Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
I ja witam

Takiej temp jeszcze w tym roku nie mielismy w mieszkaniu od rana prawie 30 stopni
W cieniu na dworze 33
Wczoraj po poludniu zrobilo sie u Nas pochmurno i wahaliśmy sie czy pojechac nad wode ale sie zebralismy
Zajechalismy, zaszlismy a tu jakby wlacznik zadzialal 😜 😜 😜 😜 slonce zaswiecilo na maxa 🙂

Dzis bylismy w kosciele, potem Patryk poszedl spac, jak sie obudzil biore go na rece a ten rozpalony jak piecyk - 38,8 poza tym zadnych objawow
dalam mu Nurofen to mial teraz 37,5
Byc moze to przez zeby bo jak wsspominalam to ma 3 wielkie buly w buzi 😞

Aha no i dzisiejszy dzien powital mnie migrena ale wzielam tabletke i na szczescie przeszlo

emiliaeem
- kac 😆 haha wczoraj myslalam wracajac znad wody ze teraz bym nie mogla spic sie bo bym chyba oszalala przy dziecku 🙃 🙃 🙃 🙃

emilia1 - - ech widze ze burzowo u Ciebie, niestety czasem nie da sie do konca przewidziec pogody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Dzień zleciał nie wiem kiedy upał i duchota u nas 34 w cieniu 🤢 no ale byliśmy u teściów wiec mogłam odsapnąć bo teściowa zajmowała się Lenką 😜 Teraz u nas burza i leje 😉 i mam nadzieję że choć troszkę powietrze się zmieni bo nie ma czym oddychać 😉

Lenka znowu walczy z zaśnięciem no ale pewnie jej gorąco choć w domu nie ma tragedii.

wercia oby temp. spadła Patrykowi 😘 kurcze 30 stopni w domu masakra może jakiś wiatrak kup ja bym nie zasnęła w takiej duchocie 😉

megan ja już pisałam tu wcześniej że my też zamontujemy klimę bo tydzień takich upałów może wykończyć a mąż już mówi mi że jutro w pracy będzie miał telefony o klimę 😉

No i dzisiaj finał to aż grzech nie obejrzeć 😜 komu kibicujecie bo ja Włochom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobiety
Melduję się po powrocie, córa odstawiona teraz zobaczę ją aż ostatni dzień sierpnia !
Na działeczce było tak cudownie, 30 stopni, weranda, wiaterek, cisza spokój i zarąbisty grill, własne warzywa i kompletna samowolka ehhh! jedyna wada, komary (!), których mimo ,że mnóstwo wody, w Szczecinie praktycznie nie ma ,bo je wytruwają w zalążku . Także jestem mega pogryziona ale szczęśliwa.

Z postępów Maksik praktycznie sam je łyżeczką, tak zabawnie to robi ,dużo rozlewa(ale tu przeszkadza jego mały defekt) ,ale ładnie już mu to idzie 😁


Agapurka Filipek zdolniacha, gratulacje, a Tobie samozaparcia z siłką 😉

Oskarku sto latek mały smyku, chowaj się zdrowo i radośnie !

Maju bardzo apetycznie wyglądający tort!!

Olunio i Marcelek ostatni miesiąc do wielkiego dnia, buziaczki od cioteczki :*

Tilii śliczny awatarek 🙂

Zmykam odpocząć po tych 7h w samochodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u Nas tez zrobilo sie burzowo, zaciagniete niebo na maxa i wala blyskawice

Patryk teraz wcina mleko z butli

Martwie sie bo o 19 dalismy mu Nurofen a teraz po 20 mial 39,1 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Dotklam go w te buly w buzi to sie rozwrzeszczal
Nie wiem czy to zęby czy co, mam stracha przed noca i jutrzejszym dniem
Dobrze ze mąż jest ze mną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia ,a 3dnioweczka juz byla?
My mamy jutro szczepienie..jeszcze nie wiem na ktora,moze przeloze dzien lub dwa zobacze jak sie Zuzia bedzie czuc bo tez zeby ida.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U mnie wczoraj popadało i pogrzmiewało a powietrze było super ale dziś znowu duchota 🤢
Nocka taka sobie wstawałam do Lenki o 1.30, 3.30 i 6 spała do 8 😉 A ja nie mogłam się zwlec z łóżka 😉
wercia i jak Patryk dzisiaj mam nadzieję ze lepiej 😉

Jeszcze trochę i będę pisała sama ze sobą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U Nas burzowo, w nocy byly 3 burze i wiatrzysko straszne
Ale temp. spadla minimalnie i wstalismy cali spoceni jak swinki
W domu 28, na dworze 27

Patryk nadal goraczkuje po Nurofenie ma ok 38 -38.5 - to chyba za duzo, powinien miec mniej
Czy Wy tak tez mialyscie jak dzieci mialy 3-dniowke
Na wieczor przejde sie z Nim do poradni bo martwi mnie to ze po leku nie spada temperatura za wiele

emiliaeem
- w takim razie zycze wiele cierpliwosci i energii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


u mnie nocka super cała przespana, mleczko o 5 i pojechałam do pracy 😉


wercia teraz u ciebie burzowo, niestety u mnie po burzy wciąż duszno i pot leci po dupie 😎ale to w końcu lato 😎 Natalia miała 3 dniówkę teraz jak pamiętasz pisałam temp dochodziła do 40 stopni najgorszy był 2 dzień w nocy non stop 39,8 i robiłam jej zimne okłady na kark , na 3 dzień juz mniejsza temperatura a na 4 wysypka i już bez temperatury, no i na 5 dzień już szalała 🤪


emiliaeem upał czy zimno do kawy coś słodkiego zawsze muszę mieć 😉 dziś już pól paczki ciastek cynamonowych zjadłam 😜


kinga no to gratuluje postępów, Maks jest chyba pierwszy, co sam próbuje jeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem powodzenia heheheh
emilia1 ja tez 😁 kawa i ciacho uwielbiam,a dzis tych kaw juz kilka poszlo i one mnie przy zyciu trzymaja ,a cierpie bo ciastek nie mam w domu ,a deszcz pada 😠
a tak poza tym jutro ta szczepionka.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po lekarzu
No i mamy przyczynę wysokiej gorączki - to nie 3dniowka a angina podobno przypadłosc ciepłych dni
Gardlo i migdalki ma oblozone
Antybiotyk
Dobrze ze poszlismy bo by sie meczyl z ta goraczka i byloby coraz gorzej

emilia1
- ja tez musze miec cos slodkiego, kurczeeee no i to widac potem 😠

MajaCh
- powodzenia na szczepieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie tez po tyłku spływa pot 🤢 Od 15 byłam u mamy wiec mogłam sobie odpocząć od duchoty u mojej mamy jest chłodniej niż u nas i przynajmniej nie musiałam szykować obiadu 🙂

Lenka szybko zasnęła no ale od 14 nie spała 🙂

maja emilia i wercia ja tez tak jak wy do kawy muszę mieć coś na słodko a poza tym ja uwielbiam słodycze 😜

wercia zdrówka dla Patryczka oby angina szybko minęła 😉

emiliaeem daj znać jak to jest mieć piątkę maluchów 😁

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No więc dziękuję Bogu,że ten dzień dobiegł końca ☺️

Otóż piątka dzieci to mało, później dobiło jeszcze dwoje 🙃 Łącznie szczęśliwa siódemka i całe szczęście,że byliśmy na wsi, bo w domu chyba bym zwariowała 😮
Basen uratował nam życie, dzieciaki pluskały się większość dnia 🙂

Wercia Olkowi też tak opornie spadała temperatura przy trzydniówce 🙃 Także to chyba normalny objaw... 🤨 Z tym,że mi lekarz polecił Paracetamol Hasco- podobno lepszy 🤨...
A Olka tak zrąbały komary,że cały jest w czerwonych premplach! 😠 😮 Smaruję pudrem w płynie i podaję Calcium, jeśli nie zniknął guzki zapewne udamy się do pediatry 🥴

Zmykam spać... 😘 Spokojnej... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczuszki , to dzis ten piekny dzien sie zdazyl rok temu juz 😁 musze jednak sie pouzalac, dziecko mi cierpi w nocy nie wiem co jej jest...znaczy pierwsza rzecz to zabki,ktore tam sie "DZIEJA" a druga to chyba cos z dziennych posilkow jej zalega w brzuszku i placze, jeczy, wedruje, i widac naprawde,ze cierpi. Gazuje przy tym troche, dzis dalam jej o 1wszej espumisan, nurofen w syropie i nakarmilam i spala ale z przerwami co ,mniej wiecej ,pol godziny....
Eliminuje wiec mleko Aptamil ,zastapie kozim plus witaminki dla niej, dzis tez to szczepienie wiec powiem lekarzowi,ze zmienilam mleczko na te dla roczniakow i chyba nie sluzy..jednak jak to mama, wiem,ze musze liczyc na swoja intuicje bo ja wiem co Zuzia spozywa w ciagu dnia...teraz biedna odsypia nocke. I co ciekawe w dzien spi ladnie po okolo 2h ale nawet 3 czasem 4 razy ale wtedy krocej...
Ah tam, mam teraz chwile dokoncze ksiazke 🙂
Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam po długiej przerwie 🙂

my po 50-tce mamy i po przedwczesnym roczku 🙂 obie imprezy się udały, aczkolwiek w niedziele na roczku były strasznie ciepło!!! w sobotę był większy upał ale w restauracji była klima, która też nie nadążała ale było chłodniej niż na zewnątrz, a w niedziele siedzieliśmy na dworze w cieniu a nie szło oddychać, 34 st w cieniu, masakra, w nocy z sobotę na niedzielę jak wracaliśmy to było 28 st o godz 23.... nie pamiętam kiedy było tak ciepło i nie wyobrażam sobie dnia w domu bez klimatyzacji 😉 dzieciaczki spędziły prawie cały roczek w baseniku i nie chciały z niego wychodzić 🤪

Paulinka dostała rowerek, namiot/domek, laptopa hipcio, piaskownicę, wózek dla lalek i huśtawkę, z wszystkiego bardzo zadowolona 🙂 jeszcze od nas dostanie sesję jak wcześniej pisałam.. w kościele ładnie nawet siedziała, pierwsze 15 minut spała bo zasnęła w aucie więc przenieśliśmy ją do wózka i spała, potem była z nami w ławce ale brat też tam miał syna swojego więc ciągle go zaczepiała, potem zobaczyła 2 ławki za nami moich rodziców i się skończyło, ciągle chciała do nich iść 🙂 to po komuni ją zabrali i już do końca tam była, za nimi siedziały jakieś dzieci więc się jej podobało 😉

u nas dalej upał, już nie pamiętam kiedy padało, a mogłoby bo nie nadążam podlewać kwiatków na balkonie 🙂

poczytałam Was wczoraj wieczorkiem, ale nie popisałam sobie, miałam pisać od razu ale strasznie mnie zmuliło i zasnęłam;/ a dziś już nie pamiętam;(

wiem tylko że był roczek Oskarka i dziś Zuzi, także dziaciaczki kochane duuużo zdrówka, radości, dużo zabawek, jak najmniej siniaków i wszystkiego naj naj!!!

no i dla Sabinki, Natalki, Marcelka i Olka z okazji 11 miesięcznicy również duuużo buziaczków!!!!


jak kogoś pominęłam to przepraszam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a zapomniałam napisać że wczoraj cały dzień musiałam chodziś z rowerkiem bo mała nie chciała z niego zejść!!! masakra 😉 uszczęśliwił mnie brat 🤪 jeździ dumna i rozgląda się na boki, a jak zbliżam się do domu to zaczyna naciskać na przyciski z muzyczką że niby strasznie się bawi 🤪odjadę kawałek to znów przestaje tylko stoi dumna albo siedzi 🤪 aparatka mała kochana 🙂

tak, śpi już od 11!! czyli półtora godziny!! ale teraz w nocy źle śpi, znów idą chyba jakieś zęby bo całe rączki wsadza do buzi do tyłu i marudzi strasznie, wczoraj nie szło z nią wytrzymać, cały czas marudziła i sama nie wiedziała czego chce, tylko na rowerku było ok 😉 jak się obudzi to wyciągnę jej basenik niech się chłodzi a ja się pouczę na kocyku bo jutro obrona;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Maja wszystkiego naj dla Zuzi zdrówka radości i dużo miłości
😘 😘 😘

U mnie nocki też gorsze ale zapewne to przez ząbki bo jakby mogła toby całą rączkę włożyła do buzi najwidoczniej jakieś tylne idą 🤢

Teraz śpi ponad godzinę, pogoda straszna tylko 30 min, byłyśmy na dworku bo lało się ze mnie 😉

McDa super że imprezy udane a Paulinka zadowolona z prezentów no i zdjęcia super masz małą piękność w domu 😜 no a pogoda w weekend u mnie też nie do wytrzymania ale cały tydzień ma taki być oby w sobotę troszkę się ochłodziło bo podusimy się w mieszkaniu ☺️ 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu sesja Lenki reszta zdjęć na aguagu 🙂 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/montat.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1661/montat.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/68689320.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/461/68689320.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/47834677.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4217/47834677.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/29so.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/912/29so.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam


[color=purple]Wszystkiego Naj Naj Naj dla Zuzi[color=purple][/color][/color]


My nadal walczymy z angina.
Gorączka szaleje. O północy mial prawie 40 stopni
Patryk je dosc ladnie i nie marudzil przy jedzeniu dlatego myslelismy ze to 3 dniowka

Gosiaczek
- sesja super, ile Wy placiliscie? mieliscie kupon z Grupona czy City team

McDa - super ze "roczek" sie udal,
jutro obrona tak?

Teraz śpi.
Niestety jak zwykle u Niego znowu ma bardzo luźne kupki przez antybiotyk i co chwile pielucha przesiaknieta i ubranie do przebrania, dobrze ze tak goraco to tylko body

A ja zaczynam sie czuc fatalnie, jestem przed okresem, znowu beznadziejne samopoczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia biedny Patryk że tak musi się męczyć zdrówka zdrówka zdrówka 😘
Sesje mamy z grupera płaciłam 70zł za 25zdjec na płytce i 8 ona wywołuje 15x21 ale dobrałam jeszcze 5 zdjec i na płytce mam 30 🙂 powiem tak z sesji jestem średnio zadowolona po pierwsze Lenka była marudna a po drugie ja miałam więcej pomysłów od Pani fotograf no ale ona dopiero zaczyna, fajna z niej babka i napewno się wyrobi w tym co robi 😜 nie chciała kasy za te dodatkowe 5 zdjęć 🙂 Ale jak tak patrzę na zdjęcia to niektóre są świetne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałam interferonu z nfz dzwonie znów w poniedziałek...drętwienia się nasilają...nie jest dobrze.. mały ma alergie chyba..ale juz lepiej..u mnie skwar na maksa z domu wychodze po 18 jakas masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek ale Lenka powazna na tych zdjeciach 🙂 piekne sa.
A my po szczepieniu..plakala ale Pani odwrocila uwage czekoladkami 🙂 hehe i rozeszlo sie po kosciach ,a dostala po jednej w kazda nozke i w raczke jedna, i to koniec do 3,5 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...