Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂


Natalia miała dziś jedna drzemkę 2 godz i od 12,30 nie spala 🙂 O 18 wzięła smoczek i pieluszkę oznaczało to że chce spać 😉 wzięłam ja na ręce i tak się wtuliła i zasypiała mi na rękach , ale było to urocze 🙂 a ja niedobra mama ja budziłam 😜 jak ja ubierałam w piżamkę i połaskotałam w stopę to się rozbudziła i z 40 min biegała 😁 Zasnęła w 2 minuty po 19 tej 😉 🙂


Maja hehe Natalia też przy muzyce szaleje 😉


tedit26 to się troszkę rozerwałaś 🙂 O rany jak ten czas leci Lenka już 15 msc skończyła, buziaczki od cioci i Natalki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Emiliaeem Kamyczki fajna zabawka, ale moja małpka lubi połykać takie coś 😉

Megan Nie przejmuj się głupim gadaniem! Jak takie coś słyszę to mnie szlag trafia. A nie przysięgał że w zdrowiu i chorobie??????? Dwójka ludzi przysięga to samo a już któryś raz spotkałam się z tym ze jak facet ciężko chory to kobieta ma Obowiązek a jak kobieta chora to robi mu kłopot.
Az się we mnie gotuje. Ja uważam że jak się kogoś kocha to żadna głupia choroba nie jest ciężarem i problemem.

Anja Śliczne zdjęcia. Wydaje mi się ze Lila ma coraz jaśniejsze włoski

Co do maści majerankowej Ja małej smaruję nie wiem czy pomaga bo poza tym zakrapiam jej też Nasivinem. Zwłaszcza na noc, i nie ma problemów z oddychaniem.

Megan ja pasta nie myje jej zebow ale Sabinka ma swoja szczoteczkę bo jak widzi że ja myję zęby to też się upomina. Próbuje mnie naśladować i tak jej to niezgrabnie wychodzi 😉

Agapurka
Do twarzy Ci w tym kolorze

Maja Ch JA nawet nie zwróciłam uwago czy ma równe nóżki a po domu chodzi w skarpetkach – o takich i się nie ślizga, kupiłam kila par i jestem bardzo zadowolona, a teraz dzieciaczki powinny mieć nie skrępowaną stopę i jak najwięcej chodzić na boso

Emiliaeem Ja byłam z małą u ortopedy zanim zaczęła chodzić i powiedział mi że na boso ma chodzić i po różnych powierzchniach tzn. trawa , piasek itp. Latem chodziła często na boso teraz w skarpetach. Buty tylko kiedy trzeba i tylko z usztywnioną kostką

Emilia Sabinka też wchodzi do wozka. Ale ma taki głęboki metalowy. Cięzo do niego wejść ale na szczęście raczej nie wypadnie


Mój Filip ma ropną anginę i od jutra zostaje w domu z tatusiem. (Na szczęście na opiekę chodzimy na zmianę 😉) Mam tylko nadzieję że mała się nie zarazi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂

Olcio padł jakiś czas temu,więc mam chwilę dla siebie 🙂
Dzisiaj coś się Jemu przytruło, bo puścił wielkiego bełta 😮 Nie wiedziałam gdzie ręce włożyć,żeby Go ogarnąć 🙃 Poza tym zdrowy 🙂
Byliśmy troszkę na spacerku, nadzwyczaj bardzo grzecznie siedział, aż w nagrodę kupiłam dla niego jogurt z czekoladowymi pastylkami 🙃 Ależ był zachwycony 🙃

Nie wiem, czy wyskrobię siły,żeby napisać do każdej z osobna... ☺️

Tilii dobrze,że Sabinka cała i zdrowa! Olek co prawda reaguje, gdy mówię,że czegoś nie wolno,ale czy rozumie mój przekaz- wątpię, więc trzeba mieć oczy dookoła głowy 🤨

Zauważyłam,że naszej MaCdusi dawno nie było... Nadrabia wolny czas z Pauliśką 🙂

Jutro postaram skrobnąć więcej,a tymczasem spokojnej nocki 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieeeńdobry!

Normalnie póki co tryskam świetnym humorem i mam nadzieje że emanuje ze mnie na setki km co by was nim zarazić:P:P

Może to dlatego że dzisiaj moje maleństwo dało mi pospać do 8:00 i tylko 2x sie w nocy przebudził?

Z nowości :
- mamy już 7 ząbków
- dziś kończymy 13 miesiecy!!
- robi czasem papa
- tańczy krecąc bioderkami i rekoma - wygląda jakby twista tańczył:P
- wchodzi już niemal na wszystko!
- jak mu pokaże nu nu to mnie przedrzeżnia
- chodzi don tyłu oO
- kreci sie czasem w kółko i cieszy sie że robi bam 🙂

Postanowiłam zakopać za sobą złe wspomnienia, dawne życie i rozpocząć z dniem dzisiejszym nowe.Rozpocznę od kłaków - kupuje farbe rozjaśniającą syoss 12-0 co by mi wyróównała koloryt na włosach bo takie piękne to są tylko u góry a reszta taka kasztanowo ruda - musi sie w końcu udać. Potem zwalczyc te cholerne prychole, zrzucić kg, kilka sesji na solarium ale bez przesady...I w styczniu w Polsce planuje to:


może nie identyczny ale coś w tym stylu w tym samym miejscu.
W związku z tym,że tu nie ma polskiego psychoterapeuty bede sobie jakoś na własną reke radzić z nerwicą..:/ - trudno..
MajaCh - też mi sie spodobał ten serial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

A ja wczoraj byłam tak padnięta że już nie miałam siły coś napisać a poza tym mąż zajął mi laptopa bo szuka samochodu nasz sprzedany i teraz zostaje komunikacja miejska 😁 mnie to nie przeszkadza 😜 no ale trzeba coś w miarę szybko znaleźć 😉

Nocka może być 2 pobudki ale wstała o 5 i krzyczy mama mama oczka jak 5 zł wiec dałam mleczka zasnęła ale o 6 to samo wiec przytuliłam ją i znowu zasnęła, wstała o 8 🙂 Oby to był jednorazowy wybryk 🤢

Widzę że u Lenki katarek przechodzi oby do czwartku go nie było bo pogoda ma być ładna wiec nie wyobrażam sobie siedzieć w domu 🤢

Mam do Was pytanko czy tylko moja Lenka nie przesypia nocy i budzi się 2 razy a niekiedy nawet 3 😮 😮 😮????

No waśnie dawno nie było McDa

Tilii zdrówka dla Filipka i buziaki od Lenki 😘 😘 😘

emiliaeem nie wiedziałaś jak ogarnąć Olka mój mąż jak został kiedyś z Lenką i usrała mu się na maxa to też nie wiedział jak się do niej zabrać ale zaraz sobie poradził włożył ją do wanny rozebrał i umył 🙃 a ciuchy namoczył coby żona miała co robić jak wróci 😉

agapurka tatuaż śliczny choć ja jestem zwolenniczką mniejszych 🙂 no i super że masz takie plany ja też muszę się wsiąść za siebie muszę wrócić do ćwiczeń i wybrać się do fryzjera 😉 Zdolny twój mały a i Lenka chodzi do tyłu co mnie przeraża żeby nie upadła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂 i czołem 😜

Agapurka do mnie pozytywna energia dotarła 😜 No i brawo za mobilizację 🙂 🙂Też muszę skoczyć do fryzjera ☺️ Poza tym ja się wzięłam za swoją skórę... Ot, pierwsze zajęcia z kosmetologii dały do myślenia ☺️ mam nadzieję,że zapał nie okaże się słomiany 🥴 🙃
Tatooo duży, jak na mnie za duży, ale ładny 🙂

Gosiaczek
u nas bez samochodu to jak bez ręki... Więc życzę rychłego zakupu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się przymierzam do takiego tatooo z tym że szukam dobrego wykonawcy tego dzieła 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/f095a2a10017e4e84f451e8.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img688/3310/f095a2a10017e4e84f451e8.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

emiliaeem fajne są zabiego na kosmetologii najlepsze są jak każda laska musi się rozebrać do pasa w górę i robić maskę na piersi..łosz kur.....wa jak mnie to krępowało to masakra! też miałam fioła na początku szkoły i pełnoooooooooooooooooo kursów najbardziej lubie pracować na prądach wysokiej częstotliwości zamykanie naczynek och tak!!


a co do tatoooo chciałam go na łopatce bo myślę ze za 2 lata może sie postaram o nastepne bebiko i nie chce zeby sie rozlazł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh Też oglądam, fajny serial 😉

Gosiaczek Pyrka zasypia koło 19-19.30 i budzi się na mleko ok. 5 ramo. Czasem ma jakieś ochyły i juz ok 3 się budzi, ale wtedy herbatka tylko

apurka AgCo do tatuaży.. Kiedyś chciałam, ale mój szwagier i jego żona mają po kilka i ... doszłam do wniosku że to wygląda ładnie tylko na zdjęciach. Tatuaże mają brzydkie i brzydko wykonane, zniechęciłam sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ja tylko na momencik, padam na ryjek 🙂


gosiaczek u nas zazwyczaj cala noc przespana, Zasypia po 19 tej czasem po 20 tej jak spi popołudniu 😉 i budzi się o 5-6 😉 Od 2 dni pije mleczko rano , ale jak wypije to zaraz sie budzi i wstaje 😉 W nocy między 23 a 3 potrafi raz lub dwa razy dać znać ,że jest hehehe pokręci się pokwęka wtedy dam jej herbatkę i śpi dalej , a jak zauważę ,że jest odkryta to wiem ze popłakuje bo jej zimno to przykrywam ja i spi dalej 😉


tilii zdrówka dla Filipka i żeby was nie pozarażał 😘 😘


Mcda dzieciaki w szkole weszły ci na głowę ,że nie wskakujesz do nas 😁 😁 😁


emiliaeem dawaj trochę teorii jak dbać o twarz , co polecają na wory pod oczami bo ja z nimi chce walczyć ale jakoś nie umiem 😉 😠


Maja ja tez jak mam chwile to oglądam ten serial i lekarzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo Dziewczyny!!!

A ja wskakuje napisac Dzien Dobry!!! 🙂 🙂 🙂

Dziś dzien wystawiania na Allegro
Moze uda tez zajac mi sie moja firma
Byle do przodu

Wczoraj mielismy z mezem rocznice slubu, zamowilam pizze, napoje i siedzialam cicho - nie skapnal sie...
No ale musze sie przyzwyczaic ze trafil mi sie jakis ciezkodojny burak 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Jeszcze mi wczoraj wypomnial sprawy finansowe
No ale pora to zaakceptowac

Patryk marudzi i wrzeszczy co chwile bo co chwile cos chce...
Nie mam oddechu bo wieczorem - jak juz Pan i Wladca o wiecznej biedzie i kryzysie w firmie juz zajedzie do domu to i tak dziecko wrzeszczy jak oszalale jak ma z Nim zostac

To na razie tyle
Ide cos porobic 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzierńdobry!

ja tylko wpadam życzyć miłego dnia ..

Tilli ty mnie laska nie prowokuj 😁 - tatuaże są zajebiste i pięknie wyglądają na żywo tylko trzeba je ładnie ykonać!! ot moje zdanie...No musiałam coś napisac bo to moja pięta Achillesowa jak i temat Michaela Jacksona i mojego Filipka :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja mówię dobry 🙂

U mnie pochmurno ale jest szansa że się przejaśni 🙂 Nocka taka sobie ja już zwątpiłam w to że kiedykolwiek prześpię całą noc 🤢

wercia
możesz się przyzwyczaić do zachowania męża o ile ciebie tak naprawdę to nie będzie męczyć bo na dłuższą metę nie wiem czy tak się da 😉 ale życzę Ci oby mąż Cię kiedyś miło zaskoczył 😜 No i wszystkiego naj z okazji wczorajszej rocznicy 😘
I trzymaj się Lenka też czasem daje mi w kość np. wczoraj na cały dzień spała tylko 30min i nie dało się z nią wytrzymać 🥴

emiliaeem co do samochodu no tak naprawdę to też bym chciała już coś kupić tylko te co nam się podobają to kawał drogi od nas no ale jeśli będzie wszystko ok z samochodem to i te 500km się po niego pojedzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
Wercia ale wogole sie nie skapnal ????? ja bym niestety nie odpuscila boze co to by byla za burza......hehe silna jestem nie ma co 🙂 :*
Agapurka ja wiem o co Ci chodzi z tatuazami i Tilli tez rozumiem. Z mojego punktu widzenia w Polsce jest taka mentalnosc utarta,ze tatuaze sa zle,brzydkie bleble ble. Moj tata ciagle mowi,ze bede wygladac jak glupek na starosc. I co? mam sie tym przejmowac za mlodu ? zyje sie z dnia na dzien inaczej nie da sie byc szczesliwym. A jemu ogolnie chodzi o moje kolczyki,ze jak jestem matka to powinnam je powyjmowac. Zwariowal jakmozna odpowiedzialnosc okreslac wygladem czlowieka....? Ja osobiscie lubie tatuaze, i wiem,ze sa tatuaze i TATUAZE . Sama robilam ten maly w studio szczerze mowiac "dupnym" ,z kolei moja dobra koleezanka ma swoje ale w innym miescie , no ale ona wykonuje sztuke. 3D itd. zreszta wiadomo o co chodzi. .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh pewnie - mam nadzieje,że Tilli odbierze to jako żart bo o to mi chodziło, ale swoje podejście to tatto zaznaczyła. Co do polskiej mentalności na temat tattoo to sama sie przekonałam na własnej skórze co ludzie myslą. Najczęściej że z więzienia wyszłam, że się oszpeciłam. Mam zamiar brać z życia całymi garściami, moje ciało - moja sprawa..

Musze sie pochwalić...okazało sie że moje ubezpieczenie pokrywa w całości psychoterapie wiec może uda mi sie wyjść z tej nerwicy albo załagodzić jej objawy!!!


przesyłam zdjęcie jak Filip ostatnio zasnął, biedaczek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane
podczytuje ile daję radę, jesteśmy dziś po operacji, Maksio dobrze ją zniósł, jeszcze sporo popłakuje, bo na świeżo,ale jest dzielny .
W domku będziemy najpewniej w weekend.

Zmykam odpocząć bo wracam na noc do szpitala,odezwiemy się już na spokojnie po powrocie ,
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agapurka no no że Filipkowi wygodnie 😮

Kiniek znieczulające buziaki dla dzielnego Maksia 😘 😘 😘 i dużo sił dla ciebie 😘

A Lenka zasnęła dopiero o 14.30 i spała do 16.30 🙂ciekawe jak będzie wieczorkiem 😉

Tak pisałyście o tym braniu i dbaniu o siebie że do fryzjera już na sobotę się zapisałam 🙂 no od razu będę miała włoski na imprezę bo idziemy na 30 urodziny kolegi męża 😉 Kurcze i na solarium bym poszłam bo już taka blada jestem 🤢 a nie chce mi się tyłka z domu ruszyć 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek to fajnie pokaz nam sie pozniej 😁 ja dalej zdjecia nie zrobilam 😞 znaczy nie widac tego koloru na zdjeciach za ciemny wychodzi 😞
ale dzis kolezanka byla u mnie i od raz zauwazyla i powiedziala,ze bardzo jej sie podoba,ze mi pasuje taki 😁 i w szoku byla,ze zdecydowalam sie do blondu wrocic. 😁
tata z Zuza spia na gorze, kurde ,kupil jej nastepna halasliwa zabawke, ja pakowalam a on ja zabral na shopping heh, i taka dynie ma bo teraz halloween bedzie. Ta dynia ma diody kolorowe i jak sie wlaczy to swieci i jeszcze mozna wlaczyc dzwiek to wydaje straszne odlosyyyy hehe 😁 mala zeswirowala na jej punkcie ciekawe na jak dlugo.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka ja jestem w trakcie leczenia na nerwice..bo jak dowiedziałam się o stwardnieniu rozsianym to tak sie nerwowo wykonczylam ze mdlałam...pomijając inne problemy zyciowe
ale musze mieć to w du...pie... musze sie nauczyć z tym żyć i zaczyman mieć wyj...ebane na to że to mam lecze sie na tego jeba....ego SM-a życie hehe co pokaże...pożyjemy zobaczymy ludzie normalnie z tym żyją czemu ja bym miała mieć inaczej? czasami ogarnia mnie strach boje sie ale już rzadko...bardzo duzo mam przeciwieństw losu ale kiedyś k...rwa musie sie to skonczyc nie ? hehehehe więc jajniki do góry i heja..cieakwe jaki jutro będzie dzień :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan no moja nerwica nie nadeszła z dnia na dzień - ja dopiero teraz sie dowiedziałam co mi dolega od dłuuugiego czasu i to mnie zmotywowało do działania. Pewnie - jajnikiw górę 🙂...Kopa w d..pe na zaskok i brnąć przez życie do przodu z uśmiechem na twarzy. Nie masz po co żyć - żyj na złość innym - to moje motto życiowe 🙂
Im bardziej ktoś mnie nie lubi - tym częściej się do niego uśmiecham.

no wielkie BUZIAKI dla dzielnego Maksia:*:*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...