Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maja to fajnie że jesteś zadowolona z koloru 🙂 jej ja też muszę się wybrać do fryzjera 😉

emilia oj zaglądaj i pisz nawet jak byś miała napisać tylko cześć 😜

Lenka ma katarek i mam nadzieję że do soboty pozbędziemy się go bo mamy chrzcimy jak nie to mąż pójdzie sam 🤢

A teraz strasznie płacze boję się że to przez Londyn bo tam szła spać o 20 czyli o 21 naszego czasu 🤔 kurcze spała niecałe 1,5 h na cały dzień wiec powinna paść od razu a tu dupa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
emiliaeem a bardzo proszę reszta na aguagu 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/222/dsc0215l.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img222/5174/dsc0215l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

w Muzeum Historii Naturalnej

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/dsc0127lm.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img543/4152/dsc0127lm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu dinozaur dodam że się ruszał poniżej reakcja Lenki 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc0155ly.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img600/5366/dsc0155ly.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc0157li.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img14/4430/dsc0157li.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, nocka u mnie rewelacyjna . Wczoraj Natii miała tylko jedna drzemkę i poszła spać o 19,30 i spała bez żadnej pobudki do 6 🤪 może i by spała dłużej , ale musiała jej dać antybiotyk 🙂 Od wczoraj nie pije rannego mleczka 🤔 i zauważyłam następnego zęba dolna lewa chyba piątka i już z rana 3 kupy 😮 Teraz od 9,30 spi także na pewno popołudniu będzie 2 drzemka 🙂 Katar z noska ładnie schodzi jest już tylko wodnisty 😉


gosiaczek piękne zdjęcia i ta minka cudna 🙂


darka widziałam na FB ,że się zaręczyłaś GRATULUJE i spóźnione życzenia urodzinowe 😘 😘 Zajrzyj do nas i naskrob coś , jak tam Oskar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Lenka zasnęła dopiero po 22 płakała bo przeszkadzał jej zapchany nosek 🥴 dzisiaj katarku ciąg dalszy 🤢 Jedna pobudka o 4.30 na mleczko i spała do 9.30 😉

emilia super że Natalce katarek przechodzi 🙂

darka i ja Ci gratuluję 🙃 hehe ja nie muszę mieć FB wystarczy forum 😁

U mnie kolejne pranie się pierze, pogoda zdecydowanie lepsza zimno ale słonecznie 🙂

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka własnie gotuje obiad...ja byłam u fryzjera z 3 dni temu poproawiłam mój rudy właśnie wciągam kanake z nutellą dzisiaj mają wpaść znajomi na kawe tzn kolega z narzeczoną 😁 może jakieś weselisko hm 🤨 wcale bym sie nie obraziła :P dzisiaj mam szybki obiad ...pałki z kurczaka wrzuciłam do wora...pomysł na.... Marcelowi gotyję zupkę z lanymi kluchami i wątróbkę drobiową och jak on to kocha

nie wiem czy już był taki temat hmm...myjecie ząbki swoim potworkom? mojemu potworkowi się to podoba ale ja mam szczoteczke taką gumową w rossmanie kupiłam komplet trzech jedna to taki kształt maczugi gumowej ..dyuga ma gumowe włosie a trzecia normalne bo stopniowo trzeba podobno zaczynac najpierw od tych gum ( ja osobiście "gum" nie lubie 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki!

OJ chba szkraby w kość wam dają - cichutko tu coraz częściej 😞
Mój szkrab właśnie wtranzolił całego banana i Kubusia Puchatka ogląda grając na pianinku (już szału dostaje od tego grania) - wirtuoz mały 😁

Trzymajcie za mnie kciuki - kupiłam rozjaśniacz Schwarzkopf Blonde L1+++ super rozjaśniający...
mam nadzieje że nie wyłysieje - postaram sie dzisiaj rozjaśnić jak wredotek da mi chwile spokoju..

Nauczył sie wchodzić na ławe, narożnik czym mnie denerwuje strasznie bo nigdzie uciec sie nie da...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agapurka no to trzymam kciuki 🙂 za super efekt oczywiście 😜

megan moja myje sobie sama taką gumową szczoteczką i bardzo lubi myć ząbki a to dlatego że daję jej szczoteczkę i sama sobie je myje i nawet jak wezmę jej szczoteczkę i chcę jej umyć to otwiera buzię bez problemu oby tak pozostało 😉

a tu butki zakupione w Nextcie oczywiście inne też mają śliczne 😉

http://www.next.co.uk/x502722s10#820974x50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dopadło mnie. Ledwie łażę ,kości mnie bolą, oczy zamulone i drapanie w gardle.
Dzisiaj nie gotuję ,może tylko ciasto orzechowe zrobię.

Mała śpi już z 2 godzinki, ale przed po porostu dała mi taka jazdę,Diabeł mały nakręcony,wszystkie książki z pólek pozwalała, potem chciałam pranie wstawić a ten szkrab tylko czyhał żeby coś na cholerkę zrobić. Efektem tego proszek doprania był wszędzie. Potem w klejonej szafce przez szparkę bo jest tam zabezpieczenie, całkowicie nie mogło tego otworzyć wiec na chybił trafił akurat kartonik z bułka tartą, w porę jednak zareagowałam. Po chwili ze stołu zgarnęła drugie śniadanie brata.Kanapka z masłem i miodem, to było wszędzie ,szafki podłoga wypaćkana zmywarka, schody. Ale nie miałam już siły jej zabierać i tak sobotnie sprzątanie czas zacząć. Dzięki temu ze chora jestem wcześniej do domu dziś wróciłam mam trochę więcej czasu. Tylko sie muszę zmobilizować.

A wczoraj tak się naśmiałam wieczorem. Adam bawił się z małą, i ta na niego parsknęła NADMIAREM śliny . Adam na to -Mamo fujjjj bllle, ona na mnie napluła, i ucieka, a ta moja mała dziewczyna w śmiech i ręką języka dotykała a potem Adama, i śmiech.I znowu zaśliniła rękę wycierała o adama.Tak kilka razy.

megan- mam takie same szczoteczki z nuby. Ja używam tej z włosiem już i stosujemy ciupkę pasty do zębów elmexa. Tylko ze moja panna to Zosia samosia, wszystko sama , stara się ta szczoteczką jeździć po tych ząbkach niezdarnie,a mi nie da. Za to jak zauważy ze ja zęby myje i ona biegnie żeby jej szczoteczkę dać.

Gosiaczek WITAJ,fajne zdjęcia, i butki bomba, ja muszę poszukać tez Lilii super butów, gumaczki chce jej jeszcze kupić

Agapurka MAJA Wy tak z tymi włosami eksperymenty robicie ze aż mi się zachciewać zaczyna,Zwłaszcza ze siwe już mi lśnią gdzie nigdzie.Ale najpierw Wasze poczynania pośledzę, prześpię się z tym kilka nocy i zdecyduję. Nigdy nie farbowałam włosów.
DAJCIE fotkii nowego wyglądu 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan ja myje malej szczoteczka z wlosem, polubila mycie zebow od niedawna ,moze zalezy kiedy sa bardzo rozpulchnione dziaselka to wtedy ma opory...ja te szczoteczki gumowe traktowalam jako masazer gryzak, ta malutka na palec to jak mala byla uzywalysmy a teraz ta z wlosem.
AnjaP no ja wlasnie staram sie do naturalnego wrocic po latach farbowania roznymi odcieniami a ok kilku lat czarnym.......
I mnie rozlozylo........ 😞 maz abral mala na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki za zyczenia i gratulacje 🙂

Cos naszkrobie a co, mam malego na kolanach wiec nie wiem ile dam rade

U nas bez zmien 8 zebów i ani cm wiecej 🙂rozrabia za 3, tyle co posprzatam on otowrzy oczy i znow balagan, wiele ludzi mi mowi, ze schudlam moze i to prawda jak ja sie tyle nalatam za tym rozrabiaka


nie czytam forum wybaczcie jakos brka czaus jak maly zasypia dopoludnia to ja szybko ograniam dom, pogoda jeszcze w miare to czasme wyjdziemy na podworko ale mojego juz za duzo rzeczy interesuje to jest biegania a nie odpoczynek na swierzm powietrzu

Duzo juz mówi swoim jezykiem ale tak ze go potrafie zrozumiec,
-powie i pokaze gdzie mama i tata
-powie jak chce pic lub jesc
-nio i jego najwiekszy wyczn czasem zdarzy mu sie powiedziec "eee" zanim zrobi kupke w pieluszke lub ja szbko reaguje jak on ucieka do kuchni i przytula sie do sciany to wiem ze cos sie szykuje
-podziekuje jak sie mu cos da(kiwa wtedy glowa i mowi "joka")
-tanczy i klaszcze jak slyszy muzyke jakakolwiek czy z tv czy jak puszcze mu z kompa
-jedyne gdzie umie wchodzic to sa fotele bo sa nizsze a na lozko biedak sie meczy i jak sie zaprze to sie uda ale to zadkosc

Nio i zrobil sie z niego niejadek mleko wypije tylko wieczorem przed spaniem ale to juz nie modyfikowane tylko kupuje albo w kartoniku 0,5% lub od sasiadki czasme przyniesie kozie mleko , na obiadek zje tylko jednego ziemniaczka malego z maselkiem i buraczkami, czasem jak mam to dam mu kapustke, mieska nie zje jedyne co uwielbia to spagetti na sniadanie obowiazkowo pomidorek bez chlebka albo jajecznica z pomidorkiem(uwielbia pomidorka w kazdje postaci nawet z sałatka tyle ze z teog zje oczywiscie tylko pomidor)
- nie lubi jak myje mu glowke musialam kupic ten taki kapelusik zeby mu do oczek woda nie leciala

Po prostu dzieciak ma harakter i niestety mamusie ktora jest na kazde jego zawolanie owinol sobie mnie wokol palca

Nie mam zdjatek bo jako tak nie robie ostatnio aparat zaszylam i znalezc nie moge a by trzeba bylo bo juz nie robilam od jego roczku

Nio nic ide na chwilke z nim na podworko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan Natalia tez zosia samosia sama myje zęby i ma normalną szczoteczkę z włosiem nakładam jej troszkę pasty i próbuje sama myc , jak widzi jak ja myje to też pluje hehehe


anja oj bidulko zdrowia życzę , moja Natalia to jak twoja Lilia wszędzie paluchy wepchnie i nie tylko hehehe


Maja oby końcowy efekt był rewelacyjny 😉


aguparka ja też zauważyłam ,że tu coraz ciszej 😞 . Natalia ma 2 drzemkę więc korzystam z okazji i zaglądam 😉


gosiaczek ładne buciki 🙂


jakie rozmiary bucików noszą wasze dzieciaczki . Natalia nr buta 20- 21 , jak mierzyłam nóżkę to tak 12,5 -13 cm , a jak zakładam buty 12,5 cm wkładka to wydaja się ciut za duże 🙃 nie mam pojęcia jak kupować buty, a kozaki to już całkiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka9118 wybaczamy 😜 najważniejsze ,że pamiętasz o nas i zaglądasz, rzadko bo rzadko ale jednak 😉 Super Oskar sie rozwija, a co do jedzenia to Natalia też mleko od 2 dni tylko na noc pije w dzień mało co je zupę 2 razy podgrzewam a i tak z 3 pyrki zje , za to frytki własnej roboty uwielba 🙂


Zajrzałam w pyszczek Natalii i to nie dolna 5 tylko 4 się wybiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Mąż na imprezie firmowej a ja w domu Lenka wykąpana już leży w łóżeczku ciekawe czy ładnie zaśnie 🤢 Jutro chrzciny i wygląda na to że tylko mąż pójdzie mnie coś bierze a Lenka smarkata 🥴

anjaP i MajaCh zdrówka 😘 coś w pogodzie wisi bo i ja niezaciekawie się czuję 🤢

darka pięknie Oskar się rozwija 😉

Co do mleka moja pije modyfikowane między 4-6 rano w zależności jak wstanie i przed drzemką 😉 czyli koło 13 a co do mleka krowiego to u nas lekarze mówią żeby wprowadzić po 3 roku 😮 a w Anglii po pierwszym i bądź tu mądry 😠

emilia moja nosi 19 ale kozaczki kupiłam jej 21 bo wolę większe bo czy grubszą skarpetkę założę no i starczą na dłużej 😁 i gratulujemy Natalce ząbka 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilia1 buciki zmierz w clarksie przeciez nie musicie kupowac butow tam ,a zmierza Wam dlugosc i szerokosc..
jadlam dzis pierwszy raz sushi i tym zainspirowana podaje Wam linka do przygotowania, ja mialam kupne ale sie szykuje sama zrobic:
http://www.wielkiezarcie.com/recipe53677.html
i dostalam piekny obraz od meza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejciu... Jak fajnie zaglądnąć i mieć co poczytać 😜

Dobry wieczór! 🙂

Chciałam zakomunikować,że jutro pierwszy dzień szkoły 😁 Mąż mi kupił worek na buty 😁
Olek na szczęście zdrowy, reszta familii również (co by nie zapeszyć ☺️ )
U nas pogoda jeszcze się w miarę trzyma, nadal biegam,więc nie jest źle... A i spocić się można 🙃 Mój Leń patentowany chyba znów został ostatnim niechodzącym w gronie Lipcowych 🙂 Dobrze,że na czworaka zasuwa 🙃

Gosiaczek mój wczoraj rządził na imprezie firmowej, Twój dzisiaj 😁 A my Matki Polki w domu 😠 Wpadaj jutro na Siedlce odbijemy sobie 😉
Piękne zdjęcia 🙂 Butki również. Z podobnego materiału mają w Wójciku spodnie dla chłopców, mam chęć Olkowi kupić ☺️ http://www.wojcikonline.pl/index.php?str=produkt&idp=53793&bu=L2luZGV4LnBocD9zdHI9Z3J1cGEmZGxhX2tvZ289Y2hsb3BjenlrJnByb21vY2phPW5pZSZyb3ptaWFyeT05MiZrYXQ9NA==

MajaCh i Agapurka odważnie traktujecie włosy 🤪 Ja swoich kłaków nawet boję się czesać, w słabej kondycji są ☺️ I podtrzymuję... Pokażcie nowe czupryny 😜

Megan Olek myje ząbki szczotą z włosiem i pastą nenedent-baby 🙃 Najpierw szoruję dokładnie sama, później On kończy dzieło, bo nie zawsze trafia w te swoje drażetki 😉

A dzisiaj mnie zaskoczył 🙂 Sam wykazał zainteresowanie łyżeczką (wcześniej pokazywałam jak jeść,ale było bez szału) i zjadł sobie Danonka 🙃 Sam! 🤪 No i jeszcze dziś przed kąpaniem przyraczkował za mną do łazienki, wyciągnął na środek nocnik i spojrzał na mnie... Zapytałam czy chce kupkę,a On się uśmiechnął,więc Go posadziłam na tron i zrobił sobie siusiu 😜 Chyba już łapie powoli 🙃 Oprócz tego,że w dlalszym ciągu mówi do mnie ,,TATA" 😮 A na pytanie ,,Gdzie mama?" patrzy na obrazek 🥴

Daria ja już pogratulowałam,ale jeszcze raz się dołączę 🙂

Oglądałam dzisiaj ,,Rozmowy w toku" 😁 Odcinek mnie rozje... 😁 😁 😁

Zdrówka zdechlaczkom 😘 i spokojnej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i jeszcze Emiluś odnośnie butów. Olek ma nr 21 na styk. Z tym,że kupuję 21,5, bo dziecko musi mieć pół cm luzu od paluszków,żeby stópka mogła swobodnie pracować 🙂
W sklepach z butkami mają odpowiednie miarki 🙂 Ja Olkowi kupowałam będąc z Nim, najlepiej chyba przymierzyć bucik bezpośrednio na nóżkę i pozwolić pomaszerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieeeńdobry!

A wiec tak - rozjaśniłam włosy. Filip dzielnie wziął nerwy w konserwy i jak nigdy nie przeszkadzał zbytnio.
Chciałam włoski rozjaśnić by zafarbować na czerwono, ale po rozjaśnieniu jestem ruda z pasemkami ciemniejszymi i blond co mnie pozytywnie zaskoczyło i poszukam dobrej farby rudej...bo grzechem byłoby znowu przyciemnic włosy po takich bojach z rozjasnianiem...za jakies 2 miesiące planuje zobaczyć sie w blondzie!!! A co - trzeba zaszaleć - życie ucieka miedzy palcami i nie mam zamiaru przy ostatniej godzinie mysleć że czegoś nie zrobiłam bo żałowałam.
Włosy mam grube i geste wiec jak powypadają to i lepiej bo bedą rzadsze...i tak - są suche jak wiór ale coś za coś:/

Z brunetki wyglądam tak: (Filip olał pozowanie 🙂 )


I jak tam opinie?

P.S. Filip nosi obecnie 21-22 !! Wychodzi na to że mam wielką stope w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprobuje dzis zrobic zdjecie tak zeby bylo widac, ja mam ciemnijesze od Ciebie Agapurka. No ale najwazniejsze,ze nie sa czarne 🙂 Dzis maz ma wolne wiec planujemy gdzies pojechac, moze na jakies zakupki do innego miasta bo mamusia musi sie zaopatrzyc w bielizne zimowa i do spania 😁
Moja smarkata maluchna juz lepiej dzis na szczescie 🙂 spala ze mna ,tatus w pracy mial nocke spiacá 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka nawet ładnie spała od 20 do 9 😁 no ale oczywiście dwie pobudki o 24 i 5 😉 U mnie pogoda fatalna zimno wieje i leje 😠 mąż pojechał na chrzciny a ja położyłam Lenkę spać mam nadzieję że zaśnie 🤢

Mieszkanko posprzątane obiadu nie muszę gotować bo mąż zje na chrzcinach a ja zjem co znajdę w lodówce 😜

emiliaeem u mnie właśnie otworzyli sklep wójcik ale pewnie będę tam kupowała jak będą wyprzedaże bo drogo u nich 🤢 a spodnie śliczne 🙂

agapurka śliczny kolorek i do twarzy Ci w nim 🙂

Maja czekam na foto 😉

Miłej soboty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo Dziewczyny!!!
Witam wieczorkiem, my juz po urodzinach u teścia
Wybaczcie ze tak malo pisalam w tym tygodniu ale nie bylo u Nas zbyt kolorowo
Maz pracowal jak szaleniec, nawet i do polnocy majac Nas lekko w tyłku mimo moich prosb zeby tak pozno nie siedzial
Powoli pasuje i skoro chce to niech sie spali do konca w tej firmie a inni sobie korzystali i korzystac beda nadal...

Patryk momentami byl niemozliwy a ja nerwy mialam duze, jakos sie udalo przetrwac, tyle ze znowu "zapomnial" troche wlasnego Ojca i znowu jest tylko za mna i wyje nawet jak ide do wc a ma z ojcem zostac...
Poza tym katar u Patryka nadal jest i gile z nosa ida, a mnie drapie w gardle i nosie
Ale jakos przetrwamy
No i do tego wszystkiego moja Mama ma remont w mieszkaniu i duzo do przerobienia i przygotowania zeby miala wygodnie na stare lata takze dodatkowo sie martwie zeby wszystko sie jakos poukladalo...
Postaram sie skrobnac, nadrobic zaleglosci troszke ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje Wam Dziewczyny za linki do laptopow 😁
Chyba skusze sie na tego pieska - laptop, moze na 5 sekund bedzie chociaz
tak jak myslalam ze zabawka to zabawka a najlepszy laptop Mamusi
Laptop piesek zakupiony

Dużo zdrówka dla Chorowitków!!!

Zdjecia super ale te nasze Dzieciaczki sa sliczne a Mamusie jakie laski (hehe a ja laska słonica)


U Nas mleko Patryk pije na sniadanie - 210 ml
i przed spaniem 250 ml
Plus na sniadanie kanapka, jajko, jajecznica itp itd
a na kolacje zawsze tez cos przed tym mlekiem podje (kaszka ok 17-18, czesto z owocami dodatkowo
lub same owoce jeszcze dodatkowo)
Takie mleko mam zamiar podawac do 3 roku zycia, byc moze skusimy sie troche wczesniej na krowie ale szczerze to wole jakos te z proszku


Rozmiar buta - 21 - na styk juz bedzie, pewnie na zime bedziemy kupowac na 22




Gosiaczek
- witaj z powrotem,ciesze sie ze wyjazd sie udal i wazne ze pobyliscie razem
i skorzystaliscie z zycia


magan
- trzymaj sie i nie dawaj (domyslam sie komu)
my tez mamy takie szczoteczki - ten trojpak - ale Patryk sie nimi bawi i ciora nimi
po podlogach w calym domu a potem do buzi - takze higienia na maxa ;p
a ja mu myje ta silikonowa, na poczatku myl chetnie, potem chcial sie nia bawic a teraz
mycie wychodzi srednio na jeza, czasem lepiej, czasem gorzej


anjaP
- bardzooo ciekawy ten basenik pod prysznic i powiem Ci ze jak buszuje po Allegro
to na taki nie trafilam
sliczne zdjecia, ale maz super figure


emilia1
- pytalas o me kosci
ano wlasnie "atak" wedrujacego bolu po kosciach i miesniach trwal w sumie 1 dobe i minal
nie mam pojecia co to bylo ale przeszlo jak reka odjal, oby nie wrocilo
a jak wroci to lekarz czeka...

darka
- i mnie doszly sluchy ze sie zareczylas ;p g r a t u l u j e m y !!!
duzo szczescia dla Was!!!

emiliaeem
- napisz koniecznie jak tam w szkole

Cała reszta - Pamietam o Was jak najbardziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Kupilam malej kapcie wczoraj , czy Wasze dzieci tez maja jedna stopke mniejsza? u mnie Zuzia ma jedna 20 druga 21 o pol rozmiaru, Lekarz mowi,ze to normalne,ze sie wyrowna ale wiecie co kupilam jej te kapciuszki takie wciagane a jeden spada bo jest za duzy- te pol rozmiaru, w pelnych butach tego nie widac bo sa wysokie itd. ale nie chce zeby w butach po domu biegala,a na boso nie da rady bo sie slizga i sie obawiam wypadkow.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie ale mąż wstał do Lenki rano i się nią zajął a ja pospałam do 10 😁 U mnie chłodno ale słonecznie.

wercia mam nadzieję że mąż się opamięta 🤢 no i zdrówka dla Patryczka 😘

Maja moja ma dwie równe z tego co widzę ale tak jak powiedział Ci lekarz i ja słyszałam że to normalne 😉

Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...