Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
jak nie urok to sraczka..tak mnie w pryszcze obrodziło że masakra! nie wiem co robić..na szyji też zaczeły wyskakiwać...nigdy nie miałam aż takiego problemu, czasem na brodzie mi wyskoczyły a teraz na policzkach, czole, szyji i na plecy włazi - ble! cholera wie od czego a tu nie mam polskojezycznego dermatologa, szoruje sie garnierem co dzień póki co efektu brak a z makijazu nie zrezygnuje.. ide do apteki , zapytam..Może wy coś doradzicie? Zapytam tez o coś na katar dla małego..zobaczymy cz7y dam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jejaaaa
Megan ale ludzie to glupi sa......brak mi slow i brak ich roowniez na Marcela i jego zeby! heheh pozazdroscic bo macie blizej konca 🙂
Wercia tak sobie mysle kochana i wiesz co.Z mojego punktu widzenia pozostaje Ci pogodzic sie z sytuacja z praca meza itd.bo ciagle sie denerwujesz, to nic nie zmienia i nie zmieni napewno. Tylko malego zarazisz emocjami...
Agapurka .............u nas od wczoraj katarek lekki byl dzis jest MAASAAAKRAAA!!! noc pod tytulem placzu i sprayow do noska i picia wody non stop.Nie daje odciagac tak sie drze,ze szok. I milion ruchow przy tym na sekunde wiec sie poddaje,bo jeszcze ja dziabne gdzies tym aspiratorem ale zakraplamy nosek zeby splywalo. Oczy ma czerwone popuchniete . Ogolnie to bryka jak wariat .i tak tez robila o 3.50rano! a spala z nami dzis zebym nie musiala wstawac co chwile.
i teraz sie tuli.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka a nie masz wapna zeby sie napic ? na mnie dziala jak jakies wysypki mam ale ja to mam od jakiegos skladnika zelu pod prysznic palmolive najczesciej. Wiec sie przerzucilam na nivea.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agapurka Brevoxyl , jak są to pryszcze, poczytaj sobie o nim, Mi , siostrom i znajomym pomógł wiec polecam. tylko uważaj na ubrania i posciele i reczniki, wybiela. trzeba go dobrze zmywac

a ja wczoraj przesadziłam z tabliczka czekolady na noc i od rana migrena. Wolne mam ale aż naw wymioty rwie, rwało. Na tabletkach jestem dwa defalgany wypiłam i jeszcze mnie boli

megan trzymaj sie twardo i bzdurami głowy sobie nie zwracaj.Lila tez goni marcela juz gorne 3 już prawie na wierzchu i wydaje mi sie prawą dolna 4 w kolejce.
;
Cholerne przzeziebienie drogą internetowa przeniesione na mojego meżą. Tylko on ostatnio miał kontakt z koputerem, tylko nie wiem czy sie logował na mamusiach hehehe 😁 😉. Przeszlo na adama chyba bo dzis mi tez zaczol nosem pociągać, a Lili psika od rana.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja tak na szybciutko
Co myslicie o takim laptopie?
Zastanawiam sie czy nie kupic bo Patryk bardzooo lubi bawic sie takimi zabawkami no i dodatkowo ciagle teraz wszystko nosi takze by sobie wedrowal z takim laptopem
Szkoda ze do Mikolaja daleko
http://allegro.pl/laptop-e-edu-hipcio-lub-piesek-dla-malucha-12-m-i2600804495.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie





9 wrzesnia w */be*lgii i 32stopnie c a dzis zaledwie 13,5 brrry


i ja jedyne zdjecie zrobione mi od x czasu, zauważyłam że jakoś rzadko staje w kadrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ,ale mam zaległości 🙂 postaram je nadrobić bo Natalia śpi 🙂


Po pierwsze znów mam opcje poprawnej pisowni 🤪 🙂 więc mogę wstawiać ść ę 😜

    Natalia miała 3 dni katar i poszłam z nią do lekarza i dostała antybiotyk bo strasznie gęsty katar i wchodziło już na oskrzela . Ogólnie dobrze znosi antybiotyk, nie ma gorączki oskrzela nie charczą 😮 😁 😁 więc broi na całego 🙂 Przestawiłam ja ze spaniem, zasypia o 21 wczoraj nawet dużo po 21 🙂 lecz niestety wciąż wstaje po 5 tej 😁 mam cicha nadzieję że to się zmieni 😉 a teraz idę czytać .....
agapurka2 dasz radę ja przed ciążą miałam nerwice lękową coś OKROPNEGO 🥴 LECZYŁAM SIĘ 2 LATA PÓŹNIEJ STOPNIOWO ODKŁADAŁAM LEKI BO PLANOWAŁAM CIĄŻE I DO DZIŚ JAK NA RAZIE JESTEM ZDROWA. WIEM ŻE TO JEST NAWRACALNE ALE MAM CICHĄ NADZIEJĘ ,ŻE TO JUŻ NIE WRÓCI 🙂TAKŻE TRZYMAJ SIĘ KOCHANA 😘 Natalia miała te same objawy co Filip i tak jak wyżej napisałam oskrzela 😉


wercia jak tam twoje kości ?


tedi gratuluje postępów następny dzieciaczek biega 😉


co za pogoda czytam i wszyscy chorzy Patryk i Zuzia, Aguparka ... co do maści majerankowej to cóz koszt nie wielki 2,10 zł jak u mnie więc smaruję i zakraplam sola morską a rezultatu brak 😞 faft ,że w nocy ładnie śpi i nie ma zapchanego nosa za to w dzień oddycha przez buzię


emiliaeem no kamyczki super zabawa pewnie tez lecz duży ------------------------ że trzeba uważać żeby nie wylądował w buzi 😉 😁 ja mam dość patrzenia jak Natalia wskakuje na wyro , na fotele z fotela na stół 🤢 nie wiem co by było lepsze to czy kamyczki muszę się zastanowić czy jej kupić 😁 😁


anjaP super ten basen do brodzika , muszę poszperać na allegro bo pierwszy raz coś takiego widzę 😉 🙂


wercia mi się bardzo ten laptop podoba, Natalia ma tez ale inny i ci powiem że chodzi z nim trzyma za rączkę udaje panią profesor heheh i chętnie się nim bawi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anja coś takiego znalazła http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=basen%20do%20brodzika%20&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDUQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.klubben.pl%2Fsklep%2Fdla_dzieci%2Fnauka_plywania%2Fprd%2CBASEN%2520BRODZIK%2520POD%2520PRYSZNIC%2520BABY%2520WATCH%2520WEHNCKE%2Crid%2C13654.html&ei=oOBZUOrYNM3ZsgaHroCAAQ&usg=AFQjCNFY6ZtnO7w2QrqTsTB546EFo4WP4w i szukam dalej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia/ten obawiam się ze mój prysznic do niego jest za maly 😉 pompowane boki z pewnoscia tez zmniejszaja jego objetosc w srodku do zabawy. Wyporowe sa u nas w sklepach tylko szokuja ceną ponad 100 euro. Mam nadzieje kupić taniej.
Szukalam na alegro ,nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sprawdzalam az z ciekawosci na ebayuu nas i tez nie widze niiiic. Ale Angole sa do tylu zupelnie heh
mala zasnela na chwile ale tak chrapie i czuje ,ze lada chwila sie obudzi.Dzis maz znow bedzie w salonie spal a my razem.....

Wercia a laptopik dobra rzecz......na chwile. Agapurka ja tez myslalam,ze sie odczepi od mojego. A ona po prostu nie lubi jak ja przy nim zasiadam i juz go zamyka, najpierw chciala pisac itd, a teraz po prostu go nie lubi. A swoj wyciaga zebym ja sie z nia bawila....
A my mamy vtecha http://www.bambinodirect.co.uk/Vtech_Babys_Laptop__73803/version.asp?refsource=BAfroogle&gclid=CNj5sa6HwrICFUVTfAodzDUAlQ o taki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie! 🙂

Olek znów śpi,chyba padł na noc, podczas wnoszenia do domu nawet oka nie otworzył 🙃 Zdechlaczek mój 😉
A mnie męczą zakwasy, bo zawzięcie pracuję nad szpagatem... brakuje mi jakieś 30 cm do końca,ale się ostro zapieram,że zrobię 😜

My mamy takiego laptopa http://allegro.pl/laptop-z-myszka-dla-dziecka-26-programow-polski-i2641103379.html ale szału nie ma 🥴 Mały i tak woli ten, z którego ja korzystam 🤪 A wyrwał już trzy klawisze ☺️

AnjaP zdecydowanie za mało się fotografujesz! Obiektyw Cię lubi, pięknie wyglądasz. 🙂 O Lili nie wspominam, bo to oczywiste 😜 Jest wspaniała 😘

Agapurka moja bratowa ma odwieczny problem z pryszczami i lekarz polecił jej m.in. mycie twarzy płynem do higieny intymnej 🤪 Dla mnie to był absolutny kosmos,ale jej pomaga... 🙃 Zawsze możesz spróbować. A ten Brevoxyl jak dla mnie zbyt silny... 🥴 Podrażniał twarz. Ale ja wprawdzie nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, przed okresem trzy diody ewentualnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluch zasnal.....narazie w lozeczku ale spodziewam sie tulaska w nocy dlatego juz poscielilam mezowi na dole 😜 a on i tak rano wstaje do pracy wiec przynajmniej nas nie pobudzi. Mam wrazenie,ze katarek zelzal bo wieczorem powinien sie nasilic ale temp jej skoczyla wiecdostala syropek, przed czopkami sie broni okropnie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak tak po brewoxylu niestety kremy kojące obowiązkowe,polecam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24692 miałam trochę inny w tubce ale to już dawno temu bylo,
Tez kuracja tym kremem nie trwa wieczność ja około miesiąca dwóch, efekt czysta skora, wyprysk jeden raz w miesiącu przed okresem = nie zawsze. Na początku stosowałam na cala twarz, po poprawie stosowałam tylko punktowo. Mojej siostrze po roku pomógł, ale ona miała straszna cerę.
oczywiście nic nie pomoże lepiej jak zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow agapurka swietna zabawka moja by piala z radosci bo dzwieki zwierzat sa. 🙂
emilia1 pisz wiecej to i ja bede pisac hehehe, ja juz obiad ugotowalam i w sklepie bylysmy zabralam ja na krociutki spacerek niech sie wywietrzy ten nochalek maly, teraz spi, a ja nalozylam farbe ,ktora ma zgasic te rudosci, maz mnie zastrzeli heh, on sie tak boi farbowania,ze lysa zostane , moj tata od kiedy zaczelam malowac wlosy mi tak mowil i co, mam ciagl dlugie i ciagle geste....farbowanie ich tak nie poniszczylo jak ciaza bo po ciazy to polowa ich byla ale juz odzyly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.google.co.uk/imgres?start=85&hl=en&sa=X&pwst=1&biw=1600&bih=775&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=qOuJxs6U95oZIM:&imgrefurl=http://www.semichem.co.uk/p-4440-garnier-nutrisse-foam-dark-blonde-7.aspx&docid=6arIZmXKFUtQTM&imgurl=http://www.semichem.co.uk/images/product/large/4440.jpg&w=300&h=300&ei=nPpaUOi7MMOw0QWq2oCABA&zoom=1&iact=hc&vpx=1080&vpy=432&dur=51&hovh=225&hovw=225&tx=130&ty=85&sig=105840544802031227848&page=3&tbnh=138&tbnw=138&ndsp=45&ved=1t:429,r:15,s:85,i:52
o takim teraz na kasztanowo marchewkowe wlosy.Ciekawe co wyjdzie......napewno nei czarny hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 😆

Wróciliśmy wczoraj późnym wieczorem dzisiaj czekało mnie rozpakowywanie toreb dwie pralki już poszły tylko pogoda do d..y i nie wiem jak to będzie schło 😠

Pokrótce jak było 🙂 super, pogoda ładna słonecznie w słońcu bardzo ciepło ale w cieniu troszkę chłodno no i czasem wiało 🤢 Lenka ładnie zniosła lot w jedną i drugą stronę lądowania przespała 😁

Nocki nie przespane cholerne pociągi 😠 teraz będę odsypiać tu w Polsce o ile Lenka da 😉
Zwiedziliśmy Londyn byliśmy w dwóch Muzeach no i obowiązkowo w Galerii 🙂 zakupy udane oczywiście nakupiłam Lence ciuszków i bucików zwłaszcza w Next i Primarku 😉

Na jedną noc pojechaliśmy do Peterborough do drugich znajomych tam koleżanka wyciągnęła mnie na Carbut Sanday i kupiłam Lence laptopa, dwie laleczki, buciki Clarksa, no i ciuszki niektóre z metką 😉 i to za funta albo 50p, kupiłabym dużo więcej ale nie miałabym jak się spakować 🤢

No ale wiedzę że naskrobałyście sporo 😮

tedit bardzo mi przykro, trzymaj się kochana 😘 gratulacje dla Lenki moja z kolei już tak biega że ciągle mi ucieka 😜

Dziewczyny wszystkie zdjęcia dzieciaczków super 😉 no i zdrówka dla wszystkich przeziębionych maluchów moja Lenka ma katarek ale nie jest źle kropelki zakupione w Anglii są super 😉

megan no no odważna jesteś ja tak jak emiliaeem za bardzo wstydliwa jestem ☺️ A i nie słuchaj takich bzdur bo aż rzygać się chce jak ludzie takie głupoty gadają 😠

wercia mamy takiego laptopa i jestem zadowolona 😉 ale i tak woli mój 🤢

Maja śliczny kolorek 🙂

Do wieczorka zmykam się położyć Lenka śpi już od 30 min 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witaj gosiaczek super że wypad się udał 😉 i że zakupy udane 😉


Maja ja już nie wiem co pisać 🤢 przez cały dzień tylko 3 osoby się odezwały 😞 Super ,że jestes zadowolona z kolorku, ja za to przyciemniłam i mam teraz bordo 🙂 Natalia miała dziś jedna drzemkę coś między 11,30 a 13,30 🙂 po 17 wzięła smoczek i chciała iść spać , ale ją przetrzymałam i zasnęła o 19,30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...