Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam

Spóźnione Wszystkiego Naj Naj Naj dla Lenki!!!


U Nas kolejny dzien miejskiego zycia w zaduchu
W sobote i niedz. akurat jak chcielismy isc na spacer to burze przyszly ze masakra

Dzis kolejny dzien prania i sprzatania
Chcialam zwiac na wies, oczywiscie sama bo meza sie nie ublagam zeby sam sobie dal wolne bo przeciez by nie wiadomo co sie stac mialo z firma 😞 😞 😞
ale musze czekac do szczepienia ktore ma miec 26 lipca dopiero 😉 no i na moja Mum bo tez ma zalatwiania rozna a samej mi sie nie chce siedziec na wsi z dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
apropo tatuazu to sie przymierzalam przez kilka lat ale nic z tego nie wyszlo
moj maz nie lubi tatuazy, on w ogole jest czasem bardzooo tradycyjny
chcialam motylka na ramieniu lub powiedzmy ze ptaka fenix-a na placach- z tymze on mial tyle szczegolow ze pewnie bym kupe kasy musiala wydac i zajalby cale plecy

kurde cos dziwny dzien dzis
Patryk pospal do 9.30 potem zjadl i znow sie wije w lozeczku ale pewnie nie zasnie

Ja juz gotuje mu domowe jedzenie ale osobno, naszego tylko probuje bo my lubimy przyprawione
Aha i zrezygnowalismy juz z karmienia ok 23- 23.30, dajemy mu wiecej mleka po kapieli (250ml)
i spi ladnie do rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na szczescie luz, my wogole lubimy ,kolczyki, dredy i tatuaze wszystkie inne ciekawosci. Ja i dredy umiem plesc jakby ktoras sie pisala 🙂 tatuaz fakt, piekna ale droga sprawa, ja mam klucz wiolinowy na wewnetrznej stronie lewej reki, nad nadgarstkiem. Symbol muzyki ,ktora znaczy wiele wiecej niz niektorzy mysla 🙂 Mi sie marzy jeszcze jakis attuaz na lopatce, wogole podobaja mi sie cale teksty wytatuowane. Oczywiscie madre slowa. Powiem Wam tylko,ze kolorowe blakna, czarbo biale tez ale nie tak bardzo....
Jak chcecie to u mnie na FB sa dwa studia i tam jest mnostwo zdjec. Jedno to Kinky angel tattoo moja dobra kolezanka je ma i jeszcze jedno tam robias wiecej tych 3D one sa tez niesamowite......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej jaki był dziś ciężki dzień 🥴 mała spała od 11 40 minut za cały dzień, była nie do wytrzymania, na 4 razy ją dawałam spać, raz nawet godzinę z nią leżałam i nic! marudziła jak nie wiem, ale przebiła się już 1 górna czwórka chyba to jest, albo trójką i będzie miała szparę między zebami 🙂 jeszcze druga i ta dolna dówjka wychodzi i wyjść nie potrafi.... teraz z wielkim płaczem zasnęła, aż się boję jaka będzie nocka 🥴 denerwowałam się na nią jak nie wiem jak marudziła i spać i nie chciała, ale teraz jak wieczorem płakała to mi jej żal było 🤨 spała i po chwili straszny płacz, znów się uspokoiła, dwie minutki i znów płacz i tak 5 razy aż zasnęła całkiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
noc w miarę, tylko ok 24 płakała i nic nie pomagało tylko cyc... potem przed 5 stękała, patrze a ona wychodzi z łózeczka!! obok łózeczka jest szafka i ona jedna noga już na niej była, masakra! musimy przemeblować bo mogła wypaść 🥴 no i zabralam ja do łóżka i spała do 7.30. mam nadzieję, że dziś zrobi sobie 2 drzemki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

U nas nocka też nie najgorsza o 2.30 woda a o 6 mleczko wstała o 7 😉 U nas wreszcie lepsza pogoda max 26 stopni ma być od razu lepiej człowiek funkcjonuje 🙂

McDa no to koniecznie musicie przemeblować pokój dobrze że zauważyłaś i nic się nie stało.

Idę na śniadanko. Miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek u nas też dziś troszkę lepiej, jest czym oddychać 🙂

mała zasnęła więc mam nadzieję że albo pośpi przynajmniej 1,5godz albo będzie spała dwa razy 🙂

kurcze moi rodzice pojechali dziś na baseny do czech a tak chciałam z nimi pojechać z małą a jeszcze dowodu nie ma;( i tata mój już dzwonić żebym tam przyjechała z Paulinką 🙂 szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka zasnęła mam nadzieję że pośpi 2 godzinki 🤢

McDa kurcze nie dziwię Ci się też bym pojechała na takie baseny, a powiedz mi jak to jest z tym dowodem dla dziecka tak samo ja z paszportem ze tylko rok ważny??

SylwiaC nic nie szkodzi 😉

a ja popijam latte macchiato i jem ciasto tiramisu 😁 😜 mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i Paula dwa razy 30 minut 😠

Gosiaczek na dowód można tylko do UE jechać i jest ważny 5 lat 🙂 z tym że ja do czech do aquaparku mam 40 minut jazdy, na słowację trochę dłużej bo z 2 godz ale to i tak blisko 🙂 trochę przegapiłam z tym dowodem, nie pomyślałam wcześniej;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Druga drzemka Lenki trwałą prawie 2 godziny do 16.45 i bałam się że nie będzie mogła zasnąć wieczorkiem ale o 20.00 zasnęła od razu po mleczku 😉

McDa kurcze ale fajnie że masz tak blisko do aquaparku ja byłam kiedyś z mężem na Słowacji i było super 🙂

MajaCh żyjesz? 😜

http://www.gadu-gadu.pl/pijany-ginekolog-odbieral-porod-ranil-dziecko?utm_source=gg&utm_medium=hover
bez komentarza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


U mnie się troszkę pozmieniało 😮 Natalia je mleczko o 20 tej , o 24 i o 5 🙂 od 3 dni budzi się znów o 5 rano . Może to wina tych upałów w dzień mało je to w nocy nadrabia 😉 budzi sie częściej bo w domu duszno 😮 Dziś zasnęła o 20 i jak do tej pory śpi spokojnie 😉 Pije mleczko nr 3 i jest wszystko ok 😉 Rojber strasznie 😁 😁 po markecie biega jak szalona i oczywiście chodzi swoimi ścieżkami 😜 w ogóle mnie nie słucha 🙃 jak mówię idziemy tu to ona odwraca się i w drugą stronę 😮 Nie chce chodzić za rękę, a boje się ją puścić na chodniku samą , a jak wezmę ja na ręce to się wyrywa 😁W domu mam pozakładane blokady na szafkach to mi je chyba powyrywa 🙃


Maja no to podajmy sobie ręce hehhehhhe


Mcda ale masz super zazdroszczę, że masz tak blisko 😉


gosiaczek no to dobrze ,że lenka miała taka drzemkę i że już śpi 😉 Teraz tylko ,żeby nasze szkraby ładnie przespały noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyje bo zasnela, co sie z nia dzieje! okropnie sie przy ukladaniu do spania stawia, widac,ze zmeczona,a drze sie wnieboglosy. Najlepsze jest to, spi juz w lozeczku, to ja wychodze z pokoju,a ona ryk i od nowa. Ale teraz ja zostawilam sama i ryczala z 10 minut az zasnela ale to jest bardziej opierdalajacy mnie krzyk niz placz, wiecie napewno o co chodzi. Az mi cisnienie skacze jak ja slysze, slowo daje,ze jeszcze tak zle to na mnie nie dzialalo NIGDY. Az poszlam do lazienki bo tylko tam jej nie slychac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdobry

MajaCh miałam to samo a znaczy mam 🙂 poszperałam w necie i podobno wiek naszych dzieciaczków to wiek kiedy dziecko bardzo pragnie naszego maminego towarzystwa. Męczyłam sie z usypianiem małego, zasnął, kłade go a on w krzyk! Przeczytałam by wtedy wziąć maleństwo przytulić ululać i odłozyć do łóżeczka - podziałało..., ale czasami kładłam go w drugim pokoju obok siebie by czuł mą obecność i spał pięknie..Teraz w dzień mi śpi 2 razy po 1,5 h - gdy ja jestem obok...w łóżeczku 20 min - spróbuj może pomoże.

nie wiem jak u was ale u mnie od kilku dni jestv "mamusiowa miłość" tzn. Fifi tuli sie do mnie, czesto chce na rece i sie przytula...podchodzi do mnie i kładzie główke ...no słooodkości 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, tak tak Agapurka tulasek z niej nieziemski. Z tym spaniem to jest jeszcze tak,ze ja nie chce jej od lozeczka odzwyczaic bo jak juz zasnie w nim to spi okolo 1.5 h. Czasem jak sie klade po poludniu razem z nia odespac to spimy w moim duzym lozku to tez dlugo spi, tylko sam proces usypiania......a to z braniem na rece i przytulaniem juz przetestowane. To tez niezbyt dobre u nas bo ona szybciej na rekach usypia ,a nie chce jej z kolei do tego przyzwyczajac.... jeszcze akcja, ide smieci do kosza wyrzucic na zewnatrz, ona widzi,ze znikam za furtka i ryk. Ale jaka panika......biedna, dzieci nie wiedza,ze mama nie znika. 🙂
Ogolnie nocka znow zarwana....a dzis od rana co zjadla to zaraz biegunka....mam nadzieje,ze to na zeby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie no ale już się przyzwyczaiłam że u nas ze spaniem Lenki to jak z rosyjską ruletką 😜

Dziewczyny moja ma tak samo już od jakiegoś miesiąca mała przylepka takie to słodkie 😁 ale ona tuli się nie tylko do mnie ale i do męża nawet jak siedzi na dywanie to jak powiem przytul się to ona tuli się do dywanu no i do zabawek zwłaszcza do Elma 😉

My już po spacerku teraz Lenka śpi a na 14 umówiłam się z siostrą na spacer 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...