Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Emilia- Jestem na urlopie wypoczynkowym i niestety od 2 lutego wracam do pracy. Z Milo zostają teściowie. Już się boję i dlatego nie myślę za dużo o tym, staram się jak najmilej spędzić te ostatnie dni. Gratulacje- 2 ząbki to już jest coś...można porządnie ugryźć. Twój syn to już młody mężczyzna, bardzo podobny do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia1gratulujemy u nas nadal czysto choc dolne dwie 1 cos takie bardziej napuchniete Aaa i masz racje ja chyba tez i w efekcie kupie biszkopty i po sprawie bo boje sie dac blyskawiczna bo ona pewnie na mleku krowim jest albo z dodatkiem jakiegos mleka

anjaP ty masz krzeselko chichoco czy jakos tak jest fajne?ja sie zastamnawiam bo teraz wszystko spadlo spacerowka, krzeselko nio i fotelik trzrba to jakos porozkladac bo zbankrutujemy choc rodzice adriana obiecali dac w lutym kase na jedno z tych 3 "zabaweczek"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia- super,że Ci zasypia przy odkurzaczu. U nas jak tylko odkurzamy Milo drze się ile sił w płucach.
Cieszę się, że z piersią już wszystko dobrze. Musimy uważać.
...co do zupek zawsze gotuję na dwa dni.
Dzisiaj pierwszy raz podałam mięsko (słoiczek- dynia z indykiem), i jeszcze nigdy tak szybko obiadek nie zniknął.

Wercia- ja daję błyskawiczną kaszę mannę. Na początku gotowałam na wodzie i dodawałam do zupy, a teraz wsypuję pod koniec gotowania (na razie jedną łyżeczkę gdy gotuję porcję na dwa dni)

MajaCh- Suzanna wygląda cudnie w Twoim kapeluszu. Latem będziesz o niego musiałam ostro powalczyć. Zdolna z Ciebie dziewczyna, zwierzaczki super.

Dzisiaj Michał powiedział mi, że słyszał jak Milo mówi ma ma. Wcześniej też słyszałam, ale to tylko gdy ostro zawodzi....ma...ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia no to nasze gratulacje 🙂

tedit ucałuj w dupkę Lenkę od cioci 😘 no a my nie toniemy w ślinie wiec na ząbki jeszcze poczekamy 😜

ewa ja też słyszałam jak moja powiedziała ma ma ale to raczej przypadek bo ona dużo dziwnych dźwięków wydaje np. ba ba, a dzisiaj to tak dziwnie sie wydzierała kasłała przy tym no myślałam ze gardełko sobie zedrze ale widocznie jej sie to podobało 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia !!! gratulacje dla Natalki 🙂kurde a u nas szczerbaty usmiech kroloje i nie wyrabiam sliniakow zmieniac hehe
a ja chcialam Zuze przetrzymac do 22 a ona na macie sie bawila i chwila oczy zamkniete 21.10 musialam ja zaniesc do lozeczka i ta wdziecznosc w oczkach hehe
Ewa moj maz tez Michal 😜 to cudownie ,ze Miloszek wola mama u mnie kroluje tiatiatiatatatata itd. a zwlaszcza jak pojdzie do pracy i ona go szuka!!!! No wiecie co.....jestem zazdrosna bo mama to tylko mamabubu czyli jesc daj matka hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie mogę sie od was oderwać 🙂 ewa73 ano nie mam lekko już chyba z miesiąc takie cyrki mam ze się budzi 😠 wszystko znoszę cierpliwie , jedzenie w nocy 2 razy 🙂, wkładanie smoka 🙂 przykrywanie jak sie rozkopie 🙂 ale to zasypianie na noc i po 30 min pobudka to mnie lekko wkurza 😆 no ale już śpi więc jeszcze raz dobranoc


kurczę jeszcze odpowiem 😉 ja jeszcze używam gondole 🙂 Super że dzieciaczki tak cudnie gaworzą moja Natalia zamilkła 😲 tylko wzdycha jak piesek eeehheeeeee 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nio kurcze ludzie jak ja chce dac oklaska to nie moge ktos mnie uprzedza 🙂

ewamy z racji braku odpowiedniej spacerowki jeszcze upychamy w glebokim choc ja mam wozek typowo wiekszy od tych standartow ma on dlugosc 90 cm ale on uwielbia w nim siedziec w kuchni jak ja cos robie to go tma sadzma i dziecko szczelsiwe siedzi juz prawie bez podparciawywija sciaga z stola podkladki wierci sie szuka wszystkiego nozek przede wszystkim

Gdzie moje maniery pora sie pozegnac ide lulu glowa bolala ale po Apapie przechodzi buziaczki do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Ewa ja juz chyba z Zuzia pojde do kina jak ona podrosnie heheh my tu sami jestesmy ,a znajomym dziecka nie zostawie przez moj kaprys 😁
Dziewczyny znacie kogos z Lodzi??? kolezanka zamiescila wpis na FB :!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potrzebna krew dla 2 dniowej dziewczynki podłączonej pod płuco-serce. W woj. łódzkim nie ma ani jednej jednostki AB(-) lub 0(-) !!!!!! bez krwi Konstancja nie ma szans. Chętnych prosze o zgłoszenie się do stacji krwiodawstwa w łodzi przy ul. Franciszkańskiej 17/25. Krew oddajemy na Konstancję Mosińską która leży na OIOM Matka Polka noworodek.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewa ja zawsze ćwiczyłam sobie w domu, jeździłam na rowerze i biegałam wieczorami ale od czasu ciąży się rozleniwiłam i jakoś nie mogłam się zmotywować do ćwiczeń wiec siłownia jak poprawi mi się kondycja to pochodzę na jakieś zajęcia np. płaski brzuch, zumba i takie tam 😜
Ja na spacerówkę przechodzę na wiosnę 😁 gondola ma 80 cm a Lenka 68cm wiec jeszcze sie mieści 😁
Do kina uwielbiamy chodzić ale jeszcze od porodu nie byliśmy wiec najwyższy czas 😉
Cholera ale wieje 😠

MajaCh
jej ja nikogo nie znam biedna mała mam nadzieję ze szybko sie ktoś znajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majaaa dobrze ujęłas sprawę gotowania, tylko jak dziewczyny mają pewne źródło
(choć z ogródka też nie wiesz co w ziemi jest i czy dana marchew nie ma azotanów za dużo)
atestowana szama daje 100% pewności, że masz co na etykiecie ale ...
jest wyjałowione gotowaniem i wzbogacane witaminami z proszku, więc słabiutko wchłanianymi, choć nie wszystkie witaminy giną w wysokiej temperaturze (C sztuczna zawsze)ja kupuję słoiczki, by jelita ćwiczyły na nowościach, by smakowo małego uczyć, a kupuję sklepowe,
te właśnie bez atestów by jednak ten organizm miał styczność z chemią jako taką, bo co potem walnę po roku pomidora pryskanego i mi mały dostanie wstrząsu anafilaktycznego 😮 😮 przynajmniej tak staram się to jakoś pogodzić 🙂


AnjaP jak walnełyście o tym SPA to sobie pomyślałam, że może faktycznie się kopnęłaś
zapisałaś do SPA i wlazłaś do jaccuzi zamiast wanny dla rodzącej, a potem "rachuneczek dla Pani" 😉 a poważnie to grubo policzyli, no ale dla spokoju sumienia i zdrowia dziecka pieniądz nieważny 🙂

Emilia ja dodawalam manne normalnie do mleka szykowanego jak zawsze,
wiec normalnie robilam mleczko jak zawsze plus te lyzeczki mannej 🙂
Intuicyjnie Kochana, jak zrobisz bedzie dobrze 🙂 nieprzewitaminujesz małej z pewnoscia, a jak zrobisz za "chude" da Ci znac po godzinie, że w brzuchu burczy 😉
Gratulacje ząbków !! Twoja córa ma w tym samym czasie co mojej wyrosły xD

MajaCh ukryta artystka -super !
0(Rh-) to jedna z rzadszych grup (AB (Rh-) najrzadsza 🤢 )... ma ja mój mąż i Maksio, ale do Łodzi nam daleko :/


Ewa73 gratuluje kina, my też zaliczyliśmy już seans jeden ,a film jak? polecasz? 🙂

Dobra zmykam spać, wszyscy w domku już śpią,a mnie stres męczy i wiercę się co noc 😞 niech już będzie po przyszłym weekendzie 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...