Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczorem kompletnie wypompowana 😮

Biegłam 1,5 km pod wiatr 🙂
Emilciu ale numer z tymi komisjami... Mnie jeszcze nie wezwali na ani jedną 🤨 I mam nadzieję,że się obędzie... ☺️
Byłam dzisiaj u rodzinnego i dostałam kolejne zwolnienie na 15 dni i obiecał mnie przetrzymać ile się da 🙂
Ale ja się leczę, byłam już na RTG kręgosłupa, u ortopedy, mam skierowanie do neurologa, byłam już raz u ginekologa, w kwietniu idę drugi raz... I jeszcze USG jamy brzusznej i nerek.
Ale gdyby wezwali mnie na komisję dopiero ja bym im kur!!!wa dała!
a dziś rozmawiałam ze znajomą z pracy o dziewczynie,która rodziła tydzień po mnie (pracuje w naszej firmie) , też leczyła się na kręgosłup i na komisji była i dupa blada, cofnęli ją do pracy, bo podkładki od innych lekarzy nie miała... 🥴

Gosiaczek pytałaś o tę koszulę co zamówiłam- doszła, całkiem fajna,ale S niestety dla mnie za szeroka, a XS nie było 🥴 muszę przerabiać w pasie. ale zadowolona jestem 🙂

Olka biegunki ciąg dalszy 🤨 chyba zęby 🤔

Megan a jak wygląda menu dzienne Marcela?

Zmykam spać,bo padam na twarz 😞
Spokojnej nocki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was rankiem
Wytransportowałam dziecko do szkoły i chwilę siadam do was 🙂)
Trochęwas poczytuj, ale jak zwykle , mało czasu. Gosiaczek Lenka świetnie mówi tata 🙂) moja ogranicza sie go bababababab, jajajajajaj noi cały czas warczy i mruczy 🙂) gosiaczek jaki masz rozmiar tego płaszczyka Lenki fioletowego w kropy? taki sam licytuję 🙂) roz. 74. Mówicie o tym licytowaniu i mówicie, siadłąm do kompa i ....licytuję .....to udało mi się wczoraj
http://allegro.pl/show_item.php?item=2219245642 fajne?

W końcu sie doczekałam, Ania zaczęla ju zwstawać w łóżeczki sama, chwyta siu szczebelek i siup..siedzi albo wstaje. Teraz sięboję żeby sobie zębóe nie rowaliłą i stwierdziłąm, że wyrzucam chyba łóżeczko i zastąpi je łóżeczkiem turystycznym, zawsze bezpieczniejsze a ochraniacze mała od razu wyrywa 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ale pochmurno 😠 chyba zrezygnujemy ze spaceru i tak idziemy na bioderka wiec Lenka się dotleni 😉

Nocka ok mleczko o 23 i 2.30 wstała o 7 😉

monia fajna kurteczka 🙂 ja licytuje tylko rozmiary 74 i 80 choć biorę pod uwagę wymiary jeśli ich w aukcji nie ma to nie licytuje bo z tymi rozmiarami różnie. Płaszczyk ma rozmiar 9-12m czyli 80cm ale jak widać na zdjęciu jest narazie duży rękawy muszę podwijać wiec i we wrześniu będzie dobry 😁

idę na śniadanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, roz. róznie sie wpasowuja. ja wylicytowałam 68, ale jak pomierzyłam, obwód pod paszkami, dł.rekawa to wygląda na to, że powinien byc dobry, ale zobaczymy.

aa wczoraj bawiłam siew fryzjera i obcięła Ani trochę włoski bo juz wchodziły jej do oczu a na karku leżały jak u "misia" 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!

Nocka jak zwykle - od 21 a od po 6 kręcenie ale potem zasnął i po 8 się obudził
Dziś odkąd tylko otworzyłam oczy to od razu migrena, na szczęście średnie natężenie także jakoś funkcjonuję... 🥴

emilia1
- ech bidulo z tą komisją i to w urodziny, oby było ok, a z dokumentacją to różnie bywa, wszystko od lekarza co jest na komisji zalezy, mozesz miec tonę papierów a jak jakiś "ciężki" lekarz sie trafi to nic mu nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia321 śliczny ten płaszczyk wylicytowałaś 😉 i gratuluje postępów Ani 🙂 ja tez sie bałam na początku ,że sobie te dwa zęby wybije, ale już po tygodniu jest taka sprawna w łóżeczku ,że jest ok 😉


gosiaczek heheh u mnie nocka identyczna, obie idą łeb w łeb 😜 ciekawe , która pierwsza prześpi cała noc 🙂


wercia oby ból głowy się nie nasilił 😉


Właśnie jak to jest z ta komisja wie któraś ???? jak mam zwolnienie do sprawdzenia od 13-31 a jade 29 to gdyby mi zabrali to jak to jest te dwa dni co mi zostały do tego 31 czy niezaplaca mi od 13-31 🤨 kumpela moja twierdzi ,że jak cofną to za te dwa dni co zostaną do końca zwolnienia , bo wcześniej jak udowodnia ,że nie byłam chora ?? i teraz nie wiem jak to jest . gdyby rozchodziło się o te 2 dni to bym w ogóle nie pojechała, bo i tak więcej nie idę na chorobowe 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia1 tak sobie myślę, że tak w ogóle to "miłą" musisz mieć koleżankę tę co cię kiedyś podkablowała. razem pracujecie ? bo jeśli tak to jak ona ci w twarz spojrzy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek z jakiego materiału ten płaszczyk wylicytowałaś ? bo ja oglądałam już ich tyle i nie wiem czy wybrać cienki czy troszkę grubszy na chłodniejsze dni i tak jak piszesz , później na jesień . Podobają mi się tez te z flauszu , no i te co maja podszewkę z polaru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie, niektórzy faceci są po prostu tępi i złośliwi....myślą , że kobiety to tylko kombinują na dziecko, niech sobie urodzi, posiedzi w domu, popilnuje, pogotuje obiadki, niech wstaje w nocy...to się przekona czy tak dobrze być kobietą. Złosliwy dupek wiesz 🙂)

Gosiaczek teraz myślę , że bedzie inaczej. dziecko będzie dla ciebie najważniejsze i jak coś bedzie nie tak z małą to na pewno nie będziesz miał skrupułów żeby pójść na zwolnienie.
chociaż ja tez taka jestem, zawsze ta praca jest najważniejsza, mało chodziłam na zwolnienia bo zawsze w głowie miałm takie myślenie "a co inni powiedzą" lepiej niech dziecko chore jest z babcią a ja jako św pracy wytrzymam, ale teraz z wiekiem moje priorytety sie zmieniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia ten fioletowy jest ze sztruksu na podszewce bawełnianej wiec na takie chłodniejsze dni, na zimne dni mam tą kurtkę polarową, a na cieplejsze mam takie dwa naprawdę cienkie http://allegro.pl/show_item.php?item=2198313301 i http://allegro.pl/show_item.php?item=2202901809 i mam jeszcze taką bluzę http://allegro.pl/show_item.php?item=2205402967 ale jeszcze nie przyszła i czekam jeszcze na tą http://allegro.pl/show_item.php?item=2217147785 wiec mam tego sporo wiec powinno starczyć na wiosnę i jesień a nawet chłodne lato 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

U nas nocka ok, prócz tego, że Lenka obudziła się o 2 i chciała się bawić, kosi kosi i "chodzenie" po łóżeczku. Położyłam ją do nas, trochę się pokręciła i zasneła. Obudziła się o 8 🙂

emilia będzie dobrze, a dyrka olej, jakiś palant.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
u nas nocka znów gorzej, od 3 się tak kręciła i marudziła że musiałam ją zabrać do lóżka 😞 no ale pospała do 8.30 🙂
byliśmy dziś projekt kuchni odebrać i nie mogę się zdecydować 🙂 no ale na szczęście jeszcze co najmniej kilka miesięcy mam czas na namyślenie się 🙂
upiekłam murzynka i zaraz zbieram się malutką do mojej mamy 🙂 więc wrócę wieczorkiem 🙂

Monia sliczny płaszczyk!

Gosiaczek ale Ty szalejesz na tym allegro 🙂 a wszystko piękne!

MajaCh gratuluję ząbka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już w domu, z bioderkami ok 😉 pojechałam z małą do siostry bo już w domu mi się nie chciało siedzieć 😉 Lenka była bardzo grzeczna aczkolwiek bardzo zmęczona i jak maż po nas przyjechał to zasnęła w samochodzie 🙂
A ja dzisiaj przechodziłam pod drzewami i gałąź mnie zaatakowała 😮 i teraz mam taką czerwoną rysę od oka aż na czoła 😠

Maja gratulujemy Zuzi ząbka 🙂

McDa no trochę poszalałam na allegro ale już stopuję, dzisiaj przyszła mi ostatnia partia przesyłek 😁 A i poproszę kawałek murzynka 🙂

wercia u nas też wieje ale przynajmniej ciepło jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...