Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coucou
Informujemy ze zjemy, mamy sporo na głowie, pracy tez sporo zwłaszcza w domu się narobiło zaległości. Papierkowa robota zwłaszcza mnie dziś wykończyła i jak na złość drukarka mi nie działa. Papiery do księgowego muszę dziś lub jutro zawieść. Podatek!
Muszę jeszcze odkurzać, i zacznę prasowanie, i szybka kolacja, może przez telefon.




usmiech na osłode i troche rytmów http://www.youtube.com/watch?v=nkk7wKHGFRI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AnjaP jak dla mnie to odwrotnie niż Majeczka 😜
Liluśka przepiękna 🤪 Mała moddelina 🙂

Olek już padł, wydudnił butlę kaszy, a był tak nieznośny,że aż nerwy zaczynały mi puszczać... 😮 ,,da, ne, da, ne" i tak w kółko, oszaleć można! Mąż Go nauczył mówić ,,mama i tata" i teraz od rana do wieczora jak zacięta płyta ,,ma ta, ba ta, py ta! " chińczykiem podlatuje jak nic 😮
Dobrze,że w weekend szkoła, troszkę odpocznę ☺️
Poza tym 9-go października minął rok od chrztu Olunia 🤪 i oficjalnie zakończyliśmy z mężem ramadan 🤪 Mam ochotę zresotować się w sobotni wieczór... ☺️

A`propos muzyki! Najnowszy hit dla mojego Syna!
http://www.youtube.com/watch?v=E4tI_GwuGts
przy tym tańczy,śpiewa i wariuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

A ja od 14 u mamy byłam potem mąż po pracy po nas przyjechał bo o 18 mieliśmy znajomych a raczej znajomego z 6 miesięczną córeczką bo jego żona od porodu jakaś dziwna się zrobiła, ma jakieś napady czyli rzuca się do niego z rekami, sama do siebie mówi a nawet zawiesza się i patrzy w jeden punkt 🤢 Nie chce iść do lekarza bo uważa że z nią jest wszystko ok tylko z innymi jest coś nie tak. Poradziliśmy mu rozmowę z psychologiem skoro ona nie chce iść do lekarza to niech on opisze jej zachowanie może coś mu psycholog poradzi 🤢 bo ja na jego miejscu to bym się bała o dziecko.

emiliaeem ten sklep to H&M 😜 hehe to powiem Ci że to i najnowszy hit Lenki 🤪

McDa i wercia fajnie że mimo wszystko pamiętacie i zaglądacie 🙂

anjaP śliczna mała piękne ma ząbki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tutaj nasz dzisiejszy gość Michalinka 🙃 przesłodka w ogóle się nie bała, mała śmieszka i silna dziewczyna 😆

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/dsc0026lt.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img442/9059/dsc0026lt.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu Lenka mizia ją po główce

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc0020yyn.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img600/1194/dsc0020yyn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia 6 miesięcy to już nie depresja poporodowa, ja tez bym się mocno martwiła. Dobrze mu poradziliście. Widziałam zdjęcia Leny jak wpadła w szał zakupów, no po mamusii 😁 😉 moja tez to po mnie ma. Co do odkurzacza, to Lilka nasz dosłownie ujeżdża, ale za to kurze wyciera perfekcyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wskakuje naskrobac dobranoc!!!

Widze ze linki do muzy powklejalyscie 🙂
Jutro poslucham

Wieczorne zakraplanie oczu bylo o wiele ciezsze niz rano,
dwa razy podchodzilismy z mezem- wrzask, machanie rekami, kopanie i zaciskanie oczu
oby "kropienie" bylo efektywne


Gosiaczek
- sliczne zdjecia

emiliaeem
- wlasnie mi przypomnialas ze juz po rocznicy Chrztu - tez mielismy 9.10 Chrzciny

anjaP -
slicznie Lila wyglada 🙂

Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie spała do 9 😉

A ja już od rana posprzątałam kuchnię i WC 😉 Pogoda ładna zimno ale słonecznie wiec po drzemce Le 😉ki pójdziemy na spacerek 🙂

wercia oj biedny Patryczek nie zapomnę jak Lence lekarz zapuszczała krople płacz był straszny 🤢

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki,

dziś zaczął się weekend bez męża 😞
Ogarnęłam mieszkanko, poprałam, obiad z wczoraj.
Weekend z książką "Sprzedana. Moja historia".

Wczoraj kupiłam Lence czapeczkę i rękawiczki w H&M, czapa oraz szalik, bodziaka i rajstopki.

gosiaczek ja też miałam depresję poporodową ale przeszło. Twojej koleżance pomoże tylko psycholog lub nawet psychiatra. To samo się nie wyleczy 😞

Dziś mija miesiąc jak mamy nie ma...dziwnie się czuję..pustka... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit co do koleżanki to my to wiemy i jej mąż też ale ona nie widzi problemu 🤢
Co do czapeczki to Maja ma taką samą jasną a ja Lence zamierzam kupić taką jasną albo fioletową ale zdecydować się nie potrafię 😉 Szarą ma taką i rękawiczki do tego http://allegro.pl/hm-nowa-czapeczka-beret-86-92-nowosc-i2697094306.html a i zapomniałam ze w zeszłym roku kupiłam jej taką fajna czapkę różową była wtedy za duża a teraz leży ja ulał 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc0034sg.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img259/9475/dsc0034sg.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Trzymaj sie kochana ja mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

piszecie o czapeczkach, jak chciałam wczoraj kupić i nie kupiłam 😞 nie były takiej ładnej w H&M jak Tedit ma 😞 śliczna jest i Gosiaczka też!!

ale ja za to wczoraj kupiłam sobie bluzkę a Paulince sweterek http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta//Kolekcja/Swetry, kardigany i bluzy/89455/1 i http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/T-shirty i topy/84029/1 i jeszcze takiego fajnego polarka przez głowę z łatkami na łokciach ale nie moge go znaleźć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek swietna czapeczka 🙂
McDa mi wyskakuje kominukat,ze produkty sie laduja i wcale sie nie otwieraja...
My bylysmy na playgrupie 2h mala sie wywsciekala z dziecmi fajnie bo juz sobie sama odchodzi sie bawic 🙂 tylko czasem mnie szukala 😉 jak wracalysmy to kolezanka z corcia do nas weszly na kawe, dziewczynki sie pobawily i teraz mala spi juz2ga godzine, szok 🙂
Pogoda u nas okropna, cisnienie skacze jak szalone, co chwile ciezkie chmury,grad za chwile slonce swieci, co ja z praniem wyjde na ogrod to widze,ze chmury ida i spowrotem....ehhh tam
Czekam na wladcicielke domu ma cos zabrac jakies cegly z ogrodu, fajnie pokaze jej od raz cos o czym nie wie 😁 heh
ugotowalam zupke pomidorowa i tak mi sie sypnelo cayenne.......ze moje kubki zeswirowaly, dla Zuzi musze lzejsza zrobic osobno bo nydyrydy 😁 a glodna wstanie napewno..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Patryk spi a ja wskakuje na chwile pozalatwiac netowe sprawy i poplacic za zakupy - nic ciekawego - rajtki (ciekawe ile ich uzyje bo planuje polspiochy nakladac ale sie okaze)

Dzis bylismy na spacerku jak zwykle - staram sie wychodzic ok 11 bo wtedy najbardziej pasuje to z calym planem dnia
Z tymze dzis ledwo wyszlismy okazalo sie ze od tego kropienia juz PAtryk ma duzy światowstręt niestety i poszlismy do parku bardziej zacienionego i przy okazji obadałam plac zabaw...
Plac nie przypadl mi do gustu za bardzo, a przejezdzajac wydawalo mi sie zawsze ze jest fajny
Na dodatek jakies wredne chlopczyska tam byly ok 3 lat i wyrywaly zabawki dzieciom i nie chcialy oddawac, jeden nawet odepchnal Patryka jak ten chcial po swoja zabawke isc

Koszmar, jeden byl z ciocia - ktora sie chwalila jeszcze ze ona mu pozwala na wiecej - chyba jej bylo wstyd ze sie tak zachowuje i tak sie tlumaczyla, jeszcze co chwile wpychala w tego chlopca ciasteczka i czekoladki
Matko jak Ci chlopcy sie zachowywali - ze 3 ich bylo
Wzielam Patryka na hustawke to jeden z tych chlopcow wiadomo jak dziecko - ze to "jego" hustawka - Mama mu wytlumaczyla ze jest wszystkich...
Ale powalil mnie haslem ze "chcialby zeby ten chlopczyk spadl z hustawki i zrobil sobie krzywde, zeby on sie mogl hustac"
Matka go wziela spod hustawek - zwiala...

Patryk stal i sie patrzyl na to - nie chcialabym zeby byl "dupowaty" ☺️

Masakra - i znowu potwierdzila sie moja teoria ze wszystko zalezy od wychowania a nie od posiadania rodzenstwa, Ci chlopcy zachowywali sie jak rozwydrzone bachory - a potem przyszla mamusia z "rodzenstwem"



Gosiaczek
- ja tez bede miala 2-3 czapy z zeszlego sezonu ( ta 3-cia jest na styk) i tak jak i u Was byly wtedy za duze
A dwie z tych czap sa takie jak ma Lenka 🙂 🙂 🙂 tyle ze jedna niebieska a druga granatowa - w srodku polar i mis bialy - bardzoooo cieple sa

A co do kolezanki - to byc moze deprecha porzadna albo jakas psychoza juz - podobno depresja poporodowa moze ujawnic sie i po pol roku od porodu



McDa
- sliczne ciuszki 🙂


tedit
- super ta szara czapka i cena atrakcyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dziewczyny powiem Wam ze jakos sie wkurzylam dzis tym pobytem na placu zabaw
Normalnie bym tych chlopcow juz zaczynala ustawiac, w tym wieku juz powoli trzeba sie uczyc a nie egoizm i agresja
Przyklad idzie od Rodzicow i najblizszych osob
My chyba jestesmy z mezem za dobrzy (zwlaszcza moj maz bo on jest bardzo "dobry" a ja zołza ale przy nim lagodnieje 😜

Nie chcialabym potem żeby Patryk byl "dupowaty" 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey Wczoraj wieczorem zadzwonił do nas kolega, ze w kamienicy obok ich mieszkania , Pakistan podciął gardła swojej całej rodzinie 4 czy 5 dzieci i zona.podobno tak mu kazał bog, sam uciekl chyba do Francji jeszcze go nie znaleźli. Mieszkańcy kamienicy i sąsiedzi dostali psychologa. Za bardzo nie chciałam tego słuchać , zatykałam uszy, ale z tego co wiem to to była masakra. wszyscy są w szoku. podobno głowy były poodcinane. Ile psychopatów na tym świecie żyje, zwłaszcza tych mahometańskich. brrry.

położyłam ta moją fląderke spać, a ona sobie już pół godzin spiewa w łóżeczku. Chyba na spacer ja wezmę, a wieczorem chciałam na mały shoping się wybrać, jutro kolacje w firmie męża, jakoś trzeba wyglądać 😉 no i małej chciałam bodziaków i rajstopek kupić.

wercia, jeszcze Patryk mało rozumie, a charakteru będzie nabierał z czasem. Chociaż moja mala to już przejawia pewne cechy , zwłaszcza te co to nie ona, i ze jak coś chce to musi być jej . Stawia na swoim, zwłaszcza podczas kłótni z bratem, jak na niego po swojemu ryknie, tamtemu szczeka opada, potrafi mnie na ratunek wołać.A jak Adam na laptopie siedzi, to albo na siłę ekran mu zamyka, albo za kabel od ładowarki pociągnie, krzyknie do tego i po zabawie (baterie mamy słabą). chce czy nie musi sie z nia bawic. 😁
A kiedy ja jej mówię ze nie, to odwraca oczy i ręka w kierunku tego co niemożna się zbliża, znowu powtarzam ze nie można, wtedy się zaczyna przekomarzać i mówi ze tak, znaczy kiwa głową, oczami po przewraca, ale ja stanowczo ze nie, to się zaśmieje i odpuści,ale bywa tez czasem tak ze siła ja się odgania, odciąga , a ona powraca i płaczem namaga. Na razie to to rozkoszne jest, ale żeby jakiejś równowagi w tym "samolubstwie" jej nauczyć. nie sp ide jej obiad dam i idziemy rundkę po parku zrobić


a czapy, czapę mam z tamtego roku, dwie dość fajne używane kupiłam, a w sklepach jeszcze się nie rozglądałam. Ale w hm nie będę kupować, bo wszystkie będą miały takie same hehe 😉 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anjaP - straszna masakra, szkoda biednych dzieci i zony 😞
U Nas wlasnie z tym charakterkiem to - w domu ryczy o wszystko a dzis stal jak slupek - fakt malutki jest a chlopczyska byly 2 razy starsze od niego a on sie przygladal...

powodzenia na placu zabaw, obys nie trafila na takie towarzystwo ja My dzisiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej !

Niebyło mnie pare dni i sie rozpisały no!!
Na wstępie - co nie co podczytałam ale nie mam weny by każdej z osobna odpisać za co przepraszam 😞.. wiem tylko,że był temat czapek - ja mojemu kupiłam w h&m razem z 2 kompletami rekawiczek na wszelkie W. Tak szybko sie bardzo zimno zrobiło że w tym roku chyba zima będzie nie zła 😮

Miałam dzien pełen wrażeń - nieoficjalny kurs z języka niemiec kiego 🤪 🤪
Umówionego miałam dziś dermatologa z Filipem i musiałam jechać. Automat na bilety na "grubsze " pieniądze był zepsuty wiec musiałam znaleźć kogos kto ma drobne bo zadnego sklepu w pobliżu!!
Autobus jechał nie 5 jak sprawdzałam online a 15 min. Po przesiadce w tramwaj jechałam 40 min a potem biegiem szukac dermatologa, 😮 😮

Szukam kogoś pytam o droge a on mi wrócić sie prosto i w lewo - tak poszłam 😠 😠 😠 i okazało sie gdy spytałam po raz kolejny że trzeba w prawo. Jak znalazłam ulice to nie mogłam znaleźc wejścia do hautarzt - labirynt jakiś. 😲
Spóźniłam sie ale wybaczyli - okazało sie że dermatolog mówi po polsku 20 słów i koniec 😮

Ale dałam rade 🤪 🤪 Jestem z siebie dumna - piękne małe sukcesy.

No a teraz gorzej - Filip ma bielactwo, nic nie da sie z tym zrobić, dostałam maść i w styczni do kontroli ale szanse marne, 🥴 😞 😞 Mam tylko nadzieje że zatrzyma sie to na tej jego rączce i nie rozejdzie sie dalej... Ja tez maść dostałam Akne Duo Gel - mam nadzieje że zabije moje prychole..

To tyle - teraz bede czesciej zaglądać o ile znowu nie bedzie ze mną gorzej - czaje sie iść do lekarza 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

AnjaP straszne rzeczy 😲 Czuby i tyle w temacie 😮

Ja też dzisiaj kupiłam Olkowi czapkę 😜 szarą sweterkową z kremowym puszkiem, wygląda jak kapucynek 😁

Poza tym od rana męczę się z migreną! 😮 😠 😠 😠
Jeszcze dynię rozsadza!!! 🤢

Edytka trzymaj się dzielnie!

Wercia dzieci są naprawdę różne... Co do wynoszenia pewnych wartości z domu- masz rację, wiele czerpią z najbliższego środowiska. A im starsze tym gorsze! 😮

Zajrzę później.

teraz trochę fotek ze spaceru









a tu prawy sierpowy!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...