Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jestem z małym w szpitalu...dostał gorączkę więc zglosilismy się do lekarza zajrzał w gardło i ze ma infekcje gardła dostał antybiotyk a ty w nocy gorączka ponad 40 stopni i wymiotowal więc do szpitala dostał królowie oj jak płakał przy wenflonie bo żyły pekaly 😞 ma lekka wysyłke na brzuszku prawie nie widoczna odrazu badanie krwi było i okazało się ze nie ma żadnego stanu zapalnego więc nie wiem co jest myślałam o trzydniowe ale po 72 godz będzie powiew krwi i moczu. Jestem wykończona nie spalam 2 noce...poza tym jak wiało wenflonie i pobierała krew to patrzył tak blagajaco aż na sama myśl zbiera mi się na płacz to była dla mnie trauma . Co do mojego interferonu to prawdopodobnie będę miała przydzielony w maju osiemnastego idę na rezonans jeszcze jeden bo do dokumentacji potrzebni oczywiście w klinice sm pełno ludzi na wózkach i o kulach i znów następny dół już nie wyrabiać poza tym drętwienia znów nawracaja z czuciem tez mam gorzej. Skórki za błędy ale nie kontaktuje juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


u nas nocka znów bez mleczka , ale była kupa o 2 🤢 i sie rozbudziła 😮Przez 20 min biegała po dywanie i bawiła się moim telefonem i o 2,23 już spala 😉 Mnie od wczoraj głowa pęka a tabletek brak 😞 czekam za kumpela i biegnę do apteki po solpadeine 😉


megan oj współczuje 😞 zdrówka dla Marcelka i daj znać od czego ta gorączka i wymioty 🤔 emiliaeem tez z tymi objawami wylądowała w szpitalu z Olim .


gosiaczek no to nieźle tylko godz spała w dzień 🤨 ciekawe jak ci nocka minęła daj znać 😉 Natalia ma w dzień 3 drzemki 😉


tilii i Mcda mój sekret to taki ,ze Natalia zrozumiała ,że mama wraca do pracy i musi sie w nocy wyspać heheheh 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

Megan kochana trzymajcie się!! zdrówka dla Marcelka, żeby nie musiał dużo cierpieć! i super jakby się się udało z interfelonem! trzymam kciuki!


Emilia nie strasz mnie że Paulinka zacznie spać dopiero jak wrócę do pracy czyli od września 🙂 ale dziś już troszkę lepiej było bo pobudka o 1.30 na cyca i potem o 4 na smoczka i 5 na cyca, spała do 7 no i teraz śpi ale zasnęła ze strasznym płaczem, na rękach i z szumem! godz usypiałam i wysiadam! ale musiałam już uśpić bo na 10.20 na bilans idziemy a nie chcialam jej potem budzić....

dam znać potem ile waży i mierzy, sama jestem bardzo ciekawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wczoraj skorzystalam z super pogody i oczywiscie poszlam na spacera z Rozobjnikiem
Akurat byly jeszcze dwie znajome Mamy to sobie pogadalysmy,
potem patrze a tu 3 godziny ten spacer trwal az mnie moja bolawa stopa rozbolała a ze ja z "kosciami" mam problemy to kurde przesililam noge
Za to opaliło mi dłonie (od trzymania wozka) i twarz - dzis jak sie w lustrze przegladalam to jak buraczek 🙃 🙃 🙃

Wczoraj udalo mi sie 2 pralki nastawic i nawet wyschło pranie wiec wychodzi ze dzisiaj uda mi sie zaś nastawic - jeszcze 4 pralki do konca tyg wyliczylam ze przed wyjazdem musze nastawic

emilia1 - mnie tez boli dzis głowa, pieronska migrena, az musialam zwymiotowac rano 😉

megan
- dużo zdrówka dla Marcela, wiem co to wenflony głowkach i konczynach biednych malutkich dzieciatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam nawet wyspana 😉

megan oj no to niedobrze dużo zdrówka dla Marcelka i sił dla Ciebie 😘

emilia u nas nocka taka zasnęła o 20.30 a o 23.30 i 4 woda po 60ml, potem o 7 mleczko 150ml i już nie zasnęła ale 45minut ładnie bawiła się w łóżeczku 🙂
No to widzę że dogadałaś się z Natalką 😁

McDa daj koniecznie znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan dla Ciebie przede wszystkim dużo siły i cierpliwości, a Marcelkowi jak najwięcej zdrówka!!!

U nas tez złe wieści, wychowawczyni córki zmarła, najlepsze jest to ,że nie było żadnych złych prognoz, leczyła się niby na kręgosłup ... a tu rak krtani (kobieta niepaląca). Ciężka sprawa bo miała odwiedzić klasę dziś, a w niedzielę Ewka laurkę-książeczkę robiła dla niej ...masakra .

A tak poza złymi wiadomościami, to bez zmian . Maksior sypia ładnie, wczoraj nawet spał od 13 do 16:30 , górnych zębów jak nie było tak nie ma , stał się z pewnością bardziej mobilny, obrywa mi liście z kwiatów w domu, zrobił swój pierwszy rysunek na ścianie 🤪 niestety nie domyśliłam się że zabawka będzie rysowała po ścianie ehh

Macie jakieś plany na weekend majowy ? 😉

Jeśli mówicie o wadze i mierze, to Maksior sam siebie przechodzi 11kg i 80 cm ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit nie wiem czy uda Ci eis do nas zajrzeć ale tak czy siak dużo zdrówka dla Lenki z okazji 10 miesiączków buziaki 😘 😘 😘

Kiniek no to ładnie Ci waży no ale duży z niego chłopak widzę że i Maksio obchodził wczoraj swoje 10 miesiączków wiec i dla niego moc buziaków od Nas 😘 😘 😘
Co do weekendu majowego to już kiedyś pisałam jak będzie ładna pogoda to gdzieś na zieloną trawkę się wyskoczy a tak to znajomi do nas na dwa dni przyjeżdżają 😉
No tak to smutne wieści o tej wychowawczyni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
Megan kurcze wspolczuje duzosily telepatycznie Ci wysylam kochana ..a maluszek..niech juz bedzie dobrze...
Emilia nie ogarniam tych migren.Moja mama i siostra maja i to porazka,moj byly mial takie silne,ze wymiotowal, swiatlo go razilo i wogole kot zdechl jak mial migrene.
Kinia ale przykra wiadomosc...dobrze,ze dzieciaczki ok, mam nadzieje,ze corcia nie przezyje tego traumatycznie bo dzieci zadko maja kontakt ze smiercia-jakkolwiek to zabrzmialo..
Ja juz mysle ,ze po powrocie z Plsobie jakas prace znajde inna na part time. Zeby nie oszalec w domu ,a maz i tak ma dwa dni wolne w tyg zawsze wiec mala bedzie w dobrych rekach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OH BOZIE LENKA I MAXIU MAJA JUZ 10 MIESIECY? KIEDY?? JAK TO HEHE, DUZO CIEPLA I ZDROWKA ZDROWKA ZDROWKA BO TERAZ TE BAKTERIOZY W POWIETRZU LATAJA..I ZA CHWILE ROCZEK....ALE BEDZIEMY SWIETOWAC!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie dziś kolejne miesięcznice 🙂 Sto lat i zdrówka dla Lenki i Maksia!!

my po ważeniu i mierzeniu, 8180 g i 72 cm 🙂 no i kolejny raz to samo, tylko weszliśmy do pokoju szczepień, bo tam ważą i mierzą i okropny krzyk aż do momentu aż stamtąd wyszłyśmy, masakra, niczym nie idzie jej uspokoić i to już kolejny raz, jak ona pamięta że tam ją szczepili.... Wasze dzieci też się tak boją?

Wercia ja wiem że dostaniemy coś takiego http://allegro.pl/rewelacja-rowerek-trojkolowy-arti-wiewiorka-i2258855993.html jeździła już na takim u kuzynki i była zachwycona 🙂 nawet nie siedziała na tym tylko dumnie stała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa Maks nigdy nie płacze co do wspomnień. Zawsze porozgląda się,wrzeszczy tylko jak siedział i go położę ,zawsze wtedy jest ryk, no i przy ubieraniu ehh

Od nas też dla Lenki buziaczki !!!! 😘

Córa ogólnie jest wrażliwa i tam popłakała chwilkę,ale szybko wróciła na stary tor, dzieciom abstrakcyjne myślenie i pojmowanie rozwija się koło 12 roku życia, więc ich rozumienie śmierci napawa smutkiem jak np w danym momencie nie ma tej pani ,a jest inna ,a tak to szybko "zapominają" ,może to i lepiej, 5toklasiści pod opieką tej wychowawczyni mają niezłą traume ;/

Odnośnie majówki to mój kochany chce się wyrwać tylko ze mną na dobę gdzieś , zmaartwię się na śmierć co z Maksiem i TEŚCIOWĄ ....eh ,ona po prostu zawsze robi po swojemu, mało co dociera ,może po 500setnym razie dotrze a i to nie pewniak 🤢 ehh ale w sumie to tylko doba a i mi dobrze by zrobiło oderwać się, miewacie takie dylematy ? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa moja nie płacze jak idziemy na szczepienie ale teraz jak ją lekarz dotyka to płacze 🤢

A i przyszły mi te ciuszki fajne są zwłaszcza
http://allegro.pl/show_item.php?item=2282759958 jest dłuższa co mnie bardzo cieszy i na mnie dobra czyli nie opięta ładnie leży ja noszę rozmiar S czyli 36 wzrost 172 więc myślę że jak któraś nosi rozmiar M też może zamówić bo na L może być już b. opięta i krótsza
no i ta sukienka super http://allegro.pl/show_item.php?item=2283467682 ciut dłuższa 🙂
ta z kolei http://allegro.pl/show_item.php?item=2273608499 jest krótka tak jak na zdjęciu myślę doszyć sobie ramiączka 😉
a te legginsy http://allegro.pl/show_item.php?item=2271460414 tez fajne ale nie są aż tak pomarszczone jak u niej choć i tak ładnie wyglądają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia ja tez mam dylematy, mojego meza mama jest nauczycielka na majowy weekend mamy jechac na lodki do Mikolajek.......i tak, ja nie odpoczne z mala pod pacha ,a chyba wole nie odpoczac niz zostawic z tesciowa....ktora juz sie mnie pyta jakie Zuzia CIASTO lubi!!!!!!! kur....tesciowe sa nienormalne czy wszystkie?????? masakra...u mojej mamy z kolei sie boje ja zostawic bo jak ona bedzie miala np baaardzo wysoka temp to mama to zleje i bedzie leczyc "domowymi " sposobami. tzn ,pije do tego,ze moj pies zdychal 4 dni ,a ona go do weterynarza nie zabrala. To samo jest z nia, chociaz boli itd, nie pojdzie do lekarza. ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i od nas 100 lat, zdrówka dla Lenki i Maksia


kinga smutna wiadomość 😞


McDa No to ładnie waży i mierzy Paulinka.Moja nie placze tylko przy badaniu i ubieraniu . kurcze ja nie mam bilansu dopiero jak Natalia skończy rok to będzie szczepiona i ważona .Sukienka na roczek roz 74 hmm jak dla mnie za mała teraz taką nosi Natalia .Myślę że na roczek to 80-86 😉


maja hehe cóż mamy nie zmienisz 😉 Zresztą nie raz domowe sposoby lepsze od faszerowania tabletkami 😉


Natalia z wielkim bólem zasnęła 😉 byłyśmy na spacerze ciepło ale wiejeeeeeeeeeeee . dałam Natalii wczoraj 2 frytki 😉 Może to po nich o 2 w nocy kupkę zrobiła i głośne bąki puszczała hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek piękne te ciuchy, i co mówiłam ,że będziesz super wyglądała 😜 😉 moje tez przyszly spodnie i koszulka do spania super. bluzka rozmiar uniwersalny śliczna , ale bardzo opięta i jak chodzę to zadziera się do góry i brzuchol widać 😉 😜 Jednak ja nie mogę uniwersalnego rozmiaru tylko L 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny

Oskar od godz spi wiec mam spokoj jest to jego druga drzemka pierwsza pff nawet tego drzemka nie moge nazwac bo trwala 15 min

Dzis w nocy wstawalam 2 razy bo sie tak darl pewnie mu sie cos snilo

Majach mowilas cos ze zuzia lunatykuje a jak sie to objawia?na spioco siada w lozweczku chodiz po nim?bo oskar wlasnie tak ma na spioca siada w lozeczku chodzi po nim

Megan duzooo zdrowka dla Marcelka i dla ciebie

Buziaczki dla Maksia i Lenki

Ktoras wyslala linka z rowerkiem dokladnie taki sam ma kuzynka Bartus tez w nim jest zadowolony my tez o takim czyms myslelismy zeby na roczek kupic i wcale nie jest to drogie jeszcze zobaczymy co chca kupic chrzestni zeby potme nie bylo przypalu ze dostanie 2 razy to samo

U nas niestety roczek w kameralnym gronie bedzie tylko 1 chrzestna z corka wiecej osob nie da rady dojechac z racji rodzinnych problemow ale my tam jedziemy zaraz po weekendzie majowym

Oskar je juz wszystko nie bawie sie w gotowanie obiadkow z wyjatkiem mieska smazonego tego sie boje podac by go brzuszke nie bolal najbardzije smakuje mu chlebek ciemny z maselkiem i miodkiem jak sie obudzi to mu dam bo juz nie podaje mu poopludniu mleka tylko wlasnie zastepuje to kromka chleba badz owocem(pomarancze wcina az sie uszy trzesa nie daje mi obrac musze mu do raczki dac jedna a druga obierac)

Z kubeczka juz ladnie sie nauczyl pic mam z TT 9+

Tez mojego giganta mierzylam na stojaco i ma 82 cm 🤪 a na tyle nie wyglada i moze z 11,5kg

My jutro idziemy do szczepienia ojej bedzie ryk ja na szczescie nie ide tylko Adrian bo ja go bym juz nie utrzymala

nio to buziaczki dla wszystkich ja ide uszykowac malemu ten chlebek bo wlasnie sie obudzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia no powiem ci szczerze że jak piszą rozmiar uniwersalny to raczej rozmiar S ewentualnie M 😉

McDa mnie też się wydaje że na roczek to rozmiar 80 ja mojej kupuję ciuszki na lato rozmiar 80 🙂

darka co do imprezy naszych pociech to ja szczerze nie wiem jak to będzie wyglądało chyba skromnie bo będziemy już wtedy po wakacjach wiec kaski będzie mniej na koncie 😉
Oskarek to duży chłopak 🤪

A my dzisiaj z mężem na kolację idziemy a z Lenką zostaje siostra 😜

Lecę Lenka właśnie wstała po 40min. drzemce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megam Współczuje i trzymam kciuki za Ciebie i małego

Emila Ja już 2 miesiące pracuję, a Pyrka się jeszcze nie zorientowała ??? :P

McDa Pyrka nie płacze mocno, nawet przy szczepieniu, troszkę sobie popłacze, po wyzywa i jest ok. 😉

MajaCh Wszystkie teściowe z definicji są złe 😉



Oczywiście całuski dla Lenki i Maksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki!

Mąż wrócił do pracy, więc czasu niewiele... ☺️ Poza tym ta rozbudowa poszła pełną parą, więc inżynier Emiliaeem dowodzi pełną parą! 🤪 😮

U nas pogoda w kratkę, ale ze spacerków korzystamy 😎 Może dupki opalimy 😉 Przyzwyczajam Olka do wiejskich klimatów, bo wszystkiego się boi 🙃

Do pieska się przełamał... Z oporem,ale Majka zjednana 😁




Ptaszek też strasznie wyglądał, ale pomacany 😁




A gałązki to zupełny kosmos 🤪 Bał się jak szalony 🙃




My planujemy Olkowe urodzinki w plenerze- w końcu to środek lata! 🤪 🤪 🤪
Rodzinny grill, gromadka dzieci 🙂 Chcieliśmy kupić na prezent ogrodową trampolinę (taką do 110 kg),ale Olek nie bardzo zainteresowany atrakcją- sąsiadka na wsi ma taką i poszliśmy sprawdzić 🙃 Ja skakałam, mąż skakał, a Olo beczał 😁
Tak więc myślimy dalej 🙃

A weekend majowy spędzamy w rozjeździe 🙂 Oby pogoda dopisała 🙂

Kinia mój Olek też waży 11 kg 😁 Dokładnie 11.600 w ubrankach 🤪
Chyba najcięższy z lipcowych 😁 Masuje jak Tata 🙂

Poza tym wczoraj byłam u lekarza po zwolnienie, rehabilitacja niestety nie pomogła, jutro USG jamy brzusznej 🥴 A rezonans dopiero na 20 czerwca, także czekam.
Kinia aż się przeraziłam tą wychowawczynią 😲
Szok!

Zmykam cosik porobić 🙂 Miłego wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...