Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam, pustki przy niedzieli, nikt nic nie pisze , ale z tygodnia do nadrobienia materiału co nie miara, Lila musi długo spać żebym mogła wszystko przeczytać 🙂.
My chciałyśmy się pochwalić bo w tym tygodniu doszła nam umiejętność raczkowania, mała śmiga na kolanach już perfekcyjnie, na początku śmiesznie to wyglądało , bo nie umiała jeszcze skoordynować ruchów naprzemiennie ręka noga, wiec się podciągała, turlała, podsuwała na pupie , ale tam gdzie chciał tam doszła.Po 3 dniach opanowała sztukę raczkowania, pomału już zaczynamy za nią biegać. 🙂

Gosiaczek, ale te ubrania sa sexi, mój mąz tez sierdził ze powinnam sie zapatrzeć w kilka sukienek, niektóre fatałaszki są naprawdę śliczne, może sobie zamówię , chocią osobiscie wole bardziej luzackie stroję Do tego ceny przystępne


[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2691/tmpzmniejsztoface7ac918.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/anjap26]anjap26[/URL] at 2012-04-18
mój szkrab po przebudzeniu, uwielbiam ją jak wstaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


Nocka u nas rewelacyjna druga z rzędu przespana 🤪 od 20-5,45 🙂 O 6 mleczko i zasnęła dopiero o 8 na 30 min 😉 O 10 poszliśmy spacerkiem do mojej kuzynki na kawę 🙂 😎 Miłej niedzieli 😉


anjaP wszyscy korzystają z pogody 😉Lilia jest boska, ja też lubię Natalie po przebudzeniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EMILIA1 wiec gratuluje postępu, i życzę aby Natalia przesypiała już każda noc . A POGODY zazdroszczę, u nas co prawda słonce ale wieje, no i nie wykluczone ze za chwile nie spadnie np grad, bo pogoda w ostatnich dniach istny kalejdoskop...


Emiliaemm nie zanudzasz, Olek to malutki wampirek, świetnie mu te zęby rosną.

Marcel jaka miał śliczną sesje w plenerze,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia już wykąpana najedzona i szykuje sie do spania, dobranoc 😘


Wpadłam jeszcze na chwilkę, podzielić się nowym rekordem Natalii 😉Dałam jej po kąpieli 150 mleczka położyłam o 19,30 do łóżeczka i coś się kręciła i smoka ciągła to dorobiła 90 ml i wypiła 🤪 🤪 Dwie noce przespała bez jedzenia to może teraz potrzebuje więcej mleczka na noc i może znów prześpi noc .....oby 😉 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My do domku dotarliśmy dopiero przed 20 Lenka już wykąpana zjadła 180ml i od 20.10 spi 😉
W końcu kupiłam sobie dwie pary spodni bo ostatni raz dokonałam takiego zakupu przed ciążą 🙃

anjaP ale słodka ta Lilia ale powiem Ci że my z mężem też uwielbiamy te minkę Lenki z rana 🤪 No i gratuluję postępów w raczkowaniu my nadal czekamy na ten moment 😜

emilia to gratuluje jej ciekawe kiedy ja się doczekam może jak ta druga jedynka już wyjdzie 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek napisał(a):
emilia no to pociągnęła 🤪 a co do ząbków to u nas śmiesznie wygląda bo tylko jeden się rzuca w oczy a drugi jeszcze w dziąsełku 😁

a ja kupiłam sobie http://allegro.pl/show_item.php?item=2282759958 i http://allegro.pl/show_item.php?item=2271460414 i jeszcze to http://allegro.pl/show_item.php?item=2283467682

a mi mąż kupił mi http://allegro.pl/show_item.php?item=2273608499 ciekawe gdzie ja to założę mam nadzieję że będzie trochę dłuższa ☺️ 🙃


z twoją figurą to w majtkach mogłabyś latać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
tylko wpadłam się przywitać i napisać dobranoc 🙂

Emilia super że Natalka już tak dwa razy spała, ja dalej czekam z Gosiaczkiem 🙃
dziś już było trochę lepiej nie licząc płaczu o północy ale mąż nie spał jeszcze to ją uspokajał, prawie pół godz mu to zajęła bo potem się rzucała strasznie, no i w trakcie jej dałam jeśc a potem dopiero o 4 się obudziła więc rekord ostatnio 🙂 o 3 pokwękiwała ale nie wstawałam i spała dalej. ale potem o 5 smoczek i o 6 do nas do lóżka i jedzonko i spanko do 8.

ciekawe jak będzie dziś 🙂

dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja - przygłuchawa na oba ucha 🤪
kurde jak nie przejdzie do jutra to ide do lekarza, jak nie jedno ucho to drugie mam bardziej zatkane
My juz po rehabilitacji, po drodze zdarzylismy sie poklocic o "dlugi wekeend" bo moj mąż uparcie stoi przy tym ze co to za długi weekend - przeciez tam sa 3 dni robocze.
Ja sie wkurzylam i juz mu powiedzialam niech Nas tylko zawiezie a on niech se robi za darmo w tej cudownej firmie - w ktorej od wrzesnia nie ma nawet tej "wyplaty" co mial

Poza tym gratuluje postępów Waszym Dzieciaczkom 🙂

Moze dzis uda mi sie popisac na biezaco
Chcialam pisac w sobote ale tylko monologi bym do siebie samej pisała 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Emilia jak Ty to zrobiłaś ?????? Szczęściara 🙂

ja jestem cierpliwa i wierzę że przyjdzie czas i na mnie 🙂

aczkolwiek dziś trochę lepiej bo pierwsza pobudka o 1.30-cyc i potem o 4.40 cyc ale o 3 się kręciła to dałam smoczka no i o 5 to samo, o 6 do nas i spanko do 7.30. 🙂 także czekam aż stanie się cud i będzie spała całą noc 🙂

jutro idziemy na ten bilans bo dziś są chore dzieci i nie zapisali nas więc zapytam lekarza o co może chodzić 🙂


Gosiaczek trzymaj się na tym pogrzebie 😞 ja jak byłam w sobotę to też zostawiłam małą teściowej ale dała radę 🙂 nawet jej zasnęła we wózku ale oczywiście na siedząco bo w spacerówce nie ma szans żeby się położyła, walka z wiatrakami, zasypia na siedząco to potem ją daję leżeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech tak probuje wszystko ogarnac i wychodzi ze jeszcze 5 pralek prania musialabym nastawic do piatku 😉
tylko gdzie ja to mam wysuszyc - buuuuuu

emilia1
- no no prosze Natalka przesypia noce 🙂

McDa
- jeszcze chwila i pewnie Paulinka tez zacznie

Nic Zboj jeszcze spi ide poprasowac, ciekawe ile zdarze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po weekendzie w troszke lepszym humorze 🙂
AnjaP Lila jest swietna! i te puzzle super, u mnie tylko literki i cyferki znalazlam i jakies mniejsze sa niz wasze,moze w Pl kupie jakies inne jeszcze.
Chwalilam sie okresem ,ze taki jakby go nie bylo a to byl bol przed okresem...zaczal sie w pt i trwa i jest normalny. czyli przechwalilam heh i chyba dlatego te humorki, dolki itd.
Emiliaa1 🙂 ciesze sie ,ze mala juz spi ,a mowilas,ze sie nie doczekasz 🙂
Zuzia znow spi w nocy budzi sie o 5 lub po na butle. raz tak raz tak....i ma ciagle ta wysypke ale schodzi powoli, zdaje sie ,ze to od mleka i produktow bialkowych.....daje jej mniej jogurtow na mleku,a zastepuje alprosoja ona je uwielbia i nie ma uczulenia na soje 🙂 a wcina chlebek z maslem najchetniej i z paszteciorem z indyka i z dzemem -mala iloscia oczywiscie. poza tym ryz ,makaron wszystko odemnie podjada, jak ma wybor miesko czy ryz to woli ryz, mezowi wyjadala to sie dziwil,ze ona mieso wypluwa...no takie ma smaki..
tak poza tym ok, mialas gosci w weekend, i kolezanka....ma synka dwa miesiace mlodszego i wiecie co mnie zszokowalo...on zjada 280ml mleka z kleikiem ryzowym. to przyklad juz nei wspomne,ze krowie mleko mu juz daje.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu dziś pustki 🙂 chyba wszyscy korzystają z pięknej pogody! a ma być coraz cieplej 🙂
ja dziś troszkę porobiłam, pisałam pracę a potem na budowie sprzątałam bo jutro mają przyjść tynki robić 🙂 jestem padnięta, mąż jeszcze tam kończy sprzątać a ja już idę myć małą i dać spać, ciekawe jaka będzie nocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A myślałam że będę miała dużo do nadrobienia a tu cisza 😮

My po 20 byliśmy w domu wiec Lenkę ominęła kąpiel dałam jeść i od razu padła, spała tylko godzinkę na cały dzień 🤢

Pogrzeb jak to pogrzeb smutny 😞 potem stypa a potem rodzinką wybraliśmy się do ciotki która zaprosiła kilka osób do siebie i tak posiedzieliśmy do 20 😉

Widziałyście pogodę na weekend majowy ma być bardzo ciepło 😜 oby się sprawdziło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas bez zmian. Ciągle 1 lub 2 pobudki. Chyba zrezygnuję już z mleka i będę dawać w nocy tylko herbatkę. Teraz na 200 wody daję 1 miarkę mleka - to prawie sama woda 😜 Może nie poczuje różnicy

Emilia Zmierzyłam Pyrkę i jak stoi to ma 68 cm 🙂

Gosiaczek Boskie rzeczy

Anja Śliczne zdjęcia

Emilia A co robisz że tak śpi?? Zdradź mi swój sekret 😉

MajaCh Mnie akurat krowie mleko nie dziwi. U nas na wsi to norma, ale to mleko jest od swoich krów, a nie takie z fermy. Też Filipowi dawałam jak miał rok (wszyscy się dziwili że tak późno) i Sabinie po roku też będę dawać krowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...