Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂


Ale u mnie dziś pogoda brzydka 😞 nie ma słoneczka i tak jakoś ciemno 🥴 Nocka u nas standardowa. Mleczko o 23 i 5 😉 teraz ma 1 drzemkę 🙂


gosiaczek dałam Natalii o 5 normalne mleczko nie oszukane bo to już prawie rano 😉.Myślałam ,ze może pośpi do 7 , ale niestety 5,50 i już stała w łóżeczku 😉


gosiaczek i McDa jakie wysokie są dziewczynki ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U mnie też pochmurno 😠

emilia ja mojej dałam mleczko o 23 - 90ml (znaczy sie mąż 😉bo on ją o tej porze karmi 🙂 ) a potem o 4 wodę i o 6.15- 120ml mleka i spała mi do 7.30 😉
a co długości Lenki to zapomniałam ja wczoraj zmierzyć jak mąż karmił 😲 wiec jak nie zapomnę to dzisiaj ją zmierzę, w paszporcie wpisałam jej 74cm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia zdrówka nie daj sie chorobie...no a z tym mierzeniem to różnie bywa mój też chciał ją kiedyś zmierzyć i wyszło mu 68cm co jest nie możliwe bo tyle to ona miała jak byliśmy kiedyś na szczepieniu 😉

a co do tego wieczornego budzenia się Lenki to muszę do tego narazie przywyknąć bo widzę że nic się nie zmieni dzisiaj o 4 najpierw dałam jej smoka ale nic z tego popłakiwała przez sen 🤢 zresztą każde dziecko jest inne córeczka mojej siostry przesypia całe noce od 14miesiąca a koleżanki od 11 wiec zobaczę jak u mnie będzie 😉 ważne że wodę pije 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ,dokladnie jak piszesz Gosiaczek ,Zuzia przesypiala juz ladnie cale nocki a teraz znow sie budzi okolo 3ciej na butle cala sie odkrywa itd. a bylo tak pieknie ......heheheh chyba znow zaczne jej kaszke na noc dawac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek dzięki 🙂 pewnie ,że się nie dam choróbsku 😉


Ja mam takie same zdanie jak ty. Zresztą u mnie to różne nocki są , wczoraj przespała prawie noc , dziś piła mleczko tak jak pisałam 😉 I ja potrafię wyczuć czy wystarczy dać tylko smoczek , czy wodę czy mleko 😉 Widzę ,że ty masz podobnie 😉 Może jak już te zęby wyjdą 1 i 2 to będą przesypiały cala noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Dziewczyny z tym przesypianiem nocy to różnie, pewnie. Moja córka (starsza) zaczęłą przesypiać noce gdzieś daleko po roczku. Tez się wkurzałąm, że inne dzieciaki już dawno przesypiają noce a ja się musze meczyć, ale mama mojego kolegi mnie wtedy "pocieszyła" i powiedział, że jej syn dopiero jak skończył 2 latka to zaczął przesypiać noce ...więc głowa do góry 🙂)

A jest jeszcze inna kwestia tego co ludzie mówią o przesypianiu, mianowicie INTERPRETACJA 🙂) dla jednego przebudzenie się w nocy do dziecka i podanie choćby wody bedzie super i bedzie się wszem i wobec chwalił, ze dzicko przesypia całe noce. Dla mnie natomiast przespanie całej nocy znaczy "dosłownie przespanie" bez budzenia, tak, że kłądę dziecko wieczorem i budzę się np o 6. Wtedy mogę powiedzeć, że dziecko przesypia całą noc.
mamy są różne, niektóre nigdy (choćby nie wiem co) nie przyznają się, że coś jest nie tak. Mam takie znajome , u kórych wszystko zawsze jest super, dzieci śpią, jedzą, nie chorują a wszyscy wiemy, że tak w życiu nigdy nie jest 🙂)

Oczywiście tylko pozazdrościć tym szczęściarom, których dzieciaki rzeczywiście przesypiają. Ja póki co nie mam tego szczęścia i myślę, że długo nie bede miała bo obydwoje z mężem nie należymy do śpiochów 🙂)

jak wczoraj zmierzyłąm Anie to wyszło mi około 76 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia321 no właśnie ja tez mam koleżankę co mówi, ze jej córka przesypia noce jak tylko przeszła na butelkę,czyli jak mała miała 2 miesiące.Bzdura bo co do czego przyjdzie to się wygada ze mała popłakiwała,kolki miała, a to smoczek dała itp, a mała ma 1,5 roku 😉


ja tez czekam na ta chwile co położę mała spać o 20 i obudzi mnie o 6 😉


Jak stoi to wychodzi mi 70 a jak na leżąco to 74 , ale rusza się i dokładnie nie wiem ile mierzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha dziewczyny, żeby było jasne, nie mówiętu absolutnie o żadnej z was bo się długo znamy (co prawda tylko on-line, ale zawsze) i możemy sobie ufać 🙂) tylko ogólnie o mamach, które lubią się przechwalć przed innymi mamami i rywalizować

Emilia1 dokładnie. Jak dojdzie co co czego to się okazuje, że wcale nie było tak pięknie. Tylko nie rozumiem dlaczego ludzie próbują pokazać wszystkim dookoł, że u nich jest super, że świenie sobie ze wszystkim radzą???
ja nie cierpię takiej obłudy. Pewnie, że są rzeczy, które zachowujemy dla siebie i nie będe wszystkim opowiadam ,np o sprawach intymnych, ale jeśli moje dziecko nie śpi super albo tak jakbym chciałą to jak mnie ktoś pyta "a jak w nocy" to mówię prawdę bo nie widzę powodu, dla którego miałabym kłamać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia jasne,ze mozesz!!! ja swego czasu dawalam malej taka kaszke gesta na sniadanie. Teraz ona jest taaaaka wybredna... wlasnie probuje zasnac slysze jak gryzie miska i do niego wrzeszczy lam kilka dni "ablu" heh,
Kasia Ania mierzy tak jak Zuzek, tez ja mierzylam w domu.
Nerwa mam jakiegos od rana...
a wiecie, wlasnie mialam napisac zainteresowanym 😉 mam okres 2 raz po zalozeniu spirali i .......nie ma krwi, pierwszy dzien na wkladce jakas plamka,ze wiedzialam,ze sie zaczyna, a dzis 3ci i niiiiiic !!! jest bol taki w podbrzuszu ale znacznie lzejszy i jakies pryszcze mi wyskoczyly "mlodziencze" na czole haha 😁 czuje sie jak nastolatka 🤪
Ahhh Kasia ja tez nie widze sensu w ukrywaniu prawdy - dla mnie to sie rowna z tym,ze ktos pokazuje innym siebie jako kogos kim chcialby byc,a nie jest. Zycie jest za krotkie,zeby w takiej psychozie zyc. Dlatego robie przypal mezowi na miescie :P bo ja sie wyglupiam ,a on sie czerwieni ,a sam wariat jest ale nie az tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki,

głowa już nie boli. Wczoraj już o 21 spałam 😞 Tragedia.
Lenka już sama staje. Jak to super wygląda. W ogóle dalej nie mogę wyjść z podziwu jak szybko się zmienia.

Jutro pakowanie, jak mi się nie chce. Ale w końcu mamuśkę zobaczę.

U nas ciepło, piję kawkę i się relaksuje a Lenka ma drzemkę 🙂

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedit....Zuzia tez niby ma drzemac a napieprza nogami w materac ..i spiewa, nakarmilamja jest wybawiona, trze oczy i zlosci sie,ze musi spac. nie dam sie po raz kolejny.
A i znow ma wysypke na buzi ,zdaje mi sie,ze to banany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...