Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Monia u nas jest taka sucha plamka na policzku i ma kolor różowy, czasami robi się ciemniejsza, wczoraj zauważyłam identyczną plamkę na tylnej stronie uda... i też nie mam pojęcia od czego. Może jakaś alergia 🤢 czasami później coś wychodzi... dzisiaj idę do sklepu kupić specjalną serię kosmetyków bezzapachową do takiej wrażliwej skóry... SmarowaLam cały czas balneum, ale nie znika to dziadostwo... kupiłam inny specyfik, który jest niby nawet do skóry z atopowym zapaleniem (w aptece mi babka poleciła, poszłam z Miłoszkiem, żeby jej pokazać to coś)...


no u nas też ma kolor różowy a czasem ciemniejszy i też mam rożne maście i kosmetyki ale nie schodzi nawet kupiłam ten krem Nivea sos i też dupa 😞
Lekarka z Gdańska to oglądała i zapisała mi maśc ale to na receptę jest i smaruje 2 dzień niby na nóżce ciut lepiej ale na rączkach bez zmian a ta maśc się nazywa Pimafucin krem.
No a moja pediatra mówi że to liszaj i kazała clotrimazolum smarowac narazie smaruje tym Pimafucinem jeszcze z 2 dni jak nie pomoże to tym drugim spróbuje oby zeszło paskudztwo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Monia tu jest link do tego felusia http://pierwszezabki.pl/, wypełniasz według gustu 🙂 i potem będzie kod forum, który wklejasz na mamusiach 🙂


No robiłam tego felka ale nie mogę znalezc tego kodu forum bo dalej to już wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Agatka za pomoc oklask dla ciebie 🤪 🤪

Spróbuj bo ja narazie zostane przy tej pierwszej nie będę skakac co chwile inną maścią smarowac bo kilka dni trzeba smarowac jedną by coś dało jak u nas nie pomoże to tym clotrimazolum też zacznę smarowac.
A od czego to nie mam pojęcia nigdy tego nie miał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o Basia to swietny pomysł! super ze bedziesz z nami!
kurcze gdzie ta Iwonka...długasno juz jej nie ma buu 😞
co do tej sosnoweickiej afery, to wg mnie tez był to swiadomy upadek rzuciłą nia czy co bo wydaje mi sie ze jakby cos sie wydarzyło niechcący to wezwałąby pogotowie by probowac ratowac dziecko a nie wymyslała historyjke, bo nie sade ze od razu wiedziałąby ze nie zyje i nie ma zadnych szans.
zapomniałąm napisac wczoraj o tym mailu co dostałas Czerwcówko. mi sie czerwona lampka zaswieciła i jako chyba najbiedniejsza lub jedna z najbiedniejszych na tym forum moge sie wypowiedziec.nie wiem jakie przedmioty sprzedajesz ale wydaje mi sie ze nowe. i nie rozumiem dlaczego osoba biedna prosi sie firm o nowe przedmioty. jezeli kiedys spotka mnie taka sytuacja to bede sie prosic np na takich forach o używane ciuszki zabawki itd czy w ogole o uzywane przedmioty.wstyd by mi było prosic o cos nowego. napewno bym poszłą do ksiezy niech pomagają i do firm typu nutricia by podawali próbek ile wlezie zywieniowych produktów dla dzieci. moj T. długo nie pracował w kielcach i był z nami wekendami. teraz ma prace za najnizsza krajową i dodatkowo chodzi na nocki do drugiej.ciezko o prace tez jest. ale jesli bedziemy w kiepskiej sytuacji to on wyjedzie po prostu.praca na budowie jest. tylko oczywiscie trzeba raczki sobie pobrudzic.moj kuzyn stracił prace zarabiał 5 tysiaków jako przedstawiciel handlowy szuka pracy ale nie pojdzie za tysiaka nawet na troche na półtorej etatu mogłby np by w trakcie szukac innej. a kredyt maja ratę 3 tysiące!!! wiec jak sie jest we dwoje to mozna cos poradzic przy dzieciach. rozumeim jakby była samotną matką to co innego!takie moje zdanie.
co do postawy czworaczej Nikolki super!!!!! u nas od trzech dni mały tez tak robi i tez dzieki rehabilitacji ale jeszcze zacisniete ma piastki i rozjechany ten podpór.
Monia pimafucin i clotrimazol są na grzybicze sprawy obydwa.wiec jak dla mnie podobne działanie. wiec jak nie podziała to moze to jednak inna sprawa. moze to jednak alergia.skoro naparwde stałe posiłki macie to moze np cos w mleku nagle go uczuliło skoro go nie lubi? podobno dzieci instynktownie wiedza co im szkodzi. a alergikiem mozna sie stac z czasem wiec to podawanie tygodniowe to jednego produktu to o d...e rozbic.
MAmuska trzymaj sie dzielnie kobieto.i nie martw sie! jak nie płąkał po upadku tylko na twoj płacz to znaczy ze sie nie uderzył!!!!!!moze tak leciusienko ze nawet nie poczuł i napewno grozne to nie było.
Doris super ze wszystko wróciło do normy!!!!
a jeszcze co do zabawek polecam książeczkę z dźwiekami róznymi odgłosami!!!
i musze małemu kupic talie jakis kart z obrazkami bo dałąm mu nasze i swietnie sobie radził, chwytanie cwiczylismy 🙂 moj F. lubi tez wielkie piłki dmuchane targa nimi wszedzie, albo ten wałęk dmuchany duzy do raczkowania, to tez szarapie go bije i ma radoche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny.. co do tej Magdy...ja śledzę tą sprawę bardzo od początku, od wczoraj od 23 mało spałam, bo aż Marcin mnie obudził jak tylko pojawiła się informacja o przyznaniu się matki. Ta sprawa jest mi bliska z kilku powodów, znam też bardzo dobrze miejsce, w którym szukają... w głowie mi się to nie mieści i cały dzień dzisiaj siedze i oglądam TVN24... Z małą przerwą na lekarza. Dostaliśmy do smarowania Pimafucort i mam nie stosować żadnych chusteczek- tzn. tylko poza domem. A tak to myć woda i mydłem tylko przy każdym przebraniu.
Marlena, nie łam się! Jak widzisz, nie tylko Tobie się to zdarzyło. wiem, jaki to strach, przeżyłam to też.
Monia, super, że wszystko ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NO TO SUUUUUUPER !!! Nie mogło być inaczej !!!!!
Napewno kameń spadł Ci z serca !!! uf...
Ja też jestem taka, że martwię się na zapas, ale jeśli chodzi o nasze dzieci to chyba wszystkie z NAS tak mają ...

Butterfly to od tej środy w pracy czy przyszłej ???

Beti - o taka ta książeczka ?
http://allegro.pl/ksiazeczka-z-dzwiekami-i2052364413.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...