Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monia ja jak robie to robie rozne jakie mi wyjda te papki.przewaznie sredniej ggestosci takie zupkowatych nie lubie.
Buterfly tez mam te chrupki na poczatek chciałąm jako pierwsze a potem jakies inne zwykłe.ale pozniej.ale teraz to nawet tych nie spróbuje.poza tym dziwi mnie napis ze mogą zawierac sladowe ilosci orzeszków ziemnych!!!chyba nie powinno cos takiego byc nawet slad.ja to sie musze do wszystkiego doczepic. a swoja droga czemu na wielu produktach jest taki napis? moze Małgorzata sie orientujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Boże, Beti - starszne to co piszesz ! Mogę jedynie wyobrazić sobie co czułaś !!!

😞 Kurcze, z tymi naszymi dzieciaczkami to trzeba być meeega czyjnym !
Ja to w końcu muszę się nauczyć różnych technik reanimacji tfu tfu żeby w razie co tfu tfu umić szybko zareagować. Przy dziecku trzeba takie rzeczy mieć opanowane, te zabawki chińskie są, może zawsze coś odpaść i ... nie daj Boże...

my też nie wychodzimy w te straszne mrozy ... Wczoraj byliśmy tylko u dziadków (30 sek. dworem bo tylko piętro niżej)i mieli kominek zapalony... i teraz niewiem czy Julka ma czerwone policzki dzisiaj od tych 30 sekund czy od tego siedzenia przy kominku wczorajszego ...
Czy może od spaceru przy -8 (smaroałam ją kremem nivea na każdą pogodę) 😮 straasznie czerwone 😞 ...
no i wydaje mi się też, że może przez ten kominek może mieć chrypkę bo u nas już nie było tak ciepło więc zmiana temperatur mogła to spowodować ...
wogóle mogłaby przyjść już wiosna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti u nas górne 3albo4 pokazywały sie już jak Niki skończyła 3 mce
Wychodziły tylko do wysokości dziasla
Taka biała porcelana ale poniżej linii dziaselek nie zeszło
Lekarze tez nie wiedzieli o co kaman tylko koparka im opadala jak pukali sie w głowę a ja nalegalam zeby zajrzeli w buzie hehehe
No i dolna jedynka tez wychodziła od wewnątrz
Było kropke widać, słychać lyzeczka z miesiąc temu?! I stanął w miejscu, nie wylazl
Ma chyba bardzo twarde dziasla i teraz jeszcze jej napuchly aż nienaturalnie
Więc mam nadzieje ze wreszcie zdecydują sie przebić...

Katar i temperatura od siedzenia w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no mogłaby przyjsc wiosna.marzy mi sie 🙂
Doris a moze przy zabkach ma lekko podwyzszona temp np w normie ale nie 36,6 moj jak ma 37 to juz ma poliki czerwone.
ja sobie nie wyobrazam co by sie stało gdyby mamie lub T. sie tak zadławil. mame nie moge nauczyc jak sie ratuje niemowlaki, ona by podniosła do siadu najlepiej i by jeszce bardziej sie zadławił...teraz sie bede bała zostawic małego...
musze obejrzec jaki film komedie dzis sie odstresowac..
dziewczyny o co chodziz acta w ogole? bo ja mało tv sledze, czy o to ze kazda strona ma byc płatna czy tylko ksiazki filmy itd? bo kurcze place za neta to jeszce mam za wszystko placic osobno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej to długawo wychodzą...na stronce dzieciowo mi czytałam ze tej baki corce wyszły w 16ym miesiacu pierwszy abek ale w sensie ze w ogole go nie było widac i dopiero wtedy wyszedł.to na naszym forum duzo juz tych zabków.chyba bym sie wsiekła jak w 16ym miesiacu i tyle darcia krzyków szorowania...maskara..
Doris i widzisz zwykłe chrupki moga byc bez sladu orzeszków a te dla dzieci mają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

Ja dziś w pracy byłam, ale był młyn... NIe dostałam się do tej nowej, alenie rozpaczam już 🙂 A co tam! DObrze, że wogóle mam prace...

CO do sprawy MADZI Z SOSNOWCA to mam dziewczyny takie same odczucia jak i WY! Matke to bym chyba rozszarpała jak bym ją dorwała!!!

Mój Filipcio ciągle chory 😞 No i antybiotyk ma od wczoraj... A zębów jak nie było tak nie ma... No i też się tak śmiesznie przysysa jak to MAdzia ujęła jak "glonojad" 🤪
I za włosy to tak mnie ciągnie że szok! ALe i tak Tato ma gorzej, do jemu to uszy nakręca!! I aż czerwone ma 😉

Kurde też szukam tych puzli na podłoge, ale ponad dwie stówy to nie dam! CHoć ładne są te co Magda wysłała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem wam jeszcze, że się za siebie biore... POd koniec ciąży i zaraz po porodzie to anemię miałam i schudłam straaasznie....

ALe jak przesłałam karmić to zaczęłam jeść słodycze itp no i .... przytyło mi się.. ☺️ i tak ciężko to zrzucić że masakra.... No i od dziś robię brzuszki, znaczy dziś już robiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe MArlena że jeszcze nie zaczął płakać i szybko zareagowałaś, bo jak mi FIlip spadł, też właśnie w nocy z łóżka, to ja zaczęłam krzyczeć razem z nim, dosłownie! Bo leżymy i nagle coś klap! I normalnie moment skojarzyłam fakty i wrzeszcze: Tomek, FIlip spadł!! I jak nie zeskoczyłam z tego łóżka po ciemku, mało na niego nie wpadłam!! ☺️ ALe na szczęście nic mu nie było! Tylko tego dnia marudny był, i tak jak dziewczyna jakaś pisała jakby zły i smutny na mnie że go nie przypilnowałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti to okropne, co dziś przeżyłaś!
A mi mój M cały czas mówi że przesadzam z tych zakrztuszaniem, bo mi Filip też się często krztusi, nawet papkami. Jak narazie to raz mu dałam z grudkami i więcej nie dam! a i tak tamten słoiczek wwaliłam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co wam powiem z tym ksztuszeniem sie? Ja nadal wole Adriana karmin na kolanach, bo w razie czego moge szybko zareagowac, a w krzeselku jest przypiety i nie wiedzialabym co zrobic. U nas to jest jeszcze taka kwestia ze Adrian jest pazerny i musi miec pelna buzie bo inaczej wyje, wiec wieksza szansa ze sie zaksztusi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia, ja naprawde nie pamietam kiedy i w jaki sposob on plakal. Szybko wstalam (bylo jasno) i go podnioslam, przytulilam i myslalam ze jak mu sie cos stalo to sie zajebie. On przestal predzej plakac niz ja. Moj Wojtek tez sie zerwal i zaczal plakac, a ja go glupia wygonilam zeby mnie z Adrianem zostawil w spokoju... szok normalnie... w pracy ryczalam caly dzien, dzwonilam do zlobka no i jeszcze ta sytuacja z Madzia od razu nastepnego ranka mnie dobila.
Adrian wesoly, nic mu nie dolega poza tym ze gorne zeby ida, a ja codziennie o tym mysle i nie moge sobie wybaczyc, przetlumaczyc ze to byl wypadek.
Okropnie sie czuje, naprawde. Ciesze sie ze nie jestem samotna matka, bo gdyby nie Wojtek to chyba wpadlabym w depresje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej z wieczora, wpadłam na chwilkę poczytać co naskrobałyście i idę spać 🙂

Beti, nie chciałabym się znaleźć w tej sytuacji, nie wiem czy bym potrafiła prawidłowo zareagować, no ale Ty jesteś Super Mama! Szacun dla Ciebie i oby nigdy więcej takich sytuacji, tego Wam i wszystkim nam życzę.

Basia dasz radę, ja od ponad tygodnia ostro się wzięłam za siebie, jem tylko 1000kcal dziennie, a oprócz tego godzina na orbitreku, brzuchy też robię. I efekt jest, brzuch trochę już się spłaszczył i 1,20kg w dół 🤪 Także życzę Tobie i sobie wytrwałości! 🙂

Marlenko nie obwiniaj się już! przestań o tym myśleć, nie jesteś jedyną mamuśką, której się to przytrafiło, jak to Magda wspominała, pierwszy, nie ostatni raz. Ja już staram się o tym nie myśleć i jedynie jestem jeszcze bardziej czujna.

Monia chyba pytałaś o konsystencję zupki, moja jest taka niezbyt gęsta, ale nie leje się z łyżeczki, ciężko wyjaśnić 🙂 póki co blendujemy.

Ania, ja od razu jako pierwsze chrupki podałam flipsy i nic się nie dzieje.

ok to chyba tyle miałam napisać

Dobrej nocki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!

A ja kawusiuje się 🙂

MI Filip ostatnio (jak nie ma zatkanego już noska w nocy) tp śpi od 20 do 6-7 rano (tak koło 1 w nocy budzi się, zjada 150 ml mleka i zasypia) 🙂 WIęc ogólnie to wyspana jestem.

U nas dziś znowu śniegu dosypało 😞 Mam już dosyć zimy, mołogoby już być ciepło...

Kurde, nie wiem czerwcówka, ja z panikar jestem i jak FIlip miał 37,5 już była u nas lekarka... Więc u mnie by napewno już była....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry...

Noc chyba dobrze... ale żeby było od początku to wczoraj w końcu poszłam na imprezę z R 🙂 Marysia już spała, została z nią babcia, a my do kolegi no i wypiłam 2 piwa i się narąbałam po prostu 🤢 jak wróciliśmy to Mała oczy w 5 zł i spać nie chciała, więc ją bujałam, dałam butelkę... i jakoś tak czas mi inaczej leciał... 🙂 ale się wybawiłam u znajomego, jejku brakowało mi innych osób, innych tematów, R ciągle o Małej nawijał hehe

Wstała ostatecznie o 8 więc się nawet wyspałam 🙂

Właśnie zjadłyśmy śniadanko i piję kawusię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...