Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mamusie 🙂

Iza oby wszystko ok i oby się wyjaśniło skąd wysypka 🙂

U nas majówka mineła hm... normalnie? NIe było wariacji 🙂Wczoraj zabraliśmy FIlipa na przejażdżkę pociągiem 🙂 Miał frajdę 🙂 Bardzo lubi pociągi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Myszko tez o tym myślałam tylko nie sam rady go ciagle trzymać na rękach może gdyby siedział spokojnie. On nie siedzi tylko wstaje i podskakuje, wspina sie po moich cyckach nogami, wszystko tylko nie siedzi.. A wazy sporo i boje sie ze nie dam rady!! A w nosidelku go posadze i przypne..
Gorzej tam donieść z parlkingu i po schodach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś za to idę pierwszy raz od wieków do dentysty 🙂

Dziewczyny jak ćwiczenia i ogólnie zrucanie kg? (głównie chodzi mi o dorotę 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu właśnie skoczyłam Skalpel 😉
Wczoraj minął miesiąc z Ewką 🙂 Nie mam z czego zrzucać więc cm też nie poleciało dużo, pracuję tylko na mięśnie a mimo to pośladki poszły pięknie w górę, całe ciało się ujędrniło, celulitis odszedł w niepamięć a cm, dziś rano nawet się mierzyłam .. Talia -2 cm, brzuch - 4, 5 cm, biodra stoją i uda też chociaż wizualnie smuklejsze, ładniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a zauważyłyście poprawę w bicepsie?
Mój twardy że ho ho. no i nogi uda głównie jak usiądę z nogami pod tyłkiem udziocha takie twarde są 😉
Basia u mnie na razie do dupy.
Z uwagi na @ musiałam odpuścić piątkowy skalpel, dziś ruszam ponownie ale po południu bo rano byłam niepatomna.
Wczoraj niestety poległam i zjadłam śmieciowe jedzenie, zatrzymała mi się woda i wieki już nie odwiedzałam kibelka. Jak stanęłam na wadze mało nie zemdlałam bo +2kg. Muszę ostro powrócić do zrzucania i ćwiczeń, obiecałam sobie zobaczyć cyfrę mniej z przodu do komunii, a komunia w sobotę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje dziecko dopiero wstało ;-)
Jemy śniadanie i znikamy.

Mi kilka cm ubyło w talii jeden w udach i w bicepsie jeden. Ale ja mało ćwicze. 3 razy w tyg. Tylko. Teraz mam nadzieję częściej się uda;-)

Zbieramy się bo muszę Filipa jeszcze do Mamy podrzucić ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie waga szaleje ;-) za każdym razem inny wynik. Coś z nią nie tak. Generalnie nie tyje i juz jest ok.
Sflaczaly brzuch po 2 ciążach robi sie zgrabny ;-)
Ja nawet nie wiem który to triceps ;-) więc pewnie u mnie nie ma ;-)
Bicepsik piekniutki a nie zwisek ;-)

Muszę zacząć tez jakaś dietke na początek mż ;-)
Tylko czasu brak na szykowanie udziwnionychbposilkow..

Cwicze codziennie 40-60 minut.
2 razy sie zdarzyło ze tylko 35min. Do tego dzwigam ciężary ;-) (Boryś prawie 9,5kg!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia ja też ćwiczę 3 razy w tyg, od tego tyg aby ruszyć wagę i ładniej w kiecce wyglądać w dni bez skalpela poćwiczę z płytą z gazety.
Iza triceps to mięsień z tyłu ręki, między łokciem a barkiem -chyba 🙂
Co do ciężarów ja również dźwigam, Martyna ciągle na ręce się pcha a w kościele czy na zakupach aby Jej nie ganiać sama Ją biorę, a 15kg to już idzie odczuć 😁
Choć Bo prawie 10kg to mało też nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę u dentysty. Filip z babcia poszli do sklepu na lody.

Ja dopiero po dwóch tygodniach ćwiczeń zaczęłam poprawnie ćwiczyć. Widzę po brzuchu, bo czuje jak napinam mięsie brzucha i pośladków. Jest dobrze bo właśnie jak u Was brzuch się napina :-)

Ale mam stresa przez dentystą. Jeszcze zmieniłam dentystke bo do mojej musiałabym dojeżdżać 100 km to stres podwójny bo babki nie znam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia chyba nie było tak źle co?
A powiedz jak dieta u Ciebie? chodziłaś do dietetyka, jakieś efekty tego są?
Pochwal się 🙂

Ostatnio po FB biega rysunek do kogo podobna.
Z tą ciążą, rodzeniem i nie spaniem po nicach, uśmiałam się ostatnio bo u mnie się to w 100% sprawdza. Martyna (jota w jotę jak Tatuś) na obiad widzi tylko pomidorową.
Je ją chyba już 10 dni codziennie i codziennie powtarza mmmm pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ćwiczenia wykonane, choć nie powiem że chętnie. Nie chciało mi się ale się zmusiłam 🙂
Patrząc na siebie znalazłam ćwiczenia na "wyszczuplenie" bioder.
Jednak nie bardzo kumam o czym pni tu piszą, może któraś z Was jest bardziej kumata i mi wytłumaczy jak krowie na rowie jak to się robi?

Siedzimy na podłodze, uginamy lewą nogę przed sobą, a prawą ugiętą pozostawiamy z boku. Prawą ugiętą nogę prowadzimy w przód, a następnie prostując ją odstawiamy ją do tyłu. Powtarzamy to 10 razy i zmieniamy nogę. Całe ćwiczenia powtarzamy jeszcze 10 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota dieta by pomogła gdybym się do niej stosowała :P
Ja wymiękałam po kilku dniach. Mam te wszystkie wytyczne i jak sobie przypomnę to staram się ich trzymach. Teraz stosuję dietę MŻ. Ale z regularnością ( to na co tak stawiała dietetyk) u mnie ciężko...

Muszę przeczytać książkę potega podświadomości żeby sobie przypomnieć jak to się wszystko odbywa (w sensie jak myśleć żeby wytrwać) - mimo że mam mnóstwo kg do zrzucenia jakoś kuleje moja motywacja 😞
Dziś już po skalpelu 🙂
Idę pod prysznic i na śniadanie 🙂
MIłego dnia!!

Iza jak alergolog???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Słoneczko za oknem, aż chce się żyć. Kończę kawkę i odpalam Total Fitnes, do tej pory robiłam go tylko raz, i wracam do treningów 2 x dziennie , bo przez majówkę trochę odpuściłam.
Iza , działasz z książką ?Utknęłam na 7 dniu , bo to trening bardzo obciążający nogi a z tym u mnie słabo i popchnąć tego nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Ja tez juz upocona! Bujam Bo na rękach, tyle roboty a on strajkuje zamiast spać!!
Martyna dziś 15 dzien z książki, jeśli ćwiczenie jest dla mnie ciężkie robię mniej powtórzeń. Aby wyrwać ciągłość przez zadany czas. Wolniej i juz.
Przez majowke tez trochę odpuscilam, tylko jeden trening plus 10min. I grill, pifko, albo drink. Wiadomo..
Ale co za mięśnie brzucha sie pojawiły na tej faldzie skory!!
Mam niski sufit a dziś było wchodzenie na krzesło.. Wystawilam przed dom i dwa ćwiczenia wchodzenia na krzesło i siup do salonu odwrotne pompki na krześle.. Sąsiedzi mieli ubaw ;-)

Alergolog porażka. Ja juz dziękuje za NFZ. Przynajmniej jej powiedziałam co o niej sadze.
Nie dość ze przyszła 30 min spóźniona to ganialy nas na pobrania krwi do innego budynku, krew sie lala, ja Bo u babka w krwi.. Wracam a tam kolejka ze szok!! Czekalam ponad 2h!!! (byłam druga na wizytę!!) ciagle ktoś sie wpychal.. Wyniki ok ale pani na moje słowa ze przecież w 80% wychodzą ok powiedziała ze jak sie nie drapie to nie alergia.. Ręce opadają!! Siostry Kapi nigdy nawet kropki nie miał jednej, badania z krwi nie wyszły dopiero testy.. I ma na mleko i na gluten m in..
Na koniec jej powiedziałam co o niej myśle i pojechaliśmy z Bo do domku.
Na rane w zgieciu powiedziała ze to wyglada jak skaza ale to przecież niewielkie jest to po co ruszać? Idiotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Iza dzwina babka faktycznie... Tak to jest z NFZ a jeszcze na tym naszym podkarpackim zadupiu.... A gdzieś daleko jeździłaś czy w Mielcu byłaś? Kurczę nie wiem co CI poradzić teraz....

Ja próbowałam brzuszki z MelB i dla mnie to jest jakiś robot :P Ja nie dałam rady nawet kilka jej powtórzeń zrobić a co dopiero w tępie 😉 Może kiedyś się uda. Powiem Wam jaki jest + ćwiczeń rano u mnie: Jak poćwiczę rano, zmęczę się, upocę. Mam oczywiście dobry humor i to dużyyy plus ostatnio 🙂 Ale też nie mam ochoty jeść jak sobie pomyślę i przypomnę jak się męczyłam 🙂 NIe podjadam więc 🙂

Dziewczyny sadzicie może grządki swoje? Takie koło domu, mini działka 🙂 Jeśli tak, to co sadzicie fajnego, bo mi troszkę miejsca zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu ja na działce mam mini 🙃 grządkę i mam tam po trochu wszystkich warzyw, truskawki, koperek, bo go bardzo lubię a w tym roku kilkaset sałat chyba 😮 bo w zeszłym roku sałaty nie zebrałam i efekt tego był taki , że zakwitła a potem sama się rozsiała i stąd taka ilość, teraz jak pojadę , to muszę rozsadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uwielbiam brzuszki MelB ;-)
Za pierwszym razem tez tylko 8min wytrzymalam i czasem w słabszy dzien pod koniec aż sie wydzieram ale daje radę.

My dostaliśmy działkę 300m2 i w przyszłym roku ruszamy z grzadkami.
Tylko nic sie nie znamy będę sie radzić ;-)

Dostanę od koleżanki z Wwa receptę na Nutramigen tak z dwa tyg pociagne i sprawdze czy jest efekt. Jak suka mi nie chciała pomoc sama sie tym zajme.

Pójdę Priv. A byłam 30km od Mielca bo tu na NFZ nie ma.

Gorzej z noga bo czekam Priv do 23maja czyli 1,5mca.. A on juz sam staje i wiadomo bardziej wykrzywia ta nogę.. Aż nam sie płakać chce jak patrzymy na ta nozke :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza nie chcę Cię zniechęcać,ale ja mam osobiście niezbyt dobre zdanie o tej klinice o której pisałaś
Tomek tam był na wiziycie - wniosek był jeden wyciągnięcie kasy!
Oby Tobie jednak się udało coś załatwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja grządka to nie 30 arów 🙂 TO tylko jakieś 7x4 m 🙂 ALe mam już posiane buraczki, zielony groszek, wiadomo marchew pietruszka, koperek, sałata rzodkiewka posadziłam maliny, agrest, pomidory, paprykę pora selera rabarbar, miętę posiałam szczypiorek i nie wiem co jeszcze 🙂
ach - przysmak mego dziecka - truskawki 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...