Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiem agapurka...ja pracowałam nad nerwicą około roku biorąc pod uwagę inne sprawy a teraz czasem boje sie malego brac na rece czy zaraz mnie nie złapie...ludzie myślą że to sie dzieje jak człowiek sie denerwuje..nic bardziej mylnego ...nagle samo przychodzi nie wiesz kiedy...ehh...nie piszmy juz o chorobach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan jak sama nazwa wskazuje nerwica - nerwy :/ Jedno jest prawdziwe - nerwica ma podłoże w dłuuuugim stresie, przeżyciach.. Niektórzy sądzą że ot wkurzył mnie facet w tv i mam nerwice 🙂

Fifko od wczoraj jest arysta - malarz - chodzi i rysuje po wszystkim , na kartckach bloku już miejsca zabrakło.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo!!! a co tu taka cisza 😮

Lenka nie ma już katarku, była u mnie siostra z córeczką a potem poszłyśmy na spacerek wiec dzień zleciał leniwie 😜 A jutro umówiłam się z drugą siostrą i jak mąż wróci z pracy to wybieram się z siostra na zakupy muszę w końcu wyjść z domu 😁

MajaCh no mam nadzieję ze przeprowadzka pójdzie gładko 😉

megan i agapurka dużo zdrówka dla Was, spokoju i mimo wszystko optymizmu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba dobrze ? 😁
patrz co wyrwalismy z mezem dzis 😁 maaaarzylam o takim podswietlanym 😁
http://www.ebay.co.uk/itm/STAG-MINSTREL-MAHOGANY-DISPLAY-CHINA-CABINET-/140797631409?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D2347643640819482298%26pid%3D100015%26prg%3D1017%26rk%3D2%26sd%3D200821287160%26#ht_867wt_1163
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JESTEM!!!!!!!!!!!! 🙂
nie nadrobię dokładnie, przeleciał tylko szybciutko 🙂
dziękuję za pamięć 🙂

ale dużo się działo, w szkole miałam młyn, na szczęście najważniejsze dokumenty oddane, teraz już będzie mam nadzieję lepiej, do tego rozchorowała się Paulinka i nas wszystkich pozarażała (ona tylko katarek 2 dni miała a my tydzień się męczyliśmy), potem wesele kuzyna, problemy zdrowotne męża (prawdopodobnie dopadła go dna moczanowa - na weselu oczywiście, myślał że skręcił nogę, ale wszystko wskazuje na to że nie, jutro będą wyniki więc czekamy... no i budowa.. ale mam nadzieję że już nie będę Was tak zaniedbywała 🙂 każdy wieczór o Was myślałam ale chodziłam spać o 24 i już nie miałam siły...

u nas dużo nowości, paulinka w końcu samodzielnie chodzi 🙂 ładnie świadomie mówi mama i tata, bardzo za mną tęskni i ciągle podobno na drzwi pokazuje i mama mama... jak wracam to kocha moją nogę i ciąle się jej trzyma, nie mogę nic zrobić bo nie chce się odlepić, kochana 🙂 ciągle mnie przytula i całuje 🙂 ładnie mówi hau hau, miau, języczkiem pokazuje jak robi konik, ogólnie naśladuje zwierzeta: kury, psa, kota, konia, jeżyka 🙂 wszystko rozumie co się do niej mówi i ładnie wykonuje polecenia, przeskok teraz jakiś zrobiła 🙂

a i od tygodnia nie karmię, Paulinka śpi całą noc bez mleczka, tzn budzi sie kilka razy to daję jej herbatkę, popije i znów śpi, ale zabieram do łóżka to zasypia od razu! 🙂pije mleczko tylko wieczorem przed spaniem 210 ml, rano kaszkę...

Wercia ja mam taki laptop, Paulinka dostała na roczek, dokładnie taki sam, hipcio fioletowy

Megan nie słuchać głupot! No i paulinka też uwielbia myć ząbki, ma szczoteczkę w pokoju i na sucho myje kilka razy dziennie i się cieszy i zdjęcia super, Marcelek jest boski!

Tedit gratulacje dla Lenki za chodzenie!

Gosiaczek zdjęcia super no i widać, że wycieczka udana, to najważniejsze!
Emiliaeem to rozpoczęłaś na nowo edukację! Czasem się trzeba trochę wyrwać do ludzi a i przyda Ci się to, i mi raźniej że nie jestem sama hehe

Emilia jakbym o Paulince czytała, chce żeby ją wozić we wózku dla lalki, wchodzi do jeździka, otwiera klapkę, wchodzi i próbuje się zamknąć, nie udaje jej się i się wkurza 🤪

Kurcze Tilii dobrze że nic się nie stało i masz rację, dzieciaczki trzeba strasznie pilnować!

Kiniek zdrówka dla Maksia i ucałuj go!

Agapurka świetnie zasnął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa super ,ze juz jestes 🙂 i zycze zdrowka dla meza i Ciebie 🙂 u nas tez bylo chorobsko ale juz sobie poszlo hehe
powiedz mi bo sie usmialam jak sie nasladuje jezyka ? 😁 nie moge sobie tego wyobrazic heheehe malutka napewno bardzo teskni ale dzielna jest jak nie wiem co!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i od tygodnia nie karmię, Paulinka śpi całą noc bez mleczka, tzn budzi sie kilka razy to daję jej herbatkę, popije i znów śpi, ale zabieram do łóżka to zasypia od razu! pije mleczko tylko wieczorem przed spaniem 210 ml, rano kaszkę.

Mcda no to gratulacje


kinga buziaki znieczulaki dla Maksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja marszczy nosek i dmucha przez niego i robi rurkę z buzi moja mama ją tego nauczyła jak miała katarek i troche go wydmuchiwała i teraz jak pytamy jak robi jeżyk to ona od razu zaczyna smarkać zmarszczonym noskiem

dobre hehe
trzeba to nagać!!!
ja tez te cudactwa mojej malej latorośli muszę nagrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe MgDa dobre rozwiazanie 😁 ja Zuzie nauczylam jak wydmuchiwac nocha i musze lapac jej gilusy jak to robi 😁 bo ona mnie nasladuje 😁
AnjaP niestety tylko 1dna mam 😁 i ja kocham 🙂 a meza odciagnij w pidzamce 😁 co ja tu bede mowic wiesz jak sie zabrac hehehe
dobranoc ja tez znikam
aaaa
dziewczyny macie jakies fajne pomysly jak zajac dzieciom 2h w mikolajki??? wiekszej grupie, ja myslalam,zeby polepily mikolajki z modeliny np. jako znaczki do przyczepienia albo malowanie buzi -specjalne stoisko albo czapeczki zeby porobily 🙂 bo poczestunek maja zawsze - chodzi mi o nasza playgrupe 🙂 a swoja droga jutro idziemy rano do dzieci i mala juz sie cieszyla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...