Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
I ja witam

Nocka spokojna tylko jedna pobudka na mleczko o 3.30 🙂

Wysypka już zniknęła wiec asiu dzięki miałaś racje to pewnie trzydniówka 😉

Lenka śpi wiec mam 30min. ale usypianie było koszmarem 😞

emiliaeem jak dla mnie to nie jest normalne ja już bym dzwoniła do swojego ginekologa 🤢

emilia ja dzisiaj wyciągam choinek i mam nadzieję ze moja też ładnie będzie przed nią siedziała bo normalnie nic nie mogę przy niej zrobić.

McDa ze wszystkim tak jest nie tylko z zabawkami ale i ciuchami 😜

lecę sie kąpać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień Doberek

Mąż w Biedronce na zakupach, trochę mi szkoda bo mam ograniczone pole manewru co do zakupów i nic "nadprogramowego" nie mogę kupic jak on sam robi zakupy...
Muszę sie wybrac jeszcze do C&A i do Smyka na zakupy bo mam te kupony...

emiliaeem
- no to Cie dopadło... kurcze, szczerze to nie miałam nic takiego nigdy, jak nie przejdzie przez weekend to przejdź się do lekarza


McDa
- studiujesz w Katowicach, to niedaleko mnie 🙂
to czekam na przepisik
Z tymi promocjami to też, ja piłkę z FP kupiłam na Allegro za 83 zeta (Mum zwróciła kasę bo chciała mu to kupic) a potem w promocji były 😉

emilia1
- ja dziś poganiam mężula i musi zrobić coś czego nienawidzi - przyniesc choinke, mam nadzieję że do piątku uda mi się z choinką zrobic...

darka
- hehe niezłe porównanie Shrek i Fiona
a te krosty i uczulenia to masakra, żeby jeszcze było wiadomo na 100% co to toby sie smarowało i działało...

Nic ja idę coś porobić, muszę okno ostatnie umyc a pogoda wrednaaaa i pewnie za chwile zacznie padac ale za tydzień święta...
I stolik na choinkę trza przygotowac
A nasze dzieciaczki to teraz jeszcze mało ale za rok to Nam będą choinki demolowac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :P pozniej popisze poczytalam , Wy to smarujecie jak szalone i musze tylko napisac,ze to przeslodkie widze,ze Darka zapalala ostro uczuciem 🙂 "moj Adi" mowi samo za siebie 🙂))))))))))
Wercia ja o choinke gonilam meza juz ze dwa miesiace bo nie wiedzialam,gdzie ja schowalismy po przeprowadzce i doczekalam sie jak sama zaczelam jej szukac i w sumie juz drugi tydzien ubrana stoi 🙂
I pochwale sie Zuzia dzis pospala do 8.40 !!!!! z 2ma przerwami na karmienie w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki,

ale się rozpisałyście 🤪

Ja ciągle mam brak czasu, ciągle ktoś u nas jest. A wieczorami to brat robi nalot na kompa i dupa.
U nas dobrze. Lenka rośnie jak na drożdżach. waży już 8200g i mierzy 70 cm.

Daje jej już normalnie jeść chociaż te suche miejsca nie zniknęły. Smaruje je namiętnie emolium itp.
Lenka nosi nadal 3 pampki ale chyba następne pójdą już 4.

A ja się kiepsko czuje, mam plamienia i boli mnie brzuch 😞

Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilii ja tez czasem myślę, że moja mała cholera pluje specjalnie, a ostatnio cwaniak jak go karmię rozgląda się ciekawsko za butlą gdzie postawiłam, zawsze to robi, bo po zupie jest butla, i ganiam z łyżeczką za nim,to albo ja jestem cała w rybnej zupce ;S albo pół podłogi, obrus, dywan....
Na fb i nk szukaj Kinga Konecka, Szczecin;

AnjaP ja mam migreny od odtrego światła, czy to słonecznego czy sztucznego...pech straszny, bo uwielbiam jak leży śnieg jest mróz, i słońce ale wtedy to jak z jajkiem ;S


Dziewczyny umieram z tym albumem zrobiłam 7 stron -czyli cały album dla mamy, jeszcze tylko do doozdabiam jak przyjda kwiatki wtedy też zdjęcia porobię i wstawię, masakra jak wymierzanie, cięcie nożem męczy,aż mi się rysunki techniczne ze studiów przypomniały -masakra.

Megan to samo pampki 4 i ciuchy 74 na styk bo Maksior miał po ostatnim mierzeniu 72cm więc lada moment i to będzie za krótkie ...

Emiliaeem żadna wydzielina zielonkawa i nieprzyjemnie pachnąca nie jest normalna , leć na kontrole, ja jak mam infekcje też mnie nic nie swędzi i nie piecze, także lepiej niech lekarz skontroluje.
Znów fryzjer? a co tym razem zmieniasz? 😁 pochwal się!

McDa hehe szczeniaczek uczniaczek i w Makro ma boską promocję, bo po niecałe 90 zeta, pomyślałam o tym samym, ale babcia już zakupiłam więc po ptakach ☺️

Emilia a już widziała włączone lampki? no to niezła jest jak to jej nie rusza 😁

Dobra zmykam zjeść , a potem chwila na drukarce ,muszę naszykować materiał do dwóch pozostałych albumów na jutro ... 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na zupkę dyniową, którą robię:
Składniki:
1 kg dyni
1 litr bulionu warzywnego (może być z kostki)
2 porcje śmietankowego sera topionego
szklanka jogurtu naturalnego
1 cebula
przyprawy (kminek, kurkuma, kolendra, chili)
sól, pieprz
Przygotowanie:
Dynie obieramy, pozbywamy się nasion, kroimy w centymetrową kostkę (niewdzięczne zadanie ). Cebulę kroimy w kostkę i wrzucamy do rondla(na tłuszcz) -dusimy, po chwili dorzucamy dynię. Jak wszystko zmięknie,studzimy, miksujemy i zalewamy bulionem. Zagotować,dodać serek i przyprawy (tu kombinujcie według uznania kolendra, kmin i kurkuma ot dość intensywne i specyficzne przyprawy ,można też dodać imbir ) . Już na talerzu dodajemy kleksa z jogurtu naturalnego . Można tez na koniec posypać całość odrobiną świeżo mielonego pieprzu. To tyle - smacznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj ale tu grobowa cisza 🙂

He coz i przyszla pora na mnie ze sie do reszty zakochalam w dodatu miezkamy ze soba to tez calkiem inaczej mama dzis dzownila i mowila ze jak znudzi mi sie bycie samodzielna moge wrocic do domu ot co to nie narazie mi tu dobrze dzis Adi ma wolne wiec nocka nasza


A maly nauczyl sie mowic Adiiiiiii i tak wciaz gada i sie smieje z tego

Ooo Kinia pozwol ze i ja skorzystam z przepisiku 🙂

Jak tu taka cisza to zmykam sobie DOBRANOC laski :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez tylko na moment , chciałam sprawdzić czy jest mój wpis z telefonu 🤪


Kinga a ja cie nie mogę znaleźć na nk 🤔 hahaha dobre z ta rybka, a może maksi nie lubi ryb 😜 a ile on zjada ze słoiczka ,ze ty zaraz dajesz butlę 🤔 , bo Natalia zjada cały słoiczek i mleka już nie pije w ogóle ona w dzień to masakra po 60 ml jak wypija to dobrze 🥴 🤢 dziś to nawet na noc nie wypiła kaszki 😮 coś czuje że nocka będzie do bani 🙃 liczę na 2 butle 🙃 🙃


darka widzę miłość kwitnie,oby tak dalej należy ci się 🙂 no no i tak nie szalej bo Oskarkowi siostrzyczkę zrobisz 😉 😜 a i ładne imię Adrian tak jak mój syn 🙂


Dobranoc 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan85 Pyrka nosi Dada 3 i ubranka 62-68.
We wtorek mamy szczepienie więc będę wiedzieć ile waży 
W dzień też nie śpi w łóżeczku, tylko na kanapie. Na razie jest ok., ale jak zacznie się okręcać to będzie kicha…

McDa87 Jak małej się coś porobi to smaruję delikatnie Sudocremem. Po kilku godzinach nie ma śladu.

emilia1 My już ubraliśmy choinkę i faktycznie małą zainteresowały lampeczki , miałam trochę spokoju 😉

Kinga nie mogę Cię znaleźć na nk...
Na fb i nk -> Aneta P..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,
Znowu się rozpisałyście 🙂)
U nas tez uzywamy pamprsów 3 a ciuszki to różnie, zależy od firmy ale najczęciej roz. 74.
Darka widzę, że sporo mnie ominęło 🙂) uczucie kwitnie, że ho ho. Powodzenia, żebyś odnalazła tę prawdziwą miłość, tego ci życzę

Dziewczyny ja dzsiaj na noc próbowałam dać małej butelkę z bebilonem HA i nie dało rady, odwraca głowę i w ogóle nie chce. Jak dałam cyca...od razu chwyciła 🙂) także chyba bedzie ciężko, choć częściowo, przestawić ja na butlę. A wy jak dajecie na noc butelke to od razu maluszki przy butli wam zasypiają? jak karmicie? tzn chodzi mi o to w jakiej pozycji macie dzieci.
pozdrawiam i muszę trochę "posiedziec" z mężem. Dzieciarnia śpi więc chwila dla siebie 🙂)

Aha...mysmy też dzsiaj ubrali choinkę a jutro zamierzam piec ciastka, więc jak uda mi sie zrobić, choc częściowo, takie arcydzieło jak aniaP to wkleję zdjęcie 🙂) ale pewnie nie bedzie się czym chwalić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka

Oj widzę że cisza no ale w końcu weekend mamy ja tez na moment mąż sie kąpie więc do Was zaglądam 🙂
Choinka już mam ale Lenka już spała wiec jutro zobaczę jej reakcje 😆

darka trzymam kciuki żeby Wam się ułożyło, bo prawdziwa miłość jest piękna i dodaje skrzydeł 😜

Kiniek dzięki za przepiski też skorzystam 😁

emilia to wejdź na moich znajomych i tam znajdziesz Kinge 🙃

Tilii wysłałam Ci zaproszenie na nk 🙃

monia321 ja małą karmię różnie w leżaczku albo w wózku wieczorem oczywiście w łóżeczku w pozycji leżącej ale nie na płasko bo pod materac włożyłam ręczniki wiec główka jest wyżej, ale nie przysypia przy butelce może dwa razy jej się zdarzyło, a tak to zje daję smoka włączam karuzelę i wychodzę i ona czasem poskrzeczy tak nawet do pół godziny i zasypia 😉

No dobra zmykam do męża. Spokojnej nocy 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tak po nocy,caly dzien nie mialam czasu wejsc nawet na chwile 😞
mala cos przestala mi pic mleko,dzis tylko trzy razy mi wipila i to na sile musialam jej wciskac 🤔ostatnie pila o22.oo 90ml 😮 😮nie wiem co jej jest.dzis tez meczyla sie z kupka po 2 dniach zrobila i to dwa razy 😲ale ile 🥴 🥴bidulka sie musiala meczyc..
dzis latalam po miescie bo chcialam kupic jej ta kaszke kukurydziana ale samej nie ma,sa tylko z dodatkami wiec wzielam jej z bananem i gruszka.Moge jej taka dac?????
Moj przeziebiony mala zasmarkana i mnie tez cos juz bierze 😠 😠 ☺️
dzis wprosili sie znajomi dopiero co poszli bylo milo ale nie lubie nie zapowiedzianych gosci 🤢

dziekuje dziewczyny za zaproszenia na nk i fb 🙃milo sie was i wasze male slodziaki oglada no i lepiej mi sie jakos do was odnosic wiedzac jak wygladacie 🙂 🙂

Kinek dziekuje za przepis,napewno bede probowac 🙂

Megan85 moja ma jeszcze pampersy 3 i musi jeszcze dlugo ponosic bo ostatnio byla promocja no i jeszcze ich troche ma 😁 😁 a rozmiar ma 68

Duze te wasze dzieciaczki Kingi chyba najwiekszy 🙂

Emiliaeem ja jak mam infekcie to tez takie paskuctwo zielonkawe 🤢 🤢

lece jeszcze pozmywac i spac,dobranoc i zycze milego wekeendu 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobitki 🙂

Moje Chłopy drzemkę tną 🙃 A ja się relaksuję w naszym babińcu 🙂

Kingusia(bo chyba Ty pytałaś o fryzjera 🙃 ) Tylko malowanie nieszczęsnych odrostów ☺️ Strzechę na czole też podcięłam 😁 Żadnych rewolucji 😉

Wy już choinki ubrałyście,a moja dalej w lesie 😁 Pomimo wcześniejszych planów ☺️
I nie wiem kiedy teraz się wezmę za przygotowania do świąt 🥴
Przez ostatnie dni rozbiłam się maksymalnie 🤢

Spokojnej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wczoraj wieczór był miły mąż mi masaż zrobił i filmik obejrzeliśmy 😜 Lenka spała do 8.30 🙂 a ja obudziłam się z bólem głowy wiec tatuś się małą zajął a ja pospałam do 10.30 😁

Lenka waży 6900 czyli przez tydzień przytyła 140g 🤢

wercia ja znalazłam Tilii na nk musisz wpisać Aneta Poprawska miejscowość Zawada 😉

Aneta zdrówka dla twoich skarbów 😘

emilia na brzuszku miałam Justa2 ale jak tu się logowałam to coś mi się porobiło i nie mogłam na ten nik sie zalogować wiec wzięłam Gosiaczek tak mam na drugie 😜

emiliaeem no kurcze i ja muszę sie wybrać do fryzjera bo już mi sie farba zmyła i wyglądam jak "idź stąd i nie wracaj

ide na śniadanko zajrzę później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂

widze, że wreszcie nasze forum zaczyna tętnić życiem...dużo piszecie, szkoda że nie mogę na bieżąco wszystkiego czytać

Martynka ma chrypkę..nie wiem od czego :] 🤔 i chyrczy mi na nosku (mimo że nic się z noska nie leje, żaden katarek), gorączki nie ma...więc nie wiem o co chodzi 😮

ach ileż ona ma zmartwień na tej swojej malutkiej główce hehe
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/dscn6542d.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/149/dscn6542d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Anja swietne zdjecie!! wiesz co jak Zuzia tak charczy to wlaczam vicka olejki mam takie elektryczne ale jak nie mialam to w podgrzewaczu do swieczek olejek mietowy z innymi i stawialam gdzies blisko na okolo20 minut, potem jesli cos jest w nosku ladnie splywa na dol wtedy tylko frida i jedziemy. Bo ona tez czasem charczy a na wierzchu nic nie ma i sola jej zapuszczam do noska i odciagam to nic nie ma ,czasem dopiero po kilku minutach tak ostro zassam to sie odkleja to co glebiej wiec poprobuj 🙂 bez obaw!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...