - moja to uwielbia - zresztą jak każda kobietka. Nie dziwne, że ADI tego nie lubi - który normalny facet lubi się smarować oliwką ? 😜 🤪
hahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Doris moj ostatnio znowu konkretne problemy z usypianiem. boze po 2 godziny maskara, no ale wg wykresu mamy skok. maruda jeden.kiedys tez tylko usypiał na raczkach bujany, ale powoli zmniejszałam to bujanie do takiego delikatnego, potem tylko tyci tyci, moze takie cos pomoze, bo u nas juz zadko bywa na raczkach usypiany.ps. a czy sciagałas kiedys swoje i dawałas malej? jak tak to ile ml jednorazowo?
.


nie, nigdy. Mam laktator tommee ale nie umiem i nie lubie sciagac, leci mi po kropelce, totalna porażka, a mleko przecież mam bo mała już siódemkę waży więc nie ściągam bo nie chcę się denerwować. a jak wychodzę to albo się streszczam w godzinkę a jak dłużej to sztuczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):

Doris ja jak uczyłam mojego synka usypiać samodzielnie to robiłam tak: kładłam go do łóżeczka, paliła się lampeczka, a ja stałam obok łóżeczka, nuciłam mu kołysankę i głaskałam po główce i policzku... kiedy już zamykał oczka wychodziłam... zdarzało się, że jak wyszłam to za jakiś czas zaczął płakać, wtedy wracałam wsadzałam mu smoczek, głaskałam i wychodziłam i tak do oporu aż zasnął 🙂 teraz odkładam go i zasypia, dostaje buziaka na dobranoc i papa 🙂


zazdroszczę !
ja też już tak robiłam ale zawsze stekanie i marudzenie przeradza sie w płacz i już nic nie pomaga - zadne głaskanie, żadne spiewanie .... ehhh
jakby chciała smoczek to byłoby łatwiej ale nie chce ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...