Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Moje Małe zagilane Szczęście padło 🙃
Jak ja uwielbiam tą ciszę 🙃 ☺️
Uwiodłabym męża,ale Mama za ścianą 😉 😁

Ramonka to mężulo na gest się zdobył 😆 Ja od swojego ostatni raz dostałam kwiatka na Dzień Kobiet... W dodatku orchideę, która kwitnie cały czas, więc mąż się śmieje,że póki kwitnie- kwiaty ma z główki, tym jednym obleci uroczystości 😁
A tak wogóle to nam jakąś pakę żarełka też mogłaś na forum podesłać 😜 Ja bym tu taki bufet urządziła,że ho ho 🙃

Emiluś laczki to mało, mam wizję Ciebie pędzącej w moherowym berecie 🤪

Megan dzień dobry! A Ty gdzież zabalowałaś w weekend???

MajaCh a propos weekendu... Odchudzam się od poniedziałku ☺️ U Mamy zad rośnie!!!

Idę luli luli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

emiliaeem taaak,napewno taki zad Ci urosnie,ze bede go stad widziala 😜 😜 😜 hehehe
a ten moher to mnie rozwalil 😁 😁 😁
Zrobilam tatusiowi obiad na jutro do pracy - nalesniki po mojemu (czyli ostro przyprawione wszystkim) z warzywami tez poprzyprawianymi po naszemu. A sie chlopak bedzie zajadal 😉

emiliaeem ja tez bym przy mamie nie mogla sie kochac.....w zyyyyciu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!
Witam
Obiecuję nadrobić zaległości 😜
Okres przyszedł po 40 dniach - a już chciałam robic test... - czyli powrót moich beznadziejnych
40-dniowych cykli

Ech zmierzła jestem a tu tyle do zrobienia, na Allegro dodatkowo muszę powystawiać różne rzeczy bo siedzą w szafie a każdy grosik się liczy i wolę to spieniężyć niż ma miejsce zajmować.
Do tego już za niedługo muszę w końcu zając się swoją firmą bo już niedużo mi zostało do końca macierzyńskiego 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dzien dobry

Ja ostatnio cos od forum sie odzwyczailam jakos weny nie mam do pisanai u mnie sie nic nie dzieje maly jest jak zwykle absorbujacy potrzebuje duzo uwagi

noce calkowicie przespane choc od 2 dni sa cyrki przy zasypianiu ale po 30 min usypia

Z nosem dalej walczymy sopelek wyciaga wszystko a maly sie tak wscieka nienawidzi tego nie dziwie sie ja bym tez nie chciala by ktos mi wydmuchiwal z nosa. Teraz spi za godzine amu amu musze isc do pediatry by mi zapisala znow mleko i zapytam jej sie czy moge dac mu wiecje niz 120 co 3h on powienie zjadac 180 tlyko boje sie ze ja co 3h to un mi bedzie jeszcze wiecje ulewac

He emilia to twoj maz uniwersalny wszystkie swieta ma z glowy bo jak wekszosc facetow o waznych swietach zapominaja

Maja to ta twoja bedzie spiewaczka operowa bo moj maly to ostatnio nawet buzia mu sie zamknela i cos cichutki jest

Lece zobaczyc co u urwisa i dzis do Kato do adwokata ehhh

aaa Wercia to witaj w klubie ja ostatni mialam cos pod koniec sierpnia a nastepny dopiero 10 pazdziernika wiec tez moje 40 dniowe cykle zawitaly to chyba najgorsze co moze byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Dzisiejsza noc tragiczna mała przebudziła mi się o 1,2 ,3 i 4 smok do buzi i szła spać a o 5 dałam jej mleko no wiec w ogóle się nie wyspałam 🤨

Ramonka super że impreza się udała najważniejsze że już po 😁

emiliaeem ach te nasze mamusie przy nich to może zdobyć parę kilo więcej tak dobrze gotują 🤪

darka9118 zdrówka dla Oskarka 😘

jej lecę bo moja już krzyczy 😮 miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 to ja sie bede dzis chwalic oby nie zapeszac bo spalysmy do 9tej!!!!! 😁 szalenstwo 🙂
Piekna pogoda oby tak bylo caly dzien....bo czeka nas szczepienie, znow mi sie serce miazdzy jak o tym pomysle, chociaz to tylko chwila krzyku ale bolesnego...
Darka powodzenia u Adwokata,niech zedrze z gnoja ile sie da ! (domyslam sie,ze w tej sprawie jedziesz 😉 ).
Mi sie tv popsul 2 dni temu i teraz mala szaleje bo bajeczek nie ma i potrzebuje mojej uwagi w to miejsce i wlasnie piszczy i piszczy i piszczy...........kochana jest mimo wszystko, czasem tylo mnie o cos opieprza ale nie wiem jeszcze o co jej chodzi 😁
Milego dnia drogie panie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy i my po chwilowej przerwie 🙂

Byłyśmy w piątek u lekarza, Martynka dostała lekarstwo, które chyba nic nie pomaga 🤨 jedyna zmiana to jest taka, że kupki nie są co 5 min 🙃 tylko dużo rzadziej, no ale co z tego jak nadal wodniste 😞 jutro znowu idziemy do lekarza 🤨 gorączki nie ma, oznak odwodnienia nie ma żadnych, tylko taka śpiąca się stała, dużą część dnia przesypia, bawić się jej zbytnio nie chce, noce całe przesypia, rano śpimy do 10 :] ehhh już sama nie wiem co z nią robić
Idę robić obiadek, miłego dnia:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
u nas noc nie fajna, już się przyzwyczaiłam że do co najmniej do 4 śpi potem cyc i do 7, a dziś pobudka o 1!!! przez pół godziny próbowałam ją oszukać smokiem ale się nie udało, poddałam się, dałam cyca i spała do 5:15 znów cyc i do 7 😞 mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk 🙂

MajaCh i inne 🙂 moja maleńka nie piszczy i się zastanawiam, czy wszystko OK 🙂 w ogóle mało ze mną opowiada, otwiera buzie ale jej nie wychodzi, czasem się jej udaje to z 10 min grucha i koniec 😞 a radośc okazuje uśmiechem i machaniem rączkami i nóżkami 🙂 to jej wychodzi idealnie, wszystkie skarpetki ma tak wyniszczone jakby biegała 🙂 ale nogami cały czas rusza, nie potrafi leżeć w spokoju 🙂 brzdąc mały!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda moja Zolza tez ma zniszczone wszystkie skarpetki!!!!! i ciagle je sciaga tym ocieraniem hehe
A tym,ze nie piszczy nie przejmuj sie, Zuzia od kilku dni tak bardzo glosno piszczy, czasem jej sie zdarzalo wczesniej ale to czasem, a teraz.........nie piszczy kiedy spi hehehe, poza tym Paulinka ma 3 miesiace,a Zuziek za tydzien 4, wiesz jak wiele daje tych kilka dni, kazdego kolejnego dnia cos nowego wiec NIE PRZEJMUJ SIE, bedzie piszczec i jeszcze bedziesz zalowac,ze chcialas juz wczesniej hehehehe, poki co korzystaj z ciszy ,rozkoszuj sie heheh 🙂
Ja mam sposob na mala , klade ja na macie kolo drzwi do ogrodu i ona sobie wyglada na drzewa ,liscie,niebo chmurki i wtedy czasem jest cicho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_1988 dobrze że idziesz do lekarza a może właśnie jakieś badania zrób bo to nie jet normalne żeby dziecko tyle spało 🥴

McDa dużo zdrówka dla małej to już 3 miesiące 🙃 a i co do piszczenia to moja może dwa razy zapiszczy podczas zabawy i tyle, a poza tym wydaje inne śmieszne dźwięki 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewuszki
Maksior dziś ładnie spał od 21 do 5... może wróci do normy 🤨
Byliśmy na kontroli w przychodni, docentka wyciągnęła mu jakiś szew z noska bo zaczął ropą podchodzić, młodzian się wypłakał i śpi ... nie cierpię przychodni !

A co do piszczenia, to Maksior ostatnio robi coś śmiesznego, bo skrzeczy i jakby krzyczy ale nie wydaje dźwięku, czasami mu wychodzi jakby szept, tak sobie moduluje dźwięk 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam my już po szczepieniu 🙂 Natalka była bardzo dzielna większe marudzenie było podczas ubierania, ale teraz coś nie spokojna 😞 biegam od kuchni do wózka 😮


McDa dużo zdrówka dla małej z okazji 3 miesięcy


Ja od 2 dni daję małej nie 120 tylko 150 ml mleka i co 4 godz 🙂 Noc była też całkiem bo jak wypiła mleczko o 20 tej po pobudka 1,30 i 6,30 także znośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki 🙂

Byłam z Olciem u lekarza... Katarek się nasilił i ma okropną sapkę,ale nic poważnego póki co...
A mi gardło siada. Wzięłam Paracetamol, a nie wiem czy jakieś tabletki do ssania mogę... 🤨

Emilia a na NFZ tak często chodzi się na szczepionki? My mamy drugą dopiero 10 listopada 🤔 Z tym,że wybraliśmy 6w1.
Ty kursujesz tak jak ja, a teraz relaks na klopie z ebonitu 😁 Przy otwartych drzwiach, bo słucham czy Księciunio nie wrzeszczy 🤪 🤪 🤪

Kinia a Maksiowi dużo tych szwów jeszcze zostało??? Szkoda mi Go potwornie, ja z jednym po porodzie ledwo mogłam wytrzymać ☺️ Dobrze,że te zabiegi tak wcześnie zaczęli robić, później mógłby być bardziej niecierpliwy 🥴

MajaCh seks przy Mamie śpiącej za ścianą- nigdy w życiu! 😁 Wrzodów żołądka bym się nabawiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny jaka ja dziś leniwa jestem, nic się mi nie chce
😞
Kochany Maksio ,nacierpi się trochę biedaczek

Nasza Lila tez zaczyna piszczałka operować, na razie są to pojedyncze krzyki, po których jest chwila zdumienia ze się udaje , ale tylko czekać jak zacznie swoje arie wyśpiewywać 🙂

Idę obiad zrobić siostra się wzięła za ziemniaki, wymyśliłyśmy zapiekankę ziemniaczana, lenia mamy dziś naprawdę strasznego wiec nie będzie dziś za wykwintnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnjaP oj rosną rosną, wiem coś o tym 🙂 to sto lat i zdrówka dla syna od cioteczki Kingi no i od Maksiora 😉

Emiliaeem on ten szew miał rozpuszczalny, tylko to są długotermionowo rozpuszczalne, ale ten jeden się babrał, więc musieli wyciągnąć, bo tak to ma ich tam od wewnątrz ust, noska z 6-8 jeszcze , zdjęli tylko te nierozpuszczalne zewnętrzne. Teraz już nie powinni nic dłubać maluszkowi, ale kurcze jak mu ruszyli to nie mogę nawet zmyć mu tej krwi z buzi, bo nie chcę poruszyć na świeżo nic, poczekam i wieczorkiem mu obmyje dopiero to wszystko ehh, co on się na znosił z tym dziubkiem i to dopiero początek przeprawy , za 6 tygodni wyznaczy nam 2 termin operacji...
Trzeba się uzbroić w cierpliwość, dziś widziałam dziewczynkę, która miała rączkę tylko do łokcia... myślę, że Maksior i tak ma szczęście, bo to tylko wada stricte kosmetyczna..

Lecę mamusie zająć się domem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa jak już dziewczyny wielokrotnie pisały "każde dziecko rozwija się w swoim tempie" , więc kiedyś na pewno i Twoje do wszystkiego dojdzie 🙂 to nie są zawody .. nic się nie martw, żadne dziecko nie jest ani lepsze ani gorsze 😘 😘 😘

gosiaczek plus jest taki, że przynajmniej jej apetyt wrócił...co 2 godz głodna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 Emiliaeem prenalen taki syrop dobry jest ja i w ciazy go pilam i teraz kiedy karmie 🙂
My po szczepieniu 3 szczepionki....bardzo plakala 1 w jedna nozke 2 w 2ga 😞 bolalo ja i pozniej dlugo na mnie krzyczala po tem jeszcze na doktora bo poszlysmy jeszcze zeby sprawdzil jej gardelko bo pokasluje ale na szczescie czysciutko ,a kaszle od piszczenia- zdziera sobie gardlo i podraznia i od slinienia, dlawi sie slinka heheh, moje dzielne malenstwo.....a wazenie za tydzien w pn bedzie 🙂 to tyle u nas 🙂 i zrobilam jej zapas sloiczkow marchewkowych, probowalam dzis podac bananka ale nie smakuje......ale mi za to smakowal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...