Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Na poniedziałek się zapisałam do szpitala, mają mi przepisać skierowanie na badania tak, żebym na nfz mogła za darmo je zrobić... pierwsze badanie mam na 3 dzień cyklu... w poniedziałek zaczynam brać tabletki, żeby szybciej się cykl zaczął... później dzień 10 i 22 cyklu... i oprócz tego jeszcze badania bez żadnych zaleceń co do cyklu, czyli zrobię je pewnie 3 dnia, żeby mieć z głowy... powiedział, że może to być guz/torbiel/mięśniak... albo nic... bez badań trudno powiedzieć... ale pytaniem mnie zabił... dziś brak weny do czegokolwiek... ale kupiłam gazetę z płytką... może jak Mała zaśnie to poćwiczę jednak...

Iza GRATULUJę!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć! 🙂

Magda trzymam kciuki żeby to było nic, bo jak napisałaś też tak może być. Zrobisz badania i wszystko będzie jasne. Mam nadzieję, że eeg u Marysi również wyjdzie dobrze. Trzymam za Was kciuki!

Wy zrzucacie a ja zacznę od grudnia 🙂 ciekawe ile ja będę miała na plusie 🙂

Iza gratulacje! jednak systematyczność i ciężka praca popłaca 🙂

u nas było pięknie do 12 i teraz słońca nie ma... mam nadzieję, że jak Milo wstanie znowu dla nas zaświeci 🙂

Wczoraj zrobiłam kompot z rabarbarem truskawkami (mrożonymi of course) i jabłuszkami... mmmmmm pycha 🙂 idę po szklaneczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia będzie dobrze 🙂

Ja wczoraj doła trochę złapałam jak papiery na wychowawczy podpisywałam. Myślę kurde, a jednak! Boję się troszkę jak to będzie. Ten miesiąc będzie na liczenie kasy - będzie jeszcze moja wypłata i ona ma nam zostać. Zobaczymy czy się uda.
Ale dziś jak rano ( o 10.15 :P) Filip się obudził i przywitał mnie swoim tekstem: "O Mamo, witam! " to już wierzę że będzie ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski gdzie wy kupujecie te płyty Ewki??Z jakąś gazetą??Oprócz internetu.Ja chyba w dziurze mieszkam bo jak pytam o nią tzn o jej płytę to duże oczy robią.
Mam jej książkę ale płytka lepsza by była.
nie wiem gdzie bym mogła poszukac w empiku u mnie nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też już mam 😁
postanowiłam, że będę robiła na przemian ze skalpelem, ale już popołudniami.
Zaczyna mi brakować snu. Z reguły usypiam ok.1 a o 6 pobudka na Ewkę.
Jak nie mam chęci się zwlec z wyrka to i ćwiczyć się nie chce.

Ja ćwiczę z telewizorem.
Odtwarzam z YT ale mam kabelek HDMI na stałe podpięty do tv bo Mała swoje teledyski non stop wałkuje więc i ja korzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja z laptopem i teraz jak mam płytę to na dvd puszcze czyli na Tv.
Postanowiłam wpierw zrobic wszystkie cwiczenia z tej płytki a potem ze skalpelem też na przemian.Jak dla mnie cwiczenia z płytki są ciut łatwiejsze niż ze skalpela wszystkie wykonałam jestem z siebie dumna 🙂
Będę cwiczyc wieczorami bo rano nie ma szans 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U as padało...buuu. ja chcę majówkę 😞(((
Może jutro się uda.
Wczoraj zrobiłam trening z gwiazdami , dziś mega zakwasy, fajnie tak robić każdego dnia coś innego bo czuć mięśnie. TZG mnie wykończył, zwłaszcza 2 część.
Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Ja też z rana zrobiłam trening, wykąpałam się i człowiek całkiem inaczej zaczyna dzień 😁

Myszka u nas nie padało jeszcze ale pogoda wcale nie weekendowa 😞 Byliśmy na spacerku ale okrutnie zmarzliśmy i siedzimy w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie 🙂

JA dziś mam dzień biegania po sklepach i załatwiania spraw 😞 co gorsze z FIlipem, zobaczymy ale pewnie o 15 padnę na twarz 😉

U nas pogoda się skiełbasiła... Zimno wiatr wieje, masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...