Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam

No i po świętach, najważniejsze że jadłam z umiarem i nie muszę martwić się o dodatkowe kilogramy 😉

McDakochana masz śliczne mieszkanko i jaka przestrzeń 😁 salon rewelacja ta zabudowa przy kominku normalnie masz dom urządzony w moim stylu. Niech dobrze się mieszka. I Paulinka zadowolona ma teraz po czym biegać 😜

a tu nasza nieduża choinka

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc0027bl.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5346/dsc0027bl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu moje Kochanie z nową zabawką uwielbia ją 😜 prezent trafiony w 100%

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/248/dsc0014md.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7922/dsc0014md.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu razem

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/dsc0015eq.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/374/dsc0015eq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

reszta na aguagu 😉

A jak u Was po świętach???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂 Dziendobry 🙂 moi goscie pojechali mozna odetchnac spokojnie 😁
Gosiaczek piekna choinka i Lenka i Ty tez :* Moja Ziolzia tez lubi 4 kolka 😁
A z nowosci, Khhhhrrreeem - krem 😁 i 2 kly jej ida chyba 2 bo to napewno, kupale strzela jeden po drugim pije jak pierwszy raz.
Swieta minely tak po prostu ,pojedzeni pod korek ale przynajmniej smacznie, az tesknie za lekimi salatkami wiec to dobry czas na diete zeby sie rozpedzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny może wy pomożecie mam problem.. chodzi o to że 5 lat temu byłam z facetem związek się skończył a on nie chce mi do tej pory oddac moich zdjęć..ma wszystkie z dzieciństwa itd. :-( co ja mam zrobić :-( w kazde święta mi się to przypomina ja po prostu nie mam pamiątek ..znów się mam prosić a on będzie mi się śmiał w twarz?

a oto Marcel darciuch u babci

http://www.youtube.com/watch?v=sqcFwGFIw3g&list=WL379768296AB4BC0E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Gosiaczek dziękuje 🙂 i też masz piękną choineczke jak my wszystkie tutaj 🙂 i Lenka ślicznotka jak zawsze

Megan mam orbitreka, jak mi go mąż przyniesie od teściowej to wrzucę zdjęcie jak wygląda, nie pamiętam firmy ☺️ ale to był dosyć dobry sprzęt, dałam za niego chyba 1200 czy 1300, pocieszyłam nim się miesiąc i zaszłam w ciążę 🙂 potem po porodzie troszkę jeździłam ale też nie za dużo bo ponoć jak się karmi to nie powinno się ćwiczyć, a potem to już Paulinki zabawki i łóżeczko spowodowały że trzeba było go wynieś do piwnicy 😞 teraz w końcu jest na niego miejsce także mam nadzieję że się w końcu zmobilizuję 🙂 może jakoś razem damy radę?? 🙂
a Marcelek tak zawsze jest przesłodki, taki usmiechnięty pyszczek ma, kochany mój zięć 🙂
co do zdjęć, hmm nie wiem co Ci poradzić, ten facet to chyba jakiś (przepraszam) nienormalny i niedorosły jest, jeśli się zachowuje tak jak piszesz, przecież to Twoja własność, co za dupek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda ja odbiega zakupiłam miesiąc prze tym jak dowiedziałam sie o SM cieszylam sie jak głupia pózniej miałam już problemy z chodzeniem więc nie jest używany stoi u Marcela w pokoju ale ważne ze teraz jest już dobrze modlę sie żeby tak już zostało to ciężkie żyć wiedząc ze sie to ma trzeba sie nauczyć tego tak naprawdę człowiek sie nie godzi z tym tylko uczy sie jak z tym żyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meagana nie masz zaleceń żeby ćwiczyć? mojej kuzynce co też ma sm lekarz jej powiedział żeby sobie kupiła rowerek i jeździła w domu jak najwięcej żeby mięśnie się ćwiczyły....

a moja mama 4 lata temu miała guza na śliniance wycinanego i wczoraj się dowiedziała że odrasta;( i znów biopsja i operacja 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej zagladala bym wiecej ale jakos na tablecie nie potrafie sie odnalezc a tym bardziej wkurza mnie pisanie na dotykowej klawiaturze, kwestia przyzwyczajenia do klawiatury i laptopa

Zdjecia sa tylko niestety na tablecie i dodalam 3 na FB a w 1 dzien swiat poszlismy do Plazy na plac zabaw i tam Adi robil zdjecia ale wszystko na tableta zrzucil jak bede miec cierpliwosc wrzuce na FB bo tam trzeba miec anielska cierpliwosc zanim sie zaladuja

W Wigilie maly nie zjadl nic ze stolu ani zupa, ani ziemniaczki i kapustka juz nie mowiac o rybce siedzial na kanapie i czekal na nas az my zjemy

Przed swietami poszlismy do fryzjera, maly juz nie jest Szopenem cud ze sie dal przekupiony myszka co sie smieje ja tez odwazylam sie i scialam wlosy calkiem mam teraz krotkie a tyle chodowalam i zmienilam kolorek na taki dziwny zwane Burgundem :P

w 2 dzien swiat siedzialam caly dzien sama bo Adi chcac nie chcac musial isc na 12h do pracy 😞

Teraz to ja rozumiem juz Wercie ze wciaz ma sterty prania teraz to ja sie nie potrafie pozbyc sterty z lazienki a pralka ma ogromny wsad a wciaz przybywa

Z rodzicami sie troche pogodzIlam ale jeszcze na neutralnym gruncie ich traktuje

Maly dostal: Mule z IKEA, statek Arka Noego, i drewniany maly traktor z przczepa(chrzestna lubi drewniane zabawki jej corka ma wszystko z drewna od kuchni zabawowej po sklep)

Ehh i przepadnie mi bilet za 1 zl do AquaParku bo wazny jest do 31 grudnia i tylko w dni robocze a dzis juz piatek nio coz mowi sie trudno i tak byl tylko jeden jakby byly dwa to co innego

Dzis znow siedze sama, ja wam powiem ze dostaje juz "pierdolca" wciaz sama nawet jak Adi ma wolne to ja zapierniczma w domu a on wyleguje sie i ani drgnie do Oskara tez juz sie malo kiedy zbliza, zreszta Oskar wciaz przy mojej nodze nie odstepuje mnie na krok nawet do lazienki idzie ze mna

Sylwester spedzamy w domu maly do 22 pospi a potem niech szaleje, mielismy isc do kuzynki bo ona w ciazy to i tak nigdzie sie nie wybiera ale niestety zachorowala zapalenie oskrzeli i nici z spedzania w towarzystwie

A ja po swiatecznym obzarstwie nie mam zamairu sie odchudzac przez caly rok tyle schudlam ze teraz to moge 2 kg w te czy we wte nie zrobi mi roznicy a wszystkie slodyczde co oskar dostal to ja zjadam bo mu nie wolno a Adi slodyczy nie lubi 🙂

Trzymajcie sie cieplo bo pogoda nie za fajna latwo o przeziebienie buziaczi :* wpadne znow jelsi bede meic cierpliwosc do tableta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Wczoraj wieczorkiem już nie zajrzałam bo musiałam trzy schematy narysować i zeszło się 2 godziny bo ja bardzo dokładna jestem 😉

McDa zdrówka dla mamy kurcze tak to jest z tymi guzami moja ciocia też miała i niby wycieli ale zawsze się martwi ze powróci 🤢

Zajrzę później bo już krzyczy moja terrorystka 😁

magan co do tego chłopaka a jesteś pewna że ma te zdjęcia? Jeśli ma partnerkę to może je wyrzucił. Nie wiem co poradzić a jeśli je jeszcze ma to po co mu one zachowuje się jak gówniarz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa jak na razie musze się wygrzebać z poprzednich rzutów...bo jak jezdze na rowerku to słabiej widze nasilają mi się drętwienia..a poza tym jak tam twoja kuzynka? ja mam rezonans w lutym czy choroba się zatrzymała czy postępuje. Trzęse gaciami jak nie wiem a jeszcze miesiąc mam czekać.

co do mamy to bardzo mi przykro wiem że się martwisz..pierdolone choroby że tak brzydko powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie od rana do nocy zbiór pieczarek bo hala nam wyszła buuuuuuuuu dodam że to jest jedna półka a jest ich 5 w górę po obu stronach czyli 10 bo jezdzi się ja takich wózkach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/dsc0096cj.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7956/dsc0096cj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej dziewczyny nie obijać się tylko pisać 😜

A ja byłam dzisiaj z mężem na zakupach oczywiście zakupy Sylwestrowe i cały alkohol na naszej głowie 😉 z Lenką została siostra z chłopakiem i tak się zasiedzieli że o 22.30 wyszli 😁 a Lenka miała jakąś wieczorną głupawkę i zasnąć nie chciała padła po 22 😮

megan śliczne pieczarki 🙂


Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze ja nie wiem co się dzieje ostatnio z moim dzieckiem, o 18-19 już bardzo śpiąca, prawie zasypia na stojąco ale nie zaśnie za cholerę, zasypia od tygodnia o 23, już mam dosyć bo 3 godz usypiania i nic w domu nie mogę zrobić.. nie wiem czy nie zrezygnować z jej drzemki koło południa, ale i tak spi tylko 30 minut, skąd ona bierze tyle energii?? 😠
ale przynajmniej odkąd mieszkamy w nowym domu i ma swoje łóżko a nie łóżeczko to przesypia całe noce 🙂 łóżko ma złączone z naszym, jest troszkę niższe, czasami raz, dwa tylko poszuka mnie rączką, jak nie umie znaleźć to zawoła mama 🙂 chwycę za rączkę i śpi dalej 🙂 i ja w końcu mogę spać w nocy, nawet herbatki już nie chce, a piła kilka razy w ciągu nocy 🙂

hehe Megan współczuję 🙂 ja w tym roku kupiłam sobie grzybnie (chyba tak to się nazywa-jedna skrzynka z pieczarkami) i codziennie, nawet dwa razy dziennie czasem bylo trzeba zbierac, rosły jak nie wiem co.... ale potem cały rok pieczarki w domu bo zamroziłam sobie dużo 🙂 a to Ty masz tyle grzybków?? Ty je zbierasz?? 🙂
co do kuzynki, to wstyd się przyznać ale nie wiem, wiem że jej się leki kończą chyba w kwietniu, tzm umowa z nfz jej się kończy i nie wiem co dalej... ale jakiś czas temu (z 4,5m-cy temu) była w szpitalu bo miała rzut na obie nogi i tak nagle, ale na szczęście śladu po rzucie nie ma... tylko ona chyba jest w gorszym stadium niż Ty, późno to wykryła bo uaktywniło jej się po porodzie, tylko cały czas myślała że to powikłania po znieczuleniu bo rodziła ze znieczuleniem (do kręgosłupa) i ten zastrzyk uaktywnił jej sm.. miała jakiś roszczep też ponoć w kręgosłupie o którym nie wiedziała i lekarze nie powinni jej dawać tego znieczulenia... chodzi normalnie ale my widzimy różnicę, czasami się zatoczy (ma tu już 4 lata-tzn tak długo wie o tym), ale generalnie żyje sobie tak jak my 🙂 jest bardzo fajną i wesołą babką 🙂 co prawda waży chyba z 40 kg, chuda jak patyk a nogi 🤔 ale ona zawsze była szczupła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja objawy typu drętwienia miałam 7 lat temu a po ciąży przestałam chodzić i ręką lewą nic podnieść nie mogłam teraz też się zataczam czasami ale ja miałam 4 rzuty w ciągu pół roku. Czuje dolegliwości i słabszą rękę nogę ale tylko troszkę. Lecze się od września myślałam ze się nie ma rzutów jak się leczy. Teraz jest okres kiedy ja je miałam 🤢 i trzęse gaciami.

mnie też się wbijaki między kręgi bo chcieli mi założycz ZOO po 20 h porodu i się nie udało więc po 23 h była cesarka też między kręgi


co do pieczarek to mamy 7 hal produkcyjnych z jednej hali zbiera się kilka ton na całą grzybnię bo są 3 wysypy mamy pracowników ja ważę grzyby po 4 i 5 kg w skrzyneczkach

wczoraj mi mąż powiedział że nie wierzy że mam SMa bo poszłam do pieca przemysłowego bo kopciło siię trochę i było czuć..więc pomyślałam sobie no to może ja wrzuce węgiel i wrzucałam go łopatami śniegowymi no i nie wiedziałam ile i jak się okazało to wrzuciłam 0,5 tony :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek napisał(a):
Jej dziewczyny nie obijać się tylko pisać 😜

A ja byłam dzisiaj z mężem na zakupach oczywiście zakupy Sylwestrowe i cały alkohol na naszej głowie 😉 z Lenką została siostra z chłopakiem i tak się zasiedzieli że o 22.30 wyszli 😁 a Lenka miała jakąś wieczorną głupawkę i zasnąć nie chciała padła po 22 😮

megan śliczne pieczarki 🙂


Dobranoc 😘


Marcel zasnął o 23 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka ok tylko mleczko o 5 i spała do 8.30 🙂 Mąż poszedł do pracy a ja biorę się za porządki 🙂

McDa moja od Wigilii budzi się raz między 4.30 a 6 daję mleczko i śpi dalej nawet do 9 🙂 Co do wieczornego zasypiania najpóźniej chodzi o 21 ale wczoraj to nie wiem godzinę ją usypiałam tzn. ona w łóżeczku a ja kładę się na sofie 😉 i jak zaśnie to wychodzę ale wczoraj coś pobudzona była 🤢 Jej mało Ci śpi w ciągu dnia moja max. do 2 godzin 😉

megan to Marcel jeszcze lepiej ale on tak zasypia czy to taki wyjątek jak u nas?

a co do Lenki to jakoś tak od Wigilii jest na "nie" nie chce się ubierać, tej piosenki nie chce, spać nie chce, tego nie chce no masakra ale myślę że to taki etap 🤢 Więc walczę z jej "nie" i stawiam na swoim 😜

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej sprobuje cos napisac na tablecie moze wyjdzie i dodam i sie nie wkurze

McDa to pozne zasypianie to moze efekt nowego mieszkania i otoczenia, Oskar tez przez miesiac mial problem z zasnieciem 3h wkladalam go do lozma w efekcie usypial mi na kolanach przy tv po miesiacu jak gdyby nic zasypial od razu po butli i nie rezygnuj z drzemki takie male dzieci jej jeszcze potrzebuja , to wykp ja juz o 18 i poloz do lozeczka i jeden dzien zobacz czy zasnie i sie nie obudzi za 30 min, ja juz od pol roku klade Oskara spac miedzy 18 a 19 i czasem zasnie od razu a czasem dopiero po 20 ale rytm dnia ma zachowany z drzemka 30 min ok 12 bo wiecej spac nie chce

troche mi tnie wiec jak sa jakies bledy w pisowni to przepraszzm ale juz wracac sie niechce,

zla nestem bo Adi w nowy rok idzie na 6 do pracy a mial miec wolne tylko ze kolega przyniisl L4 i ktosmusi isc czyli pewnie pojdziemy spac po 1 ostatnio nie mam pozytku zadnego z tego mojego chlopa(wiecie o co chodzi) 🤨

Ok juz koncze bo zarazstrace cierpliwosc Oskar ma isc spac a Adi puszcza muzyka na full nikt njekwapi sie by posprzatac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka no to słabo że Adi musi iść do pracy kurcze tak samemu siedzieć w Sylwestra 🤢 Pobaluj z Oskarkiem 😉 a co do tego ze Adi nie pomaga kurcze niby mówią że faceta trzeb sobie wychować ale dużo zależy od tego co robił u siebie w domu, mój np. lubi porządek bo zawsze miał taki w domu rodzinnym i miał obowiązki i ja teraz mam naprawdę dobrze on potrafi całe mieszkanko posprzatać (oprócz WC) Dzisiaj np. Ja posprzątałam całe mieszkanko i zostało mi tylko poodkurzać i umyć podłogi a tu mąż wraca z pracy i co bierze się za odkurzania a ja idę obiadek szykować 😉
Wybieram się dzisiaj do Galerii z siostra a mąż zostaje z Lenką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie o 22 on na siłe otwiera oczy bo nie ma czasu spać...co do sprzątania...mój maż był nauczony że matka zrobi posprząta popierze więc jak się rozbiera to np. spodnie tam gdzie stoi to podepta i iidzie dalej wszędzie kawa rozlana skarpetki po całym domu buty z błota na kaloryferze bo są mokre w środku mój mąż nic nie robi w domu jednym słowem ..tak go matka wychowała i walcze z tym 4 lata ale on nic nie kuma ma inne przekonania wpojone jak na przykład ja chce wyjść to on mowi ze teraz nie wyjde bo on musi wyjść a ja gorsza jestem od niego? moje potrzeby są mniej ważne? no ale to wzorce wzorce i jeszcze raz wzorce i tego się nie wypleni jego mama nigdy nie wykonywała prac innych poza wychowaniem dzieci praniem sprzątaniem i byciem wizytówką...mnie się takie życie nie podoba i na nie się nie godze...jak trzeba dołożyć pół tony węgla to biore łopate i dokładam jak trzeba wjechać paleciakiem a 600 kg grzybów to biore i wjezdzam ja chce innego życia a on nauczony że do kobiety należy to...to...to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darka kąpię ją między 19 a 20, czasami prędzej a i tak zasypia o 23...

Megan mam wrażenie że piszesz o Paulince, z tym otwieraniem na siłe oczu 🙂 ledwo chodzi ale spać nie pójdzie, leży, oczka się zamykają to zaczyna siadać i uciekać, albo śpiewać, klaskach, bawić się nogami, wszystkim co znajdzie obok, no masakra 🙂 wszystko byle nie spać... 🙂

Gosiaczek zamień się mężami chociaż na tydzień 🙂 mój niby nie lubi bałaganu ale sprzątać też nie... sporadycznie coś posprząta 🙂 a teraz ma drzemkę już od godziny i nie mogę go wyrwać żeby przykleił listwy i zajął się na chwilę mała, zaraz mała do niego zaprowadzę to od razu wstanie jak zacznie po nim skakać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zakupy średnio udane 3 godziny chodzenia po sklepach i kupiłam sweterek i top 🤢 masa ludzi wyprzedaże sa ale słabe 😠

megan no widzisz dużo z domu się wynosi, ja mam brata 23 lata i się śmieję że z niego kobieta pożytku nie będzie miała 🤢 bo moja mama mu jeszcze kanapki szykuje, sprząta pokój itp. a po pracy wraca do domu zjeść i do kumpli i nic go nie interesuje 🤢 A co do wychodzenia to mój tylko się pyta gdzie,z kim i jak długo mnie nie będzie (choć i tak rzadko sama wychodzę) ale jak idę na zakupy to "lubi" jak są udane bo wtedy mam świetny humor 😜 🤪

McDa oj dobrze z nim mam 🙂 ale ma to co każdy facet jak ma coś zrobić np. przykręcić itp. to muszę sie naprosić i wszystko przeciąga się w czasie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a najlepsze jest jak wsadzam go do łóżeczka dostaje butelke mleka i po wypiciu przeważnie usypia sam a jak nie to chwyta się szczebli i woła szeptem TATA TATA TATA leje z niego wtedy mama go wsadziła to ojca woła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiu u nas jest wlasnie na odwrot Adi choc nauczony slrzatac i gotowac to i tak nie bedze teg robl tak sie przy mnie rozleniwil ze przychodzi z pracy ciuchy jak u megan po wszystkich kontach, w kuchni dopoki nie brakuje talerza badz widelca to sie nie pokwapi posprzatac wiec 2x dziennie ja to robie, Oskarem sie nie zajmujs bo Oskar od razu w ryk jak ma tata sie z nim pobwic wiec jednym slowem mam przerabane

magda to nie wiem co ci poradzic wprawdzis Oskar zasnol przed chwila ale dzis mial 2 drzemki

jutro strajkuje i nie robie obiadu niech sie moj chlop wkoncu ruszy dzis caly dzien na kompie gra juz mam tego dosyc a mi zabrania bo moja gra zrzera duzo transferu a go malo

przez 2 dni marudzil ze nie ma piwa a ja dzis wyciagkam z szafki ostatnie w dodatju jeszcze w foli i sie nie podziele nie sprzata bo wedlug niego w szafce byla sama foli po 4 paku to niech ma nauczke

Ide sie nim delektowac i powkurzac Adiego dobraNoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...