Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wow Gosiaczek Q7 to i moje marzenie! kiedyś marzyliśmy z mężem że jak wybudujemy domek i spłacimy kredyt to sobie kupimy taką furę 🙂 ale to za 30 lat 🤪 zazdroszczę!

Paula zdrzemnęła się wieczorem 20 minut i teraz mąż poszedł ją usypiać 🙂 a ja dopiero się zabieram za pisanie;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam oglądać metamorfozy 😆 więc czekamy na fotki emiliaeem a z jakiej serii kupiłaś kosmetyki do twarzy?
(chciałam napisać pyszczka) ale sobie pomyslalam ze mi jeszcze na chate wpadniesz hahah

a ja jeźdże mazda mx-3 staruszką ale w super stanie i mamy jeszcze mondeo stare samochody ważne że jeżdża ale mamy dom 1 ha powierzchni ogród firme pod mieszkaniem coś za coś :-) nie stać nas na samochod konkretny bo spłacamy kredyty inwestycyjne...moze za 5 lat :-) ważne że starcza na podstawy ...ale o takim samochodzie nie powiem...marzymy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan ja muszę używać dermokosmetyków,bo mam okropnie wrażliwą cerę (o czym zresztą dowiedziałam się na pierwszych praktykach z kosmetyki 😮 Po demakijażu zrobiłam się czerwona jak piwonia 😲 Co zdarzało się wcześniej,ale nie sądziłam,że to coś poważnego... ☺️ _o ja inteligentna! 😮 ) Tak więc zakupiłam płyn micelarny dwufazowy, krem na noc Eurecin i na dzień Vichy i żel Tołpy. Narazie jestem zadowolona 🙂

Chaty rzeczywiście macie kawał 😮 A ile sprzątania 😁 Ale Marcel ma gdzie rządzić 🙂
No i firma... 🙂

my już od 7 na nogach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdobry laeczki i dzieciuchy!!

Muszę sie na wstepie pochwalić że pojedynek ja kontra pryszcze wygrany!! Nie wiem skąd sie wzięły ale ważne że są już efekty i sobie poszły., Może alergia? Używałam zestawu garnier czysta skóra i nie widziałam najmniejszych postępów a teraz z dnia na dzień postep 🤪 🤪
Wczoarj na spontanie zrobiliśmy zakupy i dygając 1h do sklepu po zabawke dla Króla 🙂

http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=11838288

Fajny stoliczek z kulkami do wrzucania - Fifi zachwycony chwilowo 🙂

Skoro temat aut to my obecnie posiadamybCarisme ale w grudniu kupujemy BMW X3 - może nie wypas ale ja sie w nim zakochałam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka fatalna położyłam się o 24 a Lenka płakała o 1 i tak męczyłam się z nią do 2.30 aż dałam jej oszukane mleczko a o 5.30 mąż ją karmił i wstała o 8 🤢

Pogoda fatalna pada i pada 😠 masakra

megan to życzę Ci spełnienia marzeń, ja nawet nie mam prawka i troszkę mi wszystko jedno czym dupkę wożę, ja w ogóle noga w samochodach byłam dopiero mąż mnie poduczył on kocha samochody zwłaszcza markę Audi i czasem to samochód ma przewagę 🤢 😉 z kolei domek to moje marzenie więc może kiedyś je spełnię projekt już mam 😜

agapurka stoliczek super oby Filip jak najdłużej się niem interesował 🙂 co do BMW X3 to nawet wiem jak wygląda bo kolega kupuję X5 😉 ale dla mnie te samochody z daleka to tak samo wyglądają i mąż się tylko ze mnie śmieje jak mogę je mylić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem napisał(a):
Megan ja muszę używać dermokosmetyków,bo mam okropnie wrażliwą cerę (o czym zresztą dowiedziałam się na pierwszych praktykach z kosmetyki 😮 Po demakijażu zrobiłam się czerwona jak piwonia 😲 Co zdarzało się wcześniej,ale nie sądziłam,że to coś poważnego... ☺️ _o ja inteligentna! 😮 ) Tak więc zakupiłam płyn micelarny dwufazowy, krem na noc Eurecin i na dzień Vichy i żel Tołpy. Narazie jestem zadowolona 🙂

Chaty rzeczywiście macie kawał 😮 A ile sprzątania 😁 Ale Marcel ma gdzie rządzić 🙂
No i firma... 🙂

my już od 7 na nogach 😮


domu mamy 80m pola tyle bo są hale na nim i ogród zrobie wam fotki

emiliaeem a nie czujesz szczypania skóry po vichy? bo u mnie dziewczyny czuły niektóre.

wiecie co ja pamietam kurs z depilacji brazylijskiej ☺️ nogi rozchylać i heja boże masakra...ja w tym nie uczestniczyłam a najbardziej mnie odpychało robienie komuś przy stopach nie wiem czemu a macie jakieś podręczniki? ja mam troche testów i prac notatki itd to moge ci pocztą przesłać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie nie czuję w końcu! 🙃 ni pieczenie, ni zaczerwienienie, skóra ma wyrównany koloryt 🙂 A wyglądała pożal się Boże ☺️ Teraz nawet ładnie wygląda bez podkładu 🙂 Chociaż i tak zupełnie z niego nie nie zrezygnuję 😜 Ale przynajmniej w zaciszu domowym mogę facjacie dać odetchnąć 😉
Powiem Ci szczerze,że mnie te zabiegi jakoś nie przerażają, może dlatego,że przy porodzie tylu facetów naraz mnie widziało 🤪 a tu same dziewczyny 🙂 Stopy też mnie nie brzydzą... ja tam lubię te szmery bajery 🙂 Oby krwi nie oglądać 😮 Generalnie połknęłam haczyk i oby zapał mnie nie opuścił 🙃
Mamy podręcznik do kosmetologii,ale nie wiem dokładnie jakiego autora, musiałabym zerknąć w notatki...
A masz może pracę z higieny na temamt chorób zawodowych kosmetyczki? ☺️ Nie chce mi się bardzo szperać w necie... Ewentualnie stosunki personalne i interpersonalne w gab.kosmetycznym...

Agapurka Olek też byłby zainteresowany zakupem 🙃

A wiecie co, mam taki śmieszny ,,problem" z Olkiem... ☺️ Gdziekolwiek zauważy kobietę w średnim wieku, woła do niej ,,BABA" i usiłuje złapać za ubranie... Niezręcznie się trochę czuję w takiej sytuacji, bo raz- Olek wygląda na starsze,a co za tym idzie bardziej rozumne dziecko, dwa- nie koniecznie każda kobieta może wiedzieć, że baba- to w Jego języku babcia... ☺️
Np.wczoraj... Chodzimy grzecznie po sklepie, nagle przechodzi obok nas starsza (ale jeszcze zahacza o średni wiek), bardzo elegancka i zadbana kobietka, a Olo cap ją za poły płaszcza i ostrym tonem ,,BABA"! 😮 A mój Urwis w dodatku ,,dziadzia i baba" mówi takim grubym, mocnym głosem... Zatkało mnie, przeprosiłam kobietę i tak,żeby usłyszała, zaczęłam Małemu tłumaczyć,że to nie Jego ,,babcia"... I tak jest za każdym razem... To wczoraj akcja w sklepie,ale w niedzielę w ten sam sposób atakował kobietę w kościele 🙃

U nas już obiadek się pichci 😜 Dzisiaj Olkowa potrawka z piersi kurczaka 🙂 Zresztą dzień jak co dzień, tylko zmiana ,,wkładki mięsnej" co dwa dni 🙃 Zjada obiadek tylko wtedy, gdy ziemniaczki są ,,mokre" 🥴
Oprócz tego, w dalszym ciągu ma spust jak studnia bez dna... Pilnuję pięciu posiłków dziennie, ale za każdym razem jak siadamy do tych posiłków On strasznie się drze, jakby był głodzony z dwa dni... Wiecie może czy takie małe dzieci mogą mieć tasiemca??? Zaczynam się naprawdę niepokoić... A w dodatku ostatnio na zajęciach z anatomii mieliśmy różne rodzaje pasożytów zamieszkujących przewód pokarmowy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan tak,mam juz farbe - loreal preference p37 intensywna ciemna czerwień :
http://www.sklepy24.pl/sklep/goldmax_pl/produkt/farba-loreal-feria-preference-p37-intensywna-ciemna-czerwien/10913

ale kupie jeszcze odcień p 76 - ewentualnie poszukam bardziej jaskrawych 🙂

emilia Fifi właśnie sie obudził i zaprasza Olka do zabawy przy stoliczku, postawi kasze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

my po spacerku. Rosołek się gotuje. Lenka spi od 12stej. Tak się wybiegała, ze padła od razu.

Nocka ok, tylko strasznie mnie oczy bolą. Najchętniej bym je zamkneła.

agapurkasuper ta zabawka, już widzę jak Lenuśka szaleje.
emiliaeemja też mam taką wrażliwą buzię i teraz używam Biodermę.

Dziś kolejny dzień z Zumbą, cieszę się, że się zapisałam bo chociaż mam zajęcie i nie myśle ciągle o mamie 😞

My mamy Nissana Primerę, a mąż czai się na Passata CC 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka śpi ja oglądam Na wspólnej i czekam na męża 😉

tedit no nie ma to jak ruch aż muszę wziąć z ciebie przykład choć ostatnio leniwa się zrobiłam pod tym względem ☺️

no no ale ruch 😮 a ja oglądam Uprowadzoną już po raz trzeci i uważam ze to świetny film a już niedługo ma być Uprowadzona 2. No nic zmykam sama ze sobą pisać nie będę.

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czołem! 😜

Ja dziś pierwsza się melduję 🙃 A co najlepsze Olek jeszcze śpi 🙂 Butla z mlesiem na Niego czeka a On w susełka się bawi 🙃

Gosiaczek mam ten film na płycie,ale jakoś tytuł nie wydał mi się interesujący... Ale dziś obejrzę 🙂
Co do ruchu, ja też się opuściłam ☺️ Ale od dzisiaj znów postanawiam zacząć i o! 😜 Poza tym czuję się napompowana, bo okres niedługo 😮
Dziś chyba hydraulik dokończy instalację pieca i będziemy go rozdziewiczać 🤪 (piec oczywiście ☺️ ) Z początkiem listopada montaż mebli 🙃 Mam nadzieję,że powyrabiamy się w terminach 🙂

Miłego dzionka Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Nocka standardowa pobudka o 1.30 i o 4.30 ale spała do 9.30 😮 Pogoda super wiec idę dzisiaj po południu z Lenką do mamy na pieszo zajmie mi to ponad godzinę ale spacer będzie konkretny 😜

emiliaeem ja film polecam a potem sama go ocenisz. My z mężem na spontanie poszliśmy na ten film do kina i byliśmy miło zaskoczeni 🙂 Co do wykończeniówki mam nadzieję że ze wszystkim się wyrobicie 😉
Hehe i u mnie okres też nadchodzi 😁

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdobry!

ja na chwile bo księcia muszę spać połozyć i za obiad sie brać, nie mamy kuchni ale chce jakoś wykombinować po kątach i mężowi zrobić kopytka w sosie pieczarkowym - mam nadzieje,że wyjdą. Zrobiłam małemu zdjęcie i jeszcze mocniej sie w nim zakochałam:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/fifko.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img528/9538/fifko.jpg[/IMG][/URL]

Dzisiaj za 3 euro znalazłam poduszkę dlas małego z jego bają Kikoriki 🙂
Co do kosmetyków to ja mam fioła na punkcie wszelkich akcesorii i kosmetyków do makijażu..na TLC oglądam Mistrzyni makijażu - któraś oglądqa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Nocka super. Jak Lenka padła o 19:30 to wstała po 12stu godzinach.
Ja nabawiłam się zapalenia spojówek, wstałam z tak podpuchniętymi oczami, że szok 😞

agapurkaFifi boski, ja chce takiego eleganckiego kawalera dla mojej Niunki 🙂

gosiaczek ja czekam z niecierpliwością na Uprowadzoną 2 i ost. część Sagi 🤪

Kupiłam w H&M spodnie slim i sweterek z łatkami na łokciach dla Lenki 🙂
Zamówiłam jej też szlafrok ze świnką peepą - fioletowo różowy. Czekam z niecierpliwością na niego.

U nas dziś ryż z jabłkami. Dawno nie jadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit - Filip mówi że nie ma sprawy - daj numer telefonu małej a umówią się na jakiś kieliszeczek waniliowej kaszki 😁 😁

Pogoda u mnie paskudna - wichura jak nie wiem, liście wszedzie w powietrzu latają, drzewa tańczą jak szalone i wszystko to oblane piękna ulewą - miałam fuksa bo chciałam iść później do sklepu z małym a byłam wcześniej - ufff 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agapurka jesteś perfekcyjną panią domu 🤪 Obiad bez kuchni 😉 Ja jak kiedyś zaserwowałam Mężusiowi kopytka to wyszły tak twarde,że posłużyć by mogły jako amunicja do procy ☺️ A Mężuś się nimi zajadał i mówił,że pycha,żeby nie było mi przykro 😁 Jakiś czas temu wygadał się dopiero 😁
Fifek jaki alegancki 😜 Ja swojemu Orłowi wczoraj fryz na główce rzeźbiłam ☺️ A jakie schody wyszły 😮 Dobrze,że za tydzień do fryzjera ☺️

Edytka mniam! Ale mój Oluchny ryżu jeść nie chce 🥴 A dla mnie przybogato w kaloriach... ☺️ Wczoraj pierwszy raz ugotowałam kaszki manny na krowim mleczku, to zjadł dwie łyżki i wypluwał resztę 🙃 Dla Niego oprócz kiełbachy i pomidorów reszta nie znaczy nic 🤔 Jeszcze paprykę wtrząchnie,ewentualnie ogórka.

Gosiaczek obejrzę 🙂 😜 A spacerek i mi by się przydał... Ale to później bo póki co Ol śpi,a potem kierunek miasto 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem Olo prawdziwy polski facet, kubki smakowe smakowe zdecydowanie to potwierdzaja. Co DO budowy pamietaj NAJWANIEJSZE to cierpliwoś, bo terminy terminami ale rzeczwistośc bywa brutalna, aczkowiek zycze Wam naprawde powodzenia

Tedit a ja dosłownie niedawno tez na ogłoszenie w gazecie znalazłam o fitness zumba i nagele światełko pojaśniało mi w głowie, ale zaraz przygasło, bo godziny fitnessu kolidowały by z moją szkołą 😞 No a tobie się przyda, wyzwoli pozytywna energię.

Gosiaczek NO Q7 woow gratulacje.A ktory rocznik kupiliście teraz Q5 wyszły sliczne.A co do marzenia moje meza to jak narazie takie cacko moje marzenie tez. Ale stąpamy twardo po ziemi i jeździmy 3 letnim kocham ten samochód ,tanie w utrzymaniu ,malo pali, i szybciej nim o miejsce parkingowe ale myslimy o zmianie bo już te 3 lata ma i jeszcze Lilii nie było w brzuszku a teraz jak przyjdzie nam jechać do polski TO mój mąż przeklina mnie 450 razy.A ja ciągle żartuje ze nam się samochód od moich walizek rozciąga.
Land rovera niestety nie będziemy kupować ale maz chce dalej wiernie się trzymać ww i planuje kupić lub .Ma być rodzinnie 😉 Tylko tym razem nie z salonu ale roczniaka lub dwulatka. Oczywiesie priortet mieszkanie. Potem sobie może kupować co chce!!

Wiecie co mialam gotowac obiad, ale jak usiadłam na kanapie wstawać się mi nie chcialo, jakies wyczerpanie organizmu ,energii dzis brak,

A z polskim obiadem wybrnęłam zrazami ziemniaczkami w mundurkach z koperkiem plus sałata z pomidorkami mozzarella i orzeszkami Pini a deser szarlotka z lodami. Smakowało.
agapurka Fifi wygląda na dwu trzy latka. Masz racje w tym zdjęciu można się zakochać. Mały Przystojniak w modnym swetrku.

O i Lilianka wstała dopiero na obiad. Jeszcze mnie nie widziała od rana, lecę po nią.
Do na pisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...